Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 27 Apr 2009, 10:39 pm

somn usor livia kiss azi chiar ca ai dat bobarnac cu asa de putina mancare....

l.e.: ma duc si eu la somn ca ma ustura ochii de la calc, as fi iesit eu mai devreme dar am vrut sa termin ceva la licenta wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de alessia Mar 28 Apr 2009, 1:14 am

Salutare!

Eu azi n-am iesit deloc din casa,am avut treaba multa.S-a dus singur dimineata sotul cu Vani la spital si i-a facut niste analize pe care tre sa le faca toti cateii pt a depista daca au heart worms.Totul e perfect ok si pt a preveni formarea lor trebuie sa-i dam o pastila o singura data pe luna.E ca un fel de treat/snack,dar nu ii place deloc.A trebuit sa se joace sotul cu el si sa-l pacaleasca cu firmituri mici.

Apoi ne-am hotarat sa-l ducem la tuns,pt ca e super cald si deja sta cu limba scoasa pe gresie.Insa nu ne-a luat nimeni,pt ca nu am facut programare si erau aglomerati.Asa ca ne-am pus noi pe tuns...Doamne ,ne-a luat o jumatate de zi sa-l pacalim.Odata ce am inceput,trebuia terminat,ca altfel arata ca un mic extraterestru.In finall a iesit f bine ,iar acum l-am lasat sa doarma,ca l-am obosit f tare.Cand se trezeste ii facem si baitza,dar asta ii place ff mult.

In rest:curatenie,mancare si tre sa ma ocup putin si de mine.

Sa dau si raportul:
-MD:2 pancakes organice cu flaxseeds si sirop cu fructoza peste ele,15 afine.

-G:1 portocala si 2 felii de branza Baby Swiss

-P:piure de cartofi cu salata de ardei copti;exact o furculita de pastai cu usturoi.

-C:(urmeaza)pilaf din orez brun ,facut la cuptor cu legume si pui.

-Desert:probabil compot de ananas sau o portocala(sau un mar wink )

Ciclonul inca nu mi-a venit,a fost alarma falsa,insa tre sa-mi vina ca altfel explodez.Ma doare spatele f tare si picioarele.Saptamana asta e compromisa din cauza ciclonului,insa de duminica de-abia astept sa ma apuc de sala si sa vad ce fac si cu dieta,daca tin ceva anume.Ma bate gandul la puncte ww cu meniu de SB. Posibilitati nelimitate,totul e sa am si chef.

ROXY,ce mai faci? Te-ai bagat la faza 1 sau nu tii ceva anume?
LIVIA,bafta multa cu orice ai tine .Sportulo sa te ajute f mult,nu numai la kg ,ci si la tonifiere.
BEE,sa-ti traiasca nepotica.Tu ce mai faci? Spune-ne mai multe despre tine.
CRIS,cum te mai simti?
DEEA,felicitari pt intelepciune kiss .
DANUTZA,hai-hai cu dieta,ca indata trrece vara si noi nici nu reusim sa ne apucam ca lumea de nici o dieta.
ARIME,ce mai zice cantarul?Te mai tii de bici?Ce bunatati mai faci?
RAMO,tu ce mai zici? Te-ai mai cantarit?
CLAUDDE vad ca n-a mai aparut pe aici...
DANIELA,cum te mai simti de la pastilele alea?
AN-DEEA-mi-e pofta de ciokolata ta cu fructoza foame .Ti-as manca-o toata cu siguranta,nu m-as opri doar dupa o bucatica.
ANDRICA,bafta cu SB1.Ti-am vazut pozele ;esti o frumoasa si o slabuta.
JULIENNE,ai luat bani de la taxe? Noi daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! bucurie


Ultima editare efectuata de catre alessia in Mar 28 Apr 2009, 2:00 am, editata de 1 ori
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Mar 28 Apr 2009, 1:58 am

seara buna fetelor

sa dau si eu raport pe azi-md-2 felii de piine neagra ,mici,cu ceai
un sfert de grapefruit,o mina de blueberries
prinz-un burger de curcan cu o rosie
g2-un grapefuit
cina-somon din conserva(cam 180 cal)cu lamiie si ceapa vrede,un mar si vreo 5 mixed nuts si berries

ies la o plimbare in seara asta si doar miine la sport.

alina,inca n-am luat banii de taxe ca eu,ca de obicei,le-am lasat pina pe ultima zi...dar ,tre sa vina si la mine...Smile
tu i-ai cheltuit deja ?Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 28 Apr 2009, 8:06 am

am trecut sa-mi beau cafeaua cu voi si imediat plec la facultate dar se pare ca am baut-o singurica, poate pana ma intorc mai vb si voi pe aici ca si ieri a fost pustiu rau kiss
am fugit, va pup
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 28 Apr 2009, 8:41 am

buna dim fetelor,care mai intrati,ca multa lume ne-a parasit de tot SadSad.
raportul pe ieri,dc are cine sa-l citeasca SadSad
-cafea cu 200 ml lapte
-1 mar+2 inghetate(220 cal)
-salata din:1 rosie,1/2 castravete,1 fir ceapa verde si 2 felii mici feta
-2 mere
-1 mar
-50 g alune
-1 farfurie mare ciorba de fasole uscata cu 4 fire ceapa verde.
SPORT: 45 min plimbare si 180 min stat in picioare si facut una alta,dar m-am miscat incontinuu.

ANDRICA bafta la facultate,sa nu va oboseasca prea tare.
ALINA multe peripetii cu Vani,greu cu pastilele si la bebei si cu tunsul la fel,la Sori transpirau 3 oameni pana era el gata tuns rade ,cu Edy vad ca inca nu am probleme,sper sa fie cuminte in continuare Smile .
LIVIA super soc,sper sa gasesti o dieta care s-o ti pe termen lung,sa nu tot schimbi la ele cum am facut eu,eu cred ca totusi mancat santos cu mici abateri e cel mai ok,pt ca eu la SB aveam abateri si tot am slabit f bine,pt ca,cum zici tu,in ziua de fructe ti-e pofta de carne si tot asa,mai bine nu-ti propui nimic de dim,doar sa mananci 90% sanatos indiferent ce mancare alegi si eu cred ca ar fi mai ok asa.astept sa vad ce ai hotarat SmileSmile pupi .
JULLI bafta la cheltuit banii cand iti vin si bafta si la sport azi Smile.
DANIELA te mai asteptam,cum mai esti cu dieta?
RAMO vad ca n-a mai intrat de muuuuuuuuuuuult Sad Sad Sad ,sper sa fie toti bine.
ARIME nici ea nu se inghesuie,sper ca e ocupata in rolul de matusica sa dea sfaturi,inca o data sa va traiasca nepotelul si sa creasca mare si sanatos si cuminte kiss kiss kiss .
CLAU,ROXA voi ce mai ziceti,mai tineti dieta,cantarul tine cu voi? cum e dieta dupa sarbatori,e greu de revenit?

LE: ne pregatim sa iesim la plimbare,dar oricum vad ca nu mai intereseaza pe nimeni SadSad.

o zi buna sa aveti,nu cred ca mai intru pana maine,paaaaaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 28 Apr 2009, 9:23 am

Neatza fetelor
Ms de urari, ne-am distrat bine si la ziua finutei si la ziua sotului wink
Alina sa ne pui poze cu freza lu Vani tuns, cred ca e adorabil. pupicei. Si sa porti sanatoasa costumul de baie pupi
DEEA, LIVIA vad ca v-ati pus pe treaba. Felicitari bucurie De An-Deea nu mai spun nimic ca ea a gresiy ff putin wink
DAniela cum e treaba cu pastilele?
Juli, Cris sanatate sa ve reveniti cat mai repede. Asa e primavara, mai ales pt cei sensibili
Arime ce-ti face nepotelul? E cuminte? e mancacios?

Eu de maine imi voi lua pastilute , si de azi incerc sa pap cat mai putin, vreau si eu o trecere de 2-3 zile si apoi dieta , ca vb Alesiei vine vara si eu tot vaca. Sad Sad Ma voi apuca si de pilates, imi pun cd in calc seara cand DAvid e afara cu sotul . Sper sa-mi reintru in forma- ca ma simt tare naspa umflata, balonata, grasa. E tare nasol cand is perioade de astea de ne-deieta cand ma umflu si ma simt nasol.

Dar cel mai nasol e ca n-o sa mai am banuti, si tre sa apelez la sot pt toate prostioarele mele, ... Sad Sad Sad acusik iau ultimul salar si apoi bye bye.... creditarea e la pamant , restructurari etc...si m-a prins si pe mine in joc. Asta este ......ramane de vazut ce voi face.

Si de intrat nush daca o sa pot zilnic, avand in vedere ca ma voi bate cu David pt calc, si ca voi fi mai mult prin parc.

VA pupacesc si va doresc o zi frumoasa kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 28 Apr 2009, 9:31 am

DANA dar ce s-a intamplat,ai ramas fara loc de muna SadSad?nu stiam asta,imi pare rau dc e asa SadSad.
eu mai am banii de copil pana in 19 iunie si apoi pana la 1 oct iau somaj,undeva la maxim 450 de lei/luna,dar macar am timp sa-mi caut ceva de munca,nu mai tre sa merg repede la primul loc de munca gasit,pot sa cat pana gasesc ceva care sa-mi convina cat de cat.
dar stiu de pe acum ca va fi greu,ca nu am experienta si nici bani de dat sau pile,asa ca....nu stiu decat ca va fi greu SadSad.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 28 Apr 2009, 9:48 am

Buna dimineata, dragutelor!
Dana, imi pare foarte rau pt jobul tau, dar pana la urma e bine sa vezi si partea buna a lucrurilor, ai mai mult timp sa stai cu Davidel, o sa faci mai multa miscare, o sa fii mai atenta ce papi si pana la urma vei vedea ca vei gasi si serviciu. Deiutza, la tine este bine ca ai o solutie pana gasesti ceva care sa-ti convina, macar cat de cat. oricum este foarte greu cu banii astia, cum vin, se si duc...
Alinutza-Alessia, sa stii ca ti-am luat-o inainte si am papat toata cioco aseara Smile, sunt inainte de ciclon si as fi tot bagat in mine dulce.
per total, ieri am papat ok, si din pct de vedere al dietei si daca e sa calculez caloriile, asa ca nu-mi fac probleme. oricum, imediat ce trec primele zile de ciclon cam trec si poftele la mine, deci pot spune numai ca il astept
wink
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Mar 28 Apr 2009, 10:06 am

'neata fetelor! sunny
Nepotelul este bine, nu l-am vazut decat in poze, n-am reusit sa ajung la spital cu Raisa fiind, asa ca asteptam sa ne cheme peste cateva zile la ei. In prezent se acomodeaza unul cu celalalt. bebic bibe Toata ziua doarme Sleep

Azi vine mama, asa ca aseara am facut un tortulet tare simplu, fara decoratiuni mai diet si sunt tare curioasa ce a iesit! Daca inlocuiam si faina alba, era monti... dar mi-a fost teama sa ma risc de data asta! dama Cat de curand o sa incerc sa fac blatul cu o faina integrala.

Alessia multa sanatate si sa-i fie de bine tunsul lui Vani.
Am aceeasi greutate si astept sa plece mama sa ma iau serios de monti.
Dana imi pare tare rau pt. jobul tau, sper sa se rezolve situatia in bine... stiu ce greu este! pupi
ramo tu ce faci, pe unde umbli? Sper ca sunteti bine?! pupi

Merg sa spal vasele stranse aseara, ca am murdarit toata bucataria cand m-am luat de facut tortul Smile
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 10:24 am

buna dimineata fetelor, hug acum am ajuns si eu la salon Merci curatenie este de ieri doar praful trebuie sa-l sterg si asteptam clientii Merci
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 28 Apr 2009, 11:03 am

pai si eu vad partea buna a situatiei, o sa am grija mai mult de DAv, o sa fac miscare vrea-nu- vreau croseta , n-o sa mai stau cu fundu la birou. Basketball , si o sa ma pun serios pe dieta :D
Si eu o sa intru in somaj ata este. Intre timp o sa caut altceva , evident. DAr e tare greu acum, si nici pe 2 lei nu vreau sa ma duc.

Ms de sustinere ura

Arime mi-e pofta de tort...mmmm
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 28 Apr 2009, 11:09 am

pupi Dana, ma bucur mult ca esti optimista, de fapt asa si trebuie, ca doar o pauza este bine venita. si eu as manca dulce ... am iesit un pic pana afara si m-am inarmat cu o cioco dietetica cu rom si trufe Smile, sper sa nu o termin pe toata pana plec acasa Smile
Deiutza, am vazut in weekend la auchan o multime de cantare electronice, incepand de la 39 de lei, dar nu stiu daca exista vreun auchan in zona la tine....
Hello, Daniela! ai dreptate, este tare nasol sa ramai fara job acum. pe de alta parte, intr-o familie, intr-o situatie din asta, nu trebuie sa consideri ca stai la mana barbatului, ca doar de aia sunt impreuna, sa se ajute indiferent de situatie
wink


Ultima editare efectuata de catre an-deea in Mar 28 Apr 2009, 11:13 am, editata de 1 ori
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 11:10 am

dana imi pare rau de jobul tau Sad e tare nasol in ziua de astazi Sad cu criza asta zid dar sper sa-ti gasesti tu ceva de lucru(nu e bine sa stai la mina barbatului).
eu cu pastilele le-am lasat Embarassed imi era tare rau asa ca incerc sa ma abtin de la mincare. cake si dulciuri Embarassed
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 28 Apr 2009, 11:16 am

Daniela, imi pare rau ca nu ti-au fost bune pastilele, mai sunt si scumpe pe deasupra... iti luasei o cutie intreaga, sau cateva pastile, de proba?
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 11:19 am

Embarassed an-deea am cumparat o cutie intreaga Embarassed
trebuie sa cobor pina la banca si revin in 10 min Smile
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 28 Apr 2009, 11:21 am

Nasol... pana la urma asta cam e riscul cu toate pastilele de slabit. daca nu-ti fac bine, oricum tu esti mai importanta decat banii dati pe ele. poate ai vreo prietena interesata sa le ia de la tine cu reducere Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 28 Apr 2009, 11:34 am

Eu de fel is ff optimista, increzatoare, rar ma vezi doborata sau cu moralul la pamant. Ma mai enervez cu soacra, dar m-am obisnuit.

An-deaa sa-ti fie de bince cioco, mai ales ca ai gasit light. Si intr-adevar nu stau la mana sotului, tocmai ca am noroc cu el wink . Rade si se amuza cand vine vb ca o sa-i cer bani pt chichitele mele. SI eu si David. ( doar avem accelasi nume toti 3 rade si el e cica" capul" nu ? )
Daniela pacat ca nu ti-au priit pastilutele . eu o sa incerc maine dar imi iau doar 2 buc , ca is scumpe rau si fara bani acu Smile))
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mar 28 Apr 2009, 11:37 am

Buna fetelor!
Eu nu m-am hotarat la nimic, in momentul asta nici nu pot tine o dieta "separata" nici n-am timp si nici nu-mi permit sa gatesc numai pt mine...Off ce greu e.
Raman la disociat pe mese cu numarat calorii pana la 1000 si cu mancare sanatoasa. O dau pe supe, salate, fructe si trebuie sa slabesc cumva. Miscare zilnic, macar 30 minute bicicleta + mersul pe jos si multa rabdare... Smile

Dana imi pare rau de jobul tau, cam asta e situatia peste tot in tara din pacate Neutral . Eu sper totusi sa-si revina cat mai repede.
Sunt sigura ca o sa-ti gasesti tu ceva, pana atunci profita de timpul pe care il ai sa-l petreci cu David.
Deiutza plimbare placuta! Bafta la dieta, ieri ai papat frumos! wink
Alessia sa va fie de bine tunsul Smile
Arime distractie placuta si pofta buna la tort! Te asteptam mai des pe aici pupi
An-deea sa-ti fie de bine ciocolata, trece el ciclonul si te pui serios pe treaba.
Ramo voi ce faceti, sunteti bine?
Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 11:57 am

am revenit wink
deea ,ca si alte pastile pe care le-am luat si nu le-am folosit, or sa ajunga la cosul de gunoi :bin:
dana sper ca nu te superi pe mine si sa ma shot
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 28 Apr 2009, 12:56 pm

de ce sa ma supar pe tine mey Daniela ?? Smile
ramane de vazut ce efecte o sa aiba la mine, numa k eu imi iau 2 doar sa incerc wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 12:59 pm

foarte bine faci dana Merci sa ai grija ca o sa ai dureri de cap wink
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 28 Apr 2009, 1:04 pm

macar n-o sa mai am dureri de cap la servic, si o sa stiu sigur care e cauza rade
Tu ai luat SuperSlim sau Capsul ade la Arpfarm ?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 1:10 pm

avr_dana a scris:macar n-o sa mai am dureri de cap la servic, si o sa stiu sigur care e cauza rade
Tu ai luat SuperSlim sau Capsul ade la Arpfarm ?
am luat CAPSULA DE SLABIT de la Arpafarm foame si acum maninc 2 feliute de parizer+2 feliute de piine de secara cu mustar affraid
am sa incerc de miine sa i-au si SuperSlim,am vazut la un tip ieri,in 3 luni a slabit 28 kg. Sad
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 28 Apr 2009, 1:18 pm

si eu tot de astea vreau sa incerc, sa vad ce-o iesi si la mine wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 28 Apr 2009, 1:33 pm

ar fi bine sa nu ai reactii ca la mine Smile m-am simtit tare rau de la ele,simbata am zis ca nu mai ajung acasa de rau ce imi era zid
pe unde or fi si celelalte fete?
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB