Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

+44
gaucansimona
nicoleta 2007
Giobsy
Michelle88
Dorulet
aisha
victoriacus
flori balteanu
istrati constanta
An-Ca2811
canadianca50
LRodica
AlinaJ.Bijoux
dorina narita
nicolae68daniela
raluca2014
valih
Angelica18
flori de camp
cica elena
danniela
kmn
andas
SilviaDumitrescu
Cristache
Gabica
Geta_63
Greteledelweiss
nicole24
Lumaria
cristi970
valentinadof
piciul
teisoara
Celya_f40
dorinamisov
myky7robc
tomari
mlizeta
romaya
lacrisel
macanetu
dragan mirela
gretty
48 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Mai 2014, 11:54 am

Gata si bluza mea din flavia, marimea XL

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 09 Mai 2014, 12:01 pm

Frumoasa, ca tu nu stii altfel  wink Trebuie sa prind curaj sa lucrez cu negru...
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Mai 2014, 12:10 pm

Cu bec de 100W...  wink
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 09 Mai 2014, 1:18 pm

Gretty, imi place mult cum vine bluza cu fundita din talie. O face dulce de tot! Felicitari!
Am vazut pe siteuri din alte tari ca exista Croseta cu varful luminos, de la Coats... Oare de ce la noi nu au aparut  zid Ne-ar ajuta f mult cu culorile inchise...
Poate cine are magazin pe-aici se sesizeaza si ne da o mana de ajutor... Smile
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Mai 2014, 1:39 pm

Eu nu mi-as dori... daca varful e luminos inseamna ca-l vezi cu intermitenta in functie de pozitia crosetei, lucru care ar deranja ingrozitor! mai practica si mai sanatoasa e lumina din stanga dirijata direct spre lucru: o veioza, un lampadar, ceva...sau fereastra cu lumina naturala ziua.


Am o rugaminte, daca vreti sa-mi raspundeti: Bluza neagra postata de mine mai sus, la care au intrat aproape 400 gr Flavia, pt shold 126, bust 115 si lungime totala 75 cm si fiind si neagra, e scumpa la 95 lei? Multumesc pt bunavointa unui raspuns.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de valentinadof Vin 09 Mai 2014, 4:21 pm

O,doamne,Grety,cum sa fie scumpa?!Macar 130 de lei!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Mai 2014, 4:49 pm

De data asta, pt ca e o clienta cusurgioaica de fel, i-am cerut atata si a obiectat ca eprea scumpa. a promis ca vine sa o ia dar nu-si permite alte comenzi la care eu i-am raspuns ca oricum am sters-o de pa lista pt ca ma asteapta cliente care nu obiecteaza. Multumesc pt raspuns, eu 120 am evaluat-o in magazinl meu on line.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 09 Mai 2014, 5:01 pm

Gretty, e chilipir la cat i-ai dat-o!!!! Sa se duca in H&M sa ia de-acolo haine de serie daca e prea scumpa pentru ea!!! - scuze, dar m-am enervat. Daca nu apreciaza lucrurile hand-made nu merita !!

Ti-am spus ca m-am apucat si eu sa o fac si de 2 zile abia am ajuns la partea de la san... La cata munca e trebuie apreciata la adevarata ei valoare!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Vin 09 Mai 2014, 6:41 pm

Multumesc, Lacrisel, sa vad daca nu mi-o aduce inapoi cu cine stie ce motiv, sper ca nu, dar am sters-o de pe lista de cliente ca am fete care abia asteapta sa le lucrez si n-a contesta nici una pretul, dimpotriva au apreciat ca sunt cu pretul putin mai jos.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de cristi970 Dum 11 Mai 2014, 6:12 pm

am terminat si eu aseara un bolero din bumbac,croseta 2,5

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cristi970
cristi970
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 589
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Lumaria Dum 11 Mai 2014, 6:45 pm

multi nu inteleg diferenta dintre lucrul facut de mana si cel facut in serie, la masini! e grozava.
Lumaria
Lumaria
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 51
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 16/03/2014

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de nicole24 Dum 11 Mai 2014, 9:30 pm

gretty a scris:De data asta, pt ca e o clienta cusurgioaica de fel, i-am cerut atata si a obiectat ca eprea scumpa. a promis ca vine sa o ia dar nu-si permite alte comenzi la care eu i-am raspuns ca oricum am sters-o de pa lista pt ca ma asteapta cliente care nu obiecteaza. Multumesc pt raspuns, eu 120 am evaluat-o in magazinl meu on line.

Sa-o intrebati pe clienta dvs. daca stie sa coasa un nasture...oamenii care nu stiu impunge cu acul au mereu nazuri de facut.
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 11 Mai 2014, 10:00 pm

Cristi, minunat boleroul! Frumos tare, woow!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de cristi970 Dum 11 Mai 2014, 10:32 pm

Multumesc,Celya ! nici pe departe nu se compara cu bluza ta turcoaz.M-am uitat dupa schema(ai promis ca o pui la ajutor,imi amintesc) dar eu nu mai vad subiectul "Ajutor"
cristi970
cristi970
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 589
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Celya_f40 Dum 11 Mai 2014, 10:43 pm

Cristi, invata sa folosesti motorul de cautare:
Pana atunci uite: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Greteledelweiss Dum 11 Mai 2014, 10:58 pm

Cristi e tare frumos si ingrijit lucrat boleroul tau. Bravo!
Gretieu in locul tau ii spuneam sa-si cumpere materilul singura si manopera 50 lei si o ajungea astfel 4 x 14 flavia + 50 manopera = 106 lei. Asa ca la 95 lei i-ai dat-o si cu lumanare!
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Lun 12 Mai 2014, 7:53 am

Va multumesc pt incurajari... Pt ca nu e prima data cand face asa - desi i-a fixat un pret ca pt ea, special - am sters-o de pe lista mea de cliente. I-am sugerat ca niste chinezisme din en-gros sunt suficient de accesibile pt ea...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Geta_63 Lun 12 Mai 2014, 9:08 am

Cristi îmi place boleroul făcut de tine este finuț și delicat .

Am revenit , am mers să văd bluzica făcută de Grety , este foarte frumoasă , câtă muncă ... prețul nu mi se pare mare ... cred că cei care comandă ar trebuie întâi să întrebe prețul și dăcă vor bine dacă nu , nu.
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Lun 12 Mai 2014, 10:16 am

E le dau posibilitatea sa cunoasca pretul pt ca in magazinul meu, unde au vazut produsul si le-a placut, au si pretul. Si e singura clienta care intai comanda si apoi - desi ii fac un pret preferential ca se vaita ca are salariul mic - incepe sa maraie ca e prea scumpa. Nu ma plang de cliente serioase (si pretul meu e putin sub cel ce se practica) asa ca am sters-o de pe lista si i-am recomandat cu... caldura en gros-ul cu chinezisme... Iar voua va multumesc pt apreciere si sfaturi.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Mar 13 Mai 2014, 1:04 pm

Am terminat bluza de vara din bumbac fin, subtire, nemercerizat, gri deschis;marimea M; urmeaza sa-i fac si fusta, modelul va fi invers ca la bluza: modelul partii de jos va fi majoritatea fustei si modelul din partea de sus a bluzei va fi ca o banda finala la fusta; Bluza e inceputa de sus cu platca rotunda.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Gabica Mar 13 Mai 2014, 1:45 pm

Super, spor la muncă...
da' preţul l-ai negociat?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Mar 13 Mai 2014, 2:15 pm

Gabico, clienta asta nu maraie niciodata, i-am mai facut 4 compleuri de bumbac si o rochita din acryl deci e o clienta veche, cred ca cea mai buna din cate am...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de mlizeta Mar 13 Mai 2014, 5:14 pm

Gretty superba bluza. Astept si fusta. Modelul bluzei este deosebit.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de gretty Mar 13 Mai 2014, 5:28 pm

Am pus mai inainte o bluza grena cu modelul acesta...dar era cu maneca lunga
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Cristache Mier 14 Mai 2014, 9:06 am

superb topul Gretty.
cred ca am si eu firul acesta acasa, se aseaza super dupa ce e spalat si calcat!
spor in continuare pentru fusta!

Am terminat bluza de vara din bumbac fin, subtire, nemercerizat, gri deschis;marimea M; urmeaza sa-i fac si fusta, modelul va fi invers ca la bluza: modelul partii de jos va fi majoritatea fustei si modelul din partea de sus a bluzei va fi ca o banda finala la fusta; Bluza e inceputa de sus cu platca rotunda.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


am si eu o bluza crosetata cu acelasi fir, culoare diferita. acum ma gandesc sa fac si cu gri ca al tau Gretty
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

 Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26) - Pagina 2 Empty Re: Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (26)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB