Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ornarea torturilor noastre VIII

+53
danae
LRodica
Floren
alessia2007
AlinaJ.Bijoux
ryta
camelia84
anc@
michelinebeaulieu
musetel
mar_ysa_28
cory74
Ais
Greteledelweiss
GinaP
dragan mirela
piciul
mlizeta
diblaru maria
adriuta
mnarcisa
Clio_Ela
myky7robc
MagdaMarin
bubu85
ismi3ismi
teisoara
nicole24
feliana
Gabica
MihaelaT
geanina_scumpica
Giorgi
tiana
valentinadof
aurahd
mimiady63
criss472013
adelina24
fulguta28
Admina
diada
danniela
betymi72
rob roy
gabitza0508
Giobsy
i.xell
SilviaDumitrescu
kmn
Dorulet
CarmenClaudia
arime
57 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de Gabica Vin 07 Mar 2014, 1:30 pm

Gina, vrei să spui că tu de anul trecut până acum ai ajuns la asemenea perfecţiune!!!!
Aruncă şi la Craiova cu un tort că nu eşti departe.
Frumoooos.
Să fie cât mai mulţi "La mulţi ani"!
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de GinaP Vin 07 Mar 2014, 3:47 pm

Multumesc!  Embarassed 
Da, de anul trecut. Ziua mamei e pe 25 martie, deci aproape s-a implinit un an. Traiasca internetul, ca fara el nu faceam eu nimic.
GinaP
GinaP
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 494
Varsta : 40
Localizare : Caras-Severin
Data de inscriere : 02/01/2012

http://thingsheartmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 10 Mar 2014, 3:29 pm

Gina, felicitări! Sunt minunate torturile tale! Văd că te-ai dotat cu diverse mulaje. Şi eu trebuie să mai achiziţionez câte ceva. Bravo şi spor!

Pentru 8 şi 9 martie am avut de făcut două torturi cu pompieri la foc automat că toată săptămâna am ajuns după 7 acasă că am fost la şcoală la înscrieri pentru clasa pregătitoare.

Tort "Incendiul"
Pentru fratele unei colege, pompier,  am realizat pe 8 martie acest tort tematic.
Interior: blat cacao şi vanilie, cel de jos şi sus glazurate ca la prăjitura "Experiment", cremă de vanilie şi la mijloc crema de la Krem a la krem, dar de ciocolată. Căsuţa şi maşina au blat alb pufos şi frişcă.(4,700 kg)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tort "Pompierul Sam şi echipa"

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de Gabica Lun 10 Mar 2014, 5:11 pm

Mihaela  Shocked

Super, super, super....
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 10 Mar 2014, 8:17 pm

F. dragute torturile. Ai comenzi nu gluma. Cum ai reusit?
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 10 Mar 2014, 9:43 pm

Cat de frumoase sunt Mihaela! Cred ca mi emi-ar fi mila sa tai si sa mananc o asa capodopera  love
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 10 Mar 2014, 10:27 pm

Mulţumesc!
Alina, au fost şi momente când n-am avut comenzi perioadă mai lungă de timp, dar şi când am refuzat comenzi. Ce modestă-s! rade Timpul nu-mi permite, nu trăiesc din asta, sunt în viaţa mea lucruri mai importante... aceasta-i plăcere. De exemplu, pentru 8 martie mă mai rugase cineva, dar i-am spus că nu pot...colega căreia i-am făcut cel cu Incendiul mi-a zis din 15 ianuarie că vrea tort în 8 martie. rade 
Multe persoane le văd în fotografii sau chiar real, mai şi gustă, le place şi vor. Alte au comandat unul le-a plăcut exterior şi interior şi când vreo prietenă zicea că vrea tort o trimitea la mine şi chiar a revenit... Important să-ţi respecţi clientul, să-l faci ca pentru tine, să pui produse de calitate, dacă crema-i cu cioco, pun tabletă de cioco. nu menaj, pun unt, nu margarină...e tort de casă, nu cu prafuri.
Şi ce-mi place... multe-s cunoştinţe, prietene, îmi zic în mare ce vor şi restul depinde de mine, de cum mi-l imaginez la final şi încă n-am dezamăgit chiar dacă mai sunt unele imperfecţiuni. Cea cu Incendiul mi-a zis că vrea ceva cu un pompier pt frate-său pompierul şi restul a depins de cum mi l-am imaginat. A rămas mut de uimire, apoi şocat când a văzut că nr. pe la maşină e cel real (sunasem o colegă, soţia comandantului wink ) şi apoi papilele gustative l-au determinat să-l numească Tortul perfect. Mereu am zis că detaliile-s foarte importante, dar şi când iei prima linguriţă să simţi ceva plăcut.
Cea cu tortul cu prinţese a doua zi s-a sărbătorit la un local şi a luat de la cofetărie că avea nevoie de certificat de garanţie şi a spus că mai bine se sărbătorea acasă...


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mar 11 Mar 2014, 4:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : corectat greşeli)

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 11 Mar 2014, 10:09 am

Deci asa. Ma bucur pt. tine ca ai o clientela cat de cat formata. Si mie mi-ar placea mult sa fac asta impreuna cu mama care a implinit 1 an de pensie pe 1 martie.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de Gabica Mar 11 Mar 2014, 10:34 am

Mihaela, torturile tale au efect terapeutic; îţi dai seama cât timp se va gândi Dl pompier la tine?!!!
Frumos
Mă întreb mie ce mi-ai face? De exemplu îmi place să fac reflexo, masaje, să pun ventuze, dar meseria e de inginer la calculator?
Sunt convinsă ar fi ceva deosebit.
Eu îţi doresc să ai întotdeauna comenzile de care ai nevoie pentru îmbogăţirea sufletului tău.
Un pupic dulce de la mine.

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de diada Mar 11 Mar 2014, 2:32 pm

Bravo Mihaela! Eu credeam ca intrebarea Alinei este retorica  rade super raspuns!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de mlizeta Mar 11 Mar 2014, 4:39 pm

Mihaela felicitări. Se vede că săptămâna trecută ai lucrat pentru pompieri. Aşteptăm următoarele comenzi.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 11 Mar 2014, 4:50 pm

Alina, ce să zic...apucaţi-vă de treabă şi vedeţi dacă merită, dacă aveţi clientelă!
Găbica, nu ştiu ce aş face...când trebuie să fac un tort gândesc atunci, adaug elemente, îmi vin idei în timp ce decorez, se întâmplă să renunţ la unele detalii pentru că nu-mi permite timpul...
Diada, eu am crezut că solicită răspuns. rade 
Ştiţi bine că totul a început cu dorinţa de-ai face Dianei şi nepoatei, torturi deosebite, le-au văzut unele colege, au vrut, la început le-am refuzat de teama nereuşitei (dacă o dau în bară pentru mine, asta este, dar când faci pentru altul nu-ţi permiţi greşeli), nu voiam nici să muncesc degeaba că un astfel de tort nu-l faci în doi paşi şi trei mişcări, apoi am cedat, am început să spun preţul... unora li s-a părut mult, asta este, sunt cofetării care fac cu 35lei/kg, eu fac dacă merită, degeaba stau, nu muncesc. Mereu am cântărit, am calculat cât costă ingredientele, apoi ce rămâne, dacă se merită, nu se merită, preţul variază de la conţinut la ce pui pe el.
Mlizeta, mulţumesc!
Următorul e sâmbătă   Smile cu poze duminică că-i surpriză/cadou. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 11 Mar 2014, 5:57 pm

Da, chiar asteptam raspuns. Si mersi mult pt. el.
Un singur tort am facu de genul adica cu pasta de asta. Acum vre-o 3 ani de ziua mea. L-am facut impreuna cu mama. Era cu 2 pisici ce stateau pe un gard noaptea. Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 11 Mar 2014, 6:19 pm

Ceva, ceva îmi amintesc, dar nu-s sigură. Am vizualizat sute poate chiar mii de torturi. Ia, pune o foto să-mi reamintesc.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 11 Mar 2014, 8:58 pm

Trebuie sa caut Cd ca am schimbat calculatorul acum 3 luni si am pus toate pozele pe Cd.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de GinaP Mier 12 Mar 2014, 3:27 pm

Mi-e necaz ca nu pot sa vad pozele de pe amaratul asta de laptop. Nu stiu de ce imi face figuri, ca pana alaltaieri nu am avut probleme. Oricum Mihaela imi imaginez ca ai facut niste minunatii din nou. Si tot cam ca tine am ajuns sa fac si eu torturi pe comanda. Parca as fi povestit eu! Succes si spor in continuare  hug 
GinaP
GinaP
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 494
Varsta : 40
Localizare : Caras-Severin
Data de inscriere : 02/01/2012

http://thingsheartmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 16 Mar 2014, 10:06 am

Nepoţelul meu împlineşte frumoasa vârstă de 20 de ani şi am complotat cu verişoara lui să-i fac un tort surpriză. Iniţial am vrut să-i fac un tort cu microfon, reportofon şi carneţel, fiind student la jurnalism, dar sărbătorindu-se cu încă un prieten le-am făcut un tort comun. Smile  beat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Interior: blaturi de cacao bine însiropate, cremă de vanilie, peste fiecare strat de cremă am pus glazură de ciocolată (ciocolată amăruie+frişcă lichidă).

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de myky7robc Dum 16 Mar 2014, 3:58 pm

mihaela, esti fenomenala cu asa creatii! Flowers Flowers Flowers 
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de valentinadof Dum 16 Mar 2014, 4:33 pm

O silueta perfecta!Ce s-or mai fi distrat!Felicitari,Mihaela!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 16 Mar 2014, 6:15 pm

Frumos tort si cred ca si super bun!!! Flowers
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 16 Mar 2014, 7:57 pm

Mulţumesc!
A fost distractiv, l-am surprins şi i-a plăcut şi gustul. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de Floren Dum 27 Apr 2014, 10:05 am

Poate va serveste de inspiratie :



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Tort "USA"

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 13 Mai 2014, 8:43 pm

O prietenă a trebuit să facă un cadou şi a ales să-i ducă un tort. Era în pană de idei, dar cum cunosc bine persoana am scos-o din impas. wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Interior: două blaturi de vanilie, glazurate cu ciocolată, cremă de vanilie sus şi jos, la mijloc două blaturi de cacao şi între ele cremă de ciocolată. Tortul este îmbrăcat iniţial în glazură de ciocolată, nu în cremă de unt. (3,600 kg)

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de myky7robc Mar 13 Mai 2014, 9:51 pm

oauu...uuu, miha, doar atat mai pot sa zic!
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de geanina_scumpica Mier 14 Mai 2014, 3:16 am

mmmmm ce bun trebuie sa fieee
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Ornarea torturilor noastre VIII - Pagina 7 Empty Re: Ornarea torturilor noastre VIII

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB