Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

+54
Floren
Samarineanca
dorina narita
lacrisel
tantza_m
Danutzaaa
Day
Tache Marilena
elenaveronica
i.xell
duchess
irish05
dragan mirela
canadianca50
clodi
michelinebeaulieu
stejara
scoobbyy
sergiu valentin
barbin
tiana
katy51
Giorgiflor
Amaliamda
diada
Greteledelweiss
emmancita
danniela
gloriamix
MihaelaT
cory74
AlinaJ.Bijoux
letho
AcidoR
CCristinaC
iuliana72
piciul
SilviaDumitrescu
Dorulet
despina13cucli
victoriacus
CarmenClaudia
Gabica
MagdaMarin
Admina
marry_a19
Giorgi
bisisica bijuterii
Gianina4ever
arielas
valentinadof
Gabiuta
oanaraluca
Giobsy
58 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de piciul Dum 02 Feb 2014, 7:15 pm

AlinaJ.Bijoux, sa le porti sanatoasa! Par foarte calduroase..daca nu aluneca, sunt ok pentru vremea de afara!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de irish05 Dum 02 Feb 2014, 7:38 pm

sale porti sanatoasa. par calduroase! si-s frumoase
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de irish05 Dum 02 Feb 2014, 7:52 pm

AlinaJ.Bijoux a scris:Tocmai ce mi-am cumparat un set de 6 penusele din lemn de la magazinul din colt (3 case distanta) cu doar 3 lei. Smile 

 Smile)))) Smile))))) rade rade rade rade rade 

penusele Smile))
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 02 Feb 2014, 9:16 pm

Nu aluneca ca au talpa antiderapanta si oricum la mine nu mai e zapada aproape deloc. Si da sunt calduroase pt. ca sunt imblanite in interior!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 02 Feb 2014, 9:35 pm

Să le porţi sănătoasă! La mulţi ani! (niciodată nu-i prea târziu)

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 03 Feb 2014, 11:16 am

Mersi Mihaela!!! hug pupi 
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 23 Feb 2014, 6:46 pm

Tot la reduceri cu 24 ron pret initial mi-am luat o alta pereche de pantofi de primavara toamna.
Cum sotul si-a luat si el o pereche cu 54 ron ,eu am luat alte botine identice cu ale mele matusii mele cu 29 ron si a 3a pereche era gratis.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Incep sa-mi placa foarte mult aceste reduceri incep sa ma simt ca la emisiunea americana cu acele multe cupoane.wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de duchess Mier 26 Feb 2014, 3:23 pm

Ce frumoşi sunt! Să-i porţi sănătoasă, MagdaMarin!
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de i.xell Mier 26 Feb 2014, 3:32 pm

Imi plac si mie stilul asta de pantofi dar cam greu cu statul in picioare, de multe ori stau toata ziua in picioare si ma termina  Sad .Acum de ex nu am decat tocuri mici, aveam cand eram mai tinerica cu toc........
Sa ii porti sanatoasa Magda!
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 26 Feb 2014, 7:11 pm

Mersi eu stau foarte putin in ei incaltata zilnic si-mi permit luxul de a purta tocuri. wink 
De-abia dupa 2-3 ore de stat in picioare incaltata incep durerile de picioare.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 27 Feb 2014, 7:41 pm

Sa ii porti sanatoasa Magda. Mie imi place mult stilul acesta de talpa/platforma.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de irish05 Sam 08 Mar 2014, 4:14 pm

mi-am cumparat material de o bluza de vara \primavara. este un inisor cu broderie. cum sa-l fac fetelor? n-am croit niciodata dar sper s-o fac, am vorbit cu cineva s-o traga la masina - aveti ceva tipare si pt mine?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 08 Mar 2014, 5:05 pm

F. dragut materialul, atat cat vad din poza.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de canadianca50 Sam 08 Mar 2014, 5:56 pm

Eu mi-am cumparat azi de ziua femeii o pereche de pantofi ! asta asa sa-mi schimb starea de spirit ! si parca sint alta !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 08 Mar 2014, 7:13 pm

Si eu mi-am cumparat un raftulet pe care sa imi mai pun din lucrurile mele pt. mesterit si eva dulce doar pt. mine.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 23 Mar 2014, 6:52 pm

Din seria ce mi-am mai dublat eu azi...

Cum pantofii cumparati acum fix o luna pe care i-am purtat pentru prima oara ieri ai decedat de la prima purtare i-am returnat azi si am venit acasa cu 2 perechi.Identice ,sa am ce rupe(gura lumii) pe drumul spre de de la munca.
Nu am gasit ce sa-mi placa in locul acelora si i-am luat pe acestia si daca ei costau 19 ron si mai era o reducere de 25% am mai luat o pereche cu 15 ron.Nu am mai gasit ce sa-mi placa desi am stat cca o ora in magazin sa caut ceva la un pret mic.Erau destule si frumoase dar ba nu se potriveau,ba nu-mi placeau,ba erau prea scumpe.
Asa ca in loc sa merg cu ei la schimbat flecuri 7 ron+ motorina mai bine mi-am mai luat o pereche.  rade rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 23 Mar 2014, 8:08 pm

Sa-i stapinesti sanatoasa !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 23 Mar 2014, 8:19 pm

Frumooosi!Te induri sa-i iei la munca?sa-i porti sanatoasa!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 23 Mar 2014, 8:58 pm

Pentru naveta zilnica de cca 1/2 ora dus si 1/2 ora intors destat incaltata cu ei.Si mers cu masina.wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 23 Mar 2014, 11:09 pm

A,eu nu ziceam ca nu poti merge pe ei,ci ca sunt prea frumosi. wink 
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 24 Mar 2014, 4:03 pm

Eu mi-am cumparat azi in sutien crem f. dragut cu 10 lei. Imi trebuie pt. o rochie de nunta fara bretele. Imai merg la nunata unei prietene impreuna cu mama, tata si fratele. E o prietena mai mica cu 1 an si jumatate decat mine. Mi trebuie sa imi gasesc pantofi si sa imvat sa merg pe tocuri mai bine ca nu prea stiu. Sa nu radeti!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Mar 25 Mar 2014, 11:31 am

Alina caută pantofi cu talpa ortopedică. te vei simţi mai bine.
Eu mi-am luat sandale, am dansat toată noaptea fără probleme...
De obicei nu port tocuri....
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Mar 25 Mar 2014, 4:54 pm

Depinde de costumatie, unele rochii nu merg cu talpa ortopedica. Darrrrr poti sa iti iei pantofi cu toc si platforma aia in fata. Uita-te in spate l-a ce am mai postat eu. Stiu ca sunt prea inalti, unii, dar eu stau 12 ore aproape zilnic incaltata in ei. Si in picioare 4-5 ore sigur.
Si sa nu fiu off topic, eu mi-am mai luat niste seturi de bijuterii hand made. Poze...cand o sa am, dar va asigur ca-s foarte frumoase!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 25 Mar 2014, 10:12 pm

Am o pereche cu toc si platforma, ceva gen sanda, decupat un pic la varf si cu bareta ce se inchide cu scai. Sunt din lac, culoarea gri. I-am purtat la banchet cand am terminat facultatea, acum 5 ani si m-am simtit super cu ei. De atunci stau un dulap cu restul pantofilor mei. Mai am o luna si jumatate sa imi gasesc ceva. Daca nu am sa ii iau tot pe acestea dar cu o salopeta cu sclipici si spatele gol dar de culoarea lor.
Hai sa va arat si o poza cu salopeta si pantofii.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ca sa nu fiu nici eu of topic mi-am luat azi un suport pt. martisoare din inox si cateva cartoane si coli A4 colorate pt. felicitari. Total 11 lei.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 26 Mar 2014, 12:04 am

Alina, frumoasă şi sexy salopeta, dar... din punctul meu de vedere, nu-i o ţinută de mers la nuntă, ci de mers în club. Acum tu faci cum crezi, dar eu îmi spun părerea, ce cred eu sau cum aş proceda eu. Pentru salopetă caută un sutien push up cu bretele care se intersectează în X în faţă şi se leagă după gât. Acum înţeleg că a fost poză rapidă, dar mai e o problemă... chilotul să nu fie alb, nu cu cusătură şi elastic introdus că nu dă bine deloc, trebuie ceva să nu se vadă, ceva discret, eventual tanga cu şnur foarte subţire, chilot  fără cusături... De asemenea, când eşti pe tocuri caută să nu stai cu genunchii îndoiţi, e importantă poziţia şi atitudinea.  wink Eşti tânără, încearcă se te obişnuieşti cu mersul pe tocuri, lasă naibi ţinuta şi încălţămintea sport, nu mai eşti copil,  fii feminină, elegantă. La început va fi puţin mai greu, dar încet, încet te obişnuieşti.
Mai bine caută de încălţat pentru rochia crem fără bretele.
Aştept pozele. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 9 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB