Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

+54
Floren
Samarineanca
dorina narita
lacrisel
tantza_m
Danutzaaa
Day
Tache Marilena
elenaveronica
i.xell
duchess
irish05
dragan mirela
canadianca50
clodi
michelinebeaulieu
stejara
scoobbyy
sergiu valentin
barbin
tiana
katy51
Giorgiflor
Amaliamda
diada
Greteledelweiss
emmancita
danniela
gloriamix
MihaelaT
cory74
AlinaJ.Bijoux
letho
AcidoR
CCristinaC
iuliana72
piciul
SilviaDumitrescu
Dorulet
despina13cucli
victoriacus
CarmenClaudia
Gabica
MagdaMarin
Admina
marry_a19
Giorgi
bisisica bijuterii
Gianina4ever
arielas
valentinadof
Gabiuta
oanaraluca
Giobsy
58 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Mier 26 Mar 2014, 4:00 pm

Eu era sa zic ce alba esti!!!! Dar sper sa ma intelegi, traiesc printre africani!!!
De acord cu Mihaela, esti tanara si frumoasa, trebuie sa ai si tocuri, fac parte dintr-o tinuta feminina si mai ales eleganta!!
Faci o poza si cu rochia crem daca tot ne-ai pus pe jar?? love love 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Mier 26 Mar 2014, 4:27 pm

Mihaela nota 10 pentru comentariu.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de piciul Mier 26 Mar 2014, 7:25 pm

Ai incredere in tine Alina si tine cont de sfaturi; o sa arati trasnet daca ai incredere in tine!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 26 Mar 2014, 9:21 pm

Mersi de sfaturi fetelor. Sunt bine venite. Si da Mihaela poza e facuta la repezeala ca am vrut doar sa vad cum imi sta cu salopeta.Chilot tanga nu port eu port in special chilot gen boxer din aceea elastici care iau forma corpului.
Cu rochia crem o sa ma imbrac zilele astea si o pun pe mama sa imi faca o poza. kiss Pupic-ul e pt. sfaturi.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Joi 27 Mar 2014, 10:09 am

Azi am fost la lidl

catalog

am cumpărat pozele sunt în catalog:
pistol de lipit, bastonaşe cu clipici, set de pânze, o cutie de pasteluri, set cleşti de perforat, o săpiţă cu greblă pentru copii (a doua din set)

toate sunt pentru fetiţa mea, setul de pânze îl va primi de Paşti.
Sapa o primeşte acum; ori învaţă carte cu simţ de răspundere ori ... sapa.
(Şi-a plantat nişte floricele îi trebuie şi instrument pentru îngrijirea lor, nu?)

Sunt rea?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Joi 27 Mar 2014, 11:16 am

DA!!!
Nu pentru sapa ci pentru carte. De ce o conditionezi??? Sapa e buna pentru relaxare. Si sa invete sa planteze/aibe grija de flori, legume etc.
Invatatul e pentru viitorul ei!! Asta trebuie sa inteleaga, nu invata pentru tine ci pentru ea. Tu doar o directionezi, ii dai sfaturi.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Joi 27 Mar 2014, 12:57 pm

Păi asta fac.
Îi pun în mână opţiunile.
Ieri a făcut cartofi prăjiţi (noroc că a fost soţul acasă ... nu trebuie să cumpăr şi tigaie sau aragaz!!!)
Adică a pus în tigaia de clătite un strop de ulei apoi cartofii şi se mira că nu se prăjesc ca şi clătitele  rade 

eu eram la Aikido.
Dar ăsta-i subiect de dezbătut la "ce mai fac copii noştrii!!"
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Joi 27 Mar 2014, 3:13 pm

Pai hai acolo!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 30 Mar 2014, 9:28 am

Tot eu....asta mi-am cumparat!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de elenaveronica Dum 30 Mar 2014, 10:01 am

foarte frumoasa, de la material, ciulori , model si silueta.sa o porti sanatoasa!
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 30 Mar 2014, 10:20 am

Danni, s-o porti cu placere! Foarte bine iti vine! Dantela e aplicata sau asa e materialul?
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 30 Mar 2014, 10:22 am

Foarte frumoasă! S-o porţi sănătoasă! pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 30 Mar 2014, 10:29 am

Dantela e aplicata, materialul e un beige (asa s-o scrie) supraelastic, nu foarte finut, merge pentru serviciu meu. Poate ca in poze pare de seara dar in realitate nu este.
Se potriveste cu pantofii care au o piele dantelata la spate si pe toc (nu se vede in poza), pe astia i-am cumparat acum 2 ani..stiti voi, am o potcoava imi mai trebuie 3 si calul, asa si eu!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 30 Mar 2014, 12:10 pm

foarte frumoasa . Iti sta foarte bine . Daarrr... "nu pot sa te sufar" . Sa arati asa de bine.... esti chiar culmea, sa nu ai burta... ma enervezi la culme. ( stii ca te iubesc da?)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Day Dum 30 Mar 2014, 12:57 pm

Si io,si io!Ca si Silvia Smile Vroiam si eu sa va arat ceva DARRRRRRRRRRRR....e ceva ce ma impiedica..nu am incaput cu totul intr-o singura poza  rade 
Danni,superba si rochita,si tu Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de piciul Dum 30 Mar 2014, 1:00 pm

Danniela, vad ca ai reusit sa dai jos "balastul" care nu-ti placea wink 
Rochia e minunata si de dantela asta ne-ai spus tu nu de mult...ai cumparat mai multe culori si modele....asa imi aduc eu aminte..
Sa ai o primavara minunata tu si cei dragi tie!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 30 Mar 2014, 2:02 pm

Nuuuu, mai e burta, chiar se vede numai un pic dar e acolo. Am dat jos ceva dar tot mai trebuie un pic, poate cu zumba lui Day sa mai reusesc  rade rade 
Nu Piciu, nu e dantela aia, pe aia mi-a stricat-o un croitor destept. I-am dus model o alta bluza din dantela elastica, asta a mea era rigida si nu a pus in calcul elasticitatea, asa ca mi-a stricat bluzele. Si dantela!

PS Sil, stiu ca esti geloasa  rade rade rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de i.xell Lun 31 Mar 2014, 8:52 am

wow....iti vine super Daniela! sa o porti sanatoasa si...sexoasa!  wink (sper ca mi se permite gluma  hug )
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Lun 31 Mar 2014, 10:45 am

Danniela ce sexi eştiiiiiiiiii
Cum naiba să nu fie al tău gelos.
Eu nu te invidiez pentru burta ca Silvioara pentru că nu mai am. De la aikido mi se trage!!!!
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Mier 28 Mai 2014, 5:41 pm

Doamnelor, v-ati pus banii la ciorap?? Nu mai cheltuiti???
Iaca pe ce am dat banii
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si asta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Danutzaaa Mier 28 Mai 2014, 5:45 pm

Superbe! sa le porti sanatoasa!
Danutzaaa
Danutzaaa
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 150
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Tache Marilena Mier 28 Mai 2014, 8:07 pm

Sa le porti sanatoasa Danni! Foarte frumoase! A fost zi de leafa azi?  rade Din pacate ciorapul nostru are gaura.... zid 
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tantza_m Mier 28 Mai 2014, 9:03 pm

Wow,Danniela, sunt superbe. Sa le porti sanatoasa. Asteptam poze imbracata cu ele .
tantza_m
tantza_m
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 188
Localizare : chisinau
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Joi 29 Mai 2014, 9:52 am

Oau Danniela.... doamnă tu vrei să înnebunească al tău de tot??!!!! Săracul om, în loc să muncească o să stea cu ochii după tine.... Shocked 
Mie mi-a luat soţul aparat de uscat legume şi fructe.
Vă povestesc la cafea.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Joi 29 Mai 2014, 10:17 am

Multumesc!
Nu Gabica, omul meu nici nu sta pe acasa. Rar sta cate o saptamana. Nu a fost zi de salariu, am prins marfa la magazin. Prima rochie o avea numai in magazie, nu afisata dar au pus-o pe site-ul unde isi fac reclama. Cred ca o pastrau pentru anumite cliente...numai ca eu am cerut-o.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB