Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

+54
Floren
Samarineanca
dorina narita
lacrisel
tantza_m
Danutzaaa
Day
Tache Marilena
elenaveronica
i.xell
duchess
irish05
dragan mirela
canadianca50
clodi
michelinebeaulieu
stejara
scoobbyy
sergiu valentin
barbin
tiana
katy51
Giorgiflor
Amaliamda
diada
Greteledelweiss
emmancita
danniela
gloriamix
MihaelaT
cory74
AlinaJ.Bijoux
letho
AcidoR
CCristinaC
iuliana72
piciul
SilviaDumitrescu
Dorulet
despina13cucli
victoriacus
CarmenClaudia
Gabica
MagdaMarin
Admina
marry_a19
Giorgi
bisisica bijuterii
Gianina4ever
arielas
valentinadof
Gabiuta
oanaraluca
Giobsy
58 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de stejara Dum 15 Sept 2013, 11:49 am

Magda!sa folosesti pantofii sanatoasa, si setul de folii la fel.
Consider ca ai greutate normala, ca esti slaba chiar, caci o persoana mai plinuta, asa ca mine ar merge doar pe o distanta mica cu asemenea tocuri, cand eram domnisoara, slaba purtam si eu tocuri cui, asa inalte, acum numai idraznesc sa trec de 7-8 cm,..si sa fie ceva mai latute tocurile..
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 15 Sept 2013, 12:07 pm

Inca nu stiu unde ii voi purta dar eram prea entuziasmata de pret si de model,initial ma lipisem de unii portocalii/albastrii de lac erau mai multe variatiuni pe aceesi tema,sandale,pantofi decupati in varf,pantofi inchisi in varf,cu toc ,cu talpa ortopedica dar....inalti dar fiind grabita de sot si cum era o coadaaaa mare ieri la magazin m-am lipit de acestia erau si pe verde in 2 nuante si albastru parca dar cum astia erau ultimii ai mei au fost ,am dat cateva ture cu ei prin magazin erau perfecti iar la casa...... surpriza unul e 40 iar celalalt 41,dar cum ei mi se potrivesc nu amai contat.
Altii dau foc la 15 ron/zi prin tigarile fumate eu ce nu-mi pot permite ceva de 13 ron ,ceva pe care ii ador. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 15 Sept 2013, 6:03 pm

Şi i-ai luat mărimi diferite doar pentru că erau ieftini? Shocked Sincer, de multe ori mă surprinzi/uimeşti cu achiziţiile ce le faci. Poate la o jumătate de număr nu se vede diferenţa, dar la un număr e destul de mare, e vorba de 1 cm.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Sept 2013, 6:06 pm

Hai ma ca nu sunt mai inalti decat ai mei
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si eu stau 12 ore in ei fara sa ma doara macar un deget. Cei drept nu cred ca am greutatea si inaltimea Magdei!
Imi plac, sa ii porti sanatoasa!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 15 Sept 2013, 6:07 pm

Daniela, sunt foarte frumoşi.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Sept 2013, 6:10 pm

Multumesc Mihaela, nu sunt noi, am vrut sa va spun ca eu numai din astia am si pot sta in ei toata ziua!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Dum 06 Oct 2013, 11:07 am

iata ce mi-am luat eu:o solutie de spalat covoare la 5 lei,care spala bestial,pe un covor batucit(pe care aveam de gand sa il arunc,pentru ca nimic nu ii mai dadea viata) l-a facut tepos si cu perii sus iar pe un covor cu perii teposi l-a facut bland,asa,catifelat si cu toti perii drepti,ca o blanita bine ingrijita;plus ca miroase tare bine,a pin,padure de brad,ceva pe-acolo si curata tare bine,apar culorile originale,asa,sub ochi.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de diada Dum 06 Oct 2013, 12:38 pm

de unde l-ai luat?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tiana Dum 06 Oct 2013, 1:37 pm

pai,da-ne si noua numele magazinului,ca e buna informatia!
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Giorgi Dum 06 Oct 2013, 2:53 pm

Sa purtati sanatoase si iubite pantofii vostri frumosi .Va admir ca puteti merge cu asa ceva ,mi se pare o schingiuire mai ca pe vremea inchizitiei!!!Pentru mine,vorbesc .N-am reusit vreodata si nici nu se pune problema de aci incolo sa mai reusesc sa port asa ceva.
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 06 Oct 2013, 3:34 pm

Giorgi, depinde de personalitatea fiecaruia. De exemplu eu nu pot purta balerini, si daca astia nu is cei mai comozi apoi..... dar NU ii pot purta, la mine musai calcaiul sa stea sus pe cuculie!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 06 Oct 2013, 5:49 pm

Nici eu nu pot merge pe toturi, zici ca sunt inpiedicata. Asa ca am renuntat. Am purtat doar de 2 ori in viata mea. Prefer sa port doar, balerini, adidasi, tenisi cizme si sandale cu talpa joasa sau ortopedica.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Dum 06 Oct 2013, 11:45 pm

de la orice unitate nufarul,au adresele pe siteul lor.eu l-am luat de la nufarul de pe calea mosilor.
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Giorgi Dum 06 Oct 2013, 11:48 pm

danniela ,personalitatea mea ar cam vrea dar nu ma tin planetarele rade 
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 07 Oct 2013, 1:30 pm

Tocmai ce mi-am cumparat un set de 6 penusele din lemn de la magazinul din colt (3 case distanta) cu doar 3 lei. Smile 
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Mier 09 Oct 2013, 8:25 am

ce sunt alea penusele???!!!Question 
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 09 Oct 2013, 8:52 am

cred ca pensule
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 09 Oct 2013, 12:38 pm

Da pensule. Nu am observat ca am gresit cand am scris!!!Embarassed 
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de piciul Mier 09 Oct 2013, 8:40 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dupa lupte seculare, care au durat trei ore..am reusit sa cumpar ceva, care pus in masina de spalat, absorbe culorile si lasa albul alb!...Am explicat bine?! L-am gasit la doi pasi..adica magazinul cu acelasi nume..intamplator!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de valentinadof Mier 09 Oct 2013, 8:44 pm

A,sunt acele servetele de care ne-a zis si Karina,inseamna ca s-or gasi mai peste tot!Sa-ti fie de folos,piciule!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de diada Mier 09 Oct 2013, 9:36 pm

Am luat si eu, sunt super, am gasit alta firma dar nu conteaza, toate sint la fel, chiar nu ies culorile pe celelalte haine.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tiana Mier 09 Oct 2013, 10:28 pm

suuper! am sa caut si eu,pentru ca din greseala am stricat definitiv 3 fete de perne crosetate...nu s-au mai facut albe cu nimic.
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de clodi Joi 10 Oct 2013, 1:00 pm

Si eu am luat servetele din acestea din carrefour. le folosesc in special cand pun haine colorate. sunt faine.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de canadianca50 Joi 10 Oct 2013, 5:08 pm

Se poate arata cum se numesc si cum arata cele de la Carrefour ?
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Joi 10 Oct 2013, 5:54 pm

Bine ca gasiti numai voi Sad Sad  dupa ce va plictisiti de ele si o sa aveti altceva vin si in Africa zid zid zid 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB