Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

+59
aleinad
Cristache
sergiu valentin
tadok
mnarcisa
lucky
denis21
valentinadof
arielas
Kristina
cristina iosif
kitty_1973
michelinebeaulieu
Admina
elenatatiana86
Celya_f40
Uca
Chirrox13
emmancita
Gianina4ever
europolis
symos
mimiady63
tinap
dorina64
kristadesign
lika
ema
Gabiuta
cristinamihaela
tomari
kmn
sorinamircov
Dodo-pui
alinutza_andrei08
AlinaJ.Bijoux
georgeta.prnic
lennny
dorinamisov
piciul
pufoi
ghita
ivanoiuadela9
Angelica18
gabyd
betymi72
Dorulet
CCristinaC
firicel
IOANA 80
MagdaMarin
vyky2010
virginia
SilviaDumitrescu
samo99ro
ikuta
carmenco
Day
danniela
63 participanți

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 24 Apr 2012, 4:53 pm

Bunaaa.... ziuaaaa!!
Vaai da ce liniste in sala de fitnes. rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de cristinamihaela Mar 24 Apr 2012, 5:18 pm

samo99ro a scris:Foloseste copilu' pe post de croseta pana o scoate de unde a pus-o. wink

pai nu stiu care din 3 :P:))
cristinamihaela
cristinamihaela
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 159
Varsta : 49
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de samo99ro Mar 24 Apr 2012, 7:10 pm

Pai, cel care a pus bine croseta. Ori, ia-i la rand si o spune unul din ei ce si cum. rade
Oricum, sa-ti traiasca. Nu e greu cu 3? Eu am unul si n-am mai vrut. Facea cat 10.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de cristinamihaela Mar 24 Apr 2012, 7:56 pm

ei...cand imi vine sa-mi iau campii (de obicei)...cand se poarta ca niste ingerasi (minuni rare) si uit totul Smile)

A auzit sotul cat ma vait de croseta aia si mi-a improvizat una, ca sa nu ma mai auda plangandu-ma, pana ajung la un magazin ;)) :P

Sa-ti traiasca si sa aiba o viata frumoasa!:D
cristinamihaela
cristinamihaela
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 159
Varsta : 49
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de piciul Mier 25 Apr 2012, 5:34 am

Buna dimineata! Vad ca acum avem si aparate pentru gimnastica! E bine!
This is coffee!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 25 Apr 2012, 7:40 am

Multumim de cafea.Da'de asta ce ziceti?
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4826
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de samo99ro Mier 25 Apr 2012, 7:49 am

Buna dimineata si o zi minunata va doresc! Multam fain de cafea. Spor la treburi, fetelor.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de Gabiuta Mier 25 Apr 2012, 8:03 am

Neata,neata,neata ....o zi fara evenimente majore si fara furtuni kiss
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de ikuta Mier 25 Apr 2012, 8:12 am

Neata, de la Cluj!Mai dormeam o jumatate de ora daro durere crunta de cap m-a trezit.intodeauna pe om il doare ce are mai prost si mai slab.O zi frumoasa cu mult spor va doresc.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de tomari Mier 25 Apr 2012, 9:15 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Inca nu mi-am baut cafeaua pentru ca trebuie sa merg in oras sa platesc facturile adunate. Deoarece nu-mi place sa mananc ori sa beau cafeaua pe fuga va las sa serviti o gustare alaturi de cafea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cale care v-ati plictisit de exercitiile de ieri schimbam aparatele sau exercitiile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Spor la toate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 25 Apr 2012, 9:33 am

Buna dimineata . la mine e intunecat si cred ca vine ploaiaaaa si nu mi place delocccc ca m-am saturat de ea . O zi frumoasa sa aveti si multumim de cafeluta pupi
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 25 Apr 2012, 10:16 am

Vremea e ca...vremea:acum e soare,acum e innorat. Mai beau o cafea si apoi mai vad, plec la tara sau nu? Saracele mele gladiole,de cand ma asteapta sa le plantez.Poate pe noi ne va ocoli furtuna,ploaia etc.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4826
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 25 Apr 2012, 10:25 am

Buna dimineata si de la Ploiesti!
Va doresc o zi linistita si cu realizari marete!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de ema Mier 25 Apr 2012, 10:29 am

Buna dimineata La mine e soare si e cald Mult spor si numai lucruri bune pe ziua de azi pentru noi toate
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de Day Mier 25 Apr 2012, 1:47 pm

"Neata.....la pranz...azi am aflat ca sunt dependenta de intenet Sad Pana acum 20 de minute s-a lucrat la cabluri in zona mea si de la ora 5 dimineata am turbat fara internet.Mai mult,m-am hotarat.Pentru situatii de genul asta tre'sa-mi iau cartela prepayed de internet,pentru netbook.Si nu stiu de care.Aveti idei,sugestii ?De fapt,am bantuit azi pe la operatori,si am aflat una-alta,dar am o mare problema.Ce pot sa fac cu 2 GB?(asta-i cea mai ieftina varianta)
Mie-mi trebuie asa:cand imi pica reteaua sau sunt plecata,la vreun targ,ceva,pentru:cascat gura pe forum,fara incarcat poze,fara youtube,si pentru messenger,sa nu ma "rup" de lume.Mi-ar ajunge 2 GB ?Sau cati????
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de danniela Mier 25 Apr 2012, 2:00 pm

Eu nu am dat nici buna ziua macar! Rusine sa imi fie! Dar am o scuza, am fost in trebi!!!
DaY, daca nu dowloadezi, cred ca e buna si aia. Nici eu nu ma pricep, noi mai luam cand plecam pe undeva si la fel suntem si noi, morti fara internet. Ce rau am ajuns!!!
Copilul meu cel mic aseara voia chitara. Da' ce rau si-o dorea, il lovise muza cand fugea prin ploaie sa nu il ude rade rade Mai si compunea copilul intr-o veselie. Acum imi zice "mama, pana vineri poti sa mi-o cumperi?? Ca mi-e frica sa nu uit ce am compus" . Eu ii spun sa scrie pe o hartie, a zis ca i-a cerut lui Mr Ovino, profesorul de muzica o hartie si a notat el ceva rade
Doamne, tre sa ma misc repede sa nu fuga muza si sa ramana copilul fara inspiratie!
Altufel, va urez o zi buna!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 25 Apr 2012, 2:19 pm

Salutare, sunt si eu pe aici dar merg imediat la bucatarie sa pregatesc ceva de mancare pt. cina ca mi-a zis mama sa fac ceva, ce vreau eu.
Aici e inorat si acum sunt doar 12g C. Ce vreme nasoala... Macar voi sa aveti o vreme buna.
Revin mai incolo. hug
Daniela, m-ai facut sa rad rade dar, cred ca e treaba serioasa cu chitara!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de lennny Mier 25 Apr 2012, 2:24 pm


Buna ziua,dragelor! La mine a inceput furtunaaa...bine ca am ajuns acasa!

Dau o cafea,cred ca merge de minune pe o asa vreme...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Ultima editare efectuata de catre lennny in Mier 25 Apr 2012, 3:10 pm, editata de 1 ori (Motiv : corectat text)
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de pufoi Mier 25 Apr 2012, 2:49 pm

Buna ziua si de la mine fetelor!
acu' mi-am baut cafeaua!
azi este sarbatoare, asa ca m-a scos sotul la plimbare si innoit.
am ajuns numai bine asa ca vine o furtuna!!!
Dani , pai de ce nu i-ai luat copilului chitara pan' acu? asa mama esti tu?
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de danniela Mier 25 Apr 2012, 3:13 pm

Recunosc, un pic denaturata rade rade Ca electronice am casa plina nici eu nu stiu cum le mai cheama, jucarii am dat cu cutiile, cei drept avea instrumente muzicale din alea jucarii, acum are un keybord, care sta aruncat pe ici colo, dar la chitaraaaa nu m-am gandit!!! Pe un timp voia fluier sau ceva in genul la clarinet, care daca nu ar fi costa vreo 1000 $ l-as fi avut prin casa, as fi calcat pe el..eee, credeti ca statea in vitrina?? Asa si cu chitara, acum cat e muza ca apoi ma impiedic de ea si ma intreb de ce oi fi cheltuit o palarie de bani.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de tomari Mier 25 Apr 2012, 3:26 pm

Am sosit si eu acasa si-mi savurez cafeaua dar la ora asta degeaba ca deja ma doare capul din cauza tensiunii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Initial mi-am planificat sa nu stau mult dar mergand "per pedes" mai arunci o geana ici-colo si te trezesti ca a trecut timpul.
Alina ma mir ca la voi au fost numai 12 grade ca aici (Dej) a fost teroare. Toata lumea se plangea de caldura - acum asteptam furtuna la cat s-a intunecat afara si-n casa. La 5 (adica 17) iar trebuie sa plec asa ca astazi randament zero.

Danniela daca baiatului ii place muzica merita investitia [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] trebuie sa incerce mai multe pana-si gaseste instrumentul potrivit Smile
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de carmenco Mier 25 Apr 2012, 3:55 pm

Buna dimineata, fete! wink

Bina v+am gasit! Eu nu-s dependenta de net. Iari numi-a mers calculatorul, abia mi-am reinstalat windows-ul si am si luat doi troieni, nu stiu de unde. Azi l-am reinstalat (din nou rade ) si acum merge bine. Ca nu am avut net nu m-a durut si chiar a fost bine, a fost liniste in creier.

Daniela, cand baiatul meu a vrut chitara, a venit acasa intr-o zi si a zis ca vrea. I-am luat-o de un craciun. Un an de zile incheiat a stat in cutie. A zis ca nu mai vrea ... Dupa perioada asta a luat-o intr-o zi si de atunci nu a mai lasat-o. Si+a luat şi electrica si un bongos. Acum vrea muzicuta. I-ai baiatului daca isi doreste, nu poti sti de unde sare iepurele. Important e si sa gaseasca proful potrivit.

Gata, plec acasa. Mă duc sa pun trandafiri pana nu vine ploaia si sa fac mancare (mâncărici rade ).

Pupici fete! kiss
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 25 Apr 2012, 4:32 pm

Dragelor, am revenit de la bucatarie si m-am gandit sa va servesc cu o cana de cioco calda ca pe vremea asta merge (cel putin la mine, unde e racoare si doar 11g afara).
Acum ma pun sa mesteresc putin.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de danniela Mier 25 Apr 2012, 4:45 pm

Oooo, Alina, multumim de tratatie, ce ai gatit bun???
Carmen, si ce frumos canta baiatul tau!!! De luat sigur ii iau ca s-au aratat amandoi doritori de chitara. Dar m-a distrat felul cum si-o dorea aseara si cum insista el ca l-a lovit muza. Ei, cum stau altele aruncate inca o chitara nu o fi bai. Aveti dreptate cu talentele, e bine sa incerce mai ales daca au posibilitatea, si ai mei au, nu cluburi platite de mine ci au la scoala tot felul de cluburi, ar fi pacat sa nu le incerce. Are voce, canta foarte frumos, poate s-o lipi si vreun instrument de el. Apropo, eu am cantat la vioara in generala, asa mici incercari, aveam un invatator care ne-a organizat intr-un taraf. Dar a tinut putin, cred ca vre-o doi ani.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 25 Apr 2012, 4:54 pm

Daniela, am facut musaca de vinte cu cartofi fara carne. Cu vinete din congelator puse de asta toamna. Nu stiu cum a iesit pt. ca e prima data cand fac.Reteta e luata de pe internet.
Acum mai trebuie doar sa o scot de la cuptor ca a trecut aproape o ora de cand am bagat-o.
Revin diseara la sueta. kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (28) - Pagina 5 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (28)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB