Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Martisoare din diverse materiale IV

+63
Ana Maria
kitty_1973
sunflowers
marina40
mariaz_09
gabyd
diana-s
CCristinaC
norelif
claudiana
smihaelaviorica
Gabiuta
betymi72
Octa75
trice
godeta
violetas
diada
adriana.stancu
alexandra diana24
craluca
Andata
Admina
LORIMAR
danniela
cristinica_70
symos
SilviaDumitrescu
arime
larisal
alessia2007
pufoi
anacris
mykya
lady
Dodo-pui
mya21_ro
andacoman
iuliana72
Crissy86
PAPUSIKVIO
Ramonica
nicsitra
valentinadof
Serban Valentina
anasia
bijouxnod
oanapip
corina corina
aurahd
cld
flaviana
georgeta.prnic
annamaria26985
Gianina4ever
firicel
02gaviota
amoni
AlinaJ.Bijoux
fiordaliso
ikuta
carmenco
alinachiri
67 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de gabyd Mier 29 Feb 2012, 8:49 am

Corina...dar am voie sa pun si aici pozele????....nu de alta dar sa nu ma trezesc cu pocnit
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de carmenco Mier 29 Feb 2012, 9:04 am

Foarte frumoase bratarile, diana. De ce sa nu mearga? Mie mi-ar placea un asa martisor. Te-ai gandit foarte bine, sigur vor fi apreciate.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de corina corina Mier 29 Feb 2012, 9:11 am

Anacris , nici nu stii cat ma bucur ca ti-a iesit ambalajul pana la urma ! Ma gandeam eu ca ai omis ceva . Sa vezi ce bucurie pe sotul meu cand am sa-l pup de la tine ! E tare mandru cand ideile lui sunt apreciate , mai ales de ''fetele mele de pe forum'' .

Alinachiri , ma bucur ca-ti plac florile mele de vinilin . Vreodata am sa fac si de piele , dar s-o luam asa cu investitii mici sa vedem cum merge . Eu am dat cu 3 lei florile de piele , pentru ca orasul ( Ramnici Sarat ) e mic si putere de cumparare la fel . Dar anul viitor cred ca ori le dau en-gross ori plec cu ele la capitala . Si eu am planuri mari dupa cum vezi !

Smihaelaviorica , acum am inteles ca si tu esti doamna de la gradi ca ambele mele surori ( una-i PapusikVio ) . Ma bucur ca -ti merge vanzarea asa cum ti-ai propus ! Si eu m-am gandit ca brosele se pot vinde si cu alta ocazie si ma gandesc si la niste felicitari si la alte decoratiuni universale ( sa nu depinda de o anume sarbatoare ) .
Daca ma iubesti asa de mult pentru tutorialul cu florile , cred ca ar trebui sa mai fac , nu ? hug Si tu imi esti draga !

Papusik Vio esti cam pe ultima suta de metri ! Ai dormit azi noapte ? Astept pozele ! Diseara , nu-i asa ? wink

Symos , vrei sa ma plang si eu ca sa nu fii singura ? hug Eu am vandut de 80 de lei pana acum , din care 40 i-am dat pe taxa pe spatiu si 16 lei pe transport , plus ca sotul meu a inghetat in fiecare zi de la 7 la 14 . Dar asta nu inseamna ca renunt ! Nu m-am gandit ca am sa ma imbogatesc din martisoare , dar mi-e greu si sa accept realitatea asta dureroasa . Totusi , imi fac planuri de viitor si vorba Gabiutei , ma mai informez sa vad cam din ce as putea sa mai fac martisoare si decoratiuni in general . Lucrul de mana se va intoarce si va fi la moda , doar ca inceputul e foarte greu . Asa ca fruntea sus si sa gandim pozitiv ! Nimic nu e usor ! Trebuie rabdare si perseverenta ! kiss

Gabyd , sigur ca poti pune pozele si aici ! Aici e locul lor !


corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de gabyd Mier 29 Feb 2012, 9:17 am

OK....deci tema de azi pt scoala wink ...ce zice-ti primesc de la d-na invatatoare nota buna??? rade
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de corina corina Mier 29 Feb 2012, 9:19 am

Pentru fetita , nota maxima si pentru martisoare sa puna doamna nota , dar nu cred ca e una mica . wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de gabyd Mier 29 Feb 2012, 9:44 am

Merci ....va apreciez pt rabdarea voastra de a confectiona martisoare kiss ....eu sincer fac doar daca sunt obligata.....
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de mariaz_09 Mier 29 Feb 2012, 11:12 am

Va arat si eu cateva martisoare facute de mine:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de gabyd Mier 29 Feb 2012, 11:18 am

Smile wawwww....ce frumoase sunt
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de mariaz_09 Mier 29 Feb 2012, 11:26 am

Multumesc,Gabyd,sunt mult mai frumoase in realitate,dar nu le am cu pozatul.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de corina corina Mier 29 Feb 2012, 11:52 am

Mariaz sunt superbe ! Primul m-a cucerit !Despre banutii dintr-a doua poza vreau sa te intreb cum i-ai facut si despre floricica din a treia poza la fel , pentru ca nu se vede bine . In realitate cred ca sunt mai frumoase . Si as mai vrea sa stiu ce fir ai folosit in a patra poza . Bine ca nu vreau si tutorial , nu-i asa ? rade

Daca le puneai mai din timp ma inspiram si eu din ele , dar le pun la arhiva si anul viitor te copiez un pic . wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de mariaz_09 Mier 29 Feb 2012, 12:15 pm

Floricica din a treia poza,draga Corina,am facut-o din dantela cumparata la metru,am decupat florile,le-am cusut,apoi margelutele si gata !
Va multumesc pentru aprecieri! pupi
pentru banuti,chiar uite un tutorial:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


In a 4a poza am folosit panglica de saten rosie,iar firul alb este o matase .
Sunt terminate de vreo saptamana ,dar nu am descarcat pozele,n-a avut cine.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de corina corina Mier 29 Feb 2012, 12:19 pm

Multumesc , Mariaz ! Esti o draguta ! Azi am mai invatat ceva . Banutii astia chiar imi plac ! love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de Andata Mier 29 Feb 2012, 12:28 pm

Dragele mele, eu nu am reusit inca sa pun martisoare, le fotografiez abia diseara, cand vine fiu-meu cu ce a ramas din ele.
Anul trecut am participat si eu la primul meu targ de martisoare si abia am scos taxa de spatiu, cu toate ca nu a fost enorma. Mi-au iesit in plus doar vreo 15 lei, dar daca scad drumul, nu am iesit cu nimic. Nu mai zic de profit, macar sa fi recuperat banii investiti.
Anul acesta l-am trimis pe fiul meu sa vanda, ieri a venit cu 60 de lei, alaltaieri cu 60. Stiti unde a vandut cel mai bine? La farmacii! Probabil ca programul celor de acolo nu le permite sa stea sa caute ele martisoare, asa ca s-au bucurat de oferta. Nu a dat multe, dar macar a dat. Si ieri mi-a spus ca pe la cateva farmacii mai trecuse cineva inainte tot cu handmade.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de corina corina Mier 29 Feb 2012, 12:50 pm

Sa stii Andata ca si eu m-am gandit la modul asta de ...distributie , ca sa zic asa , dar nu stiu daca as putea sa-mi iau inima in dinti sa pot face asta . Sunt o persoana destul de indrazneata , ca asa razbesti in viata ( mami imi spunea mereu cand eram mai mica : ''cu rusinea , mori in lume !) , dar mi se pare destul de greu de acceptat modul asta de a-ti vinde munca cistita . Parca ar trebui sa ma injosesc cumva . Cel putin eu asa simt...
Fiul tau e de apreciat pentru efortul psihic depus . Merci
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de Andata Mier 29 Feb 2012, 1:26 pm

Corina, si eu sunt ca tine. Greu sa vand ceva facut de mine prin viu grai. Se schimba situatia cand imi vin comenzi pe blog sau direct pe mail Smile.
De aceea l-am trimis pe pustiul meu si culmea e ca lui a inceput sa-i placa. Il mosteneste pe tatal lui, agent de vanzari cu vocatie wink . Stii ce mi-a spus fiul meu, cand l-am intrebat cum e? "Decat sa stau sa inghet la o taraba si sa astept sa ma aleaga clientii pe mine, mai bine ii aleg eu pe ei!"
Si mie imi spunea mama "cu rusinea mori de foame" wink

Am uitat sa iti spun ca imi face si publicitate la blog, se lauda cu ce "minunatii" fac eu!
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de cld Mier 29 Feb 2012, 1:40 pm

felicitari fetetele pentru martisoarele facute! vin si eu diseara cu colectia mea alb-rosu
felicitari si pentru familiile care va sustin. si ai mei sunt la fel, dar fimiu e prea mic, are 11 ani.
andata citi ani are baiatul tau?
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de Andata Mier 29 Feb 2012, 1:48 pm

cld a scris:
andata citi ani are baiatul tau?

19 ani. E ditamai barbatul, desi eu il vad tot pustiulica
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de marina40 Mier 29 Feb 2012, 8:51 pm

Martisoarele mele dar inspirate de aici[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
marina40
marina40
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 255
Localizare : zalau
Data de inscriere : 10/04/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de trice Mier 29 Feb 2012, 9:56 pm

Am mai facut un model de martisoare
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
opincute din piele
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
trice
trice
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 31/07/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de Octa75 Mier 29 Feb 2012, 10:01 pm

Dragelor, iaca si transa a doua de marti-brose, facute la foc automat, pe comanda pentru colegele de la serviciu. Dilema am avut si eu cu preturile si le-am dat asa.... ca pentru colege, zic eu, rezonabil. Florile si fluturii mari cu 5 lei, florile si fluturii mai mici si buburuzele (postate anterior) cu 3 lei.
Mai am de facut cateva pentru doamnele de la gradi pe maine.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss

Trice, abia acuma am observat ca suntem concitadine Smile. Ce faaain, se inmultesc si banatencele pe forum! ura
Octa75
Octa75
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 366
Varsta : 48
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 16/09/2010

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.373174042763091.87212.3

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de carmenco Mier 29 Feb 2012, 10:55 pm

Foarte frumoase opincutele! Chiar nu am mai vazut asa ceva. Bravo!

Vin si eu cu o parte din ultimele martisoare:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sa stiti ca nu am avut prea mare vanzare la expozitia mea. Mai cu spor am vandut la serviciu. Dar nu disper, ce ramane o sa pastrez pentru la anul. Si mai e ceva, banii pe care i-am dat pe materiale (mana de lucru nu o pun) i-as fi cheltuit pe chinezarii daca eu nu faceam. Asa ca, am oferit si martisoare frumoase (zic eu wink ), am recuperat si banii pe materiale si mi-au iesit si ceva in plus. Nu multi, dar decat deloc, mai bine asa.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de alinachiri Mier 29 Feb 2012, 11:06 pm

Bravo fetelor!!! Super opincutele!!! Carmenco...fara cuvinte. Cat despre mine...eu am mai ramas cu cateva pe care le voi refolosi: clame de par, brose, accesorizez niste rochite, niste gentute...in fine ... Si eu ca si tine Carmen mi-am scos materialele si ceva in plus (pe care i-am cheltuit tot azi ca i-am luat lui ala mic care trebuie sa vina niste hainute), dar ma declar satisfacuta pe deplin. Cei care au cumparat de la mine au fost multumiti si mi-au apreciat munca...deci kiss Acum sa va arat si cu ce am mai ramas pe stoc...la restul nu am mai apucat sa fac poze din pacate:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Fetelor va doresc o primavara frumoasa ca voi!!! kiss
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de alessia2007 Mier 29 Feb 2012, 11:14 pm

Foarte frumoase martisoarele.Felicitari tuturor. Toate sunt superbe.
Am facut si eu si pentru fiice, si pentru mame, si pentru nepoate si pentru doamnele de la gradi, si pentru colegele sotului si .. etc, etc. Cred ca vreo 50 de martisoare. Dar gata pe anul acesta. Sper sa placa, toate vor fi oferite. Si daca nu plac, nu-i bai. Eu mi-am facut damblaua.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alessia2007
alessia2007
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 42
Localizare : arges
Data de inscriere : 14/01/2010

http://angelicalucreaza.blogspot.com/

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de firicel Mier 29 Feb 2012, 11:23 pm

Foarte frumoase martisoarele facute de voi!Trice,opincutele sunt de mare efect!
Octa,te-ai bagat tare si pe martisoare si le-ai facut frumoase!
Alinachiri,e bine ca tu esti multumita si ca ce ti-a ramas le vei refolosi!
Alessia,imi plac martisoarele tale!
Carmencita,ale tale sunt supebe!Pe toate le-ai lucrat doar cu ata din aia forte subtire?Munca de chinez batran....Imi plac tare mult panselutele!Si incep de pe acum pentru la anu' (ca anul asta nu am fcaut decat cateva bratari de dat aci pe plan local,4-5 bucati)da si tu schema la panselute sau iexplica babeste sa inteleg si io rade pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de smihaelaviorica Mier 29 Feb 2012, 11:45 pm

foarte frumoase toate martisoarele create de voi toate .Bravo fetelor kiss
Ca sa fac un total dupa 3 zile de vanzare rezultatul e de = 140 ron Decat deloc sunt buni si astia ....toti s-au dus direct la gradinta pe diferite materiale didactice pt cel mic . Deci am facut ceva economie si luna asta la salariul sotului wink

Acum ma chinui sa fac si eu vreo 3 brose ca cele din vinilin care mi-au placut de la Corina . Problema e ca eu nu am vinilin ci niste capete din piele si plang de cat m-am intepat zid ....e o piele mai tare si cred ca mor cu brosele in brate pana le fac eu si nici nu cred ca o sa imi iasa prea frumoase. Maine va arat poze la ce mi-a iesit .

Va poop.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Martisoare din diverse materiale IV - Pagina 10 Empty Re: Martisoare din diverse materiale IV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB