Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

+57
danae
ciucamona
milena
tala
Alina.C
ELENA76
adelina25
Uca
lya06k
gabi1795
clodi
dana_mi16
totolina
mdlupu
olympia
Buburuza
chocolate
arime
mada93
vilcris
ancuta_ancuta
kla78
DANIELA.I
feliciagl
puffetta
dandana
oana_007
ciresicca
Bianca Belly Dance
teisoara
noel
SilviaDumitrescu
Monica
nadina_b2005@yahoo.com
ileana cosanzeana
alexya
Laila
StMihaela
Noemi
RalucaS
zylv
Clio_Ela
duchess
Eva
andreeaX
aisha
Dionisia
ariana
mimi_sus2000
tomari
ioana soare
geany
postoleirina
diada
Admina
MihaelaT
Camy
61 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de RalucaS Vin 14 Aug 2009, 10:45 pm

Sunt suuuper rochitele gri bounce
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 14 Aug 2009, 11:03 pm

Camy, sunt super! ura kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Dum 16 Aug 2009, 12:15 pm

Camy extraordinare maieutele si pantalonasii. Incredibil ce poate iesi dintr-un material banal daca ai talent si imaginatie. Jos palaria. Maieutul roz cu impletitura cum este facut jos la terminateie? Parca are tot impletitura, dar este elastica, sau se imbraca pe cap pur si simplu?
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Mier 19 Aug 2009, 12:00 am

multumesc fetelor de aprecieri,NOEMI jos la bustiera este pusa jartea neagra cu model.daca vrei fac o poza la jartea ca sa o vezi.

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de StMihaela Mier 19 Aug 2009, 10:52 am

Foarte dragute. Si rochiile, si fetele.
Ma apuc si de sport, ca dau in depresie cand va vad Sad
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Mier 19 Aug 2009, 11:38 am

Camy, imi plac foarte mult! absolut toate! felicitari pentru talent pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de postoleirina Mier 19 Aug 2009, 12:10 pm

Camy ma innebunesti cu materialele astea, de unde le cumperi? Eu in iasi nu am gasit un magazin care sa vanda asa ceva, doar tafta, voal, stofe si alte de genu.
avatar
postoleirina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 100
Varsta : 42
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/02/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Mier 19 Aug 2009, 12:39 pm

IRINA materialele nu le cumpar, fata asta le-a adus de la o croitorie de unde a lucrat,era sefa acolo,si ii mai pica si ei,nici la noi lamercerie nu este bumbac.

pupicei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Dum 23 Aug 2009, 1:34 am

Colanti 3/4 albi din bumbac cu lycra incheiati cu banda din satin cu buline
I-am copiat dupa alta pereche de colanti care au avut mare succes pe situl meu.
Va pun poze cu ambele, trebuie insa pozati si pe manechina ca e alta mancare de peste decat intinsi pe jos.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Admina Dum 23 Aug 2009, 11:11 am

Noemi, pai colantii astia nu sunt de casa... Sunt de purtat afara, la o tunica, ceva.
Arata super bine.love Cum ai copiat colanti dupa ceilalti? Ai facut si tipar sau doar ai suprapus si taiat? Vreau si eu sa-mi fac vreo cateva perechi si de purtat pe strada, dar nu prea am material bun. As vrea niste lycra/spandex, nu jerse.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 23 Aug 2009, 12:17 pm

Noemi, cum zice si Admina astia nu sunt de casa.Sunt foarte frumosi! Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Dum 23 Aug 2009, 12:32 pm

Admina, Mihaela da, aveti dreptate sunt de strada, acum culoarea alb la colanti pe strada e un pic dificila, daca nu suntem atente cum combinam riscam sa semene a izmene.
Eu am postat aici ca m-a furat cuvantul "colanti" din titlu.
Colantii i-am taiat direct dupa o pereche lungi, cei 3/4 gri din poza sunt vanduti de mult, dar de acolo am ideea. La jerseuri nu prea lucrez cu tipare, tai direct, ce-o fi o fi... merge usor pt ca nu las nici rezerve ca la stofa. Le inchei cu triplockul si este simplu.
Materialul este bumbacb 95% cu Lycra 5%, si putin grosutz. Este din rola aceea vestita din care tot fac chilotei.
Am mai gasit la Ploiesti la kg niste materiale super, Lycra gros din care am mai taiat cateva perechi de colanti modelul acesta. O sa va arat in curand.
Spor! pupi
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Dum 23 Aug 2009, 4:52 pm

Noemi, foarte reusiti colantii tai! si foarte frumosi love Felicitari, vin bestial pe manechin(a) wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Camy Dum 23 Aug 2009, 11:03 pm

NOEMI,bestiali colantii,dupa cum vad imbrati da chiar este alta mancare de peste.felicitari lucrezi frumos.

asa este pe materiale elastice se lucreaza si bine ,fara rezerve se aseaza mult mai bn

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de diada Lun 24 Aug 2009, 10:08 am

cum nu aveam unde sa incadrez ce-am facut, am zis ca aici ar fi bine

Sunt 2 pelerine care se pun pe umeri la tuns. Am o prietena care ii place foarte mult sa tunda, face asta ca hobby si chiar nu avea asa ceva, chiar cauta sa cumpere. I-am si "brodat" cu zig zag numele intr-o parte (cristina), nu am apucat sa i le dau, dar cred ca o sa fie foarte incantata. Sunt facute din captuseala, prima dintr-o bucata, a doua am mai adaugat pe mijloc si pe parti material ca nu imi iesea cum trebuie. Triplocul m-a ajutat foarte mult, este foarte "scamoasa" captuseala asta si nu cred ca imi iesea asa de bine. La gat am pus banda de bie, la cea cu material adaugat o sa-i dau niste arici care se lipesc sa-i puna ea unde crede, ii lipeste si gata! Am avut 2m de captuseala rosie.

Pozele wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

una este finisata frumos, cu tiv intors in liniara, pe cealalta am lasat-o surfilata doar din triplock, mi s-a parut mai ok asa....

la croit m-a ajutat Camy Flowers mi-a gasit in burda o pelerina de copii si facut dupa masurile mele. Mersi!

este vorba de Burda 1/2008, modelele pentru carnaval.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 24 Aug 2009, 1:07 pm

Diada, arata super! Bravo! pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de ioana soare Lun 24 Aug 2009, 1:31 pm

Diada imi plac pelerinele pentru prietena ta si culoarea e super! Au iesit foarte bine la gat! hug
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Lun 24 Aug 2009, 3:51 pm

fetelor, m-am uitat dupa vreo camasa de noapte sexoasa si frumoasa
exista undeva in forum? ma ajutati cu vreo idee?
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Mar 25 Aug 2009, 5:17 pm

Pai comanda-ti de la Victoria's Secret Smile sunt deosebite
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Mar 25 Aug 2009, 9:57 pm

Am iubita mea Smile dar eu vreau unul facut de mine:)
Mi-am comandat tipare, de la Vogue si alta companie, si mi-am luat azi si burda plus, doar pt camasile de noapte.
Fiecare cu piticii lui, eu sunt fixata pe desuuri
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Admina Mar 25 Aug 2009, 10:39 pm

Diada, super pelerina. Sa o foloseasca cu spor prietena ta. Adevarul este ca e foarte util asa ceva; eu am una de la o cutie de vopsea si e mult mai usor asa, nu faci asa murdarie. Apropos, m-am tuns singura, pana la umar si e in scari, foarte zburlit.rade
Laila, am si eu tipare de lenjerii intime prin j-de miile de Burde de prin '90-2000. Sunt din satin cu dantela lata, am ochit un halat stil kimono, de acest gen. Altfel multe desuuri gen chilot larg, sutien neintarit, in care poti sa si dormi sau doar sa defilezi prin casa dama , sunt si halate de prosop, camasi de noapte groase de iarna sau mai subtirele. In primul rand pentru o camasa de noapte de vara, poti folosi multe tipare de rochii de vara, gen desuu, gen furou. Cauta in Burda din 2007 nr 7, sau oricare altele din nr.6 si 7. Dar daca ai deja tipare Vogue, abia astept sa vad produsul finit. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Mier 26 Aug 2009, 11:20 am

as cauta prin Burda dar din pacate am inceput sa cumpar de-abea luna trecuta, deci nici o "antichitate" nu am, din pacate...
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Admina Mier 26 Aug 2009, 12:01 pm

Poti folosi acest tipar din Burda nr7/2009, daca ai revista (doar ca o scurtezi):

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tot pentru o pijamaluta din jerse cred ca merge acest tipar:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Din nr. 5/2009, daca il ai, poti folosi acest tipar de rochie, daca ii scoti volanasele de la maneci:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Din acelasi nr la masurile Plus, este o alta rochita care ar merge de camasa de noapte, cred:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
La lenjeria de noapte, cred ca 80-90% o face materialul si calitatea cusaturii. Tiparele am vazut ca sunt simple, dar daca pui satin de calitate, dantele frumoase, nu ai cum sa dai gres. wink
Ar mai fi tipare gratis: AICI, AICI, AICI.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Laila Mier 26 Aug 2009, 1:00 pm

multumesc mult, te iubesc de-a binelea
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Noemi Vin 28 Aug 2009, 1:32 am

Fetele revin cu colantei chiar daca nu sunt pt casa. I-am pozat pe vecina mea sexy si imi plac la nebunie cum au iesit. Tricoul este tot facut de mine, cu cusaturi portocaliu fosforescent, si cu imprimeu Kitty.
Colantii sunt din lycra moale cu panglica de satin

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici am un maieutz din lycra matasoasa
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB