Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sacouri, paltoane, jachete(3)

+79
lora77
afilimonb
Andante
niculasimona
bibitu
oanaraluca
onuca28
Elspethalexia
scoobbyy
nicole24
MagdaMarin
canadianca50
rivka
Mickey
teisoara
barbin
kla78
gabriela1554
kerkyra
SilviaDumitrescu
stoy
emmancita
tomari
alexia
alice07
Rimmelle
Adelle23
PAULA CONSTANTIN
wanna1687
rosita
fulguta28
aisha
sergiu valentin
Buburuza
lennny
aurishta
Marry
Panea Laura
aidil
elutzamicutza
violetas
LYNDA
Admina
pisi
ancabanu
valentinadof
tiana
geo
MihaelaT
ioana.ioana16
mariaz_09
firicel
ank93
marabr
Uca
diada
DANIELA.I
iriclau
corina corina
i.xell
ellybijoux
diblaru maria
Larisa
ancush
elenaveronica
andegelia
aurelia.c
zylv
danabarbu2007
mihastef
Motzu
mischelle35
despina13cucli
michelinebeaulieu
geany
Karina33
clodi
danae
arielas
83 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 21 Oct 2012, 10:07 am

O,da,Sergiu!Imi place de nu mai pot,tinuta asta asa cu poncho! aplauze

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de elutzamicutza Dum 21 Oct 2012, 4:24 pm

Foarte frumos poncho-ul Sergiu!

Pun si eu 2 chestii pe care iarasi le stiti deja :D

1. CAPA DIN LANA GALBENA :D:D:D:D Cu aceasta ocazie va anunt cu mandrie ca de ieri capa nu mai este printre noi, ne-a parasit pentru a tine de cald frumoasei modele care, de cand a purtat-o la sesiunea foto, a ramas cu gandul la ea drept pentru care a cumparat-o! :D
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

2. Sacoul meu de la doctorat pe care, dupa ce l-am purtat fix 5 minute, am decis ca mi-a iesit prea bine ca sa nu-l pun la vanzare :D. Asa ca l-am pus!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de fulguta28 Dum 21 Oct 2012, 4:28 pm

Superbe!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 21 Oct 2012, 8:25 pm

Superbe,Ela!Succes!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de kla78 Lun 22 Oct 2012, 9:12 am

minunate!capa galbena e superba,felicitari.
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de emmancita Lun 22 Oct 2012, 11:27 am

Foarte frumoase, Ela!!Mult succes in continuare!!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de Karina33 Sam 27 Oct 2012, 8:08 am

Pentru o clienta am avut de lucrat un sacou necaptusit (e cald la birou) dintr-o stofa cu model de la kil. Gulerul sal si clapele (ce inlocuiesc buzunarul) sunt incretite:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de barbin Sam 27 Oct 2012, 10:15 am

Foarte creativa!
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de mischelle35 Dum 04 Noi 2012, 2:19 pm

Foarte frumos sacoul, Karina33. Daca tesatura are lana in ea, nu inteapa?
Am promis ca revin cu pardesiul facut din stofa galbena peste care am pus dantela neagra si iata-ma-s:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sunt dezamagita de calitatea fotografiei, dar cum stiu ca alta nu mai pup, o postez pe aceasta.
mischelle35
mischelle35
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 04 Noi 2012, 2:40 pm

Deosebit,elegant,finut, rafinat!Felicitari, Mischell!Cum ai facut cu dantela?Ai insailat-o pe partile de stofa croite si le+ai cusut impreuna?

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de Panea Laura Dum 04 Noi 2012, 4:47 pm

Foarte interesant Mischell, felicitari.
Sunt si eu curioasa cum ai pus dantela?
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de kla78 Dum 04 Noi 2012, 6:25 pm

superb Mischell!!!!!!felicitari.
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de mischelle35 Dum 04 Noi 2012, 6:53 pm

Multumesc mult pentru aprecieri, fetelor. Pardesiul este facut din clini astfel incat mi-a fost mai usor sa cos dantela pe fiecare bucata in parte, avand in vedere ca persoana este slaba si clinii erau destul de ingusti (ar fi fost mai greu sa aplic dantela daca pardesiul ar fi fost doar cu pense, ca nu prea as fi avut unde sa prind dantela). Am croit clinii dupa un tipar de sacou si apoi am croit dantela cu circa 5-6mm mai lata si lunga decat clinii din stofa, pentru ca se strangea putin la calcat. In acest fel am facut cu clinii, mijlocul spatelui si fetei si manecile, am imbracat in dantela apoi bizetii, gulerul si cordonul si apoi l-am lucrat ca pe un pardesiu obisnuit. Sper sa fi explicat bine. Nu a fost usor, dar rezultatul m-a multumit si clienta a fost incantata.
Am in plan sa mai fac unul, dar cu manecile din piele, dar sa vad cum stau cu timpul. Cand (daca) va fi gata, voi veti fi primele care-l vor vedea.
Sa aveti o seara frumoasa si o saptamana usoara si plina de inspiratie!
mischelle35
mischelle35
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de aidil Dum 04 Noi 2012, 9:17 pm

Karina, nu stiu ce magazin aveti voi acolo la kil, dar stofita imi place la nebunie. E tare dulce sacoul!
Mischelle, cred si eu ca ai avut o clienta incantata! E atat de elegant, felicitari inca odata!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de elutzamicutza Joi 08 Noi 2012, 9:06 am

Karina, ma alatur si eu corului de voci care te intreaba unde gasesti stofele astea la kil asa frumoase :D
Mischelle, superb pardesiul cu dantela, eu nu as fi reusit nici intr-o mie de ani sa o fac sa stea "lipita", felicitari!

Iaca si de la mine versiunea 2.0. de capa galbena (cred ca v-o amintiti pe prima :D). Am folosit acelasi tipar (doar ca acum in loc de 36 am facut-o 42 ca asa era comanda), si aceeasi stofa pe care am avut marele noroc s-o mai gasesc. Ce am schimbat a fost captuseala care acum nu a mai fost olive ca prima data ci un fel de auriu-ruginiu-bronzuliu inchis, si de asemenea pieptii pe interior i-am facut de data asta din acelasi material ca la exterior. Oricum per total sunt mult mai incantata decat prima data de cum mi-au iesit finisajele si tot, mi se pare ca arata mult mai bine ca prima (stiu sunt foarte modesta Smile))))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 11 Noi 2012, 3:26 pm

Michelle mi se pare cam pretentioasa combinatia cu dantela peste stofa, cred ca as sta cu frica sa nu se agate si sa vina clienta inapoi sa carpesc dupa fiece eveniment pardesiul zid
Elutza cand am vazut capa si-am vazut pe fb si ca aveai poze din timpul lucrului am crezut ca ai inebunit si postezi gresit pentru concurs!
Acu' n-ai decat sa mai faci una! Doar te-ai specializat, ai vazut ca au cautare capele facute de tine, de ce sa nu fie si votate in concurs?!?
Aidil sa stii ca mie nu mi-a placut stofa asta, arata bine dar se agata, mi-a scos ceva peri albi de cate ori s-a agatat piciorusul masinii in firele din model! Magazinul cu tesaturi la kg se numeste marprod, vad ca are situl in constructie dar stiu ca aveau si-n Bucuresti macar un magazin (la noi sunt doua, unul chiar in centrul orasului). Acum am vazut alte stofe groase frumoase, taman bune de iarna.

Am lucrat si eu un sacou din bc satinat elastic. Este in completarea unei rochii ciclam, o s-o postez la locul ei, si-a fost deja luat la o paranghelie.
Este simplu, cambrat bine, guler sal, inchidere intr-un singur nasture de catifea.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Am pus ambele poze ca luceste parca de la neon.

Tot pentru aceesi clienta am terminat vineri un pardesiu mai elegant, este lucrat din brocart elastic negru. Ca model este A-line, are doar pense din umar spre sani, buzunare taiate si un guler-fular, ca nu-i pot spune sal, ce se poate purta in diferite pozitii. Eu l-am pozat asa intors spre spate si prins cu brosa. Inchiderea este invizibila pe fata, am folosit doar capse negre. Bun de luat peste tinutele de ocazie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si-un sacou de stofa elastica, face parte dintr-o uniforma de ospatarita, ceva mai altfel e buzunarul, asa ca sa nu fie prea simplu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]





Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de marabr Dum 11 Noi 2012, 4:12 pm

f frumoase , karina! pardesiul e superb!
marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de elutzamicutza Dum 11 Noi 2012, 4:22 pm

Karina, pai sa stii ca dupa ce am vazut anuntul cu concursul cu capa, am zis HA, asta-i special pt mine facut! Smile))
Voi participa la concurs dar bineinteles cu un alt model de capa (de data astav pt mine ca eu nu am niciuna si tare imi plac), pentru ca daca particip tot cu asta (mai am o comanda acelasi model pe bordeaux) va fi prea evident ca sunt eu :P. Si plus deja e prea simplu vreau ceva altfel. Am facut ieri o cercetare prin tipare, stofa o am deja, trebuie doar sa ma apuc :D
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 18 Noi 2012, 4:44 pm

Cum a inceput sa se anunte iarna am de lucrat paltoane. Primul pe anul asta e turcoaz.
Si cum domnisoara a avut amabilitatea de sta la poze, va pot prezenta paltonul pe ea si nu pe umeras.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Paltonul este dublat cu captusala matlasata:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 18 Noi 2012, 5:28 pm

Interesant model!Si e si turcoaz! love

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de teisoara Dum 18 Noi 2012, 7:31 pm

Imi plac de mor,mai ales cel elegant cred ca m-ar prinde si pe mine,da tre sa fac rost de ocazie rade


Felicitari fetelor!
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de DANIELA.I Dum 18 Noi 2012, 9:31 pm

Mischelle ,pardesiul este lucrat impecabil,dantela foarte bine aranjata. Superb.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de zylv Dum 25 Noi 2012, 8:33 am

Mischelle,lucrezi extraordinar de bine.Hainutele faucute de tine sunt aproape perfecte,si poti concura cu success cu brander de succes.
Karina,imi place mult paltonul turcoiz,dar la spate nu se aseaza prea bine manecile,si cutele care se vad nu par a fi cute de lejeritate.Ceva nu e prea ok pe acolo.Imi place mult si incretiturile de la sacoul gri.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de aidil Dum 25 Noi 2012, 3:42 pm

Karina, dupa ce termini cu paltoanele, te apuci de rochiile pentru revelion?
Imi place paltonul turcoise, domnisoara e acceasi cu rochia mov pruna la majorat?
M-am tot uitat la maneci da' nu inteleg cum e treaba cu cutele.
Felicitari!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de elutzamicutza Joi 29 Noi 2012, 5:45 pm

Deeeeci... din seria "Dupa razboi multi viteji se arata", iata-ma si pe mine cu (virgula) capa pe care tocmai am terminat-o AZI Smile)). Se vede treaba ca providenta n-a vrut frate sa ma lase sa particip la concurs! Dar daca tot m-am apucat, pana la urma hai s-o si termin :D.
Materialul este, cred, sintetic, dar imita f bine stofa de lana, este chiar un pic pufos, grosime cam de palton asa, iar florile par pictate. Culoarea este turcoaz spre verde inchis, m-am chinuit eu cu pozele dar tot nu iese exact exact cum e el. Este un material pe care l-am luat acum 2 ani si ceva din Samexpo si n-am avut niciodata curaj sa intru in el. Captuseala este o viscoza olive, iar ca inchidere am folosit fermoar din acela mare de geci, care se desparte jos.
Tiparul l-am luat din revista La Mia Boutique octombrie 2012 dar am renuntat la o gramada de detalii (buzunare, clapete, gluga, brandenburguri... etc Smile ca altfel o terminam la primavara.
Deci iaca (scuzati c-o sa fie multe poze, dar am facut chiar ca pentru concurs... plus doua... minus capa purtata, pentru ca azi nu avea cine sa ma pozeze :D)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Sacouri, paltoane, jachete(3) - Pagina 8 Empty Re: Sacouri, paltoane, jachete(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB