Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
La sueta...de seara 8 - Pagina 21 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


La sueta...de seara 8

+40
StMihaela
Gabiuta
corina corina
emmancita
mnarcisa
ivanoiuadela9
kitty_1973
cld
carmenco
Lucia.BlueFlower
Floren
Nicoleta Irimescu
manuela29
ghita
ema
Tache Marilena
violetas
nicopop
Anusca
europolis
marcus
teisoara
elenaxx
symos
Chirrox13
Marry
betymi72
ikuta
MagdaMarin
samo99ro
Gianina4ever
AlinaJ.Bijoux
SilviaDumitrescu
denis21
CCristinaC
MihaelaT
mykya
firicel
Uca
amoni
44 participanți

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Sam 28 Mai 2011, 10:31 pm

Nu, Silvioaro.Nu a fost cazul.Baiatul este la lucru , a avut azi ultimul colocviu, iar de marti incepe sesiunea, iar fata a invatat azi si acum se uita la Tv.Mai repeta maine ca luni are examen la sociologie.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de elenaxx Sam 28 Mai 2011, 10:42 pm

Buna seara buna seara dragele mele. Cu chiu cu vai mai apuc si eu sa intru pe net, iar acum sunt la tara, asa ca daca nu mai scriu , inseamna ca s-a bushit chestiunea pentru net. Azi am fost pe la Gaesti, si mi-am cumparat 1m50 de material la kg, am dat pe el 10 lei, da e super. N-am avut timp, ca cotrobaiam prin mai multe. Maine fac poza la dansul si il postez la sectiunea respectiva. Hai, va pupacesc.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 28 Mai 2011, 10:48 pm

Insfarsit imi merge mai bine net-ul!!! Afara ploua incet dar tot cu tunete si fulgere!!!
Elena sa stapanesti sanatoasa materialul si sa ne arati ce ti-ai facut din el, asta cand iti faci!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Sam 28 Mai 2011, 11:15 pm

samo99ro a scris:Fetelor, poate-mi spuneti si mie secreul cu lasatul de fumat. Am incercat toamna trecuta si aveam toti dracii din lume pe langa mine si in 10 zile m-am ingrasat 5 kg. Pe care le pastrez si acum, cu mult drag. zid
M-am apucat din nou.
Faci sport Samo,te abti de la mancare,bei apa plata multa,mananci legume,salate,fructe,etc. si daca vrei ,poti!Eu in multe primaveri,ieseam din iarna cu 7-8kg.in plus si cu ambitie si restrictie de la mancare,o rezolvam de fiecare data.Nu exista NU POT,exista NU VREAU!Sa nu-mi spuna mie nimeni ca se ingrasa ca a eliminat tigarile;iextraordinar!NU CRED!Ia mananca rational si fa miscare sa vezi cum slabesti si te menti apoi la o greuate normala!Nu rezolvi nici asa,mergi la un nutritionist sa vezi ce poti face pt. tipul tau de organism!
Euro,ai zis ca am calcul in mine:sti ceva ,eu nu consum 4 mil/luna pe nimic pt.mine personal asa ca nu m-ai brodit! wink Si ca sa fi atat de tampit sa arzi 4mil/luna,mi se pare ceva de necomparat(vorbesc de sotul meu care este un fumator inrait asa incat daca nu are tigari,ceea ce se intampla f.f.f.rar,adica la cateva luni,face pe naiba in 25 si face rost:se duce la un vecin si cere 2-3 tigari pana dimineata cand merge sa-si cumpere sau pur si simplu pleaca de beleuz noaptea si-si cumpara de la un nonstop!)
Deci,inca o data:am dat exemplu pe sotul meu care aseara a ramas fara tigari( ca eu eram vinovata ca a uitat el sa-si cumpere)si nu era nici vecinul usa de usa acasa sa-i ceara,si nici vecina de la 3,fumatoare si cea de la 2,tot fumatoare nu avea decat pt.ea pt.cafeaua de dimineata! zid zid zid zid zid
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Sam 28 Mai 2011, 11:44 pm

Firi, eu ca o fosta fumatoare inraita iti spun ca nu are rost sa te enervezi pe sotul tau.Si al meu fumeaza si de ce ii spun de aia mai tare se ambitioneaza si nu se lasa de fumat.Totul trebuie sa vina de la persoana care vrea sa se lase.Eu m-am lasat sa vad daca am atata ambitie (multe cunostiinte incercau atunci in 2006 sa se lase)si ma ambitionam singura "toti ciocoflenderii se pot lasa, hai casi tu poti"Dar sa stii ca multe nopti am visat ca fumam si ma trezeam speriata si cautam tigara prin pat.Al meu ajunsese sa vorbeasca singur noaptea, ca eu ma trezeam aprindeam veioza , ma dadeam jos din pat si incepeam sa ridic plapuma pernele sa caut tigara , pana imi dadeam seama ca iar am visat.Si sa mai stii ca mult am mai spalat faianta cand imi ardea buza dupa o tigara, si multe seminte am mai mancat de parca eram pe stadion.Dar am reusit,sunt mandra de mine,copii mei de asemenea, doar sotul mai comenteaza cand ii spun sa se mai abtina
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 28 Mai 2011, 11:50 pm

Firicel tata (D-zeu sa-l ierte) avea o vorba " eu am fost ca tine tu nu ai fost ca mine" Si acum spun din proprie experienta ca uneori exista si "nu pot"si aici as adauga "singur". Sigur ai auzit de manifestarile celor ce se drogheaza atunci cand nu au doza wink Si cu tigarile e cam la fel numai ca manifestarile nu sunt asa violente (cred). Despre kg luate dupa ce te lasi de fumat iar iti spun din experienta ca DA iei in greutate daca te lasi de fumat chiar daca mananci la fel ca atunci cand fumai sau poate chiar mai putin, chiar daca faci aceasi miscare, ai aceasi activitate.... Lipsa nicotinei din organisn face ca arderile/asimilarea sa se produca altfel decat atunci cand fumezi. Eeeee am inceput sa ma dau stiutoare si nu sunt, dar crede-ma ca spun din experienta si face mai mult decat multa lectura de spacialitate
firicel a scris: [........,eu nu consum 4 mil/luna pe nimic pt.mine personal asa ca nu m-ai brodit! wink .......
si cine nu te lasa sa consumi si tu? Poate fi o modalitate de a se lasa si sotul wink Pe mine m-a motivat aspectul ca in fiecare zi imi pun deoparte 10 lei, banii pe care ii dadeam pe tigari. wink Desi M nu stie de acest lucru rade Iar cu kg in plus... incep sa ma obisnuesc si cu ele si cu mancatul fara paine si cu bautul mai mult lichid (a nu se intelege alcool wink) si cu mancatul mai ordonat... Si ca sa mai dau iar un citatat... (cam sumbru wink ) "ne obisnuim noi cu pamantul dar mite cu cele pamantesti.... wink
Moaaamaaaa ce desteapta m-am dat rade
edit: Ikuta maaare dreptate ai ca pana nu vine din interio nu te poti lasa. Si cu cat cine te bate la cap sa te lasi atunci parca nu te poti lasa , si nu ca vrei sa faci in ciuda dar..... asa se intampla.
Si eu sunt mandra de mine (iar ma dau mare rade )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 28 Mai 2011, 11:51 pm

Si bunicul meu comenteza cand ii mai spune mama si tata sa se lase de funat. Zice ca doar daca fumeaza se sinte bine. Si fumeaza aproape un pachet pe zi. E singurul din familie care fumeaza iar peste 4 luni implineste 80 de ani!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Sam 28 Mai 2011, 11:58 pm

ikuta a scris:Firi, eu ca o fosta fumatoare inraita iti spun ca nu are rost sa te enervezi pe sotul tau.
Sa crezi tu ca nu are rost:cand raman fara bani,imediat fac trimitere la pachetul cu tigari rade Sunt 4 mil.totusi,nu 4 lei lol!
Silvioara,stiu ca doar daca vrea el se poate lasa,dar a demonstrat de multe ori(in aceasta privinta)ca nu are vointa!Si unde nu l-as vedea gras! rade Ei din neam sunt slabi,asa ca nu ar avea probleme cu ingrasatul! rade
Si mi-ai dat indicatii sa cheltuiesc si eu 4mil/luna pt.mine!merci de sfat,dar nu ti-l pot urma:daca si eu devin inconstienta,cerebralul casei cine ramane? wink Ar fi 8mil/dusi pe apa sambetei?si ce realizez? scratch
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Dum 29 Mai 2011, 12:12 am

Si spune-mi daca te enervezi apar bani la voi in casa?sau se lasa domnul de fumat?Al meu coleg de camera din dotare se duce si isi aprinde o tigara ca sa vad ca nu-i pasa de ce zic eu, da televizoru mai tare si ma lasa sa vorbesc singura.Asta cand nu-i cu capsa pusa si atunci ne certam ca 2 nebuni si nu rezolvam nimic in afara de a face sa ne creasca tensiunea si sa facem o atmosfera apasatoare in casa.Pe cat posibil incerc sa nu mai ma cert.(si al meu fumeaza tot 4 mil/luna
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Mai 2011, 12:14 am

ikuta a scris:Si spune-mi daca te enervezi apar bani la voi in casa?sau se lasa domnul de fumat?Al meu coleg de camera din dotare se duce si isi aprinde o tigara ca sa vad ca nu-i pasa de ce zic eu, da televizoru mai tare si ma lasa sa vorbesc singura.Asta cand nu-i cu capsa pusa si atunci ne certam ca 2 nebuni si nu rezolvam nimic in afara de a face sa ne creasca tensiunea si sa facem o atmosfera apasatoare in casa.Pe cat posibil incerc sa nu mai ma cert.(si al meu fumeaza tot 4 mil/luna
...parca noi eram in aceeasi zodie,nu ei doi rade rade rade rade rade rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 29 Mai 2011, 12:26 am

Dragelor, eu ma indrept incet, incet spre patucul meu. Ma bag in el si aprind tv sa ma mai uit putin!!! Dar, mai intai sunt curioasa daca mai ploua afara!!!
Sa dormiti frumous!!! Paaaaa!!! prietenie
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Mai 2011, 12:31 am

Noapte buna Alinutza,somn usor vise placute.....si sapte purici pe-un picior! rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Dum 29 Mai 2011, 12:32 am

Ai dreptate.Al meu coleg este din 13.06.1956 deci geaman, al tau?
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Mai 2011, 12:50 am

ikuta a scris:Ai dreptate.Al meu coleg este din 13.06.1956 deci geaman, al tau?
rade rade rade rade rade imagineaza-ti:tot geaman,23 mai rade rade rade rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Dum 29 Mai 2011, 1:11 am

Da-i pace!Chiar asa?Si baiatul?Al meu este balanta, 05.11, iar fata pesti 07.03
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Mai 2011, 1:13 am

ikuta a scris:Da-i pace!Chiar asa?Si baiatul?Al meu este balanta, 05.11, iar fata pesti 07.03
.....baiatul,balanta,09.10 rade rade rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de samo99ro Dum 29 Mai 2011, 1:16 am

Iar am intrat tarziu. M-am luat cu lucrul si am "intarziat".

Firi, eu tin dieta oricum, pentru ca sunt diabetica. Sport prea mult nici n-am unde si nici nu pot, pentru ca, din cauza diabetului, am o inima mai slaba. Arderile mele sunt oricum lente, pentru ca am probleme si cu tiroida pe care in curand va trebui s-o operez. Cum ziceai ca-i ala de da bani pe tigari? Eu dau.

Noapte buna fetelor si somn usor. kiss
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Dum 29 Mai 2011, 1:17 am

rade rade rade
Hai sa bem pentru atatea c
oincidente.Ce vrei?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sau
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Mai 2011, 1:21 am

Samo,am specificat ca este vorba de sotul meu!Nu te supara,citeste mai in urma ca am si repetat ca este vorba de al meu sot cu care m-am certat aseara din cauza tigarilor!
Ikuta,sampanie ca am mancat slana cu ceapa pe la 22.00 ca imi era pofta si de aceea am stat mai mult ,sa mi se digere putin macar! beat
Edite deoarece nu a mai postat nimeni dupa mine sa va spun ca plec la culcare ca mi-e somn tare!Va doresc noapte buna ,somn usor ! kiss


Ultima editare efectuata de catre firicel in Dum 29 Mai 2011, 1:46 am, editata de 1 ori (Motiv : completare text)
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de ikuta Dum 29 Mai 2011, 1:56 am

Si eu plec sa mai citesc.Noapte buna, somn usor, tuturor.Sa Sleep bine
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de europolis Dum 29 Mai 2011, 2:27 am

Si eu dau bani pe tigari, deci sunt ca sotul tau wink rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 29 Mai 2011, 3:45 pm

Mai duamnelor, azi dimineata dupa ce am plecat eu la nani voi v-ati chefuit si a-ti lasat sueta deschisa!!! Bine ca nu s-a furat nimic!!! Daca tot am venit sa va spun las si o mica gustare pe cand va intoarceti si voi!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A....salutare ca uitai sa va zic!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 29 Mai 2011, 4:11 pm

Alinaaaa sa-ti dea D-zeu unu cu doua rade (nu intreba ce rade) farfuria cu aperitive e a mea. Nici sa nu va ganditi sa va atingeti de ea wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 29 Mai 2011, 4:17 pm

Io vreau prajitrile... foame

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Mai 2011, 4:18 pm

Hai ca doar nu mananci atata,da-mi si mie 2-3 feliute si apoi sa mancam floricele sa bem bere!Si bag seama ca asta este cel de-al 4000-lea mesaj scris de mine!Si Silvioara va face in curand,4300!Doamne vorbarete mai suntem! rade sau scriitoare? wink
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

La sueta...de seara 8 - Pagina 21 Empty Re: La sueta...de seara 8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB