Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Quilling - arta de a rula hartia(8)

+45
Rami11
ghita
esenzze
azzumi
monatibi
Admina
cld
02gaviota
annamaria26985
clodi
ada85bejan
Mirelablj
mowglina
alexmel93
chocolate
aurora12
kytti_20
corinah
vlavi
anca56
anca1820
nicopop
anne
Uca
Crissy86
tantelu01
MoniKozi
Ramurica
Adela Ispas
Dana.G
adrina
miru_mirela_larisa
mykya
firicel
vmir
magdaR
aba
denis21
AlinaJ.Bijoux
firimitura
dia
*Xtina
dianabv
mcosmyna
MihaelaT
49 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 22 Apr 2011, 8:41 pm

Albinutelor, f. frumos tot ce a-ti mai mesterit in ultimul timp!!! hug Eu m-am apucat deja de mesterit felicitari pt. Craciun si vreau sa ma apuc si de martisoare dar, asta probabil de luna viitoare sau din iunie. Vad eu cum am chef. kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de danabarbu2007 Vin 22 Apr 2011, 8:52 pm

vlavi sunt superbe!!!cata rabdare trebuie sa ai sa realizezi asa minunatii! bine
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Vin 22 Apr 2011, 9:09 pm

Multumesc pentru aprecieri. Dar cand am vazut ce minunatii au creat Tantelu, Vmir si Xtina, imi dau seama ca mai am cale lunga de strabatut.
Da, Aba, fereastra se deschide.
Si ca sa vedeti ca nu intru degeaba pe aici, m-am ambitionat sa fac si eu cateca oua. Nu mi-au iesit asa frumoase ca ale Abei sau ale lui Tantelu,dar macar am incercat.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Vin 22 Apr 2011, 11:36 pm

Vlavi, cum spui ca nu-s frumoase?! Mie imi plac enorm de mult. aplauze aplauze Trandafirii sunt foarte frumosi si ultimul ou se vede frumos doar cu flori albe. Felicitari si spor la pregatirile de Pasti. pupi
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Sam 23 Apr 2011, 6:57 am

Aba, multumesc pentru incurajare.
Da, mi-a placut si mie cel cu flori albe, doar ca, din lipsa de experienta, cred ca am facut cosul prea inalt iar la cel albastru (primul pe care l-am facut) am lucrat prea marunt.
Cat despre pergatiri, sa zicem ca am cam terminat.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de firicel Sam 23 Apr 2011, 12:06 pm

Vlavi,superbe felicitarile si cosurile cu flori!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Dum 24 Apr 2011, 6:40 am

HRISTOS A INVIAT!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de ghita Dum 24 Apr 2011, 10:47 am

Sunt extraordinare lucrarile tale Vlavi.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de *Xtina Dum 24 Apr 2011, 11:33 am

Buna dimineata si Hristos a Inviat!

Fetelor va doresc din suflet un Paste Fericit, voua si intregii voastre familii, sanatate, spor in tot ceea ce faceti si Dumnezeu sa va ajute sa va realizati tot ceea ce v-ati propus!

La multi ani!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de annamaria26985 Dum 24 Apr 2011, 10:24 pm

monatibi a scris:am reusit si eu sa fac cite ceva din quilling,sper sa va placa sint primele lucrari ale mele
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ornamente am avut si altele dar le-a luat fiimea la tirgul scolar si nu am apucat sa le fac poza
lucrat dupa sablonul meu? mama ce frumoase au iesit, felicitari!de fapt felicitari tuturor ati facut niste lucruri minunate, am lucrat si eu cateva felicitari pentru placerea mea, dar le-am daruit cunostintelor si nu am aparat sa le fac poze zid l-a dat fie-mea de pamant si a trebuit sa il trimit la bucuresti si aia parca nu mai termina... Sad
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Lun 25 Apr 2011, 7:07 am

Sunt foarte frumoase cutiutele, dar pe langa atat material folosit, mi se pare ca e si prea mult de munca.
Mi s-a parut acceptabil sa cumpar cutiutele gata confectionate.
De fapt mi le-a cumparat cineva de la unul din en-grosurile bucurestene, cred ca din Europa si m-a costat 8 lei 100 de bucati.
Pe net am vazut aceeasi marfa la pret dublu aproape.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 26 Apr 2011, 10:04 am

Hristos a inviat! Sper ca toate v-ati odihnit si sarbatoarea a fost un motiv de bucurie si relaxare. Mi-au placut lucrarile voastre facute pentru Paste si sigur au fost primite cu mare bucurie. Eu iar am ramas iar fara liliac. Trebuia sa plece ramura de cires dar, din pacate, s-a stricat sistemul de spijinire pe masa al ramei si nu am putut sa il dau asa. Culmea este ca nu mai gasesc rame ca acelea, cu distanta mare intre geam si poza. Daca gaseste cineva, poate imi spune si mie. ajutor
Ma gandesc sa gasesc o solutie sa fac o rama din carton de acest gen si in loc de geam sa pun folie de acetofan, mai usoara ca sticla si care se poate lipi.
Sa aveti o zi frumoasa!
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Cloreta Mar 26 Apr 2011, 11:23 am

Hello si Hristos a inviat!

Tantelu, de rame am vrut si eu sa te intreb de unde ai luat, la ikea exista un singur model de rama asa adanca da are passe partout la interior.
Tare frumos cel cu ramura decires, am gasit si eu modelul pe net dar inca nu am nervii sa ma apuc de el:)
O sa va arat si oula facute de mine, sa vad ce site-uri accepta pt postare aici pe forum, e cam restrictiv.
Xtina, sunt superbe invitatiile de nunta! Partea care nu e quilling e facuta cu sablon? Ma refer la mire:)
Cloreta
Cloreta
helper
helper

Numarul mesajelor : 23
Localizare : internet
Data de inscriere : 25/02/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de monatibi Mar 26 Apr 2011, 11:31 am

annamaria26985 a scris:
monatibi a scris:am reusit si eu sa fac cite ceva din quilling,sper sa va placa sint primele lucrari ale mele
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ornamente am avut si altele dar le-a luat fiimea la tirgul scolar si nu am apucat sa le fac poza
lucrat dupa sablonul meu? mama ce frumoase au iesit, felicitari!de fapt felicitari tuturor ati facut niste lucruri minunate, am lucrat si eu cateva felicitari pentru placerea mea, dar le-am daruit cunostintelor si nu am aparat sa le fac poze zid l-a dat fie-mea de pamant si a trebuit sa il trimit la bucuresti si aia parca nu mai termina... Sad
hristos a inviat!
da ,anamaria,cutiutele din a trteia poza sunt dupa sablonul tau hug cutiutele cele patrate am desfacut o cutie de martisoare si am folosit-o ca sablon hug
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de monatibi Mar 26 Apr 2011, 11:36 am

vlavi a scris:Sunt foarte frumoase cutiutele, dar pe langa atat material folosit, mi se pare ca e si prea mult de munca.
Mi s-a parut acceptabil sa cumpar cutiutele gata confectionate.
De fapt mi le-a cumparat cineva de la unul din en-grosurile bucurestene, cred ca din Europa si m-a costat 8 lei 100 de bucati.
Pe net am vazut aceeasi marfa la pret dublu aproape.

mie nu mi se pare mult de munca,am taiat mai multe deodata cu un cater si apoi la indoit le-am luat pe fiecare in parte,asta la cele patrate iar cele dupa sablonul aneimaria,chiar nu muncesti prea mult hug
daca merg mai departe si nu ma opresc poate imi voi comanda si eu cutiute....din europa zici? si se gasesc oricind sau ....
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de monatibi Mar 26 Apr 2011, 11:38 am

hristosa a inviat!
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Mar 26 Apr 2011, 1:15 pm

Mona, cred ca pe la inceputul lui februarie incep sa apara la Europa si la Dorali. De acolo mi-a cumparat si snururile. Ieftine tare.
Tantelu, eu cred ca tot sub sticla dau mai bine ca imagine, nu cu acetofan.
Poate gasesti un nene priceput la asa ceva.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 26 Apr 2011, 2:22 pm

Vlavi, stiu, sticla e buna daaaaar..... e mai grea si prezinta riscul spargerii. Nici ramele din Ikea nu au geam, tocmai sa nu te accidentezi in cioburi, sa le folosesti si in camera copiilor. Ramele alea le-am lut din piata cu 8 lei buc. dar nu mai gasesc. Cea de la cires o mai repar eu pana la urma, dar mai vreau altele. La un centru de inramat, la pret te indoaie si nu poti sa spui cumparatorului ca rama costa mai mult decat lucrarea. Smile
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Cloreta Mar 26 Apr 2011, 3:16 pm

Tantelu, ramele de care spun eu sunt cu geam si sunt f adanci, au 23x23 cm si partea cu passe partout vreo 10x10 cm, nu stiu exact. Poti renunta la el oricum. Doar ca e 23 de lei bucata:(
astea sunt oole mele:)
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
am mai avut si altele dar sunt fotografiate cate unul sau 2 si trebuie sa sap dupa ele
Cloreta
Cloreta
helper
helper

Numarul mesajelor : 23
Localizare : internet
Data de inscriere : 25/02/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MoniKozi Mar 26 Apr 2011, 3:27 pm

biutifule oole tale Cloreta! Au la baza oo de plastic/polistiren ori coji reale? Ai putea sa faci un pustiu de bine si sa scotocesti dupa poze cu cate unul sau doua, mai ales daca sunt facute mai de aproape. asa, ca sa iti cautam nod in papura Smile glumesc, dar as vrea sa vad mai de aproape, daca ai poze. multumesc.
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Mar 26 Apr 2011, 3:34 pm

Cloreta, sunt foarte frumoase ouale. Zic si eu ca Moni, scotoceste putin ca merita vazute de aproape. Ai muncit mult si ingrijit, felicitari si spor in continuare. Flowers
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Cloreta Mar 26 Apr 2011, 3:57 pm

Punem, punem, atacati:) Din pacate solutia cea mai la indemana au fost ouale din polistiren pt ca nu lucrez cu mila ca sa zic asa:) Alta solutie de compromis a fost mini shrederul care nu face marginile perfecte insa nu aveam timp de taiat la ghilotina una cate una fasiile plus ca s-a cam busit si imi "musca" putin din hartie. Daca aveti solutii ieftine ca sa iasa hartia perfect sunt amatoare. Intre timp m-am invatat cu asta ca tai multe fasii dintr-o data.
Am pus si rama aia de care spuneam.
Mai am un tablou pentru care m-am inspirat de pe net ca eram in criza de timp, nu am facut florile toate la fel ca nu am avut cand dar a iesit ok.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
Cloreta
Cloreta
helper
helper

Numarul mesajelor : 23
Localizare : internet
Data de inscriere : 25/02/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Crissy86 Mar 26 Apr 2011, 4:11 pm

Mie îmi place foarte mult tablouaşul aplauze
Crissy86
Crissy86
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Mar 26 Apr 2011, 4:17 pm

Si de aproape si e de parte ouale tale, Cloreta, arata tare bine.
Eu am incercat pe un ou de plastic si apoi pe ou golit.
Inainte de a incepe lucrarea propriu-zisa, le-am uns cu un pic de aracet si le-am lasat sa se usuce.
N-am avut nicio problema apoi, s-a facut priza rapid.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 26 Apr 2011, 4:21 pm

Frumoase lucrari, Cloreta. Stiu rama, dar cum spuneai si tu, 23 lei bucata... cam scumput ptr. piata noastra. Dau banii daca vreau sa-mi fac mie o lucrare sau sa o fac cadou. Eu am cerut 70 lei (din care 10 lei materiale, rama) pe tablourile cu liliac sau cires si tot spuneau ca e prea scump. Daca pun o astfel de rama.... Si, apropo, saptamana trecuta, cand am fost la Ikea, nici de asta nu am mai vazut.
Cat priveste taiatul, eu prefer cutterul. Suprapun mai multe foi si le tai odata. Din ce vad in poza, imi par fasiile tale mai late, de 4-5mm.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Mar 26 Apr 2011, 10:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : despartit subiecte)
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 12 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB