Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Quilling - arta de a rula hartia(8)

+45
Rami11
ghita
esenzze
azzumi
monatibi
Admina
cld
02gaviota
annamaria26985
clodi
ada85bejan
Mirelablj
mowglina
alexmel93
chocolate
aurora12
kytti_20
corinah
vlavi
anca56
anca1820
nicopop
anne
Uca
Crissy86
tantelu01
MoniKozi
Ramurica
Adela Ispas
Dana.G
adrina
miru_mirela_larisa
mykya
firicel
vmir
magdaR
aba
denis21
AlinaJ.Bijoux
firimitura
dia
*Xtina
dianabv
mcosmyna
MihaelaT
49 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de magdaR Dum 20 Mar 2011, 7:11 pm

Dar cartoane cu o textura mai deosebita unde gasim? Ma refer la cartoanele sidefate , albe sau colorate , sau altfel de cartoane...
magdaR
magdaR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 46
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 28/06/2010

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de adrina Dum 20 Mar 2011, 8:44 pm

Eu gasesc in oras un carton alb si crem mai deosebit ,este un carton pentru carti de vizita,are niste striatii prin el si este de buna calitate ,dar in rest mai nimic deosebit.
Un distrugator de documente este eficient pentru fasii?Eu le tai cu o ghilotina dar nu mai sunt multumita pentru ca nu ies perfecte.Sau un trimer ?Voi ce mai folositi?
avatar
adrina
helper
helper

Numarul mesajelor : 80
Localizare : pascani
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 9:23 pm

Eu folosesc masina de taiat teitei. Are 2 tipuri de grosimi!!!. Trebuie doar sa ti hrtia bine ca sa iasa fasiile drepte!!! Oricum mi-am comandat si un set cu fasii dar inca nu l-am flososit!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Dana.G Dum 20 Mar 2011, 9:59 pm

@adrina: cu distrugatorul de documente fasiile ies fluffy (asa imi place mie sa le zic) pe margini. daca nu te deranjeaza, atunci poti folosi unul. macar esti sigura ca iti ies drepte si toate la aceeasi latime.
eu am o ghilotina si acum, dupa ce m-am obishuit cu ea, sunt foarte multumita. inainte imi taiam hartia cu un cutter.

@mykya: cand ai nevoie de fasii mai lungi, pur si simplu le lipesti intre ele

si... la ce-am muncit weekendu' asta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dana.G
Dana.G
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2010

http://quilledstuff.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 10:53 pm

Superb tabloul!!! mirat
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 11:24 pm

Si mie imi place. Ma pun pe studiat topicul. Alina in felicitari ai folosit si imagini decupate. Sunt facute de tine cu acuarele sau sunt listate?
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 11:26 pm

Da sunt facute de mine, dupa cateva modele de pe net si nu sunt scoase la imprimanta. Sunt pictate cu manuta mea!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 11:31 pm

Felicitari, mi s-a parut mie ca sunt acuarele. Inca o intrebare si te las. Cu ce fixezi piesele? Ca am citit mai multe pareri, nu stiu care e mai buna.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 11:55 pm

Piesele facute in quilling le fixez cu aracet iar, figurinele pictate cu lipici solid pt. hrtie!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de mcosmyna Lun 21 Mar 2011, 12:43 am

Superb tabloul.... Felicitari....
Va multumesc celor care mi-ati raspuns la intrebari!
Am facut si eu cateva modele, dar inca nu am priceput cum sa pun poze... asa ca va las adresa blogului meu daca vreti sa vedeti :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Edit ucabesty: Pentru vizualizare, te rog ca pozele sa le incarci pe forum.
Avem la "Tehnic" subiectul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] unde gasesti raspuns la problema ta.

Am sters blogul tau deoarece nu am gasit link catre forumul nostru pe acesta.
Gasesti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link detalii.


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Lun 21 Mar 2011, 2:30 pm, editata de 1 ori (Motiv : sters blog si indicatii)
mcosmyna
mcosmyna
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 14/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Adela Ispas Lun 21 Mar 2011, 10:59 am

De ceva vreme tot urmaresc postarile voastre si raman uimita de ce frumuseti realizati. Asa ca am incercat si eu sa fac un tablou, inca nu am facut rama.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
Dar capul fluturelui nu a iesit prea bine, asa ca astept sa -mi da-ti cateva idei, sugestii cum sa il fac mai bine
Adela Ispas
Adela Ispas
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 120
Localizare : reghin
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Lun 21 Mar 2011, 11:24 am

DanaG, e superb tabloul. aplauze
Adela, e foarte frumos si al tau. Daca tot ai intrebat despre fluture indraznesc sa-mi dau cu parerea. Aripile sunt foarte frumoase, deosebite. Daca vrei sa-l modifici, eu cred ca ar arata altfel dupa ce i-ai scurta corpul. Adica aripile sa fie lipite intre ele. Dar e frumos si asa, felicitari si sa-i pui rama, ca merita. pupi
Cosmyna, foarte frumoase ramele foto dar si cutiile. Felicitari Flowers


Ultima editare efectuata de catre aba in Lun 21 Mar 2011, 11:27 am, editata de 1 ori (Motiv : am vazut mai multe poze)
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Ramurica Lun 21 Mar 2011, 11:43 am

Dana G foarte frumos tabloul. Probabil ca in realitate frunzele se vad mult mai bine decat in poza si pe fond negru da foarte bine. Oricum este elegant si bine lucrat ceea ce mie nu imi va iesi in veci. Felicitari!
Iata ca vin si eu cu o ciudatenie. Este o cochilie de melc abstractizata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 21 Mar 2011, 11:47 am

Ramurica, e super tabloul. Dar cred ca cu toate am aprecia daca ne-ai pune pozele o idee mai mari. Sa vedem si niste detalii... Smile Nu te supara, dar chiar mi-ar place sa vad mai 'de aproape' sau mai mare.
Adela, asa cum spunea si aba, as lipi aripile (adica as indeparta spatiul ramas la jumatatea fiecarei aripi) si capul l-as face dintr-o spirala stransa pe care as monta antenutele. Si neaparat sa-i pui rama. E prea delicat!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 21 Mar 2011, 12:40 pm

Oauuuuu!!! S-a deschis si un nou capitol de cand nu am mai fost aici!!! Culmea este ca nu am primit nici un e-mail de postare noua, macar deschideam in fuga. Acum am intrat de curiozitate, chiar nu mai posta nimeni nimic? Si, cand colo....activitate intensa. Am citit in fuga postarile, lucrari frumoase... Dana, tabloul cu narcise e minunat si scoica lui Ramurica asemenea, chiar daca e cam din avion pozata rade Bun venit si fetelor noi si asteptam sa puneti poze aici. E mai rapid de vizualizat si, daca nu ai timp nu mai intri pe bloguri sau albume de pe alte site-uri. Trece apoi pagina si... uiti sa te mai uiti la ele cand ai timp. Am retinut ca m-a intrebat cineva de palariutele de pai. Da, sunt cumparate si le-am montat eu ac si restul decoratiunilor. Dar, preferatele mele raman tot cele din hartie. Smile
O saptamana cu inspiratie si spor!
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Ramurica Lun 21 Mar 2011, 1:29 pm

Am inteles, sa traiti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 21 Mar 2011, 1:39 pm

Merci Merci Ramurica Acum se vede clar ce migaleala ai facut. Ai pictat fundalul inainte sau dupa ce ai lipit piesele? Oricum, e frumos si original.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 21 Mar 2011, 1:53 pm

Oh! Daaa.... Ramurica.... multumesc pentru asta!!! Super lucrare. Toata stima! La lizierul meu esti la sectiunea ASA DA!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Lun 21 Mar 2011, 2:00 pm

Frumos ramurica, ce sa mai spun. aplauze De ce spui ca nu e ingrijit ce lucrezi tu? Se vede ca dai atentie detaliilor si -ti place sa lucrezi cu hartia. Felicitari.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Ramurica Lun 21 Mar 2011, 2:36 pm

Da, am pictat fundalul mai intai si dupa aceea am lipit hartia. Sa stiti ca aceasta abordare este foarte buna la realizarea frunzelor si chiar a florilor, cu putin contur din fasiute de hartie si iese o treaba minunata...zic eu. Am sa caut o lucrare de-a mea realizata in acest fel. S-ar putea sa mai fie postata pe undeva prin capitolele anterioare.
Multumesc pentru aprecieri, mai ales ca fiind asa o chestie mai putin uzuala, mi-a fost cam teama sa o expun.
Aba, tu esti foarte draguta, dar daca te uiti mai bine si mai de aproape ai sa constati ca nu toate formele au aceeasi dimensiune si nici aceeasi strangere in bucla astfel incat unele sunt mai stranse altele mai largi si stau zburatacite in interior. Deh, ce sa fac, mai am de invatat!
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 21 Mar 2011, 2:43 pm

Pai cred ca daca ar iesi toate identice ar fi putin cam la banda... nu asta e ideea lucrului manual? tocmai micile imperfectiunic are fac duplicarea imposibila... si deci dau unicitate oricarui model. Altfel, am putea lucra la ștanță. Zic eu. Poate nu am dreptate. Poate e doar părerea mea. Dar rămân la ea. Oricum, ai un tablou super.
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Ramurica Lun 21 Mar 2011, 2:52 pm

Multumesc, multumesc. Iata si lucrarea de care va vorbeam.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
...si un detaliu
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Crissy86 Lun 21 Mar 2011, 2:58 pm

Este absolut superb aplauze
Crissy86
Crissy86
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de *Xtina Lun 21 Mar 2011, 3:46 pm

Buna fetelor,
Denis , poza de la avatar este o lucrare a creatoarei Yulia Brodskaya, pune numele pe google si o sa vezi ce minunatii face.

Dia , bine ai venit! Ti-am admirat lucrarile, foarte frumoase, felicitari!Imi place mult cescuta , apoi cutiuta origami si kusudama cu fluturas sunt fantastice!!
Alina sunt minunate felicitarile tale, iar faptul ca le-ai pictat singurica ma face sa-mi scot palaria! Flowers

Dana , tabloul e fenomenal, imi place mult contrastul dintre rama si culoarea florilor. O intrebare, nu te-ai gandit niciodata sa pui lucrarile pe o baza de carton de aceasi culoare cu rama? Pusa in mijlocul tabloului cu lucrarea peste ar arata fantastic. Eu de cand am incercat nu mai pot lucra in rama goala.

Ramurica, ma lasi fara cuvinte! Superb!Iar ultima lucrare imi place teribil, si eu m-am gandit de mult sa combin desenul cu quillingul. Felicitari sincere!Te urmaresc pe Picassa.

Fetelor ati lucrat ceva, felicitari tuturor!
Am avut si eu cateva comenzi de felicitari si un tablou.
Nu prea am timp sa lucrez deoarece sunt prinsa cu o comanda pentru o nunta , invitatii, cocarde, marturii, inclusiv buchetul. Fata vrea pachetul complet si totul din hartie. Acum sunt la invitatii, trebuie sa le termin pana la sfaritul lunii.
Va las acum cateva poze cu ultimele lucrari.
Pup la toate si spor la lucru!!

Acestea sunt pentru mama unei prietene, eu aveam alta idee, dar le-am facut dupa cerinta. Clientul nostru, stapanul nostru!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tabloul si felicitarea aceasta sunt pentru d-na Margareta Pogonat , actrita, comanda din partea unei studente. Sper sa-i placa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




Ultima editare efectuata de catre *Xtina in Lun 21 Mar 2011, 9:38 pm, editata de 1 ori
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 21 Mar 2011, 3:51 pm

Tabloul e f. dragut!!! Dar si restul sunt frumusele!!! love
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 2 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB