Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

+11
ramomic
Roxy
victoriacus
avr_dana
mariaz_09
juliennej
andreea_2008
ana_bela
crixuta
deiutza23
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 4 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Lun 17 Ian 2011, 3:23 pm

cris,sper sa fie cum zici tu si sa zimbesc in amintirea "primelor" bai,scutece..

probabil ca numai din experienta o sa le fac pe toate cum trebuie,ca de teorie pot fi plina..

pediatrul voi cind ati cautat? nou ne-a dat o lista si ne-a zis sa incepem sa cautam si sa il avem deja pe cind e nascuta bebelina.

mi-e foame desi am mincat si sint racita cu o tuse aiurea de la care ma doare in piept..
cris, bravo ca ai ajuns la 56.inca un pic si ai scapt de dieta.bravooo!cit timp ti-a luat sa slabesti?il mai alaptezi pe andrei?
zi faina sa aveti, fetelor.merg in cautare de creme si sampoane pt bebe+ haine.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 17 Ian 2011, 3:53 pm

Salutare
Cris, din pacate asa e la noi. Nu iti spune nimeni nimic si nici nu poti intreba ceva ca se poarta urat cu tine, plus ca informatiile lor sunt de acu 20 de ani.

Juli, batista bebelusului o gasesti in tara. Poate rogi pe cineva sa iti trimita. E mai complicat ca trebuie trimis prin vama, dar nu e imposibil.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Capatul C se introduce in tubul aspiratorului si A in nasucul bebelusului.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 17 Ian 2011, 4:07 pm

buna fete.
ROXY ma bucur ca ai trecut pe la noi,te asteptam mai des si cu mai multe vesti noi pupi kiss .
eu am mancat in we numai prostii,azi am ajuns acasa cu o supe rfoame si iar am bagat la greu,sper sa -mi revin ca iar ma umflu,iar am 62 zid zid nu stiu ce-i cu mine de nu rezist la dieta Sad Sad Sad .
va poop si mai vb,sunt tare dezamagita de mine Sad Sad .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 17 Ian 2011, 4:45 pm

Deiutza, tre sa te mobilizezi, sa ajungi la greutatea dorita si sa te mentii. Asa mi se pare ca te chinui mereu, fara sa fii multumita de greutatea ta. Cam greu ca ai si multe pe cap. O sa decizi tu cum faci Smile
Julie, eu pediatru mi-am gasit dupa prima saptamana a lui Andrei, ca stateam cu stres sa il consulte, sa vad ce im recomanda...Nu stiu cum e la voi....
Lui Andrei am inceput sa ii dau si lapte praf, nu cred ca mai merge mult cu alaptatul. Il las in ritmul lui, el imi spune cum se simte mai confortabil.
Uite Julie , ii zice baby vac la voi:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 17 Ian 2011, 8:22 pm

buna seara fetelor Smile
gata sesiuneeeeeeeeeeeeeeeeeeea

roxy ma bucur ca ai trecut pe aici macar putin, te mai asteptam
ramo am vazut ca a pus poze cu mara pe yahoo...ce dulce e si ce mare a crescut

cu dieta nici nu mai stiu ce sa mai cred. desi am mancat f ok de vreo 3 zile imi arata iar 56 brusc de la 54.5...si azi dim tot 56 iar acum 55...cine sa mai inteleaga cate kg am eu de fapt? rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 17 Ian 2011, 10:30 pm

Oho Handrico, stai f bine cu greutatea Smile, bravo!!!1
Eu asta o numesc falsa ingrasare, e ceea ce pui rapid, de sarbatori sau intr-o saptamana doua de porceala, si se duc destul de repede jos, doar asa am patit si eu...bine ca s-au dus. Oricum, ar trebui sa iti dai seama si pe haine Smile.
Felicitari pt sesiune, esti tare, cunosc sentimentul,e eliberator rade
Fug sa vad si eu pozili :D
Wow, deci Mara e absolut superba!!!!! love
Efectiv a devenit o domnisoara gratioasa Smile
Si seamana asa bine cu Ramo la trasaturile fetzei Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 18 Ian 2011, 12:08 am

seara buna!
cris, unde-s pozele?ma duc si eu sa investighez..Smile
andrica, bravo pt sesiune.

cris si ana,multumiri multe pt ajutor.
azi am mai luat niste hainute, o paturica,sampon si gel de corp, crema pt fund, si inca ceva...da zau c anu-mi aduc aminte ce...
am mai luat si primele 2 carti cu foto adevarate , niste ciorapi...
o sa fac poze la tot ce am luat saptamina asta sau weekendul care vine si o sa le pun..
haine nu cred ca mai tre sa iau, cel putin nu acum..sau cine stie,poate trebuie.....?

de miine inapoi la treaba...noapte buna, fetelor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 18 Ian 2011, 1:11 pm

Buna fetelor Smile
Julie, nu lua f multe haine la inceput, dupa primele saptamani chiar, multe raman mici in lungime, cresc ca niste feti frumosi Smile
Si mai bine iesi la o sesiune de cumparaturi si dupa ce vii acasa de la spital, te aerisesti o ora, iti mai iei ce ai nevoie....oricum la inceput tot cumperi, ca tot iti trebuie catev ceva esential in ingrijirea bebelusului Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Mar 18 Ian 2011, 2:35 pm

Hello
Juli, probabil ca o sa si primesti o gramada de lucruri pentru Anna, asa ca deocamdata la capitolul asta stai bine. Nu te ingrijora. Chiar daca nu ai tot ce-ti trebuie, o sa fie un motiv bun de a iesi la o repriza de shopping Smile
Andreea, super!!! Ai scapat. Acum te poti relaxa si tu putin. hug
Cris, ati terminat cu tambalaul acasa?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 18 Ian 2011, 2:45 pm

ana_bela a scris:Hello
Juli, probabil ca o sa si primesti o gramada de lucruri pentru Anna, asa ca deocamdata la capitolul asta stai bine. Nu te ingrijora. Chiar daca nu ai tot ce-ti trebuie, o sa fie un motiv bun de a iesi la o repriza de shopping Smile
Andreea, super!!! Ai scapat. Acum te poti relaxa si tu putin. hug
Cris, ati terminat cu tambalaul acasa?

Nuuuuuuu Sad
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 18 Ian 2011, 8:49 pm

cris eu am enervasem cu kg pt ca incepusem pe 3 dieta de la 57 luni dimineata si aj pana la 54.5 apoi brusc a credcut cateva zile pana la 56...vad ca si-a revenit Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 18 Ian 2011, 9:00 pm

seara buna!

andrica si cris -BRAVOOOO! sinteti tari.
sper si eu sa slabesc ca arat deplorabil in acest moment..
aici a nins toata ziua ,acum ploua, asa ca cine stie cit o sa-mi ia sa ajung acasa.dimineata mi-a luat o ora sa ajung la scoala...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 18 Ian 2011, 9:08 pm

azi am fost sa imi cumpar pantaloni...pe langa faptul ca mi-am amintit cat urasc oglinzile din magazine (in maj ma vad mult mai umflata decat ma vad in cea de acasa + ca vad si o tona de celulita) am aj si la concluzia ca astia au ametit de tot marimile
cand aveam 49-50kg purtam 36-38 la pantaloni iar acum (cand inca nu intru in pantalonii pe care ii purtam at) imi veneau suuuper largi pant marimea 38 si am probat in multe magazine.///
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 18 Ian 2011, 11:34 pm

andrica, oricum esti slaaaba as nu te stresa pt marimi.

am uitat sa va spun ce am observat eu in ro: fetele sint ffff slabe.unele nesanatos de slabe.am 2 prietene care sint si inalte si atit de slabe ca se indoiae.nu erau as aacu citiva ani,dar acum sint de speriat..
cred ca asta-i moda..nu fac nici un sport, dar nu maninca si m-am speriat cind le-am vazut..

aici sint de toate categoriile,dar oricum asa slabe ca -n ro n-am vazut.daca sint slabe, slabe se vede ca fac sport, altfel arata...

avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mier 19 Ian 2011, 11:28 am

Buna fetelor Smile
Ce nebunie cu greutatea la femei.....
Julie, si eu am vazut ieri o tipa incredibil de slaba, din aia cu pulpele atat de subtiri si fundul atat de mic, ca ti se face greata. Si imi dau seama ca oricat de mult iti doresti sa fii super slaba, asa nu as vrea niciodata. Uite, in adolescenta nu gandeam asa din pacate.
Handrico, oricum vei ajunge asa cum iti doresti, doar esti o ambitioasa Smile. Cu alternarile astea la greutate, probabil va dura putin sa te stabilizezi, ca asa e la inceput de dieta, nu stii cate kg ai, cata retentie de apa, etc..
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mier 19 Ian 2011, 1:14 pm

neata fetelor!

cris, ti-o venit cartea?te-ai uitat prin ea?

sint asa racita ca nici nu vad bine si tre sa merg la lucru ca nu mai am zilele libere:((
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mier 19 Ian 2011, 1:21 pm

Julie, ceaiuri, vit C din lamaie, portocale...
Cartea tre sa o ridice sotul de la posta, si tot nu apuca ca e plecat din oras. Sper sa o ia azi ... hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Mier 19 Ian 2011, 3:56 pm

buna fetelor

Juli multa sanatate , ai grija de tine.
Dupa cum vad vrei sa fii super pregatita cu de toate. Daca lasi sa decurga de la sine o sa fie bine..trec toate si o sa-ti aduci aminte zambind.

Mie una nu-mi plac fetele slabe fara fund, fara nicio forma. Nu mi se par deloc atragatoare.

Cris wow ce-ai slabit ...felicitari ;)
Andrica oricum esti slaba. iti mai aduci aminte cum era la 70 ? :D

sfatul meu pt toate e sa mentineti Aveti o greutate f buna in raport cu inaltimea...nush ce va mai trebuie.
.........dar cand nu aveti ce face va stesati ca sunteti grase :P

...maine dau start la dieta :D

..azi am fost cu piticotii de la gradi la teatru " motanul incaltat" wink

va puup
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mier 19 Ian 2011, 7:27 pm

Merci Dana Smile
Inca lucrez la a ma vedea slaba rade
Julie, a sosit carteaaaa!!!!!!!!!!!!!! hug
Am inceput sa o citesc deja si imi da un sentiment pozitiv, abia astept sa vad ce mai descopar Smile. E posibil sa incep cu intrebari cand aprofundez... bucurie
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mier 19 Ian 2011, 8:24 pm

seara buna

dana, nu stiu daca vreau sa fiu pregtaita cu de toate...ideea e ca m-a apucat strssul ca nu avem nici carut, nici din aia pt masina, nici ince sa o punem sa faca baie, nici pat ..adica nimic..doar niste haine...
si eu zic la fel de greutate..nu e bine sa fii in nici o extrema...tipele astea de care zic, nu arata rau,dar sint slaaaaaaaaaaaabe.una nu maninca si una fumeaza in loc de mincare,dar pt mine tot sint slabe...

cris, orice intrebari ai, cu placere raspund.spre sa ajute si sa poti pune in practica ce vi se potriveste.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 20 Ian 2011, 7:37 pm

buna seara fetelor
dana nu prea vreau sa imi amintesc cum era la 70 rade dar imi amintesc la 49-50 si vreau inapoi acolo
mi-e soooomn, nu stiu de ce ca am dormit destul de mult azi noapte dar totata ziua am fost adormita


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Joi 20 Ian 2011, 8:32 pm, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Joi 20 Ian 2011, 8:30 pm

Fetelor, am pus poze de azi cu silueta mea rade
Sunt cam neclare si intunecoase, dar n-am ce sa le fac....ufff
Asta ca sa va faceti o idee, ca tot ma intrebati, si daca m-a apucat pozatul, nah...
Albumul se cheama Silueta dupa nastere
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 20 Ian 2011, 8:37 pm

cris arati fff bine
felicitari kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Joi 20 Ian 2011, 8:37 pm

seara buna

merg sa vad pozili :D

eu azi am incheiat cu brio prima zi de dieta. Sincer am papat chiar putin si cel mai imp e ca nu mi-e foame........m-am mirat si eu rade

vazut pozili.........wow Cris da esti slaba de-a binelea. Esti superba . Felicitari

..vreau si eu sa slabesc ca sa pot purta fustitza si rochite si colant cu tricou luung......uff

Am vazut-o si pe Mara ...doamne ce mare s-a facut. E adorabila. Ramo oare de ce nu mai vrea sa vb cu noi?

o seara faina
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 20 Ian 2011, 8:46 pm

dana felicitari pt ziua de azi! tine-o tot asa
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 4 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB