Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

+59
lennny
AlinaJ.Bijoux
firicel
MihaelaT
diada
Floren
Clio_Ela
dorina56
aba
denis21
ismi3ismi
violetas
SILVI
came_lia
serenita
norelif
MagdaMarin
Uca
Tache Marilena
marina40
olympia
margelutamea
arielas
SilviaDumitrescu
vilcris
Cazimi
Maci
letho
Day
lotus nufar
danniela
RamonaM
Karina33
Admina
mariaz_09
silvia adriana
aurishta
clodi
socela
dandana
greieras
ema
piciul
emi
Gabiuta
manuela29
fizicuta
cris69
florentina69
mihaelavama
Angelica18
Andata
dorina64
Gianina4ever
Giobsy
Adelaida
ionela stefan
cld
Buburuza
63 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de emi Joi 03 Mar 2011, 9:23 am

Doamne ajuta, Karina! Sa fiti fericiti si sa va iubiti mereu!
Imi pare rau ca eu nu reusesc sa vad pozele! Sad
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de piciul Joi 03 Mar 2011, 10:23 am

Karina "CASA DE PIATRA!" Intelegere si multe bucurii pe drumul ales! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Buburuza Joi 03 Mar 2011, 10:38 am

Ce frumooos! Si ce emotionant! Felicitari, Karina! Casa de piatra, sanatate si noroc!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Floren Joi 03 Mar 2011, 11:51 am

TRAIASCA MIRIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!! ura ura ura Viata lunga si imbelsugata impreuna!!!!Sa traim si sa ajungem sa vedem poze si de la nunta de argint!!!
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de ema Joi 03 Mar 2011, 12:16 pm

Karina, sa fiti fericiti impreuna, sa traiti ani lungi si frumosi, sa fiti feriti de necazuri si sa va bucurati unul de celalalt
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de aurishta Joi 03 Mar 2011, 1:57 pm

Deci avem o nunta in club! Foarte frumos, Karina, iti doresc ca acest nou inceput sa-ti aduca satisfactii depline! pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Vizitato Joi 03 Mar 2011, 2:40 pm

Karina, felicitari si din partea mea! Casa de piatra!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cris, fa pasul! ...Si, fi optimista! hug
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de denis21 Joi 03 Mar 2011, 2:43 pm

Felicitari,Karina!Viata trebuie traita!Si nu avem decat una. pupi
Habana , cata dreptate ai in tot ce spui!Te felicit pt.dragostea de viata pe care o inspiri,pt. toate trairile pe care le credeai apuse.Trebuie sa avem puterea de a trece peste greutatile vietii si sa gasim in noi iubirea fata de cei dragi, un rasarit de soare,un zambet de copil,o floare.................. kiss
Cris,urmezi,nu-i asa ?
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Angelica18 Joi 03 Mar 2011, 2:46 pm

Karina,iti doresc multa fericire si impliniri alaturi de omul iubit.Ma bucur pentru tine.Sa ai parte de iubire si intelegere si o viata lunga impreuna.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Karina33 Joi 03 Mar 2011, 3:24 pm

M-ati emotionat! prietenie kiss

Multumesc de urari tuturor! Sper sa se implineasca toate urarile voastre! Stiu ca-s din inima asa ca sigur va fi bine!

Sa va dea Domnul si voua bucurii si sanatate sa va bucurati alaturi de cei dragi!

Buchetul... am uitat sa arunc buchetul! Cum sa arunc un buchetel asa frumos de fresii? Inca miroase la capatul patului in dormitor! wink
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Joi 03 Mar 2011, 3:26 pm

denis21 , nu o iau pe urmele lui karina.
habana, putin curaj mai imi trebuie ca sa pot respira, libera. putin. si va venii , in curand.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de denis21 Joi 03 Mar 2011, 3:40 pm

Cris , sper ca nu te-ai suparat?Nu am vrut decat sa zic ca nu e timpul pierdut si ca totul e posibil.Trebuie sa speri!Speranta moare ultima!Iti doresc toate cele bune!Daca te-am suparat, sper sa ma ierti!
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Joi 03 Mar 2011, 4:01 pm

nu m-ai suparat. cum sa ma supar?
acum imi dau seama cati ani au trecut pe langa mine. cati ani am fost cea mai buna actrita.
zilele trecute vorbeam cu mama mea si ma bucur ca nu este suparata si nu isi face griji si ca ma sprijina. nu stie tot adevarul inca. si nu credeam ca voi gasi in ea o prietena , o vedeam doar mama , atat.
si ii multumesc, ar trebuii sa ii spun si ei cat inseamna pentru mine.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de aurishta Joi 03 Mar 2011, 5:00 pm

Karina, ai avut dreptate sa nu arunci buchetul! Pai ce se alegea de fresiile alea? Praful! Si nu cred ca vroia vreo aspiranta o casatorie sifonata! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Gabiuta Joi 03 Mar 2011, 5:35 pm

Cris .......daca zici ca ati discutat ca doua prietene spune-i tot.Nici nu stii ce fericita ai putea-o face.
Parerea mea Embarassed
Daca te simti libera inseamna ca fericirea s-a instalat deja in casa inimii tale.Mult noroc iti doresc dama
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Joi 03 Mar 2011, 5:36 pm

gabiuta, multumesc pentru sfat. ii voi spune. dar cred ca stie, mamele simt.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Karina33 Sam 05 Mar 2011, 9:15 am

Azi 'traiesc' Queen! Poate ca-i ceva soare si sper sa se insele metereologii si sa vina primavara de azi!

Pentru mine, pentru voi:



Ce-i iubesc! Cum puteau oamenii astia cu cateva instrumente si-o voce sa tina un stadion in priza! Sa cante, sa traiasca si sa iubesca odata cu ei! Plecaciuni!

Sa ne iubim asa cum suntem! kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de aurishta Sam 05 Mar 2011, 11:50 am

Excelent, Queen! Asa se face ca am servit o masa copioasa de muzica adevarata in dimineata asta!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Andata Mier 09 Mar 2011, 12:23 am

Karina, cu intarziere dar din inima: Casa de piatra si multe impliniri si bucurii!
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de vilcris Vin 11 Mar 2011, 10:27 am

Hop, ca m-am trezit si eu! Felicitari Karina si sa aveti parte numai de bucurii. Da' asa ce ti-as mai fi scurtat eu fusta aceea cu vre-o 20 cm, daca incapeai pe mana mea! Si sa nu te puna Necuratul sa-mi spui ca n-ai picioare frumoase si n-ai ce arata ca nu te cred! Nu exista asa ceva! rade
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Ana Maria Joi 19 Mai 2011, 1:22 pm

Ia uitati ce mesaj am primit eu de la o prietena... Pe principiul "ia si da mai departe", vi-l arat si voua! Viata abia incepe la 40!
love

Mintea umană funcţionează cel mai eficient în jurul vârstei de 50 de ani, nu în tinereţe.
Corpul şi creierul nu îmbătrânesc în acelaşi ritm. Dimpotrivă, puterea minţii creşte odată cu vârsta, arată studiile.
Chiar este creierul condamnat la degradare?, se întreabă Barbara Strauch, jurnalist la „The New York Times" şi autoare a cărţii <<Viaţa secretă a creierului adulţilor: descoperiţi talentele surprinzătoare ale minţii de la vârsta mijlocie>>.
A descoperit că este înconjurată de oameni de vârstă similară care, deşi nu-şi puteau aminti numele restaurantului la care au mâncat sau al cărţii pe care tocmai o terminaseră de citit, puteau să coordoneze afaceri pe continente diferite, scrie Strauch în cartea ei, citată de „The Daily Mail".
Cercetătorii - sociologi, psihologi şi neurologi - au descoperit însă că, în cazul unei persoane ajunsă la vârsta a doua, creierul nu se comportă ca restul corpului.
Este adevărat că memoria este afectată, la fel şi alte funcţii ale creierului legate de motricitate.
Pe de altă parte, creşte abilitatea de a lua decizii corecte despre lumea din jur.
Cercetătorii au folosit rezonanţa magnetică pentru a analiza efectele îmbătrânirii şi au constatat că celulele creierului nu se împuţinează subit.
Dimpotrivă, creierul se adaptează şi le permite persoanelor trecute de 50 de ani să-l folosească mult mai eficient.
Astfel, dacă tinerii folosesc pe rând cele două emisfere ale creierului, persoanele în vârstă reuşesc să le utilizeze simultan.
De asemenea, se îmbunătăţesc capacităţile cognitive, după cum demonstrează un studiu care a urmărit evoluţia vieţii a 6.000 de americani timp de 40 de ani.
Testele de vocabular, memorie, aritmetică, orientare spaţială, viteză de reacţie şi logică au demonstrat că oamenii cu vârste între 40 şi 60 de ani au obţinut rezultate mai bune decât cei de 20 de ani.
Bărbaţii au avut cele mai bune rezultate în jurul vârstei de 50 de ani, pe când la femei, abilităţile s-au îmbunătăţit şi după vârsta de 60 de ani.
Chiar şi abilităţile sociale şi capacitatea de a judeca corect oamenii şi situaţiile cresc odată cu vârsta.
Partea creierului responsabilă cu emoţiile umane se micşorează mai lent decât celelalte zone.
Un studiu realizat de Universitatea Harvard demonstrează că oamenii trecuţi de 50 de ani iau şi cele mai bune decizii financiare.
Nu în ultimul rând, studiile contrazic şi teoria conform căreia îmbătrânirea aduce după ea dezamăgire şi depresii. Se pare că, pe măsură ce îmbătrânim, reacţionăm altfel la necazuri, creierul reuşeşte să se programeze să accentueze aspectele pozitive şi să le elimine pe cele negative.


Nu-i asa ca este incurajator sa-ti spuna atatia experti ca mai ai +20/30 ani buni-buni!?
kiss
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Floren Joi 19 Mai 2011, 2:00 pm

Incurajator pentru noi,cele de +40
Iata ce zicea MARELE PITTIS despre tinerete:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Floren in Joi 19 Mai 2011, 2:05 pm, editata de 2 ori (Motiv : adaugat clip)
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Karina33 Mar 28 Iun 2011, 1:28 pm

M-am intors ieri din insorita si calma Grecie (aia veche unde oamenii sunt inca linistiti, calzi si primitori), ne-am incarcat bateriile pentru o vreme!
Mi-am luat dimineata masinuta de la mecanic, zumzaie fericita acum...ar trebui sa trec la munca dar cum n-am nimic urgent de lucru am preferat sa ma scufund putin in melancolie. De ce? Nu stiu, poate ca mi-am ascuns niste sentimente, dureri si doruri adanc in mine pentru a putea profita de concediu. Si era nevoie sa iasa de-acolo ca sa-mi pot vedea iar de drum. Asa c-am ascultat pana-n maruntaie



Intre timp au aparut clientele asa ca trec la munca! E nevoie de banuti ca s-au cheltuit destui in vacanta!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de dorina64 Mar 28 Iun 2011, 1:58 pm

Karina bine ai revenit. Spor mult iti doresc ca talentata esti cat pentru trei persoane .
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Floren Mar 28 Iun 2011, 2:08 pm

Karina,bine ati revenit acasa,cu bateriile full,iar daca simti nevoia sa plangi, fa-o, elibereaza-te, usureaza-ti sufletul... Mi-ai rupt inima cu melodia asta... Acum cateva zile am pierdut o buna,draga si foarte tanara prietena... sunt mai saraca, mai trista, mai goala...
Sad Sad Sad
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 11 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB