Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

+59
lennny
AlinaJ.Bijoux
firicel
MihaelaT
diada
Floren
Clio_Ela
dorina56
aba
denis21
ismi3ismi
violetas
SILVI
came_lia
serenita
norelif
MagdaMarin
Uca
Tache Marilena
marina40
olympia
margelutamea
arielas
SilviaDumitrescu
vilcris
Cazimi
Maci
letho
Day
lotus nufar
danniela
RamonaM
Karina33
Admina
mariaz_09
silvia adriana
aurishta
clodi
socela
dandana
greieras
ema
piciul
emi
Gabiuta
manuela29
fizicuta
cris69
florentina69
mihaelavama
Angelica18
Andata
dorina64
Gianina4ever
Giobsy
Adelaida
ionela stefan
cld
Buburuza
63 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Floren Sam 26 Feb 2011, 11:25 am

Yeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! ura ura ura
Bravo,Criiiiis!!!!!!!!!!
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Sam 26 Feb 2011, 11:30 am

multumesc fetelor.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de came_lia Sam 26 Feb 2011, 6:19 pm

Asta seara nimic? Un paharel sa ne veselim nitel?

Sau pardon, am gresit adresa, la Sueta de seara e bautura?!
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de diada Dum 27 Feb 2011, 11:54 am

Cris, avem un regulament si tu l-ai incalcat. Ai postat link cu votare mascata, cred ca stii ca nu acceptam link-uri cu votare si am avut utilizator banat pentru aceasta chestie. Ai dublu avertisment, la urmatoarea abatere ban.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Dum 27 Feb 2011, 12:02 pm

multumesc diada, m-a avertizat geany atunci. asa ca... ce vrei sa mai zic?
nu am stiut ca nu se accepta linkuri pentru ca nu m-ainteresat niciodata sa pun pe forum.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 27 Feb 2011, 12:11 pm

Criss, eu nu cred ca trebuie sa ai alte abateri si mai ales sa vrei sa primesti bann. Au fost multe discutii legate de cerut voturi. Tu nu ai cerut direct, dar ai atasat un link unde se vota...din punctul meu de vedere e aceeasi Marie, dar cu alta palarie. Era mult mai simplu sa atasezi poza, decat link-ul si atunci nu se mai stia de concurs, voturi, totul era ok...scriai povestioara de sub poza de pe fb aici si atasai imaginea.
Daca te-a avertizat Geany, trebuia sa editezi postarea si sa scoti link-ul...

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Dum 27 Feb 2011, 1:04 pm

Hop si eu sa inveselesc un pic atmosfera! Am sarbatorit, am fecior maaaaare! 16 ani! Am injghebat cumva chitara-perna pentru dumnealui sa nu ma fac de rusine ca nu-i gata da' nu-s 100% multumita. Ma adun si o desfac ca are gatul prea lung si nici nu stau chiar grozav niste cute sus la "coltii rotunjiti". Fecioru a vrut-o electrica. Deci voi mai retusa. Ideal ar fi fost s-o umplu cu burete, cred, ca sa fie usoara si batoasa. In lipsa de, am umplut-o cu... lana!!! Deocamdata incerc s-o pozez asa, un picut mai tarziu, laolalta cu pernele facute anterior pentru mandra mica. Revin! wink hug
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Lun 28 Feb 2011, 10:59 am

la multi ani baiatului tau olympia.
mihaela- trecusera 24 ore.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Lun 28 Feb 2011, 9:53 pm

Cris, merci mult de tot!Ma minunez ce mare e si ce baba-s io si cum trecu timpu'...
Am pus si chitara in stadiu intermediar la "deco pt casa" wink
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de norelif Mar 01 Mar 2011, 4:47 pm

olympia a scris: Hop si eu sa inveselesc un pic atmosfera! Am sarbatorit, am fecior maaaaare! 16 ani! Am injghebat cumva chitara-perna pentru dumnealui sa nu ma fac de rusine ca nu-i gata da' nu-s 100% multumita. Ma adun si o desfac ca are gatul prea lung si nici nu stau chiar grozav niste cute sus la "coltii rotunjiti". Fecioru a vrut-o electrica. Deci voi mai retusa. Ideal ar fi fost s-o umplu cu burete, cred, ca sa fie usoara si batoasa. In lipsa de, am umplut-o cu... lana!!! Deocamdata incerc s-o pozez asa, un picut mai tarziu, laolalta cu pernele facute anterior pentru mandra mica. Revin! wink hug

La multi ani baiatului tau!Sa fie sanatos si sa aiba mult noroc!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Mier 02 Mar 2011, 11:11 am

Multumesc Norelif! Tocmai il bombaneam ca am vazut ca a plecat la scoala fara martisoare... Azi are si cu diriga mi-e o rusine de mor!
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Vizitato Mier 02 Mar 2011, 7:40 pm

Buna seara tuturor!
Ma primiti in "gasca" voastra?! Flowers
Buburuza draga, cata dreptate iti dau in tot ce ai scris... Nici nu stiu daca as mai putea complecta ceva...
Pt mine, varsta de 30-35 de ani a fost perfecta. Atunci m-am simtit intr-adevar FEMEIE. Eram plina de viata, mai coapta la minte si foarte energica.
Intotdeauna am fost o luptatoare, nu a existat "nu se poate". Mi-am crescut fiul singura, am ramas in doi de cand l-am nascut... si am muncit mereu, niciodata nu am trandavit si nu am intins mana. Sunt foarte orgolioasa din acest punct de vedere.
Apoi, pe la 38 m-a ajuns o tragedie....si cred ca din acel moment am imbatranit. Din cauza "suferintei" au inceput toate problemele: mi-a cazut parul, pielea s-a schimbat, plangeam zile si nopti... memoria a inceput sa-mi faca fitze, vorbeam de una singura....ce mai?! Nu voiam decat sa mor.
Eram jos de tot...Intr-o zi m-am trezit cu Toni, care plangea langa mine si ma ruga sa ma "trezesc" la viata.
Si acest moment a fost decisiv: mi-am zis ca nu va mai exista nimic si nimeni care sa ma distruga. Sunt stapana pe viata mea!
Daca vreti sa iesiti dintr-o situatie, primul lucru este sa schimbati totul, casa, serviciul (daca e cazul), anturajul (daca e cazul)...si sa incepeti de la capat. Amintirile sunt ucigatoare si nu reusiti sa scapati daca ramaneti in acelasi loc. Eu am schimbat tara, am schimbat lucrul, prietenii ( nu in sensul ca i-am dat uitarii pe cei vechi si buni, am facut altii noi)...
Am luat viata de la capat, a trebuit sa invat limbi noi, sa ma adaptez mentalitatii si culturii unde traiam... de fapt, era o scoala si asta m-a jutat mult. Am muncit de 2- 3 ori mai mult, insa a meritat. Timpul si creierul trebuie sa fie mereu ocupati. Si sa stiti ca asta e cea ma buna reteta!!
Dupa ceva timp, l-am cunoscut pe Claudio, care a intrat in viata mea si a adus un aport la ceea ce devenisem intre timp. Este o persoana care m-a ajutat sa "uit" de trecut....mai bine zis sa-l "pun deoparte" si sa ma gandesc la viitor. Am schimbat iar tara, cultura....si azi sunt mult mai "bogata"! Citesc carti in diverse limbi, sunt interesata de tot ce se invarte in jurul meu... vizitez tot ce pot, ma bucur si iubesc!
Iubesc soarele, iubesc culorile, iubesc viata! Si nu ma intereseaza ca imbatranesc. Mi-e teama ca nu-mi ajunge timpul sa stiu mai multe, si mai multe.....Este minunat! As vrea sa incep o scoala noua, una care am visat-o dintotdeauna! Una de design vestimentar la Firenze!! Ohhh...cate as vrea sa fac. Sper sa am sanatate...si ma straduiesc pe zi ce trece sa nu ma consum pt orice fleac, sa trec cu vederea peste ceea ce nu ma intereseaza...si sa dau mai multa importanta: MIE!
Acum, eu si Claudio, construim un nou viitor impreuna. Si culmea: EU INTINERESC! Dansez din nou, zambesc mai mult, cant, ma aventurez in proiecte noi.
Fetelor, mi-am dat seama ca varsta nu are importanta....
Esti cea ce vrei sa devii. Daca nu ai sperante de bine, daca nu ai vise de frumos...imbatranesti si sufletul ti-i se innegreste.
Iubirea are atatea fetze!... Ma trec fiori de placere in fatza unui tablou...a unei melodii.... in fata naturii!
Si asa, am impresia ca zilele trec mai repede ca la 20 de ani....si eu imi doresc sa fie mai lungi.....mai am atatea de facut. Ufff...
Acum, va doresc o seara placuta! Si nu uitati: Nu exista batranete...numai pt cei ce vor sa imbatraneasca!!
kiss
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de fizicuta Mier 02 Mar 2011, 8:25 pm

hug kiss asa este draga Habana : suntem asa cum ne simtim!!!!!Astept cu nerabdare primavara ptr ca imi da energie in plus sa pot sa merg mai departe,simt ca renasc,chiar daca se mai asterne inca o fila in cartea vietii mele........si ce daca...............important este ca ma simt bine asa cum sunt acum!Vreau sa simt ca traiesc si mai ales vreau sa traiesc!
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Mier 02 Mar 2011, 10:30 pm

habana, daca ai stii ca ma regasesc in povestea ta. mai am un singur pas de facut. si va fi curand. te imbratisez.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Karina33 Mier 02 Mar 2011, 10:30 pm

Fetelor eu am intinerit sambata cu vreo zece ani!

Nu pe bune (as vrea eu!) dar chiar m-am simtit iar pustoaica, stresata, emotionata, m-am hlizit ca proasta si-am ras pe infundate.

Am legalizat, oficializat si binecuvantat relatia cu Dan. Au fost mai mult decat suficienti cei trei ani in care mi-a fost alaturi in cele mai cumplite zile. Perioade in care m-a invatat sa iar sa zambesc, sa rad, sa iubesc, sa ma las iubita si ocrotita, sa facem dragoste si sa privim inainte cu speranta.

Asa ca, inconjurati de famiile noastre si cativa foarte buni prieteni, sambata ne-am luat!
Revin pe-aici ca femeie proaspat (ca tanara-i mai greu) maritata, cu planuri de viitor, cu sperante si vise in lucru!

Ne-am simtit bine, ne-am distrat de la sfat, unde mi-au spus gresit numele, pana la biserica unde nici unul din preoti nu reusea sa-mi spuna amandoua prenumele corect.
Nepoatele pe post de pozar se strambau la noi de abia ne tineam sa nu o dam pe veselie generalizata.
Dupa biserica ne-am adunat acasa, au tot venit in valuri ca sa aiba loc. Asa ca am avut musafiri pana sambata tarziu si duminica prima serie de musafiri a fost la cafea! Obositor dar bine!

Nu pun poze aici ca-s multe si nu stiu cine are chef de ele. Asa ca cine are placere e invitat in album: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Karina33 in Mier 02 Mar 2011, 10:41 pm, editata de 2 ori (Motiv : reparat link ca merge greu photobucketul)
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Mier 02 Mar 2011, 10:32 pm

ma bucur pentru tine. sa ai o primavara frumoasa si incepand cu ea sa ai o noua viata asa cum iti doresti.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de mihaelavama Mier 02 Mar 2011, 10:58 pm

Karina, ma bucur pentru tine! casa de piatra si tot ce va doriti! bere
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de firicel Mier 02 Mar 2011, 11:04 pm

Karina,va doressc si eu "Casa de piatra" si multa fericire si intelegere! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 02 Mar 2011, 11:27 pm

Karina ce frumooosss , ce emotionant..... sa fii fericita si ferita de rele, D-zeu sa te ocroteasca si sa te apere!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de letho Joi 03 Mar 2011, 12:13 am

Casa de piatra, draga Karina!
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 03 Mar 2011, 12:38 am

F. frumos!!!! Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Gabiuta Joi 03 Mar 2011, 8:09 am

Desi pina la virsta asta am vazut si participat la multe casatorii tot ma emotionez cind vad cite o miresica (imbracata sau nu in alb).Felicitari si..............sa va fie viata plina de realizari de toate felurile! Flowers
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de lennny Joi 03 Mar 2011, 8:19 am

Buna dimineata doamnelor! Deschid si eu cu timiditate usa acestui club, ma primiti oare si pe mine?Am vazut ca se lasa cu nunta aici si asta mi-a dat curaj. Karina casa de piatra si multa multa fericire!Sunte-ti un cuplu foarte frumos ...apropos ce facui cu buchetelul de mireasa, arunca-l incoace poate ma molipsesc si eu si-mi gasesc jumatatea ca pana acum n-am gasit decat sferturi!!! wink
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de dorina64 Joi 03 Mar 2011, 8:39 am

Felicitari Karina! Bucurii multe sa va ocroteasca Dumnezeu si sa va pazeasca de necazuri.
Desi eu nu-s tare activa ,mai activa sunt la citit , m-am bucurat si emotionat de parca ar fi fost vorba de o veche prietena.
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cld Joi 03 Mar 2011, 8:40 am

karina!
casa de piatra si sa va dea Domnul multa sanatate sa va bucurati unul de celalalt!!!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 10 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB