Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

+96
bibidesign
ADArt
Serban Valentina
alimami
dktimi
icabica
emmancita
doni
Lali
PetroN
Uca
nicky3128
adelina24
kitty_1973
mykya
danabarbu2007
louise27
AlinaJ.Bijoux
violetas
betymi72
iudit
anamariacimpoieru
silvisor
RamonaM
piciul
letho
mena2001ro
mami jeni
darkpoke
nicola_
modelina
paulaszorzoane
ppisic
Lucia Ro
dominiq
CristineluG
ioana soare
Lilly
Deliria
Adorama
laurela
diada
anigherman
pepy24
clodi
DANIELA.I
7furnici
firicel
mariaz_09
mnarcisa
Dodo-pui
tantza_m
Andata
margelutamea
ionela stefan
iuliana72
Kristina
anaf
Lucia.BlueFlower
Angelica18
godeta
codruta-cosmina
MihaelaT
laurapopescu
aba
stoy
madelainemarie
rivka
adadebu
d.dana.c
Aghata
LauraFlo
magdaR
MoniKozi
rebel
AKD
Gabiuta
fizicuta
Abinusu
Carmen's
MagdaMarin
danae
DonaCristina
rora
cris69
Donescu Monica
Mirelablj
casagravor
aurishta
melus
violeta25
bijouxdemonange
bibitu
firimitura
Dragonfly
Admina
100 participanți

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos set, de Sarbatori!

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap14%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 14% 
[ 46 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap43%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 43% 
[ 138 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap4%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap10%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 10% 
[ 33 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap6%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 19 ]
 
Total voturi : 321
 
 

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Lun 20 Dec 2010, 12:51 am

Va prezint castigatoarele acestui frumos concurs, de bijuterii festive:

Locul I... Letho primul
Locul II... Ioana Soare
Locul III... Gabiuta

Multumim sponsorului, magazinul online www.margelutamea.ro Flowers
Multumim tuturor participantelor, toate sunt castigatoarele unor bijuterii speciale, unice. Multumiri celor ce au votat si si-au spus parerea, privitor la aceste creatii. aplauze

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 12-20-10

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 20 Dec 2010, 8:16 am

Felicitari premiantelor CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 435747 CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 435747 CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 435747
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 20 Dec 2010, 10:05 am

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Dance3CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Dance3CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Dance3CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Dance3
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_60BCONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_60BCONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_60BCONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_60BCONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_60BCONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_60B Well done girls !
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 20 Dec 2010, 10:08 am

Felicitari intii si intii tutoror participantelor.Fiecare a pus in aceste lucrari sperante,vise ,maiestrie si fantezie creatoare.
In al doilea rind multumesc tuturor celor ca m-au votat si in acelasi timp celor care au poposit si numai pentru un minut sa priveasca ceea ce am realizat cu mare drag pentru o fina de-a mea care merge in noaptea de Craciun intr-un loc la care se preteaza purtarea setului creat de mine.
Raspund cu aceasta ocazie lui [/b]Akinom:se leaga cu snururi aurii .Daca te uiti cu atentie o sa le vezi pupi
Si inca ceva:as renunta cu placere la premiul care mi s-a acordat in favoarea Ioanei Soare care si-a dorit foarte mult sa ajunga pe un loc fruntas in asa fel incit in decursul saptaminii dedicate votului a reusit sa isi schimbe pozele imbunatatind imaginea setului ei cu tarndafirasii realizati ulterior punerii in concurs a unui set simplu.
Stiu ca voi declasa un mic tzunami in comunitatea celor care o sustin pe Ioana (si careia ii apreciez sincer maiestria bijuteriilor pe care le face )si in intreg forumul poate dar trebuia sa mentionez acest lucru acum
cind votarea s-a incheiat[b] pentru a nu se crede ca am urmarit altceva.
Datoria mea fata de MINE si fata de celelalte concurente m-a facut sa ma gindesc de mai multe ori inainte de a scrie acest lucru .M-am hotarit totusi cu toate riscurile care le implica si in ciuda negatiilor care vor exista pentru ca in viitor sa nu se mai intimple.
Dar....fiindca Craciunul inseamna toleranta si iertare voi trece peste acest neplacut incident si voi considera ca a fost o mica scapare in dorinta de a arata ceea ce este mai frumos .
Inca odata multumesc mult pentru premiul acordat si mai ales sponsorului (sau sponsoritei Smile Klavinia) si sincer nici nu stiu ce as putea comanda.......... kiss

Scuzati lierele .Am uitat sa pun opritorul Embarassed Embarassed Embarassed
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 20 Dec 2010, 10:13 am

Ce Gabiuta si tu protestezi? CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Girl_haha of of ...te-as lua in brate pt ca ai dat dovada de bun simt CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Laie_71mini
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 20 Dec 2010, 10:17 am

Asa mi s-a parut firesc ca trebuie sa fac pentru linistea mea interioara si pentru ceilalti kiss
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 20 Dec 2010, 10:22 am

Ai fost mai rabdatoare ca mine CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 6 Lol_mini
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Lun 20 Dec 2010, 10:34 am

Chiar daca Ioana si-a imbunatatit setul (nu stiu daca e asa, eu n-am observat), nu cred ca e vreo problema de etica atata timp cat s-a incadrat in termenul-limita de postare.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 20 Dec 2010, 10:47 am

Daca citeai cu maaaaaaaaare atentie ce am scris eu ai fi observat EXACT contrariul spuselor tale.
Presupunerile mele incep sa isi arate fata wink
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Lun 20 Dec 2010, 10:51 am

Scuze, intr-adevar n-am citit cu atentie. Acum am vazut ce ai spus. Ai dovezi care-ti sustin afirmatiile?
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Lun 20 Dec 2010, 10:51 am

Gabiuta pana sa intervina adminele cu explicatii tehnice te rog sa imi spui ce te face sa afirmi acest lucru. Si inca nu am inteles ce anume s-a schimbat la el. Pozele sunt aceleasi si cred ca daca le vei descarca in calculatorul tau iti va aparea data la care au fost facute, adica 5 decembrie, pe la pranz.
Situatia nu va ramane nelamurita, pentru ca nu voi permite nimanui sa arunce nici macar o urma de indoiala asupra mea si a integritatii mele.

Parasind zona crepusculara, as dori sa multumesc tuturor celor care mi-au acordat votul lor , ma bucur nespus ca am reusit sa transmit prin acest set o particica din sufletul meu. hug hug hug

Felicitari tuturor participantelor a fost o placere si o onoare sa ma aflu printre voi la acest concurs! kiss

edit: Cu mintea la aceasta situatie in care nu credeam ca ma voi afla vreodata (acum stiu cum se simte Mihaela), am uitat sa felicit castigatoarea acestui concurs.Embarassed
Letho setul tau este incredibil, mi-au ramas ochii la el multe minute in sir admirandu-l si simtind acea emotie pe care o transmite prin fiecare element! Flowers Flowers Flowers

edit 2: am recitit mesajul Gabiutei, se pare ca are impresia ca florile au fost realizate ulterior. In acest caz imi felicit inspiratia de a fi facut o poza in timpul lucrului. De fapt nu stiu cat a fost inspiratie, cat o joaca - ma jucam cu firele verzi pentru a gasi un model potrivit pentru ramuri, mi-a placut ce a iesit atunci si am facut o poza pentru a ma mai ghida pe parcurs. Aceasta deoarece broderia a fost facuta la liber, nu imi puteam desena linii ajutatoare direct pe colier. Intrucat acum sunt la serviciu si acea poza este in calculatorul de acasa, diseara voi reveni cu aceasta poza.




Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Lun 20 Dec 2010, 11:30 am, editata de 1 ori
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Lun 20 Dec 2010, 11:22 am

Gabiuta a scris:Felicitari intii si intii tutoror participantelor.Fiecare a pus in aceste lucrari sperante,vise ,maiestrie si fantezie creatoare.
In al doilea rind multumesc tuturor celor ca m-au votat si in acelasi timp celor care au poposit si numai pentru un minut sa priveasca ceea ce am realizat cu mare drag pentru o fina de-a mea care merge in noaptea de Craciun intr-un loc la care se preteaza purtarea setului creat de mine.
Raspund cu aceasta ocazie lui [/b]Akinom:se leaga cu snururi aurii .Daca te uiti cu atentie o sa le vezi pupi
Si inca ceva:as renunta cu placere la premiul care mi s-a acordat in favoarea Ioanei Soare care si-a dorit foarte mult sa ajunga pe un loc fruntas in asa fel incit in decursul saptaminii dedicate votului a reusit sa isi schimbe pozele imbunatatind imaginea setului ei cu tarndafirasii realizati ulterior punerii in concurs a unui set simplu.
Stiu ca voi declasa un mic tzunami in comunitatea celor care o sustin pe Ioana (si careia ii apreciez sincer maiestria bijuteriilor pe care le face )si in intreg forumul poate dar trebuia sa mentionez acest lucru acum
cind votarea s-a incheiat pentru a nu se crede ca am urmarit altceva.
Datoria mea fata de MINE si fata de celelalte concurente m-a facut sa ma gindesc de mai multe ori inainte de a scrie acest lucru .M-am hotarit totusi cu toate riscurile care le implica si in ciuda negatiilor care vor exista pentru ca in viitor sa nu se mai intimple.
Dar....fiindca Craciunul inseamna toleranta si iertare voi trece peste acest neplacut incident si voi considera ca a fost o mica scapare in dorinta de a arata ceea ce este mai frumos .
Inca odata multumesc mult pentru premiul acordat si mai ales sponsorului (sau sponsoritei Smile Klavinia) si sincer nici nu stiu ce as putea comanda.......... kiss

Scuzati lierele .Am uitat sa pun opritorul Embarassed Embarassed Embarassed
Gabiuta, nu inteleg despre ce inlocuiri ati tot vorbit si mai ales aceasta acuzatie, de acum.
Inteleg ca este vorba de primul mesaj al acestui subiect, mesajul meu, in care apar toate pozele, ale tuturor participantelor. Acel mesaj a fost salvat de catre Diada, pe parcurs, pe masura ce se postau creatiile. Facem asa pentru a ne fi mai usor. Eu am un Word, cu mesajul respectiv, am editat partial, pentru a schimba niste numerotari, una dintre concurente nu avea 50 de mesaje si am retras-o din concurs. Dar in rest, nu am schimbat altceva, este copy-paste.
Dupa postarera pe forum, nu se mai pot shimba pozele decat cu Edit, iar acest lucru nu este posibil decat de catre mine, Diada sau Mihaela T, singurele de pe forum care-mi pot edita mesajele. Personal le cunosc, m-ar fi intrebat, inainte. Plus ca se vede cand se editeaza un mesaj si cine l-a editat. Ioana este o persoana foarte integra, nu ar cere asa ceva, int-o mie de ani.

L.E. Mesajul al doilea este cel cu creatia Ioanei. Nu are nici o editare. Puteti vedea ca primul a fost editat odata si cand, pentru ca am adaugat sondajul dupa ce am postat toate creatiile.
Si mai pot adauga ca, daca va referiti la trandafirii impasliti de pe colier si bratara, erau acolo de la inceput. Poate nu sunteti familiarizate cu acest tip de lucru si nu i-ati observat. Ioana a dat ca premii niste brose facute dupa aceiasi tehnica, la un concurs de tricotat/ crosetat.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 20 Dec 2010, 11:30 am

Smile ok.Asa sa fie............. Smile
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Lun 20 Dec 2010, 11:36 am

Felicitari castigatoarelor ! si tuturor participantelor !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 20 Dec 2010, 11:40 am

Felicitari, fetelor!
Gabiuta, eu am admirat setul Ioanei, de la inceput...si am fost atenta la detalii, deoarece l-a postat in aceeasi zi in care l-am postat si eu, de fapt, era seata Smile. Iti spun singur, nu este nicio modificare.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de d.dana.c Lun 20 Dec 2010, 11:40 am

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor. Sa le purtati cu placere!
d.dana.c
d.dana.c
helper
helper

Numarul mesajelor : 51
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de nicky3128 Lun 20 Dec 2010, 11:44 am

Felicitari castigatoarelor si sa faceti in continuare bijuteri la fel de frumoase. kiss
nicky3128
nicky3128
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 36
Localizare : braila
Data de inscriere : 19/01/2010

http://bijuuri-nicky.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Lun 20 Dec 2010, 11:47 am

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor care au realizat seturi unice, lucrate cu drag. Sa le poarte cu placere destinatarele. Sa ma bag in seama si eu in legatura cu setul ioanei. Nu prea inteleg la ce schimbari se fac referiri dar eu cand am vazut setul l-am analizat si chiar de atunci ma hotarasem sa-l votez, desi vazusem si alte bijuterii frumoase si stiam ca o sa mai apara si altele. Toate creatiile mi-au placut dar in special cele lucrate cu fire textile prin diferite metode mi-au atras ochii. Mie nu mi se pare nimic schimbat, trandafirii erau acolo. Stiu sigur ca m-am uitat la nasturii impasliti cu care se inchid, la butoniere si erau acolo si trandafirii. Dar ca la fiecare concurs trebuie sa apara discutii, probabil ca asa e normal. Vad ca si eu am uitat sa pun opritorul.
prietenie Sarbatori fericite tuturor.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Lun 20 Dec 2010, 11:57 am

Felicitari Letho, Flowers
Felicitari Ioana, Flowers
Felicitari Gabiuta
Flowers
Imi pare nespus de rau ca acum a intrat si Ioana pe nedrept in obiectivul vostru, precum mi-a parut rau si de Letho cand a fost atacata.
Poate se trezeste cineva acum si se ia si de setul Gabiutei si avem set complet.

Nici Letho si nici Ioana nu merita asta, precum nu ar merita nimeni sa primeasca asemenea jigniri mai ales bazate pe subiectivism si fara a se aduce dovezi concludente sa sustina afirmatiile.
Eu am vazut aceleasi poze si acum ca si pe cele de la postarea initiala si sunt sigura ca nu e iluzie optica.

Atat setul Ioanei cat si a lui Letho, le-am apreciat din prima si am fost atenta la detalii,trebuia sa aleg pe cine sa votez si aceste doua seturi au fost preferatele mele.

Trandafirasii au fost acolo de la inceput, in topicul initial a si explicat cum i-a facut, i s-au pus intrebari. Dar multora le place doar sa se uite la poze si nu citesc mai departe sau de multe ori nu se uita nici macar la poze.


Va rog si eu la randul meu, nu transformati si acest concurs in topic de balaceanca, chiar nu vrem sa facem o traditie din asta.
Multumesc!






_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de PetroN Lun 20 Dec 2010, 12:12 pm

minunate. dar cred ca cel al lui Letho e cel mai elegant. Parearea mea croit
PetroN
PetroN
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : Romania
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Lun 20 Dec 2010, 12:30 pm

Felicitari castigatoarelor!!!!
Sunt atatea seturi frumoase si deosebite: mi-a fost greu sa votez si pentru premiile 1-3, dar mi-a fost greu sa aleg acum si cele 2 mentiuni.
Iata castigatoarele mentiunilor:

ADArt
kitty_1973

Va astept pe toate 5 pe site sa va alegeti accesoriile cu care veti face alte minunatii cos
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 20 Dec 2010, 12:42 pm

Gabiuta, te rog sa aduci dovezi la ceea ce acuzi, nu inteleg despre ce inlocuiri de poze este vorba si cine crezi tu ca a facut asta? Cum a explicat si Admina mai sus pzele le-am salvat eu de pe topicul de concurs, intr-un document word, si ea doar le-a postat cu copy/paste. De-atunci nu a umblat nimeni la ele si se poate si vedea ca nu a editat nimeni mesajul Ioanei in concurs. Plus ca Ioana nu ar face asa ceva, se pare ca nu ati ajuns sa o cunosteti deloc Sad

Felicitari tuturor! hug

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de mami jeni Lun 20 Dec 2010, 12:57 pm

Felicitari castigatoarelor bucurie
mami jeni
mami jeni
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Lun 20 Dec 2010, 1:00 pm

Eu cred ca se voteaza in continuare. La ora 10 primul loc avea fix 100 voturi, iar acum are 102..!...
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Kristina Lun 20 Dec 2010, 1:02 pm

Felicitari castigatoarelor !!!
Cum am promis si eu voi acorda un premiu ,ultimei clasate ! si acum cum fac?
ca sunt multe fete cu un singur vot? va rog ajutati-ma cu o idee!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB