Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

+96
bibidesign
ADArt
Serban Valentina
alimami
dktimi
icabica
emmancita
doni
Lali
PetroN
Uca
nicky3128
adelina24
kitty_1973
mykya
danabarbu2007
louise27
AlinaJ.Bijoux
violetas
betymi72
iudit
anamariacimpoieru
silvisor
RamonaM
piciul
letho
mena2001ro
mami jeni
darkpoke
nicola_
modelina
paulaszorzoane
ppisic
Lucia Ro
dominiq
CristineluG
ioana soare
Lilly
Deliria
Adorama
laurela
diada
anigherman
pepy24
clodi
DANIELA.I
7furnici
firicel
mariaz_09
mnarcisa
Dodo-pui
tantza_m
Andata
margelutamea
ionela stefan
iuliana72
Kristina
anaf
Lucia.BlueFlower
Angelica18
godeta
codruta-cosmina
MihaelaT
laurapopescu
aba
stoy
madelainemarie
rivka
adadebu
d.dana.c
Aghata
LauraFlo
magdaR
MoniKozi
rebel
AKD
Gabiuta
fizicuta
Abinusu
Carmen's
MagdaMarin
danae
DonaCristina
rora
cris69
Donescu Monica
Mirelablj
casagravor
aurishta
melus
violeta25
bijouxdemonange
bibitu
firimitura
Dragonfly
Admina
100 participanți

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos set, de Sarbatori!

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap14%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 14% 
[ 46 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap43%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 43% 
[ 138 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap4%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap10%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 10% 
[ 33 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap6%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 6% 
[ 19 ]
 
Total voturi : 321
 
 

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de darkpoke Joi 16 Dec 2010, 10:31 am

absolut superb...si vad ca sunt f multe participante...felicitari la toata lumea
am vazut cateva creatii care iti taie respiratia la propriu
am votat cu greu...
bafta la toata lumea
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de mami jeni Joi 16 Dec 2010, 2:33 pm

Toate lucrarile sunt foarte frumoase, dar doua mi-au atras atentia in mod deosebit. Foarte greu de ales. Toate a-ti muncit foarte mult si a-ti merita premiul intai. A-ti pus mult suflet in lucrarile voastre. As purta cu multa placere seturile create de Letho si Kitty-1973. Votul meu merge la Letho.
mami jeni
mami jeni
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de mena2001ro Joi 16 Dec 2010, 2:44 pm

Fetelor, minunate creatii! V-ati intrecut pe voi insiva si mi-ati bucurat sufletul cu adieri de Sarbatori. Si pentru asta va multumesc!
Din pacate nu am decat un vot si doua preferate.
Ioana Soare (nume drag mie deoarece si bunica mea se numea asa), nu te cunosc dar cred ca esti asa cum este si setul tau: eleganta, rafinata, feminina, romantica, modesta, meticuloasa, indemanatica, cu mult bun simt, cu suflet curat si iubitor, un suflet de artist. Ma insel?
Letho, ai maini de aur! Setul tau m-a cucerit din prima secunda. Este atat de frumos si are in el o forta de atractie atat de mare! Cred ca orice femeie puternica si eleganta, rafinata si sexi, care si-ar dori sa se afle in centrul atentiei in noaptea dintre ani ar purta cu placere si mandrie "scanteierile de gheata". Te felicit pentru inspiratie si indemanare si iti acord votul meu. Si, in acelasi timp, ma alatur celor care te roaga sa divulgi (daca, desigur, nu doresti sa pastrezi secretul) modul misterios (pentru mine) dar atat de reusit in care ai impletit sarma.
Felicitari tuturor si Sarbatori fericite!


mena2001ro
mena2001ro
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : brasov
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Joi 16 Dec 2010, 2:46 pm

Mami jeni, chiar pariasem că următorul vot goes to..... bucurie
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de letho Joi 16 Dec 2010, 8:38 pm

Apropierea sarbatorilor ma face sa fiu romantica si cu riscul de-a va amuza, va spun ce simt cand privesc bijuteriile frumoase pe care le-ati facut ... si asta pentru ca ma uit la ele iar si iar si fiecare ma duce intr-o lume de vis... si-mi place, imi place la nebunie sa ma las dusa de val, in lumi de basm...
Imi pun colierul Luciei si ma simt tanara si vesela, alergand prin zapada si Icabica ma inconjoara cu sunetele ei cristaline. Imi pun setul tau, ADArt si ma simt buna, iubitoare si plina de viata iar setul tau, Andata ma face sa fiu o zana cu o bagheta magica ... Imi place sa fiu misterioasa si plina de pasiune purtand setul de la Mykya si ma tenteaza foarte tare sa fiu Iudita lui Barba Albastra... da, iubeste-ma si nu ma intreba.... Dar ce mult as vrea sa mai fiu copilul de demult... si-mi pun setul tau, 7furnici, inchid ochii si simt miros de brad si gustul bomboanelor de pom de odinioara.... Am lasat la urma povestea scrisa de Ioana Soare, pentru ca nu mai vreau sa ies din ea.... sunt frumoasa fecioara cu zambet senin, pasind agale prin lanuri de flori..... Iar floricelele albe par asa de gingase, nu stiu cum sunt in realitate dar eu le simt moi si pufoase si-mi vine sa le strang in palme sau sa-mi afund nasul in ele.....
Chiar daca am pomenit doar de cateva in care am zabovit mai mult, m-am simtit bine in lumea fiecareia dintre voi si va multumesc ca mi-ati incantat ochii si sufletul cu asa frumuseti.
Cu aceeasi strangere de inima ca nu am mai multe voturi, al meu merge la Ioana Soare.


Ultima editare efectuata de catre letho in Joi 16 Dec 2010, 9:32 pm, editata de 1 ori (Motiv : ... era un a in plus)
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de piciul Joi 16 Dec 2010, 9:04 pm

In toate lucrarile se vede munca si pasiunea pentru "margelit"! Bafta tuturor concurentelor si "SARBATORI CU SANATATE SI BUCURII" kiss
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de RamonaM Joi 16 Dec 2010, 9:08 pm

...iar cu setul Rorei o domnita din Evul Mediu printr-o cetate plina de cavaleri si domnite
toate sunt foarte frumoase bucurie
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de silvisor Joi 16 Dec 2010, 10:19 pm

Felicitari tuturor fetelor!
Am votat Gabiuta!Bijuteriile ei sunt deosebite!
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de anamariacimpoieru Vin 17 Dec 2010, 10:56 am

felicitari tuturor fetelor! tineti o tot asa, foarte greu a fost sa mi aleg una singura: as fi dat premiul la 3 concurente: ioana soare, gabiuta, aghata. toate pe gustul meu: foarte originale, deosebite...daca de restul concurentelor nu am spus nimik nu inseamna ca mi au placut, inca o data va felicit pe toate Smile
anamariacimpoieru
anamariacimpoieru
helper
helper

Numarul mesajelor : 38
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 10/08/2010

http://annebijou.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de iudit Vin 17 Dec 2010, 10:02 pm

Felicitari tuturor!!!
Lamuriti-ma si pe mine ,va rog cu ceva:initial mi-a placut setul lui Ioana soare,dar parca ii lipsea ceva si am votat alt set.Acum,acel ceva a aparut pe colier,sunt eu dusa si mi se pare sau chiar asa e?
iudit
iudit
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 53
Localizare : Aiud/alba
Data de inscriere : 26/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Vin 17 Dec 2010, 10:10 pm

Ce lipsea? Rolling Eyes
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Vin 17 Dec 2010, 10:10 pm

m-am dus sa ma uit la colier. si m-am uitat dar...
ce era acel ceva?
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de betymi72 Vin 17 Dec 2010, 10:23 pm

mie nu mi se pare ca ar fi schimbat.. Smile
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 17 Dec 2010, 11:47 pm

Mie nu mi se incarca pozele de pe prima pagina, dar spuneti-mi va rog despre ce este vorba, ce s-a schimbat, cum sa se schimbe? scratch Acum stau si ma gandesc si la un pm pe care l-am primit, daca am inteles corect sau nu scratch

P.S.: Letho iti multumesc pentru descrierea frumoasa, m-a emotionat si mi-a mers la suflet! pupi Am recunoscut aceeasi poezie in cuvintele tale pe care o emana si setul tau magic!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Carmen's Sam 18 Dec 2010, 9:38 am

Mie nu mi se pare schimbat, fotografiile sunt aceleasi ... dar poate se refera la altceva. Si eu cand ma uit in urma parca mi se pare mai frumos colierul decat ultima oara cand l-am vazut.
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de violetas Sam 18 Dec 2010, 1:08 pm

Foarte frumoase toate seturile, se vede ca ati lucrat cu drag si pasiune. Felicitari!
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de iudit Sam 18 Dec 2010, 9:05 pm

Nu stiu,puteam sa bag mana in foc ca era alta poza,habar nu am acum.Poate uitandu-ma acum la el,mi se pare mai frumos,chiar nu stiu.
iudit
iudit
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 53
Localizare : Aiud/alba
Data de inscriere : 26/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 18 Dec 2010, 9:26 pm

Ioana ti-am votat setul. Chiar daca mi-au placut mai mult seturi l-am votat pe al tau!!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Sam 18 Dec 2010, 11:02 pm

Va reamintesc ca votarea se va incheia maine seara. Cine nu a votat, sa voteze si cine a votat, sa astepte rezultatele finale. ura

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Sam 18 Dec 2010, 11:56 pm

ce lupta stransa e intre Ioana si Gabiuta.. CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 5 Drag
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Dum 19 Dec 2010, 2:36 am

Fetelor, mai e un pic si gata!!!
Ne despartim de concurs in cateva ore si abia astept sa vad pe cine voi premia :D
Mult succes in continuare si va astept pe site !!! hug

ps1: Premiile vi le puteti lua cand vreti voi, nu au un termen limita.

ps2: In plus, pe langa cele 3 premii principale, voi mai acorda 2 mentiuni a cate 25 ron fiecare(de asemenea, fara termen limita de comanda). Pe castigatoare le voi numi Duminica seara dupa inchiderea votarii sau Luni dimineata daca cumva intervine ceva Duminica si nu voi putea posta.
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Dum 19 Dec 2010, 7:05 pm

Felicitari tuturor participantelor ,sunt foarte frumoase ,toate seturile de bijuterii din concurs. A fost destul de greu de ales, dar am votat pentru concurenta cu nr. 22 . FELICITARI!!!!! love
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Dum 19 Dec 2010, 8:20 pm

felicitari participantelor! ce sa spun mi-as dori sa le am pe toate;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de mykya Dum 19 Dec 2010, 8:32 pm

Felicitari tuturor. Toate sunt frumoase, in toate exista si o particica din sufletul nostru. Felicitari suplimentare castigatoarelor! flower
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 20 Dec 2010, 12:32 am

acum ca s-a incheiat perioada de votare ... felicit toate concurentele pentru seturile reusite pe care le-au creat Flowers
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB