Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

+96
bibidesign
ADArt
Serban Valentina
alimami
dktimi
icabica
emmancita
doni
Lali
PetroN
Uca
nicky3128
adelina24
kitty_1973
mykya
danabarbu2007
louise27
AlinaJ.Bijoux
violetas
betymi72
iudit
anamariacimpoieru
silvisor
RamonaM
piciul
letho
mena2001ro
mami jeni
darkpoke
nicola_
modelina
paulaszorzoane
ppisic
Lucia Ro
dominiq
CristineluG
ioana soare
Lilly
Deliria
Adorama
laurela
diada
anigherman
pepy24
clodi
DANIELA.I
7furnici
firicel
mariaz_09
mnarcisa
Dodo-pui
tantza_m
Andata
margelutamea
ionela stefan
iuliana72
Kristina
anaf
Lucia.BlueFlower
Angelica18
godeta
codruta-cosmina
MihaelaT
laurapopescu
aba
stoy
madelainemarie
rivka
adadebu
d.dana.c
Aghata
LauraFlo
magdaR
MoniKozi
rebel
AKD
Gabiuta
fizicuta
Abinusu
Carmen's
MagdaMarin
danae
DonaCristina
rora
cris69
Donescu Monica
Mirelablj
casagravor
aurishta
melus
violeta25
bijouxdemonange
bibitu
firimitura
Dragonfly
Admina
100 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos set, de Sarbatori!

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap14%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 14% 
[ 46 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap43%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 43% 
[ 138 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap4%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap10%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 10% 
[ 33 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap6%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 6% 
[ 19 ]
 
Total voturi : 321
 
 

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de firimitura Lun 20 Dec 2010, 1:25 pm

felicitari fetelor. foarte frumoase toate creatiile. din punctul meu de vedere toate sunteti castigatoare.
Kristina, fa o tragere la sorti filmata cu toate care sunt pe ultimul loc.
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lali Lun 20 Dec 2010, 1:27 pm

love Eu cred ca am votat tarziu si nu mai conteaza... Letho felicitari, setul tau mi-a placut cel mai mult asa ca acumulezi voturi si dupa incheiere Smile .

Felicitari tuturor participantelor, se vede ca ati pus multa munca si mai ales pasiune in bijuteriile voastre!
avatar
Lali
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/02/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Lun 20 Dec 2010, 1:32 pm

Cei din urmă vor fi cei dintai wink
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Lun 20 Dec 2010, 1:34 pm

Felicitari din suflet castigatoarelor.
Felicitari si multumiri adminelor si Klaviniei ca au facut acest concurs posibil.
Felicitari si celorlalte concurente.
Creatia fiecareia mi-a luminat sufletul, m-a invatat cate ceva si m-a facut sa va admir si mai mult.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 20 Dec 2010, 2:22 pm

tragere la sorti sau alegi tu Kristina CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Kiss la urma urmei e premiul tau ...eu zic ca subiectivitatea e potrivita in aceasta situatie
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Lun 20 Dec 2010, 2:49 pm

Marele premiu in discutie - o excursie pe jos! rade
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de danae Lun 20 Dec 2010, 3:05 pm

Felicitari castigatoarelor! Felicitari tuturor celor care au participat si celor care au votat si nu in ultimul rand administratorilor acestui site pentru asa concurs. bucurie

Adadebu, nu vreau sa o iei in nume de rau si poate la ora asta si cu hormonii mei inteleg gresit, dar ce vrei sa spui totusi si pe ce ton?
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de letho Lun 20 Dec 2010, 3:35 pm

Va multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase!
Felicitari tuturor concurentelor si cate un buchet de flori in plus pentru castigatoare Smile si multumiri organizatorilor care ne-a oferit motivatia de-a lucra ceva nou.
Margeluta mea, multumesc pentru premiu! pupi
______
Si PS (c-asa-i la noi): Gabiuta, citandu-te
Dar....fiindca Craciunul inseamna toleranta si iertare voi trece peste acest neplacut incident
sper ca ioana soare sa reuseasca sa treaca peste asta... si mai sper in continuare sa vad un mesaj de la tine in care-ti ceri scuze (din aceeasi datorie pe care o invocai in mesajul cu pricina, citandu-te din nou "Datoria mea fata de MINE si fata de celelalte concurente"). Pentru discutii suplimentare exista Loc de dat cu capul
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de anigherman Lun 20 Dec 2010, 3:44 pm

Felicitari tuturor! Felicitari castigatoarelor! Toate creatiile sunt superbe! Flowers
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de doni Lun 20 Dec 2010, 3:51 pm

felicitari castigatoarelor,si sunt curiaosa sa vad premiile kiss flower flower flower
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Lun 20 Dec 2010, 4:10 pm

Flowers premiile le aleg fetele direct de pe site: isi fac ele cosul de cumparaturi in valoarea dorita, iar eu le expediez.
Inca ceva: castigatoarele sa-si faca comanda de valoarea premiului asa cum e el, valoarea transportului o suport eu...doar e cadou, nu?
Si sa-mi scrieti si aici in pm, numele real (doar numele, restul de info le gasesc pe contul vostru), ca sa nu facem incurcaturi.
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Lun 20 Dec 2010, 7:11 pm

Vreau sa felicit si eu toate participantele la acest concurs, toate sunteti castigatoare, mie imi place tot ce ati creat voi.Am vrut sa votez si m-am tot gandit pana am pierdut votarea!! dar oricum aveam prea multe care imi placeau, asa ca nu ma puteam hotari oricum.
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de RamonaM Lun 20 Dec 2010, 8:12 pm

Felicitari castigatoarelor Flowers.

In special mi-a placut setul Ioanei pe care l-am si votat cu toata dragostea.
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Kristina Lun 20 Dec 2010, 9:09 pm

Fetele , eu nu am camera de filmat dar voi face o tragere la sorti!
Dar va rog din tot sufletul sa nu va indoiti de corectitudinea mea, o fac din placere si cine iese ...iese!ok?stati pe aproape . wink
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de icabica Lun 20 Dec 2010, 9:30 pm

vin si eu la ceas de seara sa felicit castigatoarele bucurie bucurie bucurie

si toate participantele ura

si Klavinia kiss kiss kiss

si va imbratisez cu drag pe toate prietenie


va doresc un Craciun minunat cu de toate, si sa va aduca Mosul daruri muuulte muuulte

icabica
icabica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 276
Localizare : iasi
Data de inscriere : 15/10/2009

http://bellatryzia-bijoux-unique.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Kristina Lun 20 Dec 2010, 9:40 pm

Castigatoarea este...........

























AKINOM!
sper ca ea sa ma contacteze pe pm si sa-mi spuna daca doreste ceva lucrat de mine sau material de bijuterii si deasemenea culorile preferate!

SARBATORI FERICITE TUTUROR!santa
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 20 Dec 2010, 11:58 pm

Admina a scris:
Dupa postarera pe forum, nu se mai pot shimba pozele decat cu Edit, iar acest lucru nu este posibil decat de catre mine, Diada sau Mihaela T, singurele de pe forum care-mi pot edita mesajele. Personal le cunosc, m-ar fi intrebat, inainte. Plus ca se vede cand se editeaza un mesaj si cine l-a editat. Ioana este o persoana foarte integra, nu ar cere asa ceva, int-o mie de ani.
E tarziu tare, am zis ca merg la somn, dar cum pe ultima suta mai trag un ochi am ajuns si aici.
Ioiii, ioi! De editat n-am editat nimic si recunosc ca de data asta am fost un pic cam pe langa concurs din cauza crizei de timp.
Eu setul l-am vazut asa cum este chiar de la inceput. Prima oara l-am vazut la avatar si nu stiam ce poarta Ioana la gat, asa ca mi-am bagat nasul iute-n albumul ei si era exact asa.
Vad ca mai nou la fiecare concurs apar acuzatii ba ca-i verde, ba ca-i alba, ba ca nu trebuia asa, ba ca una, ba ca alta...parca am fi o gasca de copii care ne certam de la o minge.
Gata, plec la clulcare ca cine stie ce porumbei mai scriu, dar sa fiti cu inima-n pacata ca n-am editat nimic...si de-mi editez propriul mesaj scriu ca l-am editat.

Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de dktimi Mar 21 Dec 2010, 2:14 pm

Cel mai mult imi plac seturile create de letho si 7furnici - mai ales setul de la 7furnici are culori potrivite pentru acest sezon. Felicitari tuturor! Flowers
dktimi
dktimi
helper
helper

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 37
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de alimami Mar 21 Dec 2010, 5:25 pm

Kristina a scris:Castigatoarea este...........













La mine se vede ca Letho e castigatoarea.Apare ca are 40% Question











AKINOM!
sper ca ea sa ma contacteze pe pm si sa-mi spuna daca doreste ceva lucrat de mine sau material de bijuterii si deasemenea culorile preferate!

SARBATORI FERICITE TUTUROR!santa
alimami
alimami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 113
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 20/12/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Mar 21 Dec 2010, 9:16 pm

Se refera la castigatoarea 'ultimului loc' pe care a promis Kristina ca o premiaza wink dama
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de bibitu Mier 22 Dec 2010, 8:23 pm

felicitari cistigatoarelor si spor la lucru si cat mai multe lucruri frumoase sa vedem de la voi
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de letho Vin 24 Dec 2010, 6:29 pm

Am primit premiul!
Margeluta mea, iti multumesc mult de tot pentru premiu si pentru efortul de a mi-l trimite asa de repede Smile Toate sunt superbe, abia astept sa lucrez cu ele!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 7 Premiu
In realitate sunt chiar mai frumoase dar n-am avut rabdare sa fac alte poze Smile
Klavinia, pupi pupi de multe ori!
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Vin 24 Dec 2010, 7:58 pm

Cu placere Letho! Ma bucur muuult ca iti plac!
Abia astept sa vad ce isi iau si celelalte fete Smile
Deja Gabiuta a donat premul ei unor copilasi si le voi alege eu premiul... am termen pana in ianuarie sa ma gandesc ce si cum.
Va imbratisez pe toate si va doresc o seara minunata de Ajun! Eu ma alatur familiei mele acum sa pregatim o masa plina de bucate! hug

ps: poate apuc sa fac si o poza pana nu halim tot nor
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Vin 24 Dec 2010, 8:14 pm

letho , felicitari... felicitari...pentru premiul primit.
Intr-adevar lucrarea ta mi-a placut f.f.mult,deosebit de frumoasa.
Iti doresc sa realizezi multe bijuterii deosebite din premiul primit.
Uite ca Mos(Klavinia),a sosit cu daruri in aceasta seara magica...
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de mariaz_09 Vin 24 Dec 2010, 9:41 pm

Felicitari ,Elena,pentru premiul mare si de aici incolo vizitez mai des acest capitol.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB