Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

+96
bibidesign
ADArt
Serban Valentina
alimami
dktimi
icabica
emmancita
doni
Lali
PetroN
Uca
nicky3128
adelina24
kitty_1973
mykya
danabarbu2007
louise27
AlinaJ.Bijoux
violetas
betymi72
iudit
anamariacimpoieru
silvisor
RamonaM
piciul
letho
mena2001ro
mami jeni
darkpoke
nicola_
modelina
paulaszorzoane
ppisic
Lucia Ro
dominiq
CristineluG
ioana soare
Lilly
Deliria
Adorama
laurela
diada
anigherman
pepy24
clodi
DANIELA.I
7furnici
firicel
mariaz_09
mnarcisa
Dodo-pui
tantza_m
Andata
margelutamea
ionela stefan
iuliana72
Kristina
anaf
Lucia.BlueFlower
Angelica18
godeta
codruta-cosmina
MihaelaT
laurapopescu
aba
stoy
madelainemarie
rivka
adadebu
d.dana.c
Aghata
LauraFlo
magdaR
MoniKozi
rebel
AKD
Gabiuta
fizicuta
Abinusu
Carmen's
MagdaMarin
danae
DonaCristina
rora
cris69
Donescu Monica
Mirelablj
casagravor
aurishta
melus
violeta25
bijouxdemonange
bibitu
firimitura
Dragonfly
Admina
100 participanți

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos set, de Sarbatori!

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap14%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 14% 
[ 46 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap43%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 43% 
[ 138 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap4%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap10%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 10% 
[ 33 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_lcap6%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 19 ]
 
Total voturi : 321
 
 

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Adorama Mier 15 Dec 2010, 1:40 pm

Greu, sunt vreo 4 care-mi plac, dar am votat-o pe letho, concurenta nr. 9
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Deliria Mier 15 Dec 2010, 2:12 pm

Felicitari fetelor! Toate creatiile sunt superbe!
Deliria
Deliria
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 43
Localizare : Arad
Data de inscriere : 04/01/2010

http://blue-deliria.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lilly Mier 15 Dec 2010, 2:30 pm

Eu am votat-o pe concurenta nr 8. Mi-a placut f mult bratara.

Felicitari tuturor concurentelor!
avatar
Lilly
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 27/01/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Aghata Mier 15 Dec 2010, 3:55 pm

Pentru ca as fi dorit ca votarea sa se faca altfel, am simtit nevoia sa detaliez un pic felul in care am ales eu. Mi s-a parut ca la atata munca, asa ar fi normal. Plus ca locul meu 3 din primul top pe care l-am facut, nu are nici un vot si mi-am dat seama ca daca este pe acelasi loc pentru noi toti (situatie ipotetica) si avem locul I diferite concurente, nu va avea nici un feed-back si nu este normal, pentru ca ar fi pe locul 3 in topul preferintelor noastre. Am facut mai intai un top al meu, apoi m-am gandit sa aplic totusi niste criterii, fara pretentia ca nu sunt subiective. Rezultatele m-au bulversat, clasamentul arata altfel decat in cazul "topului fara criterii scrise". Apoi m-am temul ca datorita punctajului, sa nu para ca nu imi plac sau nu apreciez anumite seturi. Mi-am facut curaj, si daca aveti rabdare sa cititi polologhia....mai mentionez ca este lunga si nu am avut rabdare sa mai citesc 4 pagini, asa ca scuzati eventuale greseli si ameteli

Punctaj maxim 100 puncte

Criterii:

• Realizare (aici urmarim cat de bine este realizat colierul in conformitare cu materialele si tehnica aleasa, complexitatea modelui, complexitatea tehnicii, originalitate): 25 de puncte

• Tema (respecta tema concursului, deci este in spiritul sarbatorilor, poate fi un cadou de sarbatori (aici inseamna si ca ar trebui sa stim cui se adreseaza)) – 40 puncte (20 pentru “incadrarea in spiritul sarbatorilor” si 20 de puncte pentru set ca si cadou)

• Culoare (care se refera atat culoari, nuante sau combinatia folosita, cat si la ponderea acesteia care influenteaza impactul final )– 10 puncte

• Trebuie sa fie purtabil (este un cadou care ar trebui sa poata fi purtat de Craciun, Revelion sau cu alta ocazie mai ales in luna aceasta speciala) - 15 puncte

• Sa imi placa mie ( dincolo de realizare, tehnica, materiale folosite – mi-am permis pana la urma si criteriul acesta subiectiv, insa punctajul maxim nu il face decisiv ) – 10 puncte

Iata si punctajele mele:

1. Dodo-pui - total 50 puncte - Loc 19
• 10
• 18 (8+10)
• 7
• 10
• 5

2. Akinom – total 83 puncte - Loc 7

• 20
• 30 (15+15)
• 10
• 15
• 8

3. Made by Ank – total 89 puncte - Loc 4
• 22
• 35 (15+20)
• 9
• 13 (aici nu am dat punctaj maxim deoarece setul, care este frumos, binerealizat, poate fi purtat si in ocazii mai putin festive, aceasta versatilitate ar fi fost intr-un alt tip de concurs un plus)
• 10

4. Casagravor – total 69 puncte - Loc 13
• 20
• 24 (10 + 14)
• 8
• 10
• 7

5. Andreea91 – total 52 puncte - Loc 18
• 15
• 20 (5+15)
• 8
• 13 (mamei tale ii vine foarte bine, nu cred ca ar sta la fel de bine pe altcineva)
• 4

6. Elyere – total 65 puncte - Loc 15
• 20
• 21 (10+11)
• 7
• 11
• 6

7. Ioana Soare - total 96 puncte - Loc 1
• 25
• 37 ( 20+17 , nu am punctat maxim pentru ca nu stiu cui se adreseaza)
• 10
• 15
• 9

8. Lucia.BlueFlower – total 83 puncte - Loc 7
• 20
• 33 (17+16)
• 10
• 12
• 8

9. Letho – total 96 puncte - Loc 2
• 25
• 36 (18 +18, nu dau maxim la primul subcriteriu, pentru ca desi este deosebit de elegant, frumos, festiv, nu este neaparat in spiritul sarbatorilor (aici ma gandesc la Craciun), putand fi purtat la fel de bine in alte ocazii, unele chiar mai festive; la al doilea subcriteriu, nu am dat punctajul maxim deoarece este un set atat de elegant, cu aspect peretios, care il face cadoul perfect pentru o categorie restransa de femei (spun asta desi eu as fie foarte fericita sa il am si sa il port), pe de alta parte, daca as fi stiut carui tip de femeie te adresezi, as fi dat 20 de puncte)
• 10
• 15
• 10

10. Nicky3128 – total 80 puncte - Loc 8
• 20
• 30 (10+20)
• 10
• 12
• 8

11. Doni – total 67 puncte - Loc 14
• 15
• 27 (15+12)
• 10
• 10
• 5

12. Gabiuta – total 84 puncte - Loc 6
• 22
• 34 (17+17)
• 10
• 8 (mi-af fi placut sa imi pot da seama de dimensiunile setului, sa fi fost o poza cu setul purtat..)
• 10

13. ADArt – 95 puncte - Loc 3
• 25
• 37 (20+17)
• 10
• 15
• 8

14. Icabica – total 73 puncte - Loc 12
• 20
• 28 (14+14)
• 7
• 12
• 6

15. Rora – total 55 puncte - Loc 17
• 17
• 24 (14+10)
• 7
• 8
• 6

16. Adabebu – total 65 puncte - Loc 15
• 17
• 25 (15+10)
• 8
• 8
• 7

17. 7furnici – total 85 puncte - Loc 5
• 20
• (20+17)
• 9
• 12
• 7

18. Eliana – total 57 puncte - Loc 16
• 15
• 24 (15+9)
• 7
• 7
• 4

19. Anita_Cristal – total 67 puncte - loc 14
• 15
• 30 (13+17)
• 8
• 7
• 7

20. Carmen’s – total 79 puncte - Loc 9
• 23
• 30 (15 + 15 )
• 10
• 9
• 7

21. Ramonica – total 65 puncte - Loc 15
• 20
• 22 (15+7)
• 10
• 7
• 6

22. Aghata

23. Andata – total 76 puncte - Loc 11
• 20
• 33 (18 + 15, este un set care i-ar placea fetitei mele, nu stiu daca este potrivit pentru o cumnata, ci pentru o tanara domnisoara)
• 10
• 8
• 5

24. Mykya - total 77 puncte - Loc 10
• 23
• 25 (15+10)
• 10
• 12
• 7

25. Kitty_1973 – total 89 puncte - Loc 5
• 23
• 35 (17+18)
• 9
• 14
• 8

sper sa nu incalc regulamentul cu postarea mea prea lunga




Flowers


Ultima editare efectuata de catre Aghata in Mier 15 Dec 2010, 4:39 pm, editata de 1 ori
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mier 15 Dec 2010, 3:57 pm

E de admirat munca ta de anliza! Cred ca daca aplicai si logaritmi, ne dadeai pe spate zid
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Aghata Mier 15 Dec 2010, 4:00 pm


Ada, nu stiu ce am avut azi, cred ca merit dupa asa o polologhie sa fiu luata un pic peste picior rade zid
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mier 15 Dec 2010, 4:05 pm

Tu esti ultima persoana de pe acest forum pe care as lua-o peste picior, dar chiar a fost distractiv. Respect maxim pentru creatiile tale. Merci
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Mier 15 Dec 2010, 4:21 pm

Agatha punctajul acordat de tine ma flateaza, iti multumesc mult! Apreciez in mod deosebit efortul tau de a analiza fiecare creatie in parte dupa anumite criterii bine stabilite.
La fel ii multumesc si lui Akinom pentru feedback si la fel, pentru faptul ca a zabovit asupra creatiilor si a analizat pe fiecare in parte.
Multumesc tuturor celor care m-au votat pana acum, fiecare vot imi bucura sufletul!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de casagravor Mier 15 Dec 2010, 4:30 pm

agatha.....frumos punctat.... asa ar fi fost corect...... Merci

Flowers
casagravor
casagravor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Aghata Mier 15 Dec 2010, 4:31 pm

kiss kiss kiss Ioana, esti no 1

Ada, multumesc...
kiss kiss kiss

Casa Gravor, fara alte comentarii si explicatii (nici de la mine, nici de la tine), la setul "Cleopatra" mi-a iesit un punctaj mai mare wink (da, am aplicat "grila" si la cele 2 seturi scoase din concurs)

ce-i drept, mi-au si placut bijuteriile voastre, ale tuturor, prezentarile, m-a luat si valul... wink
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de MoniKozi Mier 15 Dec 2010, 5:18 pm

Aghata, multumim pentru analiza facuta. M-a amuzat faptul ca ai stat sa acorzi punctaje asa de detaliat. Felicitari pentru rabdare. As fi apreciat mult mai multe pareri de acest gen. Chiar daca nu ar sta toata lumea sa le ia pe toate la bani marunti, dar macar un top trei pentru fiecare dintre votante, ar fi fost si un ajutor pentru cum s-ar putea face un alt sistem de vot. Plus ca avand posibilitatea de a acorda un singur vot, multe dintre colegele noastre care au realizat seturi superbe se vor simti neluate in seama.
Am ramas cu impresia ca in urma 'duelului' dintre colegele noastre, unii votanti au cam uitat sa priveasca si spre celelalte lucrari. Nu ca setul lui Letho nu ar merita toata admiratia. Insa faptul ca multe voturi s-au dus asa, fara absolut nici un alt comentariu la adresa altor participante, mi-a lasat impresia asta. Ca un fel de vot de simpatie.
Sper sa nu deranjeze observatia mea. Dar nu dau cu parul.
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Mier 15 Dec 2010, 5:26 pm

Sincer nu as fi crezut ca acest concurs poate sa nasca atit de multe controverse si calcule si cred ca nici initiatoarea lui nu le-a presupus cind a dat drumul sa se desfasoare.Sau da?

Bijuteria in sine,ca obiect ornamental, e frumoasa sau nu prin ochiii celei care o vede sau o poarta; fiindca de aceea a ales-o:ca sa o poarte.
Asa incit fara sa va suparati pe mine dar zau ca nu vad utilitatea acestui "exercitiu" .Poate ca o demonstratie a folosirii unor criterii la un alt concurs?
Pentru mine oricum a fost o mare provocare tinind cont ca initial nici nu am dorit sa particip.
Fiecare a pus acolo si o margica de dragoste si nu trebuie sa contorizam munca fiecareia.
Fiecare in parte mi-a placut pentru cite ceva.Pentru acel "ceva" care a facut ca sa fie unic setul .Si ma bucur ca am concurat alaturi de voi.Ma bucur din tot sufletul .Felicitari tuturor.
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 4 Th_th2786

Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Mier 15 Dec 2010, 6:20 pm

Aghata, interesanta analiza facuta. Nu o sa comentez asupra ei, doar asupra faptului ca totusi setul meu nu a fost gandit pt o adolescenta, chiar daca mi-a servit ca model. Ma bucur insa ca i-ar placea fetitei tale.
A mea insa a spus ca desi e f frumos, nu l-ar purta, cel putin nu acum. Pt "munca" ei, si-a ales un set simplu, cu inimioare.
Akinom, pt mine a fost greu sa votez. Nu am folosit nici un criteriu, nu am votat pe simpatie, ci am votat setul care m-a lasat fara replica in momentul in care l-am vazut si asupra caruia m-am intors iar si iar sa il admir. Insa, daca Dragonfly si-ar fi mentinut setul in concurs, pe acela l-as fi ales...
Gabiuta, gand la gand pupi
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Carmen's Mier 15 Dec 2010, 6:29 pm

Andata sa stii ca sunt intr-un gand cu tine. Dragonfly avea si votul meu, si cred ca se numara printre favorite daca nu se modifica regulamentul din mers
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de CristineluG Mier 15 Dec 2010, 6:40 pm

cu regret va spun ca am votat doar setul lui Kitty... Smile
tare mi-ar fi placut sa votez mai multe...
7furnici, oi fi tu "neindeminatica", dar daca te tii de treaba, o sa ajungi departe...
CristineluG
CristineluG
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de dominiq Mier 15 Dec 2010, 6:54 pm

una mai frumoasa decit alta
maiestrie curata
si Kitty este foarte frumos
felicitari tuturor
dominiq
dominiq
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : suceava-romania
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lucia Ro Mier 15 Dec 2010, 7:30 pm

Si eu am votat setul delicat al ioanei soare.... Este cu adevarat deosebit... as purta fara retineri asa o frumusete de sarbatori !!!
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de ppisic Mier 15 Dec 2010, 7:48 pm

Felicitari si bafta tuturor concurentelor!
Ma apucasem si eu de un set, apoi m-am razgandit si m-am apucat de al 2-lea set si pana la urma nu am terminat nici unul Smile
Concurenta a fost stransa, dar pana la urma am votat si eu Smile
Votul meu a mers spre Ioana, m-am indragostit pur si simplu de setul ei, felicitari inca o data Ioana!!!!
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Aghata Mier 15 Dec 2010, 8:16 pm

Gabi, nu cred sunt printre participante prea multe care au vrut sa se inscrie din alt motiv decat acela ca se simt parte a acestui grup de prietene (poate si prieteni), care s-a creat aici. Nu cred ca au vrut sa demonstreze ceva, ci cred ca a fost mai degraba o actiune pornita din bucuria de a face parte si de a contribui la o bucurie mai mare. Ce sa mai zic despre placerea noastra de a vorbi despre bijuterii! kiss

Utilitatea exercitiului nu lipseste, dupa parerea mea. In ceea ce ma priveste, am asezat-o la inceputul postarii mele interminabile si poate inutile pentru unele dintre noi.

In fine, sunt obosita si am tendinta azi sa spun in prea multe cuvinte ceea ce as putea spune maine mult mai pe scurt. Nu as vrea sa se simta nimeni „contorizat” de modalitatea pe care am ales-o eu pentru aprecierea bijuteriilor noastre (pot sa spun asa, nu?). Am simtit ca fiecare dintre participante merita atentie, ca fiecare set spune o poveste si nu am simtit ca pierd timpul cu chestiuni contabilicesti. Eu va apreciez prea mult si asta as fi vrut sa se vada!

Flowers Flowers Flowers
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de MoniKozi Mier 15 Dec 2010, 8:23 pm

Sunt total de acord cu ce ai spus Aghata: fiecare dintre concurente merita atentie.
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de paulaszorzoane Mier 15 Dec 2010, 8:33 pm

Foarte greu sa ma decid... preferatele mele sunt Ioana Soare, Letho si Kitty_1973, iar creatiile lor sunt uimitoare. Mult succes! As fi vrut si eu sa particip, dar nu aveam activitate pe site Sad
Asta ar fi fost bratara si urma sa fac cercei si colier...
---------------

Draga mea te rog citeste regulamentul. Esti binevenita sa ne arati creatiile tale dar te rog ataseaza pozele direc in forum.
Link-ul catre blog nu este permis decat daca la randul tau faci schimb de banner. Mai multe detalii aici link
Multumesc mult pentru intelegere.
Edit: ppisic
paulaszorzoane
paulaszorzoane
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2010

http://zorzoane.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mier 15 Dec 2010, 8:40 pm

Paula, bine ai venit! Stai linistita, or sa mai fie ocazii!

P.S.: citeste regulamentul si pune bannerul sau linkul forumului la tine pe blog wink
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de modelina Mier 15 Dec 2010, 11:46 pm

Letho, "mi-ai furat inima" si votul, bineinteles!
Poate ca eu sunt prea tanara si nu pricep prea multe, dar asa am vazut eu lucrurile!... Cer iertare celorlalte concurente, care se vede clar ca au evolutii extraordinare, dar din pacate, nu e voie sa acordam decat un singur vot. Sarbatori Fericite tuturor si spor la creatii!!!
modelina
modelina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 6
Localizare : Arad
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Joi 16 Dec 2010, 12:36 am

Am votat si eu. Nu bijuteresc dar intru des pe aici sa vad lucrarile voastre si am urmarit si concursul. Toate ati lucrat cu drag si ati pus suflet, dar din pacate pot vota doar odata. Votul meu a mers la ioana soare. Felicitari tuturor, prietenie
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de nicola_ Joi 16 Dec 2010, 9:41 am

Votul meu a mers la Lucia.BlueFlower . Felicitari tuturor concurentelor!
avatar
nicola_
helper
helper

Numarul mesajelor : 42
Localizare : Bucuresti, Ploiesti
Data de inscriere : 07/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB