Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyIeri la 7:16 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

+21
TeoCanada
adelina24
Ramonica
firicel
diada
Savu Ramona
cld
ADArt
dorina64
Day
CCristinaC
iulia sevcenco
Gabiuta
Serban Valentina
Aghata
Lucia.BlueFlower
carolina-bubulina
cris69
ionela stefan
SilviaDumitrescu
europolis
25 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Day Mier 15 Dec 2010, 1:11 pm

ADArt.sunt si baietei maricei Smile Dupa cum spunea si Europolis,acolo vin la recuperare copii de la nou-nascuti,la 18 ani.
Ionela,normal ca faci parte din trupa si tu,dar nu stiam ca ramai in oras.Iesim si la o cafea cu ocazia asta,da? hug
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Mier 15 Dec 2010, 2:12 pm

Eu am primit mesaj de la Ada...singura de fapt ...dar mai asteptam...cine stie...
La o cafea sigur iesim...avem de vorbit,discutat,barfit...si noi,ca fetele...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Mier 15 Dec 2010, 6:20 pm

Multumesc fetelor care au confirmat ajutorul lor in aceasta actiune, delegatului meu de azi care in lipsa mea s-a ocupat sa trimita adresa si contul wink . Din pacate inca nu am primit lista dar sunt aici pentru cine mai vrea amanunte.
Tin sa precizez ca orice puteti dona este de mare ajutor, copii, precum si adultii sunt multi, dar m-am axat pe o nisa mai mica datorita timpului scurt de mobilizare si mai ales faptului ca nu stiam cate dintre noi suntem dispuse sa dam si altora.
Daca vorbesc/scriu aiurea, imi cer scuze (am avut o zi de rahat)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Savu Ramona Mier 15 Dec 2010, 7:00 pm

Laudabila actiunea aceasta . Si eu la randul meu sunt implicata in una asemanatoare. Noi am ajuns la a 5-a editie ca sa zic asa , al cincilea an consecutiv in care incercam sa facem o bucurie copiilor nevoiasi . Noi mai avem doar 3 zile de strans cadouri si jucarii insa pentru cei din Bucuresti avem ceva centre de strangere a acestora.
Daca exista persoane care se pot implica si aici cu o jucarioara sau orice voi pune un link unde sunt scrise centrele de colectare. Un an cat mai bun tuturor si nu ezitati sa aduceti un zambet celor mici .
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 16 Dec 2010, 8:30 am

Ionela ziceai ceva de dezamagire la cafea. Hai sa nu fim dezamagite. Suntem 2-3 si tot e mai mult decat nimic. daca vom reusi sa bucuram cativa copilasi nu cred ca initiativa lui Europolis este in zadar. Laudabil ca si tu si Day v-ati alaturat ei si pentru asta va felicit. Anul asta putin poate la anu mai mult...Fiecare cat poate si D-zeu va avea grija sa inmulteasca si la copii dar si la noi care care daruim.
Sa ai drum bun!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 16 Dec 2010, 8:37 am

Multumesc,Silvia...Mare adevar graiesti...sigur ca nu este vorba de 'in zadar'...dar...ma intelegi...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de cld Joi 16 Dec 2010, 9:08 am

europolis maine iti pun la posta un pachet cu hainute de la George, baiatul meu, care i-au ramas mici si sunt aproape noi. are 10ani. sper sa va fie de folos!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 16 Dec 2010, 9:12 am

Narcisa,voi pleca astazi pentru ca se externeaza mama mea si trebuie sa o duc acasa...Daca vrei o lasam pe luni sau marti cand ma voi intalni si cu Gabiuta si Adart...Ajung si saptamana viitoare...deci se rezolva...Spor si fara graba!
Multumiri...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Joi 16 Dec 2010, 9:13 am

ADArt a scris:Poate putem "populariza" mai mult initiativa pe forum sa strangem mai multi doritori. Cine vrea sa ajute sa zica "EU" ca sa stim cam cati suntem Smile) . Ma gandesc ca poate trimite Admina un mail la fel ca cel care l-am primit pentru cealalta initiativa cu Craciunitele sau pentru concursuri...sper sa nu supar cu propunerea ;)

Daca vreti, trimit un mesaj in masa, o sa vorbesc si cu Admina dar nu cred ca este vreo problema. Sper si eu sa strangeti mai multe fete.

De ex si eu am ceva de trimis, la mine grupa de varsta 0-3 luni, merge?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 16 Dec 2010, 9:19 am

Grupa de varsta stiu ca merge,diada,orice cadou cat de simbolic este binevenit!Multumiri...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Joi 16 Dec 2010, 9:21 am

pai atunci imi trimite-ti si mie adresa unde trebuie sa ajunga coletul?

o sa sun si o prietena s-o intreb daca are ceva de donat.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de firicel Joi 16 Dec 2010, 9:21 am

Ionela,treci si prin Urziceni in drumul tau spre Slobozia,sau o iei pe autostrada? pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 16 Dec 2010, 9:25 am

Inca nu stiu ca trebuie sa vb cu sofeorul...te anunt oricum...
Bine-ai venit printre noi,ialomiteanco...sau vroiai doar sa dai o cafea?
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Joi 16 Dec 2010, 9:32 am

Apropo, daca trece cineva prin Buzau... sunt aici wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de firicel Joi 16 Dec 2010, 9:42 am

Ionela,la mine nu este rea vointa ci doar program foarte incarcat si teama de a nu duce la bun sfarsit ceva.Initial am zis sa crosetez/tricotez fesuri si fulare(doua seturi).Am avut probleme mari de sanatate(pe care inca nu le-am depasit in totalitate)care m-au impiedicat sa luicrez la capacitatea mea wink Mult de lucru am avut si pentru servici(de mi-am luat si acasa) si putina curatenie.....Nu vreau sa te impovarez cu problemele mele dar ideea esste ca vreau sa cumpar ceva si saa donez.Si azi si maine si toata saptamanaa viitoare ,am un program foarte incarcat si nu stiu cum ma pot intalni cu tine(in eventualitatea ca treci prin Urziceni) si vreau sa analizez toate posibilitatile pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de diada Joi 16 Dec 2010, 10:06 am

Am trimis emailul la utilizatori.

Bafta fetelor!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Ramonica Joi 16 Dec 2010, 11:30 am

Eu am pregatit un pachet pentru niste copii din Brasov. Unele lucruri sunt noi (facute de mine) si altele sunt purtate dar in stare buna. Felicitari pentru initiativa.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ADArt Joi 16 Dec 2010, 12:18 pm

Multumim mult Diada Smile
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de adelina24 Joi 16 Dec 2010, 12:50 pm

De doi ani incoace , sotul meu cu fiica cea mare intre Craciun si Anul Nou se duc la o casa de batrani din oras si duc cateva pachete . Si anul acesta vom face la fel . Craciunita pentru copii ? Da voi fi ! Am niste rude in Moldova ff sarace . Au trei copii , ceva mai marisori . Voi fi craciunita pentru ei .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Day Joi 16 Dec 2010, 5:18 pm

Diada,multumim mult!Inseamna foarte mult pentru noi! pupi
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de cris69 Joi 16 Dec 2010, 6:29 pm

eu am un baiat pe scara care este in clasa a xi a si in fiecare an sunt craciunita pt el. e un baiat de nota 10.locuieste cu mama lui si au o situatie precara. este foarte simtit si nu ar jigni pe nimeni. imi place sa ii mai fac cate o bucurie lui si mamei lui.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de TeoCanada Joi 16 Dec 2010, 7:14 pm

Doamnelor,
Eu abia in seara asta am gasit mesajul Adminei in Inbox-ul meu si am aflat despre acest topic.
Am citit toate mesajele, dar tot n-am inteles CUM facem?
Vreau si eu sa particip, dar cui trebuie sa trimit pachetelul?
Pana la urma se "centralizeaza" totul, sau cum procedam?
Multumesc!
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Joi 16 Dec 2010, 7:27 pm

Mii de multumiri Diada pupi
Am primit azi primii banuti in cont si prima recipisa ura
Teo iti trimit PM cu adresa si contul, de centralizat nu centralizeaza nimeni, e la atitudinea fiecaruia si in functie de ce strangem, le sortam si le facem pachetele sa ajunga la fiecare. Merci
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de TeoCanada Joi 16 Dec 2010, 7:30 pm

Multumesc Europolis, astept PM.
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 16 Dec 2010, 7:55 pm

Teodora,daca iti este mai usor si vrei,ne putem intalni saptamana viitoare,luni sau marti cel tarziu...tot atunci ma voi intalni cu Gabiuta,Ada si probabil si Narcisa...Iti multumesc ca te-ai alaturat noua...Am stiut eu de ce am ales ce am ales... pupi
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 3 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB