Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:16 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

+21
TeoCanada
adelina24
Ramonica
firicel
diada
Savu Ramona
cld
ADArt
dorina64
Day
CCristinaC
iulia sevcenco
Gabiuta
Serban Valentina
Aghata
Lucia.BlueFlower
carolina-bubulina
cris69
ionela stefan
SilviaDumitrescu
europolis
25 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Lun 20 Dec 2010, 7:37 pm

Multumesc Diada pentru tot ajutorul dat pupi Si eu mi-am luat multa...azi, tot peste rand wink
hug
Multumesc Cristina, orice e "cine stie ce" pupi
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Day Mar 21 Dec 2010, 12:37 pm

Hi,hi,hi,ce bine-mi pare ca s-a adunat multa lume aici! prietenie
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Mar 21 Dec 2010, 7:41 pm

Daca mai sunt fete din Bucuresti care vor sa trimita cate ceva, pot lua legatura cu Ionela. Vine maine la Slobozia dupa ora 12 prietenie
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Dum 26 Dec 2010, 7:59 am

Craciun fericit kiss
Imi cer scuze ca nu am postat pana acum dar am fost intr-o fuga contra cronometru.
Pana joi nu primisem decât 2 colete cu posta si 2 pachete aduse cu mașina, asa ca a trebuit sa ne descurcam altfel. Am primit 250 lei in cont, inca 50 lei cu mandat am mai pus noi banuti pana am facut 450 lei. Cum mosul venea la centru joi la ora 13 si eu eram la servici, spiridusii Ionela si Pui au preluat sarcina. Nu mai era timp de desfăcut colete si cum celelalte nu venise, am schimbat tactica. Au fost spiridusii la cumparaturi si au facut 30 de pachetele cu dulciuri si jucarii si au ajuns la centru exact cand venea Mosul. Copii au plecat acasa fericiti si cu bratele pline de cadouri. Dupa ce au lasat cadourile, au dus si coletele care le aveam acasa iar seara am ridicat eu coletele de la posta (vre'o 10 mari rau) si le-am dus tot la centru. Au fost depozitate intr-o camera si urmeaza sa fie desfăcute într-una din zilele urmatoare. Sincer, eu le-am zis ca le pot sorta ei acolo dar au tinut sa fim si noi de fata.
Multumesc tuturor fetelor care au participat la acesta actiune, nu va suparati ca nu spun numele fiecareia dar mi-e teama sa nu uit pe cineva.
Nu am intrat inca in posesia pozelor facute acolo (va dati seama in viteza cu care s-a actionat nici Pui nici Ionela nu au luat aparatul de fotografiat) insa cei de la centru au facut poze si ne-a promis ca e vor da.
Sa nu uit cei de la centru au fost impresionati de gestul si mobilizarea noastra. M-au rugat sa va transmit ca suntem niste oameni deosebiti, toate urarile lor de bine si Craciun Fericit!
Eu va multumesc inca o data si va prietenie kiss impreuna am facut o treaba minunata datorita acestui forum si a administratorilor care fac o treaba minunata aici pupi Flowers

Am uitat sa va spun ca mai sunt colete de sosit, probabil saptamana asta.


Ultima editare efectuata de catre europolis in Dum 26 Dec 2010, 8:04 am, editata de 1 ori (Motiv : uituca)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Serban Valentina Dum 26 Dec 2010, 10:23 am

Europolis,in sfirsit m-ai linistit un pic ,desi v-a fost inteleg foarte greu,bine ca macar in ajun copii s-au bucurat de dulciuri si jucarii.
Sincer chiar astazi doream sa te contactez cumva ,sa stiu exact ce s-a intimplat ,daca ati ajuns cu bine la centru.
Intr-adevar ,cred si eu ca timpul de mobilizare a fost scurt ,dar cred eu cu putin efort si daca vroiai sa donezi cite ceva nu era imposibil.
Atitudinea "doamnelor de la centru"mi se pare foarte corecta.Sa desfaca pachetele si in prezenta voastra..Eu cred ca sunt in acest fel de buna credinta si chiar doresc ca "centrul lor sa fie ajutat" si pe viitor.
Iti urez o zi cu pace in suflet ,bucurii si fericire !!!
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 26 Dec 2010, 1:29 pm

Euro meriti si din partea noarta un mare Flowers pentru initiativa si efortul depus.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Dum 26 Dec 2010, 5:42 pm

Vreau sa le multumesc celor care s-au implicat intr-un fel sau altul in aceasta minunata poveste si...in primul rand,pentru ca mi-a dat voie sa fac parte din proiectul ei,ii multumesc lui Europolis...
De asemenea,le multumesc celor care au fost alaturi de noi si care ne-au ajutat sa facem copii fericiti...
A fost coplesitor cand am reusit sa intram cu pungile pline de cadouri-dulciuri,fructe,suc si o mica jucarioara-exact cand sosise si mosul...
Si cand am carat coletele si pachetele si am realizat ca sunt ceva...si vor fi alte clipe de satisfactie...Inca odata,multe multumiri!
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 26 Dec 2010, 6:00 pm

Din punctul meu de vedere ca simplu daruitor (am invent eu acum termenul) ar trebui ca noi cele care nu am facut altceva decat sa punem un colet la posta, sa va multumim pentru efortul depus ca pachetele noastre sa ajunga la destinatie. Fara voi gestul nostru nu ar fi avut finalitate. Flowers Flowers Flowers si sa fiti santoase sa facem din acest gest un obicei.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de stoy Dum 26 Dec 2010, 6:04 pm

Ionela, noi ar trebui sa va multumim celor care ati pus in practica si ati dus la capat acest proiect. O initiativa laudabila.
Cred ca fiecare dintre noi macar de sarbatori ar trebui sa ne gandim la semeni nostri mai necajiti, voi ati facut-o si ne-ati antrenat si pe noi. Felicitari inca odata fetelor, toate meritati multe Flowers Flowers
Dar cred ca voi deja aveti multumirea in suflet, tare as fi vrut si eu sa vad fetele acelea mici si fericite. bucurie
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Dum 26 Dec 2010, 6:31 pm

A fost intr-adevar minunat!
Sentimentele traite mi-au umplut sufletul si m-am gandit cu drag la fiecare din cele implicate...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de firicel Dum 26 Dec 2010, 7:24 pm

Si eu va multumesc pentru efortul depus din partea voastra si ii multumesc sotului meu care s-a dus la autogara si a trims prin maxi-taxi pachetul la Slobozia. II multumesc sotului lui Euro care s-a dus si a ridicat pachetul de la autogara din Slobozia si l-a dus unde trebuia,eu tinand legatura telefonic cu Euro.II multumesc lui Dumnezeu ca v-am descopeit ,ca sunteti minunate in tot ceea ce faceti si ca am putut si eu cu "ceva"sa contribui la bucuria copiilor! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ADArt Mier 29 Dec 2010, 12:10 am

Ati facut intr-adevar o treaba faina. Multumim ca ne-ati dat ocazia sa facem indirect un gest frumos de Craciun. Ma bucur mult ca ati reusit sa ajungeti odata cu Mosu' Smile
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Mier 29 Dec 2010, 8:46 pm

Eu va multumesc voua, celor care ati avut placerea sa dati cate ceva celor care au mai multa nevoie Flowers
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de europolis Joi 06 Ian 2011, 3:47 pm

Azi am fost la centru cu Day am sortat si impartit lucrusoarele date de noi. Pregatisem cateva poze de acolo dar din pacate nu am obtinut aprobarea sa le punem pe forum decat pe cele cu noi si lucrusoarele.
Personalul centrului va transmite multumirile lor impreuna cu multumirile copilasilor si a adultilor care vor purta cu drag imbracamintea si jucariile pe care le-am donat.

Bradul este tot de la noi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Uca Joi 06 Ian 2011, 3:52 pm

Europolis, Day, ura bucurie
Asa de mult ma bucur.
Felicitari si multumesc pentru efortul vostru! kiss kiss
aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 06 Ian 2011, 4:07 pm

Ah,ce rau imi pare ca a trebuit sa ma intorc ieri in capitala si omul meu are de primit...
Ce invidioasa sunt...dar pentru ca este vorba de voi...
Nu-i mare bai...ajung luni iar la Slobozia si ma voi razbuna...
Trimit un maare pupi pentru Day si un maare kiss pentru Europolis,floricica noastra...
Profit din nou de ocazia asta Euro sa iti multumesc ca mi-ai permis sa fac parte din proiectul tau ...si Doinei ca a facut parte din proiect si am reusit sa ne cunoastem personal....si tot personal am cunoscut-o si pe Narcisa si papusa ei...si nu in ultimul rand celorlalte forumiste care s-au implicat si ...in special doamnelor din fruntea forumului care au permis acest lucru si care ne-au si ajutat totodata... Merci Merci Merci
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 06 Ian 2011, 5:56 pm

Multumesc si eu doamnelor care v-ati implicat in proiectul asta. Sa fiti sanatoase sa mai putem repeta aceasta treaba.
Multumiri si Administratorelor acestui forum ca ne-a permis sa ne exprimam!
kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de firicel Joi 06 Ian 2011, 6:12 pm

Felicitari initiatoarei acestui proiect si sustinataorelor lui!S-a demonstrat inca o data ca suntem oameni cu suflet mare atat noi cat si Adminele care au aprobat libera noastra participare si comunicare pe acest forum kiss
asteptam o noua campanie Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Day Vin 07 Ian 2011, 1:37 pm

Trebuie sa mai spun si eu ceva.Ati fost extraordinare,fetelor!Am ajutat-o pe Europolis la despachetat si ,nu numai eu,am fost impresionata de lucrusoarele trimise!SUPERBE!!!Deosebite,frumoase si practice!Si au fost binevenite chiar si acum,dupa Craciun!Am vazut reactiile unei mamici care era acolo cu fetita de 9 anisori..A primit cadoul ei,iar mamica nu vroia sa o lase sa le ia acasa.Credea ca a iesit fetita cu ele din sala fara sa se stie.Cand i-am spus ca sunt ale ei,primite de pe forumul Lucru de mana,ca dar de la Mos Craciun,mamica m-a privit vizibil surprinsa,iar fetita incepuse sa topaie pe hol de fericire ca le poate lua acasa.E o fetita cu multe probleme,eu o stiu de multi ani,si care acum,dupa muuulta recuperare,si-a putut lua darurile cu manutele ei,si a putut sa se bucure.Imi pare tare rau ca nu am obtinut acceptul sa aducem pozele pe forum,ati fi vazut si voi bucuria in ochisorii ei!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Serban Valentina Vin 07 Ian 2011, 1:58 pm


Europolis,Day,Ionela,am asteptat cu sufletul la gura vesti de la voi....
Sunt fericita si bucuroasa,ca prin intermediul vostru si al doamnei de la centru ,am putut sa daruiesc ,,lucrusoare,, si ceva banuti in prag de Sarbatori...
Felicitari inca o data ,sa avem cu toatele un an cu sanatate si sa mai putem face astfel de ,,gesturi,, ,de bucurii acestor micuti necajiti.
Day ,m-ai impresionat cu ceea ce ne-ai spus...
Sper sa fim din ce in ce mai multi si mai multe"generoase"pe acest site ,cu atitea femei minunate ,cu preocupari frumoase si utile...
Sa ne organizati fetelor din vreme,eu voi tine legatura cu voi ,deja vreau sa ies in oras sa-mi iau fire...
O zi buna tuturor,
Cu mult drag Valentina Serban love love love
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de ADArt Dum 09 Ian 2011, 5:22 pm

Ati facut un lucru extraordinar! Nu va faceti probleme cu pozele - conteaza mai putin. Mai importanta este bucuria copiilor.

Va pup si un An nou cu tot ce va doriti
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Vreti sa fiti craciunite pentru copii? - Pagina 5 Empty Re: Vreti sa fiti craciunite pentru copii?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB