Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

+16
miki72
Giobsy
kisslandia
mady85
avr_dana
Roxy
livia1981
ramomic
alessia
juliennej
deiutza23
ana_bela
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
arime
20 participanți

Pagina 24 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Sam 20 Feb 2010, 4:31 pm

netata!

cris,inca un pic si vine bebele.cit o sa stai in spital?
ana-imi pare rau ca iannis e racit.ciudat ca visasem asta..
deea-o sa fie bine.cauta in alte parti si o sa gasesti ceva mai bun!ia si partea buna,esti mai mult c copiii,ai timp si pt tine...

weekend fain tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Sam 20 Feb 2010, 5:51 pm

Multumesc fetelor pentru incurajari.
Acuma m-am trezit ca am umblat prin oras si am venit franta acasa, mergem la ziua unor prieteni si tre sa ma imbrac.
In principiu ma tin in spital cam 4 zile, eu asa sper.
Am Deiutza vata sa imi construiesc un castel Smile, si o multime de alte minuni ca nu mai stiu pe unde sa le pun,
Cred ca m-am documentat prea mult .
Va poop rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 20 Feb 2010, 8:14 pm

la cezariana dc te opereaza luni iti va da drumul acasa lunea cealalta dupa ce-ti scot atele.e regula generala,ziua operatiei e ziua 0 si apoi iti da drumul in ziua 7 asa ca nu-ti fa planuri pe we viitor hug .
vb maine,paaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de avr_dana Sam 20 Feb 2010, 9:00 pm

Seara buna fetele...ati vb nu gluma Smile

CRIS....3, 2,1 start in cursa de a fi parinti .....un mom super si nou. BAfta multa cu doctorii, cu toata lumea, sa fie o operatie fara incidente si neaparat sa ne dai si noua de veste ce si cum...iti dai seama ca o sa bazaim toate pe aici in asteptarea vestilor bee

Ramo eu te inteleg..si eu stagnez...plus ca-s pe rosu si o pofta nebuna de dulce. Aseara mi-am luat un baton cioco casa..mmmm...........dar asa never nu o sa slabesc. BAfta si poate poate s-or urni kg si de la noi Smile

Apropo stie cineva de ce in preajma perioadei asteia ( ori inainte ori in timpul ori dupa ) e pofta asta nebuna de dulce ??????????

Alessia felicitari pt surioara....... evident ca asteptam poze. Voi pe cand bebic . CAsa aveti de acum...ce va mai trebuie ? :D

Ana sanatate multa lui Iannis si distractie placuta Smile

Andrica wk frumos. Super ca aproape in fiecare wk iesiti, va distrati...super .
Juli sa mergi la doctor, si cu siguranta e ceva usor. hug
Deiutza dupa cateva zile de leneveala si porceala o sa-ti revii cu siguranta. Gandeste-te ca vine primavara..si tre sa fim optimisti, veseli si increzatori . Mie soarele asta primavaratic ma face sa uit de toate Smile

Ramo referitor la bai galbene...nush ce sa zic. Depinde...tre sa mai meditez. Eu mi-am facut o baie grena cu alb si una verde cu alb. Poate zilele astea o sa fac si niste poze sa le vedeti...daca o sa merg pe la casa.
...........asta dupa ce juma de an am meditat la cum sa asej gresia pe perete lol!
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Dum 21 Feb 2010, 3:57 am

seara buna!

cris-inca un pic.doamne ,avem noi emotii..tu cred ca esti terminata:)!

dana-eu am citit in women s health chiar despre poftele astea de dinainte,de dupa sau din timpul menstruatiei...si ziceau acolo ca e vb de "a shortage of the brain chemical,serotonin" si ca cea mai buna metoda de a le combate e ca,in timpul zilei sa maninci fructe,proteine si doar seara sau dupa masa cind e punctul maxim si cind simti ca nu mai poti stapinii poftele,sa maninci carbs(adica o felie de piine,cerelae goale)fara unt,fara lapte doar carbs fara nimic altceva..
acu nu stiu de merge,dar asta am citit:)!

azi am fost pe afara..asa frumos a fost,primavara,ce mai..Smile
am mincat intr un pub iraldez cam aiurea(am mers acolo pt a vedea nu stiu ce cupa la fotbal ce face turul americii),dar am fost la gym si am mai spalat
pacatele.

o duminica faina si cris incearca fara stress:)!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de deiutza23 Dum 21 Feb 2010, 9:13 am

neata fete,de azi sunt super super hot sa tin SB1 si in loc de dulce diet sa pap fructe,sper max 2 mici/zi,deci un fel de SB1+fructe,ma tin cu dintii de dieta si de-ar fi sa mor de pofte,ca ieri am mancat incontinuu,adica din juma in juma de ora si aseara zici ca eram gravida in luna a 6-a si azi dim aveam 62 de kg shot Shocked Shocked Shocked ,asa ca fie ce-o fi reusesc si gata.deocamdata ma gandesc sa nu introduc nici paine nici cereale prea curand ca nu mi-e pofta,mai vad pe parcurs ce si cum,dar de data asta vreau sa tin pana ajung la 53 de kg,indiferent cat imi va lua asta si apoi vad cum ma simt si dc mai slabesc sau ma mentin,oricum tre neaparat sa slabesc.
oare mai tine cineva ceva dieta sau doar mancati mai putin,ca nu mai stiu?
ma pun iar la un film si mai vb azi sau maine.
dc nu mai intru bafta CRIS pe maine sa fie toate bine si asteptam vesti de la ANA de indata ce poti trimite un mes.sa va ajute Dumnezeu sa fie totul nesperat de bine pupi .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de miki72 Dum 21 Feb 2010, 11:36 am

buna fetelor!
CRIS,sa dea Domnul sa ai o nastere usoara fara complicatii si dureri si o recuperare rapida iar bb Andrei sa fie sanatos si papacios pupi
Abia astept sa ne pove cum ai/ati trecut cu bine peste marele eveniment,Uffff ce emotii m-au apucat numai cand ma gandesc desi eu mai am 4 luni pana atunci dar acum ma gandesc la tine pupi
Eu maine merg la Bucuresti pentru morfologie fetala ,sper sa fie totul ok
Va pup pe toate pupi
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 21 Feb 2010, 11:49 am

Neata fetelor Smile
Multumesc pentru incurajari si pentru ca va ganditi la mine.
Eu ieri cu cumparaturi, somn si vizite nu m-am mai gandit la ce urmeaza.
Si azi am multe de facut insa fiind acasa, ma mai stresez nitel. pupi .
Deiutza, pe weekendul viitor chiar imi fac planuri pentru ca la noi te tine in jur de 4 zile chiar daca e cezariana. Am nenumarate cunostinte, prietene si colege care au nascut si anul asta si anul trecut si n-a stat nimeni 7 zile in spital wink . Am obs ca obiceiurile legate de mama si bebe depind de la oras la oras.
Tre sa ma apuc sa revizuiesc bagajul, sa fac niste papa ca mi-e frica ca daca il las asa pe sot, n-o sa pape nimic saracu de la emotii, ca n-o sa fie in stare sa isi faca nimic.

Mai am de clatit husele de pat pe care le-am luat ieri, cred ca mai pun si o masina de rufe la spalat, sa las in regula, sa mai bibilsesc una ala, sa ma spal pe cap si sa ma mai bibilsesc si eu putin.
Asta o sa ma tina ocupata, uffff.
LE: Multa bafta Miki si multumesc Smile.
La inceput astepti momentul cu nerabdare, parca nu mai vine, astepti sa iti creasca burtica, iar dupa aceea incepi sa te emotionezi ca s-a apropiat momentul Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de juliennej Dum 21 Feb 2010, 4:06 pm

cris,il asteptam pe bebe andrei !ii suntem toate nase virtuale rade
sa fie bine si sa vii acasa cu bebe frumos si sanatos si tu sa fii bine. hug


Ultima editare efectuata de catre juliennej in Dum 21 Feb 2010, 6:17 pm, editata de 1 ori
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 21 Feb 2010, 4:22 pm

pupi Ei Julie, cu atatea nase, cred ca cel mic o sa vina super ok, cum il vrea mami, multumim pentru ca esti alaturi de noi.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de alessia Dum 21 Feb 2010, 7:25 pm

Buna fetelor!

Am trecut doar sa-i urez nastere usoara lui CRISS si o asteptam sa se intoarca aici cat de curand sa ne impartaseasca din experienta ei . O sa fie fain,ANDREI o sa creasca cu noi,ca si Iannis si ceilalti bebei;o sa stim cand ii iese primul dinte,cand face primii pasi si tot tacamul.

Pupici fetelor,poate maine intru mai mult.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 21 Feb 2010, 7:29 pm

Merci Halinutzo Smile.
Eu atata ce pregateli fac pe aici parca ma duc in excursie, am grija si ce iau cu mine dar si ce las acasa pregatit.
cos .
Nu-mi vine a crede ca de maine sunt MAMICA cu adevarat Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de teisoara Dum 21 Feb 2010, 7:37 pm

Nastere usoara si bebe cu mami sa fie sanatosi si sa se intoarca repede acasa.De la Galati ma voi gandi cu drag la voi. pupi flower
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 21 Feb 2010, 7:52 pm

teisoara a scris:Nastere usoara si bebe cu mami sa fie sanatosi si sa se intoarca repede acasa.De la Galati ma voi gandi cu drag la voi. pupi flower

Multumesc din suflet, va dorim si voua sanatate si fericire kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Dum 21 Feb 2010, 8:26 pm

Cris, ma voi gandi la tine. Abia astept si eu vesti de la tine si primele poze cu Andrei.
O sa pun si pe grup poze de la binecuvantarea lui Iannis.

L.E. Gata, am pus poze Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Roxy Dum 21 Feb 2010, 11:03 pm

Seara buna, fetelor !

Cris, sunt cu tot sufletul alaturi de tine. Stiu ca esti o fata curajoasa si ambitioasa si sunt convinsa ca vei fi o mamica super, de nota 10**** pentru ca iti doresti mult acest lucru. Sa iti dea Dumnezeu o nastere usoara, fara peripetii, sa fie bebe Andrei sanatos si tu de asemenea, iar tati sa reuseasca sa se descurce in situatiile astea, incarcate de emotii fumoase. Sa auzim de la Ana vesti bune cat mai repede. Te asteptam acasa si cand o sa te simti in stare, te asteptam sa ne impartasesti poze si impresii. Fii tare ca te duci acolo sa devii mamica ! Multi pupici de la mine si de la Tudor.
Ana, imi pare rau ca nu am fost pe faza mai repede, dar poate ca nu e inca tarziu. Mai esti in Oradea ? EU maine mi-am lasat o zi mai libera pentru ca weekendul asta am fost cam bolnavioara....si mi-am facut nervi cu soacra. Daca mai esti in zona, da un semn. kiss


Va pupacesc pe toate !!!


LE. Ana, am vazut pozele. SUnteti foarte frumosi, Ianis e un dulce, iar Edy e domnisor deja. Se vede ca din poze ca a iesit totul super, decor, tort etc. te-ai stresat cu folos.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Dum 21 Feb 2010, 11:47 pm

Multumesc Roxa Smile, exact la asta ma gandesc si eu, ca ma duc acolo sa fiu mamica, deci, mai multa fermitate Smile.
Va pooop pe toate, aveti grija de voi, ii dau de stire Anei cand imi revin, e posibil sa ma opereze chiar si la amiaza, deci...om vedea.
Bafta la diete, la servici, o sapatamana usoara kiss .
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de arime Dum 21 Feb 2010, 11:52 pm

Seara buna si va imbratisez pe toate! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
N-am avut timp sa citesc din urma, am tot fost prinsa zilele astea, dar am intrat special sa-ti urez Crix o nastere usoara si un calduros Bun venit pe lume lui Andrei! Stiu ca maine este ziua cea mare, asa ca si noi iti suntem alaturi! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ramomic Lun 22 Feb 2010, 12:17 am

Buna seara fete dragi kiss .
CRIS tinem pumnii pe maine prietenie , sa ai o nastere usoara, fara peripetii hug , bb Andrei sa vina pe lume cu bine, sa fie sanatos, frumos, papacios love . Abia astept sa ne dea ANA de veste Smile ... vrem multe detalii pupi .
ANA frumosi baieti ai love.
ROXA ai grija cu sanatatea si nu te enerva pe socrela wink . Eu mereu am avut impresia ca rolul lor e sa-si calce nurorile/ginerii pe nervi shot .
Va pup fetele si sper de maine sa vin cu vesti bune despre dieta wink .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 22 Feb 2010, 1:17 am

Naster usoara si din partea mea!!!Sper sa fie totul bine!!! Si...asteptam sa vedem poze cu bb tau!!! bebic bibe pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Lun 22 Feb 2010, 8:16 am

Neatza la toata lumea.
Cris, abia astept mesajul tau.
Roxi, nu mai sunt la Felix. Am stat doar un weekend, dar voi reveni la vara. Mi-a placut foarte mult. pupi
Pup toate fetele.
Va doresc o saptamana minunata.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Feb 2010, 9:01 am

neata fetelor kiss
cris esti deja in spital, oare a venit andrei sau vrea mai pe la pranz? pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Lun 22 Feb 2010, 11:05 am

Am revenit.
Am primit mesaj de la Cris. Andrei e bine. Are 3700, asa am inteles. Cris e bine, cu ceva dureri, dar e fericita.
Sper ca mai tarziu sa si pot virbi cu ea. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Feb 2010, 11:09 am

bine ai venit pe lume andrei kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Roxy Lun 22 Feb 2010, 1:02 pm

Wooow ! Bine ai venit pe luma, Andrei ! Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa le aduci bucurie parintilor tai ! Cis, bine ai venit in randul mamicilor. Ma bucur mult pentru tine ! pupi Multa sanatate !


Ana, sa ne tii la curent. Eu acum ies in oras si am trecut sa vad ce ai scris tu despre cris , si daca mai esti aici in oradea sau nu. Imi pare rau ca s-a nimerit asa. Unde ati fost cazati ?
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB