Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

+83
cris69
Lucia Ro
lorinaoo1
mickyta
anigherman
ancush
vilcris
Tinkerbell
danae
betymi72
amia
rosita
Giobsy
teisoara
mihaelavama
danabekk
canadianca50
amnro
gabriela horhoianu
Marry
vlad_mom
elutzamicutza
m-julie
cretu_veronica22
adelina24
nadina_b2005@yahoo.com
dienutzababy
diana_roxana
AKD
IrisT
Uca
geany
feliciagl
bubu mic
kristadesign
Blonda
mamiboom
ebruli22
dicioanacris
Ioana
Alina.C
ancuta_ancuta
Alido81
europolis
andreeaX
Carmendiana
Karina33
nicky3128
mnarcisa
skygirl
scamutza
mady85
GIO Studio
kisslandia
tala
reea
came_lia
MAYA
RalucaS
DANIELA.I
ileana cosanzeana
totolina
mdlupu
olympia
mada93
clodi
diada
noel
BasH1983
lil3lu
puffetta
lora17
IrinaH
StMihaela
SilviaDumitrescu
chocolate
mycryna
milena
aidaalex
Camy
ioana soare
Admina
MihaelaT
87 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de betymi72 Joi 03 Iun 2010, 12:06 pm

mirat2 vreau si eu!!!! ce crezi cineva care abia a invatat sa coase la masina poate face asa ceva???foarte draguta!!!!! am sa caut un material si eventual o rog pa mama sa-mi coasa fermoarele...eu stiu?!?!? scratch
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de diada Joi 03 Iun 2010, 1:41 pm

Bety, daca pe mine ma intrebi, sa stii ca da, poti face asa ceva, eu cu genti si portofele mi-am inceput croitoria. Vezi la resurse si linkuri utile, o sa gasesti tutoriale cu poze cum se fac gentile sau portofelele. Si am pus si eu in forum un tutorial de portofel. Si nici geanta asta nu e greu de facut sa stii.

edit: mersi fetelor, karina mai ai de numarat rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de betymi72 Joi 03 Iun 2010, 1:48 pm

Merci Merci MUltumesc mult!!!! kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Marry Joi 03 Iun 2010, 1:55 pm

Gabriela, Diada sunteti ceative si harnicute.Superrr! gentile. aplauze aplauze aplauze
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de danae Joi 03 Iun 2010, 2:56 pm

Fetelor, superbe gentutele. Imi plac mamicile ingenioase. pupi
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 03 Iun 2010, 4:11 pm

Ioiiii, Diada, da faina geanta ti-ai facut!!! Imi place grozav modelul acesta si tie ti-a iesit trasnet. Felicitari! Si din nou iti zic...STOP JOC! Smile pupi
De ceva vreme tot caut un material sa fac o geanta aproape ca a ta...no, material de asta vreau, ca la geanta asta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de gabriela horhoianu Joi 03 Iun 2010, 6:38 pm

va multumesc pentru incurajare...sunt incepatoare in ,,ale croitoriei,,ca sa zic asa...multe am invatat de la voi,uitandu-ma pe acest forum.
va multumesc,ca existati.... Merci
gabriela horhoianu
gabriela horhoianu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 52
Localizare : vrancea
Data de inscriere : 17/02/2010

http://heroella.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Tinkerbell Lun 07 Iun 2010, 5:02 pm

danabeKk, super ideea cu "purse-organizer" ("port-de-toate")! pupi sA STIi ca si eu ar trebui sa imi fac asa ceva!!! Ca toata ziua schimb gentile (am obsesie cu ele, cum au altele cu pantofii! rade ).

Dar...nu stiu exact cum sa il fac.... In primul rand, eu l-as face cu fermoar (chiar daca atunci cand deschizi geanta, trebuie sa mai deschizi un fermoar). Macar stii ca nu ti se revarsa "secretele" din el in geanta (ca atunci, degeaba il mai ai). Nu stiu voi, dar eu una nu-mi tin geanta dreapta tot timpul ! (adica, vreau sa zic ca o mai arunc si stramb, cateodata, prin masina, sau uneori o tin pe genunchi, in anumite situatii...).

Deci ar trebui sa fie cu fermoar! Cel mai simplu ar fi sa o fac ca pe un portofel urias...care sa fie triunghiular, vazut din lateral...si cu multe buzunare in interior si 2 exterioare, dar cu fermoar...

Hmmmm....fetelor, a mai facut careva asa ceva? Oare gasesc prin vreo Burda un tipar care sa mearga de facut "port-de-toate" de-asta?....
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de vilcris Mar 08 Iun 2010, 12:09 am

Uite-aici "purse-organizer" . Si nu cred ca-i trebuie fermoar pentru ca asa cum sta in poseta n-are cum sa se reverse nimic.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de rosita Mar 08 Iun 2010, 9:56 am

Ce interesant e, Vilcris! Si nici greu de facut! Ce tip de intaritura trebuie folosit ca sa isi pastreze tinuta?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de vilcris Mar 08 Iun 2010, 11:29 am

rosita a scris:Ce interesant e, Vilcris! Si nici greu de facut! Ce tip de intaritura trebuie folosit ca sa isi pastreze tinuta?

Probabil ar merge cu un plastic cum e cel de la copertile de carti si caiete de scoala iar la despartituri ar merge inserat balene de plastic ca la rochiile de ocazie si corsete pentru o "tinuta" mai buna. wink
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Tinkerbell Mar 08 Iun 2010, 1:42 pm

vilcris, ce este? Un filmulet sau o poza? Din pacate, eu am youtube-ul restrictionat la job (singurul site restrictionat, de-altfel... boo ) si nu pot sa vad... zid Se poate copia aici, daca e o poza? Daca nu, o sa astept pana ajung acasa.... beat
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de vilcris Mar 08 Iun 2010, 1:51 pm

Tinkerbell a scris:vilcris, ce este? Un filmulet sau o poza? Din pacate, eu am youtube-ul restrictionat la job (singurul site restrictionat, de-altfel... boo ) si nu pot sa vad... zid Se poate copia aici, daca e o poza? Daca nu, o sa astept pana ajung acasa.... beat

E un filmulet si de la el mai poti vedea si alte filmulete cu acelasi subiect.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Tinkerbell Mar 08 Iun 2010, 2:05 pm

Aaaa...Ok. Pai, atunci, ma uit la el acasa! Multumesc! flower
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de danabekk Mar 08 Iun 2010, 3:25 pm

Buna ziua!
Da, asta este ! Eu am vazut o reclama la televizor, nu era scump de loc si mi-a placut si ideea. Fiecare stie ce poarta prin poseta, si atunci m-am gandit ca organizerul ar trebui sa fie adaptat la nevoile fiecaruia - asa ca mai bine il facem singure.Tinkerbell incearca sa-l faci si arata-ne si noua!! Succes!!
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Admina Dum 13 Iun 2010, 9:28 pm

diada a scris:Si revenim in forta rade

o geanta facuta ieri, adevarul e ca in 2 ore o faci (la valoarea mea rade ), dar cum eu acum ma misc greu am si copilul pe cap, mi-a cam luat toata ziua, dar rezultatul este foarte multumitor, arata mult mai bine in realitate. A intrat in jur de 50 cm material lat de 1,50.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
A trebuit sa o primesc cadou ca sa o vad pe forum... Diada, mii de multumiri, este perfect cusuta, finisata. Este frumoasa in poza, superba in realitate. Esti f.f.f. priceputa. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de ancush Dum 13 Iun 2010, 9:42 pm

e superba geanta, am vazut-o si cand a pus-o diada, sa o folosesti cu placere love
pe unde e diada? s-a potolit de nevoie?
revin sa editez, am facut o gafa Embarassed nu am stiut de micul stefan Embarassed
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de anigherman Joi 17 Iun 2010, 10:02 am

Am facut si eu o gentuta din denim pentru fetita mea.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mi-am facut si eu una mai marisoara, dar inca nu am apucat sa-i fac poza. E cu fluturasi, tot din denim. O voi posta cat de curand.
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de geany Joi 17 Iun 2010, 11:09 am

Scris de Gioconda la data de Joi 17 Iun 2010 - 9:15 a scris:Am facut si o geanta... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cam atat deocamdata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mutat de la "Discutii despre revista burda"
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de mickyta Joi 24 Iun 2010, 12:14 pm

vin si eu cu 2 poste facute de mine. mare mi-a fost surpriza ca e la moda materialul din care le-am facut. pt ca am vazut si mai sus o poseta din acelasi material.

sper sa va placa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mickyta
mickyta
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 579
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de lorinaoo1 Joi 24 Iun 2010, 1:19 pm

Admina, sa o porti cu placere ca e tare frumoasa gentuta facuta de Diada kiss
Diada, tare harnicuta esti kiss

Editez ca am uitat sa laud si gentuta lui Mickyta Flowers

Eu nu sunt asa mestera ca voi, dar am incercat si eu o gentuta de carat hartoage. Iat-o:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu e prea frumos finisata, am facut-o din niste resturi de la o bluzita din tricot cu bucati de piele. Manerele le-am intarit cu o banda lipicioasa de burete de acela de pus la usi Embarassed. Nu se compara cu ale voastre, dar la urmatoarea poate va iesi ceva mai frumos boo

mai editez o data: mersi Geany pupi


Ultima editare efectuata de catre lorinaoo1 in Joi 24 Iun 2010, 1:43 pm, editata de 2 ori (Motiv : dezactivat cod bbc)
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Lucia Ro Joi 24 Iun 2010, 2:09 pm

Iata si prima mea poseta: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de betymi72 Joi 24 Iun 2010, 2:30 pm

foarte draguta Lucia ...si rochia ta bamboo imi place!!!Bravoo! kiss Flowers
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de lorinaoo1 Joi 24 Iun 2010, 6:24 pm

Lucia, ce poseta frumoasa ai facut miratFlowers E din catifea sau mi se pare?

Off-topic: mi-a trebuit postare la subiectul asta ametit , mai ca-mi vine sa ma las ups Cred ca ce e prea mult strica: azi am tot admirat frumusetile voasre si am ajuns la concluzia ca sunt o nepriceputa, zau asa Rolling Eyes Smile Sa nu dati cu rosii, ca v-am facut un compliment kiss Flowers
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de betymi72 Joi 24 Iun 2010, 7:22 pm

nu te agita ca nu esti singura...
kiss welcome!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB