Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

+77
danabarbu2007
Dorulet
barbin
32vali
AcidoR
AlinaJ.Bijoux
Admina
corina corina
dorutzaddd
gaza
Ginet
Karina33
dorina narita
Cristache
Tigrisor
marina40
michelinebeaulieu
LRodica
valentinadof
feerya
anc@
alexandra_bogdan
Buburuza
odrina
piciul
mlizeta
Gabica
GinaP
Giorgi
adina.adcont@gmail.com
stefutza3
adina_lg
banditqueen
filipoidana
alice07
nico1206
Danutzaaa
Ladia
vlad_mom
diada
geanina_scumpica
Greteledelweiss
Panea Laura
gabriela1554
Gianina4ever
sybex
Ais
Giobsy
oliv
mar_ysa_28
bobitica
Carmencyta
CarmenClaudia
scoobbyy
MihaelaT
canadianca50
tomari
Samarineanca
i.xell
duchess
sergiu valentin
rosita
ioana soare
marabr
ana3
Uca
codryna
rivka
-iulia-
aurahd
teisoara
orhapetru
kabunta
elenaveronica
chocolate
fulguta28
Gerlinde13
81 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Gerlinde13 Vin 24 Ian 2014, 8:54 pm

Capitole anterioare:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

**************************************************

Am cusut in decembrie o gentuta bufnita, la cererea unei doamne. Este facuta din blug negru, aripioarele, penele si ciocul sunt din piele intoarsa si ochii din fetru si blug. Smile

URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/191/z4ta.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL][/color]


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Vin 24 Ian 2014, 9:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : Separat capitole)
Gerlinde13
Gerlinde13
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 153
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 05/09/2012

https://www.facebook.com/gheghe.gerlinde

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de valentinadof Sam 25 Ian 2014, 9:58 am

Fetelor,multumesc,sa va faceti astfel de sacose.Si cu buzunare daca vreti,eu n-am vrut.Acuma nu stiu,ori masina m-a ajutat,ori experienta de-acuma,ori tutorialele ori si/si dar eu am facut-o foarte repede!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Gerlinde,foarte frumoasa posetuta!S-o prti sanatoasa!


Ultima editare efectuata de catre valentinadof in Sam 25 Ian 2014, 10:18 am, editata de 1 ori (Motiv : text)

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de fulguta28 Sam 25 Ian 2014, 2:32 pm

Gerlinde, Valentina, imi plac gentutele voastre! Sa le purtati cu placere!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de chocolate Sam 25 Ian 2014, 9:16 pm

Gerlinde, foarte dragalasa bufnita Smile
chocolate
chocolate
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 399
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 31/10/2009

http://pinterest.com/lllorelllei/my-work/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de elenaveronica Lun 27 Ian 2014, 11:29 am

cu toate ninsorile astea, eu ma gandes ca maie putin pana la 1 si 8 martie..in alti ani, am facut mici brose, cercelusi, un colier, o bratara, anula sta ma gandeam sa le ofer prietenelor mele niste huse utile de telefon sau mici saculeti pt cosmetic
uitati ce am gasit
din pasla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


si din panza obisnuita
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


astept idei si de la voi...eu ma incurajez sa ma apuc de treaba...cine m-a pus sa am atatea prietene! prietenie 
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Lun 27 Ian 2014, 2:35 pm

Tot cu gandul la primavara am facut si eu o genta si un portfard:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Apropo de "martisoare" uite ce am facut eu acum vreo 2 ani.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru anul asta nu am inca alta idee.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de orhapetru Mar 28 Ian 2014, 5:56 pm

aseara mi-a venit ideea....sau inspiratia cine stie, si am sunat la depozit la materiale sa imi trimita si mie ceva captuseala sa imi fac cateva plase pentru cumparaturi sau pentru piata  dupa tutorialul de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

am facut-o cu doua fete, negru/verde, nu prea se vede bine in poza ca nu e lumina corespunzatoare, am si calcat-o.......asa ca pentru "sedinta foto " si s-a cam strans de la caldura.....oricum nimeni nu calca plasa cand merge la piata  wink wink wink 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

astea sunt o parte din materiale, sunt mai subtiri, am sa fac fotografii si cu celelate care sunt si mai frumoase........mi-au trimis bucati si de 1 sau 2 metri cum aveau si ei resturi ramase in depozit...in total am 45 metri materiale , sper sa imi ajunga de cateva plase wink

fir intins  cos
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de diada Mar 28 Ian 2014, 10:23 pm

Bravo Petru, si eu sunt pro sacose din material, ma asteptam sa ne arati vreo 10 -20 de bucati  rade la cat material ai, nu-i exclus!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Gabica Mier 29 Ian 2014, 10:41 am

Şi eu zic bravo Petru, e bine să ai o astfel de plasă în poşetă. Se chiteşte bine, nu ocupă spaţiu şi la nevoie o scoţi repede din poşetă.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de teisoara Mier 29 Ian 2014, 12:08 pm

si cam cat costa una ?Ca banuiesc ca la atata mat.nu le pstrezi pt.tine Smile 
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de orhapetru Mier 29 Ian 2014, 1:39 pm

daca 4 lei este metrul,  la o plasa  intra material de 2 lei.........asa ca nu pot sa le vad, am sa le dau la parinti si la socrii, ei umbla mai des la piata si imi cumpara si mie cele necesare  wink
40 de metri ajung de 80 de plase, dar nu le fac pe toate sa nu ma plictisesc, am sa le fac fotografie la urma la toate......acum e casa prea plina de lucruri imprastiate.. 
 cos
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de elenaveronica Joi 30 Ian 2014, 6:14 pm

de mult timp voiam sa valorific o veche pereche de raiati si un fermoar- azi am reusit si tot cu material reciclate am incropit si o bufnita- am doua prietene innebunite dupa bufnite- care se declara mai incantata, devine fericita posesoare a unei genti prietenoase cu mediul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


sunt singur acasa si nu am o oglinda potrivita
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


absolut totul e reciclat, materialul ecosez e dintr-o fusta,
buzunarasul din interior e de la raiati recuperat
 Smile 
altii ar numi-o zgarcenie dar imi place sa cred ca sunt practica!
 rade 
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de valentinadof Joi 30 Ian 2014, 6:44 pm

Eu cred nu numai ca esti practica ci si fericita!Lumea ar fi mai fericita daca ar fi mai practica! Cool(Ce-am zis-o!)Ai facut o geanta frumoasa,n-ai cum sa nu fii mandra!Cu atat mai mult c-ai scos-o din lucruri pe care altii le-ar fi aruncat!Felicitari si s-o poarte sanatoasa prietena ta!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Tigrisor Vin 31 Ian 2014, 7:36 pm

Veronica, e super geanta!!!!!!!!!!!!!!!! Si nu e zgarcenie sa reciclezi haine, mai ales atunci cand te pricepi sa faci ceva frumos. Cred ca prietenele tale se vor bate pe ea. 
Tigrisor
Tigrisor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Localizare : spatiu virtual
Data de inscriere : 08/01/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de elenaveronica Dum 02 Feb 2014, 12:36 pm

multumesc de incurajari, valentinadof si tigrisor!
ca sa fie cadoul complet, mai aveam cateva resturi si am incropit un fel de portfard si o husa de telefon. acum mi-e cam lene, dar le voi personalize cumva...voi coase ceva pentru ca m-am hotarat sa le ofer cele mai bune prietene, colega mea de banca din liceu
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


in ceea ce priveste husele de telefon pe care le propusesem c idee de 8 martie, proiectl stagneaza pt ca imi lipsesc material vesele, romantic , cu bulinute, buburuze...iar pe site-uri specializate au niste preturi..... zid occidentale!
asa ca m-am gandit Idea ....o sa incropesc ceva din stul de mostre comandate acum ceva timp de l depozitul din Timisoara. tineti-mi pumnii!iar o sa-mi bluestem zilele, ca sunt numai buca...catele!wink 
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Tigrisor Lun 03 Feb 2014, 12:03 am

Sa le poarte cu placere prietena ta!!!!!
In ceea ce priveste husele, eu cred ca merg facute si din materiale uni, combinate mai multe culori sau inveselite cu floricele ca in pozele puse de tine ori nas, gura, ochi de alta culoare sau cu nasturi colorati.
Iti tin pumniiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!
Tigrisor
Tigrisor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Localizare : spatiu virtual
Data de inscriere : 08/01/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de orhapetru Dum 09 Feb 2014, 12:17 pm

am facut acum ordine prin casa....ca era prea debandada  zid  si astept musafiri...nu pot aspira duminica ca nu e frumos wink 
am facut o poza cu materialele ramase dupa a doua tura de "plase de piata" , prima tura le-am dat ( cele mari cu 10 lei cele mici cu 8 lei...cam scumpe  wink dar la cata reclama le-am facut s-au dat bine )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si cu plasele facute (sunt inca nefinisate, mai au ate si nu sunt calcate, dar sunt plase ...nu rochie pentru petrecere Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

 off topic  se vede si bradul.....inca nu l-am desfacut, la noi la munte inca este zapada  rade rade rade
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de aurahd Dum 09 Feb 2014, 4:11 pm

ha ha ha ai dreptate cu zapada cai inca multa la munte
cat despre plase arata bine si necalcate si par si incapatoare
felicitari si spor la vanzare
aurahd
aurahd
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : hd
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de geanina_scumpica Mar 11 Feb 2014, 2:36 am

bunaaaaaaa nu stiu daca voi ati vazut la televizor ceva genti din hartie ,mie mia placut asa ca am cautat si eu cum sa fac o astfel de geanta o sa pun o poza acum in stagiul care e si una cand o voi termina deja lucrez de cateva zile la ea bine nu toata ziua da cateva ore bune pe zii sper sa va placa si voi face si un portofel dupa ce o termin asa sa am pereche  kiss


Ultima editare efectuata de catre geanina_scumpica in Mier 12 Feb 2014, 1:00 am, editata de 2 ori
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de -iulia- Mar 11 Feb 2014, 8:21 am

sunt superbe gentutele, Geanina. si pe mine ma bate gandul sa incerc sa fac una......dar stau prost cu timpul. mult spor in continuare si sper sa o vad si terminata
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de mlizeta Mar 11 Feb 2014, 10:43 am

Geanina o să iasă o frumuseţe de gentuţă. Vezi că Gabica a folosit modelul acesta la gentuţe, portofele, poate te ajută cu sfaturi.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de diada Mar 11 Feb 2014, 3:45 pm

Cum scumpe, Petrule, imi strici "piata" cu preturile tale  rade ai avut spor nu gluma, sa-ti mai trimita vreo 40m de material ca pe-asta l-ai tocat  rade la cat mai multe! Zicea Admina pe undeva ca nu trece iarna asa usor, sa nu strici bradul  rade rade 

Geanina, munca de chinez batran, sa ai spor!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de rivka Mar 11 Feb 2014, 4:37 pm

petri spor la facut plase sunt faine wink 
geanina interesanta idee abia astept sa vad cum arata la sfarsit ,spor la treaba  rock 
vreau sa va arat papioane facute de fetele mele ,cea mai mica a facut cadou de craciun un papion pt. o colega  ,a venit acasa cu comenzi de papioane  rade sau apucat de facut si le-a vandut cu 10 sau 15 lei ,multe din ele sunt din resturi de materiale care mi-au ramas de la croit ,
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de mlizeta Mier 12 Feb 2014, 4:48 pm

Geanina arată frumos gentuţa finalizată. Ai pus şi căptuşeală ... şi ciucuraş ... şi cordonul negru o pune în valoare. Acum că ai prins metoda o să-ţi fie mai uşor la celelalte.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de anc@ Joi 13 Feb 2014, 2:03 pm

Woow Petru ce frumoase sunt plasele,ce culori frumoase si captusite.Sa ai spor la facut si la vandut!!!
Gianina ,Gabica frumoase si gentutele voastre,ma batea si pe mine gandul dar la cata munca e nu ma apuc  wink 

Am mai cusut si eu cateva portfarduri....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB