Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

+78
kla78
rosita
denis21
manuela29
Chirrox13
Giobsy
amnro
aurelia.c
ancone
ghita
alice07
Dodo-pui
teisoara
cris_io_mat
StMihaela
Vianne
Gianina4ever
ikuta
Ramonica
chocolate
alinutza_andrei08
minutza
violetas
zahariaelouise
geo
arielas
nicopop
andreeaX
laurapopescu
SilviaDumitrescu
valentinadof
anc@
samo99ro
mykya
symos
ivanutamihaela
moruna
Motzu
amoni
came_lia
olympia
Buburuza
geany
emma90
MihaelaT
kamelyaa
kitty_1973
maraal01@yahoo.com
adelina24
ancuta_ancuta
zylv
tudose ileana zenaida
aurishta
alinamirian
elenaxx
emmancita
cris69
Savu Ramona
Steluzza
danabarbu2007
ionela stefan
alisa_minunata
corina corina
kabunta
diana_roxana
cory74
mariaz_09
stoy
clodi
Cristache
diada
mamiboom
Uca
firicel
vilcris
Karina33
Ioana Popa
MagdaMarin
82 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 20 Feb 2011, 11:26 am

Capitole anterioare:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Ioana Popa Dum 20 Feb 2011, 1:57 pm

Multumesc mult pentru sfaturi...am facut o combinatie, pana la urma...am cusut snururile intre ele, le-am pus un manson si am mai cusut de 100 de ori, dupa care am securizat cusatura in interiorul portiunii de geanta prin care trece, astfel incat sa nu ajunga niciodata afara portiunea de imbinare si sa se vada urat...testez acum cat o sa tina:)
Multumesc!
Haideti sa avem spor! cos
Ioana Popa
Ioana Popa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/01/2011

http://www.gentutzehandmade.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Karina33 Joi 24 Feb 2011, 10:57 pm

In ianuarie si februarie mai din plictiseala mai de drag am incropit niste genti.

Astea doua sunt reversibile.
Prima e facuta dintr-un material dungat si inflorat gasit la SH:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A doua este din resturi de draperii: tafta si bbc imprimat


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dintr-o pereche de pantaloni de velura dragi (ca erau rosii wink ) am scos o geanta pe care vad c-o s-o fac miere cum o mai da caldura. Cusaturile alea si nastureii i-am visat o galaxie, sau ioni orbitand. Ce mi-a iesit vedeti si voi!
Geanta e captusita cu panza neagra, are inserate buzunarele nadragilor si-un fermoar de acces.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Descoperind ca mi-a intrat la spalat un pulovar negru m-a prins febra impaslirii. Asa ca am mai adunat de la sora-mea unele si le-am impaslit bine si m-am apucat sa le transform in genti.

Prima facuta are deja stapana o pustoaica ce m-a avansat la categoria 'prietena' cu ocazia asta. E mai frumoasa in realitate, din pacate n-am avut grija sa pozez corect si fara scame geanta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Catarama e adunata din targul de SH:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Geanta e captusita cu saten elastic termoculat, are buzunare, se inchide cu scai.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ultima creata. Am bibilit ceva la ea! Mi-a luat mult timp si sa fac si sa cos frumos floricelele, am cusut la ea mult manual. Mi se pare c-a iesit vesela, primavaratica. Este totusi incapatoare si practica.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

bineinteles ca-i si asta captusita, ca are buzunare si fermoare:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Atat acum dar mai am de facut ca am mai adunat materiale diverse si mi se pare distractiv rau!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de vilcris Joi 24 Feb 2011, 11:12 pm

Aia care graviteaza sunt electroni Karinaaa! Graviteaza in jurul nucleului ! Si impreuna fac un atom. Toate sunt frumoase dar mie imi place cea cu atomul. wink
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de firicel Joi 24 Feb 2011, 11:38 pm

Karina,superbe gentile tale!Imi plac foart tare!Felicitari!Cea rosie este preferata mea!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 25 Feb 2011, 6:16 am

Bravo Karina ,misto rau gentile. Sa le porti sanatoasa. aplauze
Si eu mai am de gand sa-mi mai fac asa ca m-am uitat in detaliu la poze. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Uca Vin 25 Feb 2011, 7:27 am

Karina, cea rosie e traznet! love
Cea cu verde si floricele... sti deja... foarte inspirata si creativa!
Imi plac mult si cele reversibile, materialele si cum te-ai jucat cu imprimeurile.
Si smiley face imi place.
Sa te mai distrezi asa de frumos si sa ne arati rezultatele sa ne inspiram si noi!
kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de mamiboom Vin 25 Feb 2011, 8:00 am

Supeeeerrrrrrrrrrrr Karina, si mie imi place ce rosie, dar si cea in tonuri de maro (culoarea mea preferata) sper sa reusesc si eu ceva in weekendul asta..... Pupix fetele si sa avem o zi buna
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de diada Vin 25 Feb 2011, 8:51 am

Tu oricum lucrezi fenomenal, si observ ca ORICE iti iese MINUNAT! Am avzut tot ce ai postat dar din pacate stau foarte prost cu timpul si nu am putut comenta pe cat mi-as fi dorit, dar cu gentile astea m-ai dat pe spate! Imi plac toate, toate, chiar ca sunt o sursa de inspiratie pentru mine, sa le porti cu placere si multumim pentru toate lucrurile frumoase pe care mi le arati hug Flowers

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Ioana Popa Vin 25 Feb 2011, 8:55 am

Superge gentile!!!! Preferatele mele sunt cea cu atomul, fireste si cea cu floricelele multe cusute...ai facut o treaba grozava sunt vesele si numai bune de scos la plimbare:) kiss
Ioana Popa
Ioana Popa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 51
Varsta : 40
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/01/2011

http://www.gentutzehandmade.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Cristache Vin 25 Feb 2011, 9:26 am

bestiale gentile Karina!!!!!
imi place teribil ultima! dar si cea cu structura atomului; dar si celelalte....
imi plac toate; mult, mult, mult!!
Bravissimo!!!!
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de clodi Vin 25 Feb 2011, 9:48 am

Vai Karina cata productivitate! Auzi.. joaca... Sunt superbe gentile, mie imi plac toate, la fiecare imi place cate ceva.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de stoy Vin 25 Feb 2011, 10:44 am

Karina ...... superbe, dar cu ultima m-ai cucerit definitiv. bucurie
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de mariaz_09 Vin 25 Feb 2011, 10:45 am

Karina,faci lucruri minunate,ma impresioneaza tot ce lucrezi si cum lucrezi.Pacat ca nu suntem mai aproape,sa invat mai multe de la tine.Am citit eu despre impaslirea in masina de spalat,asa ai procedat?Daca ai timp scrie-mi pe pm.Felicitari!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de cory74 Vin 25 Feb 2011, 12:52 pm

Karina, greu de spus care e mai frumoasa... Superbe toate.
Sugestie: mai fa si scoate-le la vanzare, ca sigur nu ramai cu nimic pe tejghea ( daca nu cumva le-ai dat pe toate, deja) rade
kiss
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de diana_roxana Mar 01 Mar 2011, 3:04 pm

Karina, sunt superbe gentutele. Cea rosie si ultima sunt preferatele mele. Cred ca ai avut f mult de lucru la ultima. Din ce material ai facut-o? Ai folosit si intaritura la ele?
Aproape ca ma simt din nou stimulata sa mai incerc sa cos niste gentute Smile . Doar ca la mine nu este ”joaca”.... chiar trebuie sa imi bat capul cu ele ca sa imi iasa cum vreau. Ce sa faci? Experienta isi spune cuvantul. Felicitari inca o data. Merci
diana_roxana
diana_roxana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 161
Varsta : 47
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 14/04/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de kabunta Mar 01 Mar 2011, 3:55 pm

Foarte frumoase genti Karina. Cea rosie si cea cu floricele sunt cu siguranta in dosarul de inspiratie pentru viitor. E o adevarata placere sa va admir creatiile.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de corina corina Mar 01 Mar 2011, 7:04 pm

Foarte frumoase , Karina . Nu prea duci lipsa de idei (asa in joaca ) .La mai multe !
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de alisa_minunata Mier 02 Mar 2011, 11:03 am

Buna fetelor,

Sunt membra de ceva timp pe forum, dar pana acum nu am avut "curaj " sa scriu ceva...
Va urmaresc, si va admir creatiile. Karina ce idee geniala sa folosesti impaslirea! Geanta gri cu floricele este minunata!!
Imi mai plac si creatiile Ioanei Soare - delicate, atent lucrate - un adevarat spectacol!

O sa va impartasesc si eu din munca mea, sper din tot sufletul sa va placa.
Inainte de asta, sa ma dumiresc cum e cu atasatul pozelor Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am dat edit mesajului initial ( asa am inteles eu din regulament ) - sper ca nu am gresit:)
alisa_minunata
alisa_minunata
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/05/2010

http://mademoisellecolette.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de ionela stefan Mier 02 Mar 2011, 12:05 pm

O la la!
Superbe! Minunate!
Sunt un mare fan al genului!
Cat de mari sunt? Ma intereseaza in special rama ca marime si banuiesc ca sunt luate de afara,nu am gasit pe la noi asa ceva...
Felicitarile mele!
Foarte bine lucrate!
Se pare ca avem o artista a genului printre noi asa ca,bine ai venit si multumim.
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Uca Mier 02 Mar 2011, 1:22 pm

Alisa superb. Frumos si atent executate. Felicitari!

.... si bine ai venit! hug

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de ionela stefan Mier 02 Mar 2011, 1:33 pm

Doamnelor,aveti cumva idee de un tutorial pentru captuseala unei genti?!
Am ceva crosetat si trebuie sa pun captuseala si m-am cam impotmolit. Mi-ar fi utile niste schite sau foto...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de diada Mier 02 Mar 2011, 2:45 pm

pui geanta peste captuseala, daicontur, tai, o cosi pe semne, o bagi in geanta si o prinzi de mana.

daca ai masina de cusut faci la fel. tai, o cosi pe semne, in schimb, jos, lasi gaura cat sa intorci geanta. O sa-ti dai seama cum prinzi captuseala de geanta (fata pe fata) apoi intorci si cosi si deschizatura de jos.

se intelege ceva?

daca vrei si sa-i cosi un buzunar mai detaliez, asta in cazul in care s-a inteles ceva hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 02 Mar 2011, 3:12 pm

Mai Karina, faci si genti? Si mai sunt si suuuuupppeeerrr!N-am cuvinte dar pentru geanta cu primavara tot mai gasesc!!!! grozava -si geanta si ideea!!!!! cos cos primul
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de corina corina Mier 02 Mar 2011, 6:34 pm

Foarte frumoase , Alisa ! N-am mai vazut de mult rame din astea .Foarte frumos lucrezi . Sa ai spor ! wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. IV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB