Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mar 03 Noi 2009, 10:14 pm

Eu acuma pe al meu ma chinui sa-l tin treaz....i-am pus muzica, si pocaneste prin burtica, dirijeaza.......
Cred ca fug sa mai pap niste ananas si sa mai pregatesc pana maine si fug la somn....
Tre sa ne ocupam de tati ca pleaca pt 2 zile din oras cu treaba.
Te pup Ana, vb maine pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Mar 03 Noi 2009, 10:23 pm

crixuta a scris:Eu acuma pe al meu ma chinui sa-l tin treaz....i-am pus muzica, si pocaneste prin burtica, dirijeaza.......
Cred ca fug sa mai pap niste ananas si sa mai pregatesc pana maine si fug la somn....
Tre sa ne ocupam de tati ca pleaca pt 2 zile din oras cu treaba.
Te pup Ana, vb maine pupi
Pupici, "ne auzim" maine. kiss kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Mier 04 Noi 2009, 12:20 am

Salutare, fetelor !

Ce dragute sunteti voi cu bebeii, si din burtica si cei veniti pe lume ! Zilele astea am tot gandesc cum eram eu in vremea asta acum doi ani (internata in spital cu hipertensiune), speriata de mama focului ca nu stiam ce se va intampla si rugandu-ma necontenit sa fie bine puiul meu. SI acuma ma uit la flacaul asta zravan al meu care implineste 2 ani in 9 noiembrie (Livia, tu m-ai intrebat). Are 90 de cm si 14, 5 kg doar cu scutec. Ce poveste lunga si frumoasa si ce evolutie spectaculoasa au copilasii. Apropo ca zicea Alessia ca parca mai ieri povesteam cum gangureste, apoi ca merge si acuma deja face doi ani. La anu` povestim de gradinita.... Fetelor, trece timpul si noi impartim multe. Cris avea in plan bebe acu` ceva vreme si iaca, timpul a trecut, bebe e in burtica si in curand vedem poze cu el/ea (misterios copil). mai urmeaza Alessia si Julienne... pupi
Ana, ce maricel e Ianis. Superbebe ! kiss
Danutza, ce bine ca profiti de timpul acasa.
Livia, ma bucur ca s-a rezolvat ! pupi
Dana-mi, pup sa treaca supararea !
Andrica, suna bien crema aia cu mac. Mie imi place macul in diverse combiantii.
Arime, ma bucur ca tu si An-deea va intlaniti. vad ca pe noi ne-a uitat. Sau poate nu mai are acces la net la serviciu.
In alta ordine de ide, eu trebaluiesc prin casa, prin curte, tot tai si adaug diverse chestii in meniu. Pana la urma sper sa iasa toate bine.

va pup de noapte buna !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Mier 04 Noi 2009, 2:42 am

salutare fetelor!

dana,andrica-imi pare rau ca nu gasiti de lucuru,dar asa cum zicea cris,cred,bucurati-va de timplul liber,iesiti la plimbare,cititi ,faceti lucruri doar pt voi.
eu una,de abia astept o vacanta sau o zi libera ca sa dorm sau sa fac cite ceva prin casa.
una din asistentele mele are simptomele gripei H1N1.sper sa nu o aiba totusi si sper sa nu fi luat si eu..oricum ea e acasa de ieri..ma doare doar putin gitul si sper sa ramin cu atita!
roxy-legat de copii,la mine nu prea curind,probabil intr-un an sau doi.oricum nu in viitorul apropiat.

o zi faina!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 04 Noi 2009, 9:12 am

Neatza fetele,

Debea asteptam sa ma trezesc de dimineatza, sa plece sotul la serv si sa va povestesc nazbatiile mele, dar inainte va multumesc ca sunteti langa mine, ca ma ajutati sa am un moral bun.

Livia - ma bucur ca esti mai linistita cu Blogul, sper sa se rezolve.
Alessia pupi , sunt bucuroasa ca poti sa intri si asa putem comunica, felicitari pentru petrecere, abia astept pozele.
Jully - sper sa fie doar o durere in gat si sa te faci rapid bine.
Roxy - si toate mamicile de aici sa stiti ca aveti o admiratoare si o persoana care se bucura pentru copii vostri, nu eram pe langa voi cand povesteai de Tudor, dar cred ca ai avut niste momente cu el de neuitat, ca fiecare mamica. Acum are 2 anisori si nazbatiile lui probabil vor fi tot mai multe. Te rog sa ii dai un pupic si din partea mea si tie unul pupi
Cris -debea astept sa vad pozici cu bb tau si sa fiu langa tine cand povestesti nazbatiile lui, daca langa Roxy nu am putut fi, asa pot fi langa tine.
Deiutza- cand ne areti pozici.
Ana - povesteste despre printisorii tai.
Dana- ma bucur ca ai gasit o zi pentru tine.
Arime- pupici
Andreea- o sa fie bine si ne angajam noi, imi ziceai ieri ca nu te angajezi pana la anu, dar mai sunt doua luni.

Sper ca nu am uitat pe nimeni si daca am facut-o scuzele mele dar va trimit pupici multi
Sa va povestesc si eu ce am facut ieri.
Nu stiu cat de bine este, dar astept sfaturi si pareri, cand am aflat ca nu mai iau cei de la ING, am luat un ziar in mana si am sunat la anunturile pe conta (nu am experienta, dar am inceput a doua facultate pe conta), am sunat si un domn contabil mi-a spus ca nu angajaza decat cu experienta, i-am explicat ca eu nu am si as vrea sa merg o perioada sa invat fara bani si daca este multumit de mine sa nu ma angajeze, ideea este ca eu vreau sa fac CECCAr-ul si ma interesa un job in domeniu ca vreau sa tin conta, dar nu reusam sa merg la nimeni sa ma invete.
Asa ca de maine incep la mama lui(tot contabila) si daca este ok ma angajaza el.
Sincer credeti ca am procedat bine?
Va pup
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 04 Noi 2009, 9:25 am

neata fetelor pupi
alessia ce bine ca in sf reusesti sa intrii si tu. super pozele de la petrecere, iti sta f bine politista wink
dana bafta multa la ex, eu stiu ca e fff mult de inv...
roxy deja ai baiat mare wink ce repede zboara 2ani
julie sanatate multa. poate n-are nici asistenata H1N1 ci doar gripa normala
cris si eu sunt tare curioasa de bebe din burtica ta pupi
pupi toate fetele


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Mier 04 Noi 2009, 9:27 am, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mier 04 Noi 2009, 9:26 am

Neata Fetelor
Dana, felicitari, ai procedat suuuuper……si eu aveam ideea asta cand nu voia sa ma angajeze nimeni la inceput, noroc ca in 3 luni mi-am gasit ceva atunci….Invata, si daca te descurci, pune mana si cere sa te angajeze, cred ca e posibil sa incerce sa te tina cat mai mult fara salariu daca nu sunt oameni ok…
Inceputul e super, oricum….mai bine inveti ceva decat sa stai degeaba….tot pt tine e….
Roxa, merci, da, teoretic e ceva mister, practic, na, mergem pe ideea de baietel….da era frumos daca aveam confirmarea….de-abia astept sa vin sa va povestesc.....cred ca nici nu va mai zic cand ma duc la eco, vin direct cu surpriza .... Smile

LE: merci Andrica pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 04 Noi 2009, 9:51 am

Mersic Cris si Andreea, ideea e ca pe mine nu ma deranjaza ca nu ma platesc pentru inceput, vreau sa invat cat mai mult ca vreau sa o iau pe cont propriu, asta era ideea cand m-am rugat sa ma ia si cand am inceput a doua facultate, deocamdata sunt foarte multumita, sa vedem ce urmeaza.Sa imi tineti pumnii, va rog
Cris, nu cred ca are interes sa ma tina cat mai mult neplatita, ca omul cu care am vb eu initial imi spunea ca are nevoie de cineva, iar eu nu invat la el ci la mama lui, daca ea spune ca sunt ok dupa catva timp, ma gandesc doua sapt sau o luna ma angajaza el.
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 04 Noi 2009, 10:42 am

mi-e sooooooooooommmmmnnnnnnnnn rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 04 Noi 2009, 11:20 am

pe vremea asta Andreea te cred, eu lucrez la un fular pentru cateva ore iar apoi mai vad eu
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 04 Noi 2009, 11:26 am

eu fac o tema, cred ca de-aia m-a luat somnul rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Mier 04 Noi 2009, 12:10 pm

Buna fetelor!
Alessia ma bucur mult ca ai rezolvat cu netul pupi abia astept pozici cu nepotelul!
Roxy imi place de tine ca iti faci putin timp si intri din ce in ce mai des pe la noi, sper sa revina si Ramo cat mai curand si sa ne reintregim gasca Smile
Legat de bebei si eu cand ma uit la al meu (si totusi inca e mic Smile ) cat a crescut nu-mi vine sa cred, salopetele pe care le purta pe cand avea nici 2 kile ii vin acum pe-o mana, nici nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul si cat s-a schimbat Smile
Dana si eu zic ca ai procedat bine, in felul asta iti poti face cat de cat experinenta, acum sper din suflet sa fie oameni de treaba si sa fie corecti cu tine.
Si eu am facut la fel acum cativa ani, am lucrat ca ajutor de contabil la o firma, tot asa pt experienta, dar imi dadea si ceva bani, tipul a fost multumit de prestatia mea. Eu n-am continuat in domeniu pt ca nu mi-a placut Smile nici acum nu-mi place munca de birou.
Juli si eu sper sa nu fi luat gripa asta, iti doresc multa sanatate pupi

Fetelor eu sunt tare disperata cu gripa asta, foarte aproape de noi au inchis o scoala saptamana asta, o profesoara are deja boala si vreo 6 elevi sunt suspecti. Eu cred ca o sa evit toate contactele cu persoanele de afara, nu mai primesc vizite si daca iesim o sa ne punem masca chirurgicala Sad Poate sunt paranoia, dar stiu ce inseamna sa-mi mananc zilele si sanatatea in spitale si nu mai vreau sincer.
O zi frumoasa!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 04 Noi 2009, 12:16 pm

off....de s-ar opri ploaia asta Sad s-a mai incalzit, sunt4 grade dar ploua intr-una si bate vantul Sad
n-am chef de nimic zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mier 04 Noi 2009, 1:34 pm

Livia, si eu sunt cam stresata cu gripele astea, si la Iasi e jale.....cand vad pe cineva racit il tratez ca pe un dusman,,,,,bag lamaie in fiecare zi si ma bucur in fiecare zi ca nu sunt racita Smile
Sper sa fie tot asa in continuare.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 04 Noi 2009, 1:43 pm

cris ai grija de tine cu gripele astea pupi lamaie zilnic si ceaiuri fierbinti cat cuprinde

l.e.: fug la facultate, va pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 04 Noi 2009, 4:05 pm

Livia, multumesc, nu esti paranormala, e chiar normal zic eu sa ai grija.
Cris grija cu imbolnaveala asta, sper sa nu ne atinga deloc racelile astea
Andrica - spor la teme si la master, ai iesit pe vremea asta Question
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Mier 04 Noi 2009, 7:35 pm

SALUT fetelor!

Am pus 2 poze si cu VANNY albinutza,desi nu se vede f clar ,ca se misca tot timpul.

LIVIA,imi pare rau ca al;tii se folosesc de munca ta;sper sa rezolvi problema.

CRIS,cum te simti? E mare-mare burtica?

DANA_ME,daca asta iti doresti tu,nu ai ce pierde,decat sa castigi ceva experienta,care te va ajuta pe viitor.

EU sunt la faza 2 si fac zilnic 30 min de pilates(4-5 ori pe sapt).

Va pup si mai vbim hug
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Mier 04 Noi 2009, 8:42 pm

Halinutza, esti belissima Smile
Pun si eu poze, sa vedeti burtica de la mica la mare rade , haoleu......

Nu ma lasa sa atasez Sad...le am pus si pe contul de pe idieta...o sa mai incerc maine...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Joi 05 Noi 2009, 6:36 am

salutare

vreau sa va spun ca in seara asta am vazut FOODINC,un film despre cum e produsa mincarea in america si probabil europa.daca pina acuma mai erau unle mincaruri pe care nu le luam organice,fie pt ca nu gaseam ,fie pt ca mi-era lene sa conduc 5 sau 10 minute mai mult,de acum sint convinsa ca o sa iau doar organice,chiar daca e mai putin si mai scump.e ingrozitor sa vezi cum carnea de pui sau porc,vita vine de la animale crescute in intuneric,pe jumatate moarte,cum sint hranite cu resturi de alte animale sau cum sint injectate cu hormoni pt a avea pe piata,de ex pieptul de pui,dar cum organele lor nu se dezvolta.
mincarea e o industrie ,defapt..platim bani o gramada ,ca sa facem cele 4 firme care controleaza piata aici ,bogate si noi ne imbolnavim.unele din mincarurile pe care le avem aici,nici macar nu contin ceva ce se poate numi nutritiv(oreo spre ex)..totul se face din porumb pt ca e f usor si ieftin de produs.
mda,sper ca nu v-am plictist,dar pe mine m-a socat ce putem minca fara a sti,cum sintem tinuti intr-un fel de inconstienta si cum platim bani pt a fi bolnavi!

in alta ordine de idei,am facut in seara asta spaghete din faina intelgrala doar cu ulei de masline si usturoi.un deliciu!
am fost si la gym,o ora pe eliptica +200 abdomene.
o zi faina!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 05 Noi 2009, 8:57 am

neata fetelor pupi
fug sa vad poze

l.e.: cris suuuper burtica love
alessia fff dulce vani albinuta, de tine ce sa mai zic, politista ff sexy wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Joi 05 Noi 2009, 9:24 am

Neata, fetelor !

Aseara culcandu-l pe Tudor, am adormit si eu. Nu am mai apucat sa intru. merg sa ii dua micul dejun si trec apoi pe aici si pe la poze. O zi frumoasa sa aveti ! Puuup !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 05 Noi 2009, 9:58 am

andreea_2008 a scris:neata fetelor pupi
fug sa vad poze

l.e.: cris suuuper burtica love
alessia fff dulce vani albinuta, de tine ce sa mai zic, politista ff sexy wink

Neatza fetele,

Alessia - a zis Andreea tot , eu pot spune ca areti super
Cris ai o burtica asa frumusica de numa pupi
Jully ce fain ca faci sport, ce naspa pentru ceea ce papam Sad
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 05 Noi 2009, 11:29 am

Merci Dana hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Joi 05 Noi 2009, 11:30 am

Neazta!
Am trecut scurt sa va salut, merg sa fac papa! Vazut si pozici wink !
Alessia e super sexy politista, slabuta si frumoasa, iar Vanny e un dulce!
Eu am rezolvat cu siteul ala, le-am trimis 3 mesaje, al 3-lea in franceza si asa au inteles ce vroiam wink
Cris ai o burtica tare frumoasa si nu te-ai ingrasat deloc, arati foarte bine!
Dana cand incepi serviciul?
Roxy te asteptam cand poti! pupi
Andreea pupi
Juli interesant filmul, trebuie sa-l caut si eu! Ce-ti mai fac copii? Smile
Pup fetele si sa aveti o zi frumoasa! Eu sunt prin preajma, e urat tare afara si nu iesim azi, tare nu-mi place in casa, tero darama tot, zilele trecute mi-a spart singura oglinda mare din casa, bine ca nu s-o spart peste el Sad
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 05 Noi 2009, 11:30 am

ce faci bun de papa?
pupi hug

strudel cu dolvleaaaaac
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB