Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyLun 06 Mai 2024, 10:18 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

+12
crixuta
arime
ramomic
juliennej
livia1981
Roxy
alessia
avr_dana
an-deea
dana_mi16
deiutza23
andreea_2008
16 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Iun 2009, 9:50 pm

Buna Andrica hug
Scuze, am tot stat la bucatarie, facui la sotz mancare consistenta zid si mie imi facui o reteta pentru baxare domani, ca acuma iar umblu cu paketzelul de mancare dupa mine.....
Vreau sa fiu slabutzaaaaaaa tricot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Iun 2009, 9:52 pm

esti slabutaaa wink ai bmi 18.9
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Iun 2009, 10:05 pm

Is grasutza, ca la 54 de kg mi se umfla shuncutzele in parti Sad....dar in curand se duc, no problem Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Iun 2009, 10:11 pm

bataita! cum sa fi grasuta la 1.69m si 54kg? poate nu esti 100% cum vrei tu dar grasuta clar nu esti
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Lun 15 Iun 2009, 10:40 pm

Buna seara fetelor!
Eu sunt tare lesinata, la noi a fost foarte cald si ma doare iar un genunchi rau de tot, trebuie sa slabesc repede pt ca vad ca nu ma mai tin balamalele...
Azi am tinut cam 99% zi de fructe pt ca iar am inceput cu seminte, chiar daca stiu ca nu sunt ok zid Maine as vrea tot fructe, sa vad daca imi si iasa asa. Mai am lubenita si merge perfect pe maine. Daca nu pot vad eu o masa altceva.
Voi cum sunteti cele cu disociata?
Juli sa sti ca exact asa am facut si eu ieri, daca de azi aveam programat fructe, ieri am mancat cum zici tu, de parca s-ar fi terminat mancarea, din toate cate ceva sa nu le duc dorul zid
Andreea stai f bine cu greutatea, se spune ca, cantarele electronice arata cu 2 kg mai mult decat cele mecanice, la mine e diferenta de 500g-1kg intre cantare. Daca tu ai inceput cu cel mecanic urmareste-ti greutatea pe el si nu lua in seama ce spun celelalte.
Si felicitari fetelor care reusesc foarte bine sa se mentina dupa slabit, va stiti voi, eu de atatea ori am dat jos, am luat inapoi incat slabeam 50 kg adunate si tot nu ma invat minte... Sad
Arime aseara am uitat sa te felicit pt comenzi, tine-o tot asa! Sa ai cat mai multe cereri si sa faci cat mai multe torturi frumoase!
Va pup pe toate!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Iun 2009, 10:46 pm

livia pupi
eu tot dupa al meu mecanic ma ghidez dar pe ala m-am suit de curiozitate, eram la niste prieteni si s-au cantarit ei si-au zis sa ma sui si eu sa se deprime rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Iun 2009, 10:47 pm

Livia, mie disociatul mi se pare f greu....SB ul mi se pare apropiat de un regim aproape normal, sanatos de viata....
Sa va zic ce mancare mi-am facut in seara asta pt maine, si a iesit delicioasa, nici nu zici ca e de dieta.
In tigaie, un pic de ulei de masline, am calit putin niste usturoi pisat, am pus o ceapa noua taiata, ciupercutze, dupa aceea am adaugat 3 rosii mari (oparite in prealabil si pisate), si pe urma dovlecel taiat cubulete. Dureaza si putin, condimente de pus dupa gust, piper sare, bla bla....de abia astept sa mananc maine.
Handrica, nu pot sa zic ca sunt grasuta, intr-adevar, ca lumea imi zice ca ma mentin, insa eu imi dau seama dupa haine si cand ma dezbrac is mai umflatzica si la shuncutze, si in parti...oricum, de la 51,5-52, pana la 54...e oleaka de diferenta, adica la 52 eram skijetroana, la 53 bine,,,la 54 daca mai retin oleaca de apa sau inainte de ciclon....e cam nasol.
In rest, toate bune si frumoase Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Iun 2009, 10:50 pm

si mie mi se pare greu disociatul....nu-i de mine wink
mancarica in genul celei facute de tine imi mai face si mama si-mi place rau pofta
azi cica mi-a facut "tocanita" dar a fost f diet: rosii, ardei, ceapa, putina carne de pui sa dea gust si nu calite in ulei sau ceva, le-a lasat sa se inabuse cu cate putina apa...mmmm ce bun a fost


echivalentul pt inaltimea mea vine ceva de genul: la 47.7 skijetroana, 48.7 bine si 49.7 deja incepe sa fie nasol wink
io-s pe la 49-49.5
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Lun 15 Iun 2009, 11:05 pm

Inseamna ca arati super Handrico Smile !!!!!!
Oricum, ti-am vazut pozele, arati fenomenal.
Hai ca fug si eu la somn.
Va poop pe toate ura
PS: mi-e putin fomitza foame
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 15 Iun 2009, 11:07 pm

si eu ma duc la somn pupi hug
multumesc de compliment cris dar nici tu nu esti mai prejos wink sper si eu sa reusesc sa ma mentin asa ca tine

ps: bey ce scad zilele de la ticker, acum vine licenta peste mine zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Lun 15 Iun 2009, 11:11 pm

Amandoua sunteti sexoase rau, mai ales acum vara nici n-ar trebui sa va doara capul wink Eu tot imi fac colectii de materiale pt rochite, mi-am luat si panataloni mai mici, numai sa ma pun pe slabit, sa ma mobilizez putin, si tot degeaba... zid
Noapte buna fetelor!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de alessia Mar 16 Iun 2009, 3:55 am

Hello!

Imi cer mii de scuze sa va dezamagesc,dar chiar nu pot sa tin dieta disociata,mi se pare ff greu,cred ca e cea mai grea dieta...Deci...trec din nou la nedieta.Sunt la saptamana de dinainte de ciclon si chiar nu pot sa mananc disociat.

Andrica -si eu am tot cantar electronic.Asta inseamana ca sunt un pic mai slabutza decat imi arata nesimtitul ala de cantar(de 3 saptamani nu m-am mai suit pe el si nici prea curioasa nu sunt).

Azi mi-a servit sotul breakfastul in pat,deci nici macar n-am avut nici o sansa sa incep disociatul.Apoi am facut o ciorba de vacutza si pui Picatta;am continuat cu inghetata,seminte si mixed nuts la filme si ...asta e -zi totala de nedieta..Azi am fost liberi si suntem si maine si cred ca o sa continui in acelasi ritm.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Mar 16 Iun 2009, 4:13 am

seara buna fetelor


eu am tinut un fel de disociata.de azi sint cu ciclu..pina pe la 1 n-am putut minca nimic,am luat doar vreo 4 advile ca sa-mi treaca durerile...:(dupa 1 am mincat o banana,o mina de blueberries ,vreo 2 felii ananas.acasa am mai mincat niste cirese si mixed nuts si berries +seminte.
la sport n-am mers ca inca am crampe.pe cintar nu ma urc nici eu ca ma sperii,probabil...asta daca mai merge...
miine am zi de cereala cu lapte de soia.
vreau sa slabesc odata pt todeauna!
mi-am pus ca termen de slabit cel putin 4 kg pina luna viitoare pe 16 cind e ziua mea.saptamina asta o sa incerc disociat si de cealalata ..vad eu ce...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Mar 16 Iun 2009, 8:43 am

BUna dimineata, dragutelor!
eu am fost iarasi absenta, si de la dieta si de la forum nor dar trebuie sa ma reapuc de treaba Smile. in weekend am fost la mare, dar sambata a fost cam frig si apa a fost rece. duminica a fost mai cald, apa a fost tot foarte rece dar m-am incumetat sa ma bag la o baita. cris, fug sa vad pozele Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 16 Iun 2009, 9:57 am

neata fetelor wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Mar 16 Iun 2009, 10:02 am

Neata Andrica!
Crixuta, am vazut si eu pozele cu pitica, este o frumusete si o grasuta Smile
arime, succes in continuare la tortelit si este foarte bine sa-ti iasa si banuti din ceva ce-ti face placere sa faci.
crixuta, nu imi dau seama cum poti fi grasuta la dimensiunile tale dar felicitari pentru ambitie. trebuie sa-mi reintru si eu in forma ca mi se pare ca sunt cam "babana"
pig
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 16 Iun 2009, 10:28 am

buna dim fetelor.
mie nu-mi mai vine sa spun nimic cand va aud pe voi "grasutele".
asa ca voi face cum am facut si pana acum si gata.
vestile nu vi le mai anunt,se va vedea la ticker pt cine e interesat si cam atat.
o zi buna va doresc.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 16 Iun 2009, 10:28 am

eu cred ca am ratat mesajul legat de arime si de tortelit Sad
deiutza nu te supara mey, eu aseara doar incercam sa-i arat lui cris ca n-are cum sa fie grasuta Sad normal ca ne intereseaza de tine asa ca nu te supara pe noi si scrie-ne in cont ca si pana acum pupi hug oricum nici tu nu esti prea departe de noi cu 1.65m si 57kg mai ales ca tu ai si 2bebei asa ca....

ramo n-a mai intrat?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Mar 16 Iun 2009, 11:24 am

buna fetelor

merg sa citesc din urma ,si revin kiss

Moamaaa mai fetelor, dar voi v-ati pus pe slabit nu gluma.Deiutza da unde vrei sa ajungi??????? Shocked Shocked Shocked vrei sa dispari si tu cu totul??? Cris un kil se duce repede ...mai ales la ambitia ta.
Arime bafta si tie cu slabitul.

Aratati toate ff bine , si asa slabute........ LA mine se duce ingrozitor de greu . Am mai dat aproape 1 kil da greu frate , greu zid zid zid
Oricum ma chinui si eu, ca nu imi place ce vad in oglinda, si cand tre sa ies ma gandesc pana ma imbrac...ca nu prea am cu ce Sad Sad DAr merg mai departe.

MErg sa vad pozicile bebitei wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de daniela_me68 Mar 16 Iun 2009, 11:55 am

Buna fetelor 😉Ce mai facet? Eu am intrat putin si pe urma ies,am o gramada de treaba zid o sa ne reauzim mai pe seara cind ajung la salon pupi pupi pupi pupi
daniela_me68
daniela_me68
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 55
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 22/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Mar 16 Iun 2009, 2:15 pm

buna, Dana, Daniela!!!
Deiutza, nu trebuie sa te compari cu altcineva, fiecare este unic in felul lui si in primul rand conteaza sa fii tu multumita de tine, nu dimensiunile in cm, kg etc.
de azi m-am re-re-apucat impreuna cu o colega de serviciu de dieta Smile, sa vad cat ma tine
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 16 Iun 2009, 2:24 pm

offf...asa ma enerveaza ca nu mai stiu ce sa scriu la licenta si nu reusesc sa dau de prof zid zid zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 16 Iun 2009, 2:50 pm

Buna fetelor!
Eu am culcat Stefanul si am venit sa anunt ca s-a dus pe apa sambetei disociata mea, am facut pt baieti cartofi noi la cuptor cu pulpe si n-am putut sa nu gust, apoi m-am trezit mancand din farfuria mea.
Daca sa fi avut si eu macar un gram de ambitie puteam fi slaba rau, dar se pare ca mai mult imi place sa pap... zid si sa ma plang zid
Deiutza pup pupi sti si tu cum suntem noi femeile, niciodata multumite si tot timpul, gasim loc de mai bine. Eu incerc sa fur putina ambitie de la "grasutzele" noastre, dar nu ma tine mult...
Si sa sti ca ne intereseaza rezultatele tale, chiar daca mie mi se pare ca ai slabit mult tu sti cel mai bine cum te simti. Important e ca tu sa fi multumita de tine wink
Ce pregatesti bun pt ziua lu Edy? Tineti in oras sau la tara?
Dana e bun si kilul ala atata vreme cat e in minus wink Ce face David?
Andreea bafta cu licenta, iti vin tie idei si o sa iasa bine... hug
Va pup pe toate!
kiss


Ultima editare efectuata de catre livia1981 in Mar 16 Iun 2009, 2:57 pm, editata de 1 ori
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 16 Iun 2009, 2:52 pm

naspa ANDRICA,ce sa spun,fiecare perioada a vietii cu stresul ei wink .
si eu am trecut prin asta,proful imi tot taia si eu iar scriam si el iar taia si tot asa.pana la urma a fost bine si a trecut,apoi au urmat altele.
o sa fie bine,o sa vezi hug .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 16 Iun 2009, 2:53 pm

multumesc de incurajari pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 31 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB