Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

+12
crixuta
arime
ramomic
juliennej
livia1981
Roxy
alessia
avr_dana
an-deea
dana_mi16
deiutza23
andreea_2008
16 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Roxy Joi 21 Mai 2009, 11:16 pm

Buna seara, fetele ! kiss pupi pupi pupi kiss

Nu am mai dat pe aici de cateva zile buen. Luni a fost ziua frateleui meu si a avut 30 de persoane invitate si m-am ocupat eu de toate pregatirile. Am fost terminata....
Acum sunt tare necajita ca de cateva zile tata nu prea e bine Sad Sad Sad stiti ca e bolnav....sper sa fie totul bine. Doar la el imi sta gandul.

Chiar daca nu intru la fel de des, ma gandesc la voi zilnic pupi Tudor e maricel si vorbeste muuult, tot vine cu cuvinte noi.

An-deea, distractie palcuta in concediu. kiss
Deiutza, mie imi place mult rochita aceea evazata, cred ca e cu paiete. Mi se pare ca te avantajeaza mai bine.
Andrica, spor spor sa ai la invatat. Si sa ai grija de tine ca e dificila perioada asta.

Va pupacesc cu mult drag ! kiss
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Joi 21 Mai 2009, 11:20 pm

Roxy ma bucur ca ai trecut pe aici!
Multa sanatate tatalui tau si eu sper sa fie bine!
Pupici tie si lui Tudor si te asteptam cand mai ai timp macar cate putin si cu pozici noi, ai facut si tortul pt 30 persoane?
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 21 Mai 2009, 11:21 pm

pupi roxy
sanatate mmuuuulta tatalui tau, sper sa fie totul bine hug

la multi ani fratelui tau!
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Vin 22 Mai 2009, 12:00 am

Eu ies ca sunt tare obo dupa atata mers.
Am umblat putin pe forum sunt atatea lucruri frumoase, as vrea sa le fac pe toate, dar nu-mi permite timpul. Stefan cand ma vede cu masina de cusut incepe sa bata cu piciorul lui in pedala... rade
Multe lucruri pt fetite, ar trebui sa fac comanda de una rade ...ca tare imi plac rochitele si palariutele...ma duc sa ma culc, poate pana maine imi trece lol!
Noapte buna fetelor si multi pupici!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 12:01 am

ma duc si eu la somn pupi hug hug pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ramomic Vin 22 Mai 2009, 1:38 am

Buna seara fetele kiss .
ROXA imi pare rau ca tatal tau nu e bine Neutral ... ii doresc multa sanatate si sa treaca cu bine peste perioada asta hug .
ANA ma bucur ca esti cu noi pupi hug . Chiar vroiam sa te intreb de unde ai luat tu acel siropel pe care l-ai folosit pt.constipatie in cazul lui Edy Question Nepotelul meu are mari probleme si tot ce i s-a dat pana acum a rezolvat problema doar pe moment Neutral . Te stresez iar cu pozele cu burtica Flowers .
AND-EEA m-ai facut tare curioasa de destinatia ta croseta . Oricum ma bucur pt.tine si sper sa ai o vacanta superba, asa cum meriti prietenie . Mersi si de pontul cu cartea ... am citit abia acum, deci am ratat pe azi ocazia, dar sper sa o gasesc si maine. Dimineata la prima ora il trimit pe sot sa caute bine .
JULIENNE, ALESSIA, ANDRICA vad ca va tineti bine de treaba ... sunteti super tari mai ales ca oricum sunteti slabute coarda .
DEIUTZA abia astept sa vad rezultatul pastilelor Smile ; eu iau iar reductil de 2 zile, dar inca efectul e zero Rolling Eyes . Sper sa inceapa sa se simta cat de repede wink . Ce am pozat eu acolo e o praji cu mere, facuta cu faina integrala si soia, fructoza si dulceata de capsuni fara zahar + vanilie si multa scortisoara. Se face rapid si e tare gustoasa pofta ... eu doar am gustat-o bine (o feliuta mica, mica care a fost mai mult mar decat blat Smile .
DEIUTZA am vazut exercitiile alea pt.int.coapselor si cred ca ma pun pe facut de maine incolo wink . Tu pe astea le-ai facut tot timpul? Se vede tare bine ca ai picioare "lucrate".
LIVIA, de maine o sa fim mai cuminti si sunt sigura ca vom avea si noi rezultate ... eu dupa ce trece vara, ca acum sunt varza de la caldura asta. Intotdeauna ma ingras atunci cand e f.cald, ma umflu pur si simplu Sad , poate si din cauza fructelor, dar nu ma pot abtine pe caldurile astea sa nu le mananc zid .
DANA_MI cum mai stai cu raceala? Bafta la studiat Monti bine .
DANUTZA, ARIME, CLAUDDE, CHELS, MIKI, BEE, CRIS nu mai zic nimic. No .... multe fete lipsesc din grupul nostru Neutral .

Eu azi nu am mancat mult, dar a fost de nedieta, adik paste din gris integral de grau cu sos de lasagne si apoi puse la cuptor si presarat cascaval. Inca nu am calculat cate calorii, dar va spun si voua in caz ca aflu rade . In rest putina cioco Torras fara zahar si aproape un covrig cu sare ups . Ce raport frumos am boo .

Fetelor va multumesc de complimente prietenie ... abia asa, uitandu-ma la poze, imi dau si eu seama de rezultate Merci .
In prima poza avema 85-86 kg si acum cantarul zice 79 kg si ceva Sad . Deci diferenta e de 6-7 kg. Va dati seama ca acum daca as slabi, s-ar vedea si mai bine kg-ele astea Smile .
Sper sa reusesc intr-un final.
Va pup pe toate si merg la somn ... vorbim maine pupi prietenie .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Vin 22 Mai 2009, 5:04 am

seara buna!
raport azi-1100-1200 calorii fara sport!

roxy-sper din tot sufletul ca tatal tau sa se faca bine.sanatate multa si tie putere!
eu sint in scadere,sper sa scap defininitiv de 130.azi n-am fost la sport ca am avut de pus "tara la cale"cu hombre.

andrica roz,vacanta placuta.noi nu mergem nicaieri,doar pe aici prin zona....de mers acasa e prea scump,asa ca doar la craciun sau la anul.
miine sper sa recuperez cu sportul si pt azi.
o zi faina tuturor si un bun inceput de weekend.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 22 Mai 2009, 8:05 am

buna dim fetelor si o zi frumoasa tuturor.
eu ieri am mancat 970 cal si sport efectiv am avut doar 30 min plimbare si in rest am stat pe afara dar nu am facut nimic decat sa ma uit dupa copii.ieri nu am avut nici un fel de probleme de la pastile,seara am dormit fara probleme,foame nu mi-a mai fost,seara pe la 21 as mai fi mancat o langosa dar de pofta doar si m-am abtinut.asa ca pana acum functioneaza.eu tot sper ca sunt naturale si ca voi slabi cu ele pana la targhet.
ROXA ma bucur ca ai aparut,imi pare rau de tatal tau,multa sanatate si voua putere sa rezistati cu bine la stres.
ANA ma bucur ca ai venit pe la noi,sper ca esti bine,am mai citit la gravidute cate putin.sa fiti sanatosi,oare pe cand ai termenul?
RAMO sper si eu sa aiba efect pastilele la mine ca sa puteti sa luati si voi dc vreti,eu m-as bucura sa luam toate,sa nu avem efecte adverse si sa slabim pana la targhet pupi .
LIVIA azi e o noua zi,iti doresc sa incepi bine de dim si sa-ti mearga bine toata ziua.
ANDRICA frumos raport,ma bucur ca pt tine e asa usor sa mananci ordonat.
AN-DEEA ma bucur pt tine ca pleci in concediu,sa te distrezi si sa-ti incarci bateriile si sa ne pov tot tot si sa faci multe poze.
JULLI wow,ce fain de tine,am cautat si 130 pounds=59 kg,deci scazi si tu sub 59 in sfarsit,asa ma bucur pt tine pupi pupi .

ieri dupa masa am fost la tara,azi mergem de dim si stam pana seara ca a venit matusa de la Baia-Mare si sta acolo si sa stam cat mai mult cu ea ca ii e tare drag de copii.le-a adus o gramada de dulciuri,dar nici nu m-am uitat la ele,alta data abia asteptam sa vina sa mananc si eu ceva,acum a amncat sotul langa mine 2 cioco si nici macar pofta nu mi-a fost,sper sa ma tina cat mai mult.
i-a adus la Sori un lant de aur ca pe mine sotul nu m-a lasat sa-i cumpar ca a zis ca-i prea mic,dar dc l-a primit nu mai are ce sa zica.
mai stau putin in zona si apoi plecam.


Ultima editare efectuata de catre deiutza23 in Vin 22 Mai 2009, 8:11 am, editata de 1 ori
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de alessia Vin 22 Mai 2009, 8:09 am

Buna seara!

JULIENNE ,tare as vrea si eu sa merg acasa,dar pana nu terminam cu ratele la apartament,chiar n-avem nici o sansa Sad .Sotul n-o sa aiba vacanta deloc,iar eu o sa-mi iau doar o saptamana. In fine,de la anul o sa fim liberi sa facem ce vrem,pana atunci tragem tare...

ROXY,ce bine ca ai aparut ! Multa sanatate tatalui tau si fii puternica si pt el. Il pup dulce pe Tudor cel mic si scump si poate ne mai pui poze cu el cand ai timp,bineinteles pupi .

ANDREEA ROZ,vacanta placuta.Cel mai fain te distrezi de obicei cand pleci asa pe nepusa masa.Asteptam sa te intorci cu bateriile incarcate si cu multe poze.

RAMO,ai papat frumos si ai fost tare cumintzica. Cred ca te-ai molipsit de la MARUTZA rade .

ANDRICA,WE frumos la iubitzel.

ANAAAAAA,bine ne-ai gasit !!!!!!!!!!! Ce mai face burtica? Sora mea tocmai a gasit nume pt bebe:ERIC sau ERICK,nu stie exact cum sa-l scrie in act.Speram ca esti bine si asteptam mai multe vesti kiss .

DANUTZA parca n-a aparut azi pe aici,cred ca se tine tare de dieta si de plimbari.

DANA_ME,cum te mai simti?

LIVIUTZO,e si maine o zi.In ultimul timp ai cam fost la dieta,asa ca o sa-ti revii repede-repede.

Sa dau si eu raortul pe azi:

-MD:25 gr muesli s free cu 250 ml lapte fat free;1/2 felie mozzarella

-P:salata cu 2 pulpe de pui micute,fara piele,la gratar,1 felie feta,1 30sie,castravete

-G:10 migdale,4 bomboane s free

C:o salata mica de spanac cu o lingurita ulei de masline,red wine vinegar si o conserva de ton(160 cal conserva)

-D:o cafea decaff(30 cal),1 cioko s free(30 cal);4 cirese rosii.

Dimineata am facut 45 min dupa dvd-ul SB Supercharged,si 2 plimbari de 50 minute impreuna.

Noapte buna tuturor,pupici si pe maine(cand o sa bata vantul ca intram in weekend). prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 22 Mai 2009, 8:31 am

somn usor ALESSIA si FELICITARI pt sport.
frumos nume de baiat a ales sora ta si eu eram in dubii intre,ERIC,EMERICK SI EDUARD si am ales EDUARD pt ca sa-l putem striga Edy Smile .
si dc era fetita(ca n-am stiut decat cand am nascut) ar fi chemat-o DIANA.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ana_bela Vin 22 Mai 2009, 8:35 am

Buna dimineata frumoaselor!!
Aseara am fugit la nani, ca-mi picau ochii in gura de somn.

Ramo, am gasit siropul si pe un site, Non Stipation se numeste. Noua ne-a mers tare bine cu el, doar ca nuu il mai gasim in farmacii. Uite aici link-ul, sper sa ma lase sa-l postez. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Acum am 29 de saptamani. Luni sau marti merg la control, ca dupa aia intru in stresiune. Am 4 examene nasoale si mi-e si cam greu sa invat ca e ffffff caaaaaaald.
Poze cu burtica nu mai am. Ar trebui sa-mi fac ca timpul zboara.
Roxi, sanatate tatalui tau.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 22 Mai 2009, 8:37 am

neata ANA,deci cam pe la sfarsitul lui iulie-incepututl lui aug tre sa nasti.pe Edy cum l-ai nascut,mai repede de termen sau dupa.eu pe Sori l-am nascut cu 12 zile inainte si pe Edy cu 10 zile inainte.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ana_bela Vin 22 Mai 2009, 8:45 am

La Edi, pe net mi-am calculat 9 decembrie. Doctorul a zis 14 decembrie. Si ca sa nu fie nici ca el, nici ca mine, a fost 8 decembrie.
Acuma mi-a zis ca macar pana la 1 august sa stea in burtica, ca abia atunci vine el din concediu. Sper ca nu o sa se grabeasca. N-as vrea sa nasc cu altcineva.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 10:02 am

neata fetelor wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 22 Mai 2009, 11:06 am

Neatza fetele,
Trec doare sa va salut si sa va multumesc la toate ca ati fost langa mine cat am fost racita Merci , acum pot spune ca ma simt mai bine!
Raportul meu pe ieri este de aproximativ 800 cal
Azi vreau sa fac ceva bun, am sa va spun si voua daca am reusit, de citit nu am apucat sa va citesc asa ca las asta pe diseara sau maine!|
Acum va urez la toate o zi usoara si racoroasa ca aici vad ca se pune iar de o caldura!
Va pupici pe toate!

kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 11:10 am

cam putintel ieri wink

eu ies ca am niste treaba, revin mai incolo pupi


L.e.: am revenit dar in vreo 2ore plec iar wink fetelor e posibil ca in urmat 2sapt sa intru mai rar dar o sa incerc sa fie macar 1data/zi sau la 2 zile sa vad ce mai faceti...o sa fiu fffff ocupata cu facultatea Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Vin 22 Mai 2009, 2:59 pm

Buna fetelor

Mi-a fost tare dor de voi pupi

Eu ma tin si nu prea de dieta, deci la capitolul asta nu prea am cu ce ma lauda Sad ...ramane de vazut ce-o sa iasa.
Deschid aproape zilnic calc dar nu am loc de DAvid. Acu se uita la Oraselul lenes si ma lasa in pace....mi-a dat voie" a pic" la calc... wink

Deiutza ...am vazut pozele..arati superrr slim ce mai si rochitele sunt super. Si mie mi-a placut mult aia cu buline, in schimb nu prea cea cu corset parca...nu prea mi-a placut ;)
Si iar te-ai apucat de pastile mai mai ......... No No

RAmo imediat ma uit si la pozicile tale, m-a facut Deea tare curioasa wink

An-deea distractie placuta in vacanta neprogramada...super , sa ne dai detalii wink

Roxy muulta multa sanatate tatalui tau. Smile

Ana pupi si pt bebe pupi si sa vina la mom stabilit, Si la mine DAvid a venit mai repede cu vreo 2 sapt la fix 38 de sapt pe 3 iunie..nu pe 16 cum iesea la doctor wink

poate mai intru azi...ca deja ma streseaza David...ca vrea sa se uite pe forum la "galerie"...nush ce vede el interesant....in partea stanga a monitorului...dar nah....
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 3:02 pm

pupi dana
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Vin 22 Mai 2009, 3:31 pm

neata fetelor!

azi aveam fix 130 pounds,fara sa fi mers la baie de vreo 2 zile.130 pounds=59,1...in sfirsit scap de 60,pt totdeuna sper.Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 3:32 pm

FELICITARI!!!! pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Vin 22 Mai 2009, 3:39 pm

mersi andrica!si tie si mai ales bafta la scoala,pe ultima suta de metrii! hug


Ultima editare efectuata de catre juliennej in Vin 22 Mai 2009, 3:50 pm, editata de 1 ori
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 3:46 pm

multumesc, sa fie wink
hug pupi pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Vin 22 Mai 2009, 3:59 pm

Felicitari Juli ca ai scapat sub 60 bv bv si sa nu mai vina never la loc :D

Am pus si eu poze in albumul din yahoo grups wink

Andrica muulta bafta acu pe ultima suta de metri. Se primeste adeverinta pt absentele tale de aici :P....mai ca toata lumea e absenta :D

Acu doarme DAvid si ma bucur in liniste de calculator rade
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 22 Mai 2009, 4:20 pm

dana esti o frumoasa kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Vin 22 Mai 2009, 4:36 pm

ms de comenturi Andrica :D

Poate reusesc sa mai fac poze si sa le postez....daca ma va lasa David, ...bineinteles dama
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 17 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB