Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

+12
crixuta
arime
ramomic
juliennej
livia1981
Roxy
alessia
avr_dana
an-deea
dana_mi16
deiutza23
andreea_2008
16 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Dum 21 Iun 2009, 8:56 pm

pupi sper sa iasa toate cum e mai bine
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 22 Iun 2009, 9:00 am

buna dim fetelor,vad ca nu a mai intrat nimeni.
la noi ploua incontinuu,nu stiu dc mergem azi la tara,ca acolo e tare greu sa stai in casa cu copiii,nu au atatea jucarii si nici desene ca nu avem cablu si se plicti mult mai tare ca la bloc.
va spun eu ce facem,deocamdata tre sa mergem la mama si sa vad dc mai merg sau nu la Deva,ca pe ploaia asta nu am nici un chef No .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ana_bela Lun 22 Iun 2009, 9:31 am

Buna dimineata.
Si la noi ploua. Eu azi tre sa merg la Timisoara, la ultimul control, asa cred. Sunt curioasa ce o sa zica doctorul. Data trecuta, la masuratori, bb a iesit cam mare. S-ar putea sa vina mai repede. Faza tare e ca noi inca nu i-am gasit nume. rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Lun 22 Iun 2009, 9:38 am

Neata fetelor
Ana Bela, eu deja am mai multe nume pregatite din care sa aleg, numa sa vina bebitza :D. Apropo, cate saptamani ai?
Referitor la sexul bebelushului, mi-a calculat o tipa care cica le-a ghicit cu acuratete la mai multe mamici sexul bebelushului, si a zis ca pana in noiembrie 2010 imi va iesi fetitza :D....m-am mai linistit putin wink
Deiutza, din cate vazusem eu, primele zile de la inceputul saptamanii vor mai mai urate, dar poate nu se aplica si in zona voastra, eu m-am interesat mai mult pt Iasi Smile
Hai ca ma apuc si eu de treaba, mai vorbim... tricot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 22 Iun 2009, 9:53 am

neata fete.
ANA BELA sa ne spui si noua ce a zis doct.si la mine era bebe dupa masuratori mai mare decat dupa sapt calc dupa ultima menstruatie si a venit cu 12 zile mai repede si a avut 4 kg,de mai statea 12 zile era si mai baban.
nume gasiti voi,sa fie bebe sanatos ca nu ramane el fara nume pupi .
CRIS bafta la bebelit si sa iasa cum vrei tu pupi .
la noi in vest mai mereu e mai urat decat in restul tarii,mai bine ca nu mai trebuie udat in gradina wink .
nu mai mergem azi la tara,adica voi merge eu cu sotul dupa 16,dar nu ne mutam inca acolo,lasam pana trece ploaia.
imediat plecam la mama sa las copiii si sa achit ultimele facturi,apoi vin acasa si-l astept pe sot.la Deva nu merg azi,nu am chef sa merg prin ploaie.
asa ca o sa ma aveti in preajma inca cel putin 1 zi wink .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ana_bela Lun 22 Iun 2009, 10:15 am

Ar trebui sa am cam 34 de saptamani. E mare bb oricum. Si eu mi-as fi dorit fetita, dar mai important e sa fie un bb sanatos. Cand mi-a zis ca e tot baiat am fost un pic dezamagita, apoi doctorul m-a incurajat si mi-am mai revenit. Stiu o mamica care a plans si s-a suparat foarte tare cand a auzit ca si bb 2 e tot baiat. Acuma, dupa ce il are a zis ca nu l-ar da nici pe 10 fete. Eh, sanatosi sa fie toti bebeii
La noi nu ploua, dar e innorat. Eu ma bucur ca e mai racoare, ca pentru mine au fost groaznice cladurile alea.
Da, si noi trebuie sa stam in casa, dar avand in vedere ca dupa masa mergem la Timisoara, nu-i asa de grav.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Iun 2009, 10:31 am

neata fetelor wink
aici de maine au zis ca incep ploile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ana_bela Lun 22 Iun 2009, 10:40 am

Neatza, Andreea!!! pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Iun 2009, 10:44 am

pupi ana
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Lun 22 Iun 2009, 11:37 am

neata fetelor!!
eu am fost tare lenesa si n-am mai tinut dieta mai deloc Sad, acum sunt si inainte de ciclon si sunt cam umflatica... nu am o stare prea buna, pentru ca tanjesc dupa vacanta si nu am cu cine sa merg.
Livia, weekendul asta n-am mai fost la mare, am fost la Pitesti la parinti.
Andrica, ma bucur mult ca plecati in vacanta Smile, unde in Grecia? mai e un pic si vine august Smile
Ana, multa sanatate la bebic, asta e cel mai important, chiar daca e baietel sau fetita.
Alessia, la tine pe cand vine bebe? Smile
Arime, tare dragut ai tortelit, la poftele mele de acum, salivez pe tastatura Smile
Ramo, tu ai mai incercat sa tii Monti? pe mine ma tenteaza mult de tot sa ma reapuc, incepusem cu o colega de serviciu dar am fost acasa si am papat praji cu visine, ca tot ati vorbit toate de ea Smile si mamaliga cu branza si alte interzise.
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Iun 2009, 11:51 am

pupi an-deea
mergem in paralia ca suntem pe buget mai redus si acolo nu-s preturi asa mari ca in corfu, de ex wink oricum am vazut poze si mi-a placut ff mult acolo + ca am mai vb cu prieteni care au fost si toti au venit f incantati
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Lun 22 Iun 2009, 12:26 pm

Andrica, sa aveti parte de vreme frumoasa si petrecere frumoasa Smile. oricum peste tot este frumos, mai ales daca mergi prima data Smile. mergeti numai voi2, sau sunteti grup mai mare?
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Iun 2009, 12:30 pm

numai noi 2 wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Lun 22 Iun 2009, 12:30 pm

super Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 22 Iun 2009, 12:33 pm

da wink noua ne place fff mult sa ne facem concediile doar in 2

l.e.:
ce ploaie cred ca o sa inceapa aici....s-a intunecat deodata, a inceput sa tune si sa bata vantul
si eu cica in vreo 40min plec rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Lun 22 Iun 2009, 5:27 pm

ziua buna fetelor!

revin si eu dupa ceva vreme...nu prea multe noutati.azi sint acasa ,la fel si vineri.avem un caz de gripa porcina la scoala si n-am mers de joi.ma cam tem...miine o sa merg ca nu-i ce face.
cu dieta ..mai bine merge,cred .fac si sport ..asa ca e cit de cit bine.
aici ploua si e umed de o saptamina.n-am mai avut o zi intreaga cu soare de muulta vreme.

va pup si o saptamina faina tutror!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Lun 22 Iun 2009, 9:40 pm

Buna seara fetelor Smile
Ana Bela, ce misto, nu mai ai mult de asteptat......
Eu ma gandeam acum ca de abia astept sa raman insarcinata si dupa aia mi-a venit in minte: aoleu, 9 luni pana o vad pe bebica....eu sunt asa de nerabdatoare de felul meu, cand vreau ceva......
Cred ca m-am chitit f mult pe fetitza si pt ca sunt roscata natural si mi e frica sa nu mi iasa baietel roscatzel....daca ar semana cu sotul meu, brunetel, cred ca ar fi asa de simpatic....n-ar fi o problema, da pana la urma cum ar fi, sa dea domnu sa fie sanatos, cum spuneti si voi.
Eu ca fetita cand eram mica eram f complexata de culoarea parului meu si ma strigau copiii pe strada "roscata", plus ca am avut mereu pielea alba, pistrui...acuma am scapat de ei ca folosesc fond de ten si portejeaza, da cand eram mica era jale :D
Probabil ca orice viitoare mamica, as vrea ca bebe sa fie scutit de problemele mele, desi oricand se gasesc altele...niciodata nu poate fi totul perfect wink
Aaaaa, si mi se pare ca fetitele sunt mai apropiate de mama, mai inimoase, baietii cand dau de fustitze.....aoleu...
In fine, iar am luat-o razna.....vorbesc prea mult.
Handrica, distractie faina la Gretzia :P
Va poooop pe toate
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 23 Iun 2009, 8:45 am

buna fetelor,vad ca nu se prea inghesuie lumea Sad Sad Sad .
oricum,si la noi ploua,s-ar putea sa pice netul,ma mir ca am acum ca ploua mai tare de ieri dupa masa.
inca nu ne mutam la tara ca in curte e mult noroi si nu ai cum sa-i ti pe copiii numai in casa,asa ca asteptam vreme mai frumoasa.

pozele le sterg ca oricum vad clar ca nu intereseaza pe nimeni(in afara de ANDRICA pupi ).
o zi frumoasa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 23 Iun 2009, 9:13 am

neata fetelor wink
juli ai grija la scoala pupi
cris eu stiu ca fetitele sunt mai apropiate de tati...eu cel putin asa am fost si sora mea la fel..si verisoara si dc stau sa ma gandesc mai gasesc exemple wink
deiutza imi pare rau ca nu e vreme buna de mers la tara dar ma bucur ca mai treci pe aici pupi

ieri:
TOTAL: 992.5 grame, 991.2 calorii, 50.3 proteine, 37.5 lipide, 111 carbohidrati, 7.9 fibre + 1palmier de patiserie (nu stiu cate cal are)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Mar 23 Iun 2009, 9:17 am

Ce bataitza ai sa-ti iei Deiutza!!!!!!!!
Pozele le-am vazut si eu, arati super bine. Cred ca important e ca tu sa fii multumita de greutate si cum arati. Desi toata lumea imi zice ca arat super ok, si stiu ca 54 de kg sunt in regula, si nu e mare diferenta, eu vreau 53 pt ca asa ma simt confortabil....la 54 (de fapt 53.7 cat am acuma), ma simt la limita....
Fetelor..... rade .....am si eu un stupid question pt mamici.....
Daca mi-am facut test de sarcina, de fapt 2........si a doua liniuta imi iese stearsa.....ce puteti sa mi spuneti? .... Smile
Am cautat pe net si am inteles ca de multe ori iese asa.....plus ca e posibil sa fie ceva recent , adica 2-3 zile....e posibil sa fiu insarcinata?
Mentionez ca mi-am facut multe teste pana acum, toate de la acelasi producator, si pana ieri toate mi-au iesit curat negativ......nici nu stiud daca sa ma bucur sau nu...
Astept cu nerbadare...va pooop.... peace
Sper sa mai intre cineva azi,.....ca nu am cu cine sa ma sfatuiesc....mamici!!!!!! pls help!!!! boo
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 23 Iun 2009, 9:22 am

eu iti tin pumnii cris pupi hug Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 4246
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 23 Iun 2009, 9:27 am

Cafea - 300 grame, 3 calorii, 0 proteine, 0 lipide, 0 carbohidrati, 0 fibre
Lapte de vaca 3% - 200 grame, 124 calorii, 6.8 proteine, 5.6 lipide, 10.6 carbohidrati, 0 fibre
Fornetti cu cascaval - 120 grame, 340.8 calorii, 9.8 proteine, 13.6 lipide, 42.7 carbohidrati, 0 fibre
Spaghete fierte - 200 grame, 316 calorii, 11.6 proteine, 1.8 lipide, 61.8 carbohidrati, 3.6 fibre
Sos carbonara cu parmesan Dolmio - 100 grame, 91 calorii, 2.4 proteine, 7.2 lipide, 4.2 carbohidrati, 0.4 fibre
---------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL: 920 grame, 874.8 calorii, 30.6 proteine, 28.2 lipide, 119.3 carbohidrati, 4 fibre

+ o felie diplomat,cat sa aiba,maxim 400 cal.
asta am mancat ieri.
deci TOTAL+1274 cal.

CRIS si mie mi-a iesit stearsa a 2-a liniuta la fiecare sarcina,dupa vreo 2 sapt dc ai face alt test ti-ar iesi mai clara.cand esti insarcinata ajunge un hormon in urina si apare a 2-a liniuta,acel hormon nu are cum sa ajunga in urina DECAT LA SARCINA,asa ca nu exista dubii.
deeeeeeeeeeeci.................FELICITARI birthday birthday birthday birthday birthday esti insarcinataaaaaaaaaa bounce bounce bounce bounce .
doar ca tre sa ai grija in primul trimestru ca sarcina se poate elimina singura pe cale naturala nu se stie din ce motive,eu am patit 1 data,am avut 6 sapt si 3 zile si mi s-a declansat ciclul,pana la 2 luni se zice ca org elimina ceea ce nu e in regula,sper la tine sa nu fie cazul,dar fara ridicat greutati,fara bai fierbinti,ai mare grija.

FELICITARI si la medic n-are rost inca sa mergi,eu am mers dupa ce mi-a intarziat 3 sapt si cu vezica plina,ca altfel nu prea vede nimic ca e sarcina prea mica.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 23 Iun 2009, 9:32 am

in cazul asta....FELICITARI!!!!!!!!!! Flowers Flowers Flowers bucurie bucurie bucurie birthday birthday birthday
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Mar 23 Iun 2009, 9:35 am

rade rade rade
Vaiiiiiiiiiiiiiiiiii....oh my god!!!!!!!
Mi-am facut un test aseara si unul astazi Smile
Inca nu pot sa cred, sunt putin in stare de soc.....de aseara.....
Sper sa fie ok fetelor...oricum mai astept si mi mai fac cateva teste in urmatoarele zile Smile
Nu pot sa cred......
rade Si uite asa am mai animat topicul....astept sa mi mai dati sfaturi, etc....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 23 Iun 2009, 9:42 am

crixutz/aaaaaaa mic/a wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 35 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB