Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 10:47 am

asa n-am chef de nimic SadSad,decat de mancat zid zid zid .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 10:50 am

ai mey deiutza kiss
nici eu n-am chef de nimic util...as avea atatea de facut si n-am nici cel mai mic chef


fug si eu, revin mai incolo kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 11:24 am

andreea_2008 a scris:fug si eu, revin mai incolo kiss

ai PM si o zi frumoasa kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 11:24 am

m-am pus sa sterg geamurile,oglinzile,sticla de la masa,tv-ul,tot ce e desticla,numai sa nu ma mai gandesc la mancare :D.
imediat e fiarta fasolea mea si o fac,ca de asta mananc,problema e ca am chef sa mananc prostii SadSad.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 11:28 am

arime a scris:ai PM si o zi frumoasa kiss
multumesc la fel wink am raspuns la PM
deiutza spor la treaba kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 11:53 am

deiutza23 a scris:m-am pus sa sterg geamurile,oglinzile,sticla de la masa,tv-ul,tot ce e desticla,numai sa nu ma mai gandesc la mancare :D.
imediat e fiarta fasolea mea si o fac,ca de asta mananc,problema e ca am chef sa mananc prostii SadSad.

Sa si spor deiutza... si pofta mare cand o sa fie gata fasolica wink sa fii tare azi, trebuie cumva sa reusesti sa te tii departe de tentatii/prostii pupi
De dimi tot trag de mine sa fac ceva in casa, doar o supa de pui am reusit sa pun la foc si imediat merg sa sortez rufele pt. spalat. Dupa ce bag rufele la spalat, merg sa spal vasele spal vase toata ziua vase si iar vase :canta:

Andreea zi faina si ne gasesti tot aici kiss
fug! fuga
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Vin 10 Apr 2009, 11:56 am

Mai da ce fete harnice. Sa veti spor, Medeea, deea lol!
PAi nici eu nu vreau sa dau iama in porcarii, sa ma mentin eventual sa mai scad 1 kil- Vreau sa postesc cu multe cruditati ( cum vreau eu de obicei cake )

Azi de dim aveam o pofta nebuna de a manca orice si oricat si m-am oprit la un sg colacel. Si e aproape ora 12. Zic eu k e oki
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Vin 10 Apr 2009, 12:31 pm

Buna fetelor!
Eu am lasat disociata de tot, aveam de gand(ieri) sa continui cu fructe la micul dejun, azi n-am facut asa si am lada de la frigi plina cu fructe...dar nu-mi mai trebuie. Sper macar diseara sa pap fructe sau compot sa ma umflu si sa nu-mi mai trebuiasca altceva.
De azi numar calorii si incerc sa nu depasesc ( maxim) 1200... zid macar sa ma mentin, nu sa ma ingras... Merci
Arime chiar am vrut aseara sa intreb de tort, parca citisem ca ai pofte, dar ma gandeam sa nu fie poftele din capul meu si sa ma fac de rusine. Foarte frumos a iesit, cred ca e si foarte bun wink
Deiutza sport la treaba.
Juli ma bucur ca ai venit si tu, sper sa ajunga si Alina cu Vani wink Ti-am trimis o invitatie pe mess.
Andreea ma bucur ca au efect medicamentele. Tare ma tenteaza si pe mine asa ceva, sa nu mai am pofte si foame nebuna...La multi ani tatalui tau! Maine e ziua lui sau duminica?
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 12:40 pm

sa va spun si eu ce am mancat azi
-cafea cu zaharina
-2 mere
-4 napolitane cu cacao
-biscuiti cu miere(nu stiu cati)
-fasole batuta,o farfurie potrivita.
shot shot shot shot shot shot
si nu am nici un chef de biciclit,sper sa-mi vina cheful pana peste 30 de min cand il culc pe Edy.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Vin 10 Apr 2009, 12:49 pm

Deiutza nu esti singura, eu am facut si mai rau pupi Cred ca aerul asta de sarbatoare e de vina Smile
Eu deja de cateva zile tot asa fac, ma amagesc ca sunt la dieta (disociata inca) si tot pe langa. Tu ai tinut foarte bine astea 9 zile. wink


Eu ies ca am ceva treaba, o sa revin mai tarziu sau diseara.
Pup fetele si va doresc o zi frumoasa! pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 12:58 pm

ok, e bine de stiut, am crezut ca faptul ca s-a lucrat la forum s-a suprapus cu eroarea... i-am dat un mail sa imi dea mai multe detalii. mersi!
arime vezi ca te asteapta un mail wink
eu fug sa fac baita
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 1:10 pm

livia prietenie nu de mai stresa, de la inceputul anului tot incep sa fac sport, sa pap cat de cat oK, dar tot o dau in bara la cateva zile ametit Am inceput sa nu ma mai gandesc si sa iau fiecare zi asa cum vine,fara sa ma stresez si sper sa imi revin pana la urma. O zi frumoasa si sa-ti rezolvi treburile bine
A iesit super bun tortuletul, am si reusit sa pap o feliuta mai mare pana la ora asta pofta

deiutza cum merge treaba?

andreea_2008 a scris:
ok, e bine de stiut, am crezut ca faptul ca s-a lucrat la forum s-a suprapus cu eroarea... i-am dat un mail sa imi dea mai multe detalii. mersi!
arime vezi ca te asteapta un mail wink
eu fug sa fac baita

multumesc frumos Andreea, din pacate nu am primit niciun mail scratch Rolling Eyes
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 1:11 pm

am mai mancat vreo 8 napolitane zid zid zid zid ,acum ma urc pe bicicleta si sper sa am chef,sa nu ma opresc dupa 20 de min SadSad.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 1:20 pm

arime a scris:livia
multumesc frumos Andreea, din pacate nu am primit niciun mail scratch Rolling Eyes
mmm.....pai ce mail ai trecut pe idieta? poate e trecut gresit si de-aia n-ai primit
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 10 Apr 2009, 1:23 pm

m-am razgandit,i-am facut un dus rapid la Sori si nu am nici un strop de chef de biciclit SadSad.
ma pun sa dorm si eu cu copiii,mai vb maine,paaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 1:33 pm

andreea_2008 a scris:
arime a scris:livia
multumesc frumos Andreea, din pacate nu am primit niciun mail scratch Rolling Eyes
mmm.....pai ce mail ai trecut pe idieta? poate e trecut gresit si de-aia n-ai primit

nu este gresit, este mailul ce-l folosesc wink


deiutza23 a scris:m-am razgandit,i-am facut un dus rapid la Sori si nu am nici un strop de chef de biciclit SadSad.
ma pun sa dorm si eu cu copiii,mai vb maine,paaaaaaa.

somnic pufos deiutza, vb. maine pupi


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 6:17 pm, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Vin 10 Apr 2009, 1:36 pm

Deea odihna placuta ;) o pauza e oki- mai ales ca tu biciclesti zilnic wink
Arime- chiar ti-ai facut poftele... e asa fain ca stii sa prepari torturi flower , eu as da iama in unul odata ( ai papat doar o feliuta mai mare??? cu restul ce ai facut ? croseta
Liiva , bafta cu numaratul caloriilor, Nici eu nu mai tin nimic, dar incerc sa nu sar calul. Stefan ce mai fce?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 2:05 pm

avr_dana a scris:Arime- chiar ti-ai facut poftele... e asa fain ca stii sa prepari torturi flower , eu as da iama in unul odata ( ai papat doar o feliuta mai mare??? cu restul ce ai facut ? croseta
Intre timp am mai papat o feliuta mai mare wink noroc ca sotului ii place si deja a dat iama in tort, ca era crima pt. mine sa-l pap singura! rade Dana pe restul il disociez azi foame

Dana chiar ca-i super sa stii sa faci torturi, mai nou sunt aprovizionata cu de toate in ce priveste tortelitul si cum mi se pune pata sa fac tort trec la treaba bee bee dama


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 6:18 pm, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 2:21 pm

Buna ziua fetelor pupi hug . Aveam de gand sa stau mai mult cu voi, dar cred ca s-a trezit Marutza boo .
ARIME foarte frumos tortuletzul wink ... sa-l disociezi sanatoasa pupi .
DEIUTZA, LIVIA si eu am ganduri criminale azi zid ... deja am papat 2 chiftelutze de post si o bucatica mica de praji cu mere ups (am facut-o cu faina integrala si fructoza, dar problema e ca are si gris Rolling Eyes ).
Ma gandeam si eu sa ma las de dieta, dar e cam devreme Neutral ... merg inainte cu Monti, bine ca am papat prostioarele nepermise acum de dimineata si sper sa nu mai fac abateri azi peace .
AN-DEEA La multi ani pt.tatal tau hug si bafta sa gasesti tortuletzul pe care il vrei. Ma bucur pt.tine ca esti mai slabutza pupi .
ANDRICA si tie mii de felicitari kiss ... esti f.tare. Dar sper ca atunci cand ajungi la 48 kg nu mai schimbi tickerul ca ma iau de tine Twisted Evil .
DANUTZA as tine si eu post, doar ca nu stiu ce sa manac de post si sa fie si Monti Rolling Eyes .
Ma duc sa vad de Marutza si daca doarme revin lol!.


Ultima editare efectuata de catre ramomic in Vin 10 Apr 2009, 2:53 pm, editata de 1 ori
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 2:21 pm

mmm... tooort cake
eu acum beau un capucino si pap o felie de paine de secara cu dulceata de capsuni diet (total 177cal)


ramo 100% sigur nu-l duc mai jos de 48 wink promit
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 2:23 pm

Dimineata aveam mai putin la cantar decat ieri, dar tot mai mult decat la inceputul saptamanii, adik 77.1 kg Sad . Nu stiu de la ce ar putea fi Neutral . Am baut ieri ceai diuretic, dar nu prea am fost la baie de la el No, deci o fi retentie de apa.
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 2:25 pm

sigur e ca de ingrasat nu aveai de la ce wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 2:26 pm

andreea_2008 a scris:mmm... tooort cake
eu acum beau un capucino si pap o felie de paine de secara cu dulceata de capsuni diet (total 177cal)
ramo 100% sigur nu-l duc mai jos de 48 wink promit
kiss Inca nu am fost sa vad de Mara ... e liniste wink , deci probabil doarme. Oricum e tata cu ea.

AND-EEA unde a gasit verisoara ta chifle din acelea? Am citi pe siteul lor ca incep sa comercializeze produse din noiembrie, dar probabil era vorba de nov.anul trecut Smile si deja se gasesc in magazine wink . Ce bine ar fi bucurie .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 2:29 pm

despre ce fel de chifle vorbiti?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 2:51 pm

andreea_2008 a scris:despre ce fel de chifle vorbiti?

"Slabesti mancand" se numesc ;) ... cred ca sunt de la cei cu mixurile de faina, nu? (premixuri)
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB