Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce masina de cusut recomandati (6)

+119
Den98
AITEN
AMEE
ema
ladybird
MihaelaT
Celia
Alenia
gigikent4456
Danutzaaa
adyrsf
lorry_vintila
Carmen07
SemyazaAngel
oliv
oana h.
LRodica
kisskmy
simonaamalia
iriclau
juillet
alinnusha92
aurishta
Cella's crafts
gabriela1554
dorina narita
lori16ro
zugy
Lucyjuke
christinuca
Grigorii
michelinebeaulieu
raluca ecaterina
norelif
GabiTomas
didiana2015
bamsegras
piticutz82
bebelusha
geany
cib3
impresii
Dom22
IoanaMarin
orhapetru
ioana84
Phlom
Samarineanca
Tigrisor
Dionisia
Admina
SilviaDumitrescu
diada
andreeaissewing
wizpatch
AlexandraN
marianaelenabraicu
Selina
piciul
nico21
ioana soare
vraciu.vlad
Fancy-
sirbu adriana
noki
brunics
claudia_mami
dory
Greteledelweiss
adii
nalexandra
danabarbu2007
Tina_Dor
fiordaliso
mitulina
Coccinelle
shiva
Deiiutsa
tomari
pisi
Gerlinde13
marianaradoviciu
GinaP
Mars79
Florin B
deeoxana
teodora_vis
dixi220
Cristina05
Ladia
onutza907
Oanad21
CarmenClaudia
Butterfly_Amalia
kabunta
anna_sandu
adumitrescu
steauainserarii
contessina
nico1206
zmz
elenaveronica
cif2010
tinap7
arielas
Floren
geanina_scumpica
despina13cucli
gobelin
MagdaMarin
melinda2012
clodi
bimbo
Ubicua
rosita
valentinadof
elena.20
erendis
mar_ysa_28
123 participanți

Pagina 17 din 17 Înapoi  1 ... 10 ... 15, 16, 17

In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Ce masina de cusut sa imi achizitionez?

Mesaj Scris de Den98 Vin 17 Ian 2020, 7:02 pm

Buna ziua! Am nevoie de ajutor in alegerea primei masini de cusut. O voi folosi pentru propria vestimentatie, deoarece foarte greu imi gasesc fuste si rochii mai lungi. As vrea pe viitor sa fac ceva mai mult din acest hobby. De aceea vreau o masina buna, pentru materiale subtiri si grose. O sa invat pe ea, dar vreau sa o folosesc multi ani de acum incolo. Am cautat pe internet si din ce am inteles cele mai bune brand-uri ar fi Singer, Brother, Juki.. Nu stiu ce sa aleg, nu vreau sa fac o greseala. Bugetul meu ar fi de maxim 1500 lei. Multumesc!
Den98
Den98
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/01/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de LRodica Sam 18 Ian 2020, 8:16 pm

Buna seara.
Nu ma pricep la masini de cusut, dar daca cititi acest subiect Ce masina de cusut recomandati cred ca veti gasi multe postari (una chiar mai sus) cu recomandari legate de masini de cusut.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Dum 19 Ian 2020, 5:53 pm

Eu am Janome, sunt foarte multumita de ea. Am si Elna, la fel foarte multumita! Am vazut ca sunt multe reduceri pe decusut.ro.

uite link super pret!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de mihaelapaier Vin 28 Feb 2020, 1:49 am

Buna ziua.Doresc sa imi cumpar o masina, sunt incepatoare.Ma gandesc sa o folosesc pentru cusut cearceaf cu elastic si/sau rochii.Pentru ca sunt incepatoare,mai ales ca nu stiu daca voi reusi sa ma descurc, as lua o masina entry level, dar pentru cearceafuri cred ca mi-ar fi mai usor cu o masina industriala, desi nu prea am unde sa o tin.
Aveti idee unde as putea sa gasesc bumbac uni mai de calitate, poate cu ceva sintetic, sa nu se sifoneze asa de tare si sa reziste la spalari repetate?Sa se simta si placut la atingere.
Va multumesc.
mihaelapaier
mihaelapaier
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : arges
Data de inscriere : 16/02/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty masina de cusut 2019

Mesaj Scris de marianasept Vin 28 Feb 2020, 1:56 pm

buna sant multe oferte de masini de cusut si doresc o masina dar nu stiu de care ,cea care are 4 papiote cu taierea materialului dar nu stiu cum cosi un fermoar sau bati o butonierea,acea masina este numai pentru surfilat?
multumesc.
sau ce fel de masina de cusut Singer sau BROTHER;
VA ROG SA MA AJUTATI AM 60 DE ANI ,AM SA-I FAC LA TOAMNA SI AS VREA PT. MINE O MASINA CARE ESTE MAI USOARA SI DE BAGAT ATA IN AC MAI VIZIBIL,CA STAU MAI PROSTICEL CU VEDEREA,CE ZICETI?
MULTUMESC,
ASTEPT UN RASPUNS DE LA VOI,
O ZI PLACUTA.
marianasept
marianasept
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : giurgiu
Data de inscriere : 15/02/2019

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de elenaveronica Vin 28 Feb 2020, 4:03 pm

Nu v-o recomand pe cea cu 4 ate deoarece este destul de complicat de folosit. Eu am cumpărat una de la Lidl și vreo două zile m-am uitat la ea pana mi-am făcut curaj sa o folosesc. Ea este buna pt materiale elastice.
Va recomand o mașină de cusut obișnuita, electrica, eu am una de la Carrefour și sunt mulțumita pt ca face o mulțime de cusături, butoniera. Dar dacă stați prost cu vederea poate ar fi bine sa folosiți o lupă atunci când băgați ață în ac
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Sam 29 Feb 2020, 8:28 am

mihaelapaier a scris:Buna ziua.Doresc sa imi cumpar o masina, sunt incepatoare.Ma gandesc sa o folosesc pentru cusut cearceaf cu elastic si/sau rochii.Pentru ca sunt incepatoare,mai ales ca nu stiu daca voi reusi sa ma descurc, as lua o masina entry level, dar pentru cearceafuri cred ca mi-ar fi mai usor cu o masina industriala, desi nu prea am unde sa o tin.
Aveti idee unde as putea sa gasesc bumbac uni mai de calitate, poate cu ceva sintetic, sa nu se sifoneze asa de tare si sa reziste la spalari repetate?Sa se simta si placut la atingere.
Va multumesc.

O da, materiale pentru lenjerie, chiar si uni a avut Stelian Bors pe FB si Stelian Tesaturi tot pe FB. Materiale bune, la 3m latime, in jur de 13-15 leim.

Da, ai dreptate, ca si masina de cusut este extraordinara una  industrialan la facut lenjerii, ai alta stabilitate la material si viteza la lucru! Dar spatiul este o problema. Daca stai la bloc... si zgomotul ar putea fi alta problema!

Incearca o masina liniara casnica si vezi pe urma cum te aranjeaza. O poti lua chiar din market si daca nu te descurci cum ti-ai dori, in cateva zile o duci inapoi, nu retin care este perioada de retur.

Spor maxim!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de mihaelapaier Sam 29 Feb 2020, 10:01 pm

Multumesc!
mihaelapaier
mihaelapaier
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : arges
Data de inscriere : 16/02/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Bitterblue Sam 07 Mar 2020, 12:59 pm

Salut!

Mă gândesc să-mi cumpăr o mașină de cusut Privileg 480. Știe cineva ce putere are motorul? În manual scrie doar că becul poate avea cel mult 15 W. Nu zice nimic despre motor. (Ori n-am văzut eu, pentru că e în germană.)

Mi se pare că e mai veche de 20 de ani. Credeți că e o mașină care va mai rezista încă 20 de ani?
Bitterblue
Bitterblue
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : acasă
Data de inscriere : 01/03/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Dum 08 Mar 2020, 1:28 pm

Vad ca este din piese metalice, mai rezista 100 de ani! Dar sa o folosesti. Imi spunea cineva ca singura chestie la masinile astea vechi, metalice nefolosite, se inchileaza uleiul pe ele si se degreseaza greu. Rezolvabil! dar o iei sa lucrezi pe ea, nu? Nu imi dau seama de puterea motorului, daca mai este Orha Petru sa ne lumineze, sau altcineva...

Succes in alegere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Bitterblue Dum 08 Mar 2020, 6:15 pm

diada a scris:Vad ca este din piese metalice, mai rezista 100 de ani! Dar sa o folosesti. Imi spunea cineva ca singura chestie la masinile astea vechi, metalice nefolosite, se inchileaza uleiul pe ele si se degreseaza greu. Rezolvabil! dar o iei sa lucrezi pe ea, nu? Nu imi dau seama de puterea motorului, daca mai este Orha Petru sa ne lumineze, sau altcineva...

Succes in alegere!

Mulțumesc! O iau să lucrez pe ea... de câteva ori pe an. Smile
Bitterblue
Bitterblue
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : acasă
Data de inscriere : 01/03/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Bitterblue Sam 14 Mar 2020, 11:11 pm

Bitterblue a scris:Mă gândesc să-mi cumpăr o mașină de cusut Privileg 480. Știe cineva ce putere are motorul?

Am găsit informația pe fundul mașinii: motorul are 55 W.
Bitterblue
Bitterblue
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : acasă
Data de inscriere : 01/03/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Mar 17 Mar 2020, 8:50 am

Ai cumparat-o?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Bitterblue Mar 17 Mar 2020, 4:45 pm

diada a scris:Ai cumparat-o?

Da. Merge foarte bine.
Bitterblue
Bitterblue
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : acasă
Data de inscriere : 01/03/2020

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Mier 18 Mar 2020, 9:08 am

Ce ma bucur! s-o folosesti mult, sa-ti aduca satisfactii maxime!!! hug


_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Panea Laura Dum 31 Oct 2021, 10:44 pm

Buna seara,
Din pacate draga mea masina de cusut, care m-a servit timp de 23 ani (fiind second cand am cumparat-o) s-a stricat. Nu mai stiu ce sa-i fac No No
Astfel ca am nevoie de o parere despre masina de cusut JANOME 1522DG.
Daca sunt persoane care au masina, sau au avut ocazia sa o foloseasca si pot sa revina cu pareri (este o masina buna care merita cumparata , daca este silentioasa -pt folosit la bloc; merge pe materile groase de ex. tiv blug, si pe materiale strech, jerse, licra etc; se pot inlocui acele rupte cu unele din comert). Cos doar pentru familie, dar folosesc masina de cusut des.
Orice informatie este binevenita. Multumesc
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Joi 04 Noi 2021, 10:55 am

Mi-ar fi placut sa am aceasta masina de cusut, din cate am vazut pe net, este buna masina, si la pret bun! Merita cumparata.

La materialele licra toate masinile liniare casnice au o problema in a le coase. Depinde si de material foarte mult. Un licra il coase, altul nu.

Sa ne spui daca ti-ai cumparat-o!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Panea Laura Mier 13 Apr 2022, 7:01 pm

Buna fetelor,
Am cumparat JANOME 1522DG de la Flaonco, la pretul de pe site 750 (in magazin era 899 la momentul respectiv, dar au facut aliniere la pretul de pe site).
Sunt foarte multumita. Am cusut materiale elastice, licra, bumbac cu eleasran, ponteroma, scuba, blug, bumbac simplu. Merge foarte bine pe toate. Am reusit sa fac tiv la blug, trece putin ajutata peste partile groase, insa nu sare nici un pas.
Are cateva accesorii-picioruse, nu face galagie mare, este destul de usoara (fata de batranica anterioara care avea mult metal). Ata am folosit de 120, acul l-am inlocuit cu unul din comert fara probleme.
Recomand cu drag.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de LRodica Joi 14 Apr 2022, 11:27 am

Multumim pentru recomandare.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de ema Mier 20 Apr 2022, 3:09 pm

Janome e o masina de cusut casnica foarte buna. Coase bine in mai multe puncte, trece bine grosimile, coase bine tesaturile subtiri. Si ce este foarte important pt mine, este faptul ca e din metal. Nu e plina de plastic.
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

diada apreciază acest mesaj

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de diada Mier 27 Apr 2022, 10:46 am

Pentru cine lucreaza masiv, adica 8 ore pe zi, are nevoie de o masina industriala. Masina casnica este pentru casa.
Am avut surpriza sa recomand o masina casnica, foarte buna la casa omului. In 4 luni a omorat-o. Pentru ca, tipa lucra 10 ore pe zi. Masina casnica nu a putut acoperi volumul asta de lucru si pur si simplu i s-a intepenit tija. Fiind in garantie a fost reparata si a reluat activitatea, mai incet, adica pentru butoniere, cusaturi decorative. Pentru celelalte, a fost inlocuita de o masina industriala.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati (6) - Pagina 17 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati (6)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 17 Înapoi  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB