Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

+54
Floren
Samarineanca
dorina narita
lacrisel
tantza_m
Danutzaaa
Day
Tache Marilena
elenaveronica
i.xell
duchess
irish05
dragan mirela
canadianca50
clodi
michelinebeaulieu
stejara
scoobbyy
sergiu valentin
barbin
tiana
katy51
Giorgiflor
Amaliamda
diada
Greteledelweiss
emmancita
danniela
gloriamix
MihaelaT
cory74
AlinaJ.Bijoux
letho
AcidoR
CCristinaC
iuliana72
piciul
SilviaDumitrescu
Dorulet
despina13cucli
victoriacus
CarmenClaudia
Gabica
MagdaMarin
Admina
marry_a19
Giorgi
bisisica bijuterii
Gianina4ever
arielas
valentinadof
Gabiuta
oanaraluca
Giobsy
58 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Vin 12 Dec 2014, 10:49 pm

Frumos,util si destept,Floren,sa-l stapanesti sanatoasa,imi imaginez cata bucurie iti aduce mai ales acum,in preajma sarbatorilor!
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Floren Vin 12 Dec 2014, 11:03 pm

Multumesc ,Micheline ! E atat de complex , incat ma incita la tot felul de minuni ! Smile
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Vin 19 Dec 2014, 7:06 pm

Iata ce mi-am cumparat recent:sarma pentru anse de radiestezie,ca sa depistam hotii de cadouri din laboratorul lui Mos Craciun!
Nu stiati ca exista?
Ce va mirati?Sunt-hoti intre cei ce dorm,in biblioteca,intre cei ce vorbesc...(copiii care se uita la harry potter si bibliotecar stiu in ce zona bat eu campii! rade rade rade rade rade  )[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
Se pot face si din sarme  din cablul electric,dar astea sint formate deja si mi-e mai simplu.
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Admina Sam 20 Dec 2014, 2:47 am

Micheline, am mutat discutiile la Medicina alternativa, unde aveam ceva referiri despre inforenergetica si aceste accesorii pentru practicarea ei. Gand la gand, pt.ca vroiam sa dezvoltam subiectul, mai stii ca l-am atins in alta parte a forumului. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de myky7robc Sam 20 Dec 2014, 5:35 pm

micheline, eu nu am inteles pt ce sunt carligele acelea. zid
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Dum 21 Dec 2014, 2:25 am

Pentru sustinerea plantelor in ghivece,initial.
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de myky7robc Dum 21 Dec 2014, 3:33 pm

Nu inteleg cum sa sustii plantele in ghivece cu niste carlige asa simple?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Floren Dum 21 Dec 2014, 6:33 pm

Micheline , ai devenit tare ironica in ultima vreme ! Cred ca , la raspunsul pe care i l-ai dat lui Myky , ai uitat sa pui un " wink " sau un " rade "
Myky , carligele alea ii folosesc sa masoare energii ( mai mult sau mai putin pozitive ) , ca sa vada ce fantome o bantuie ( Micheline , nu arunca cu rosii ! Chiar tu ai afirmat-o ! ) Vezi topicul " medicina alternativa " !

L.E. Acuma am vazut si eu ca pe ambalaj scrie ceva de "pflanzen" , insa clar ca utilitatea data este cu totul alta !


Ultima editare efectuata de catre Floren in Lun 22 Dec 2014, 11:14 am, editata de 1 ori
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de myky7robc Lun 22 Dec 2014, 1:24 am

floren ms ca m-ai luminat, tu.
michelin considera ca nu am interbat nimic, ca eu chiar nu am glumit, dar asta e.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Admina Lun 22 Dec 2014, 1:46 am

Da, scuze ca am mutat discutia, dar chiar nu era despre Moda si oricum intrasem in detalii prea mult. Am scris unde am mutat, insa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Sam 27 Dec 2014, 9:17 am

Fetelor,scuzati-ma pentru neintelegere! Miky,eu am crezut ca tu intrebi de utilitatea lor reala;Floren,vezi,n-am vrut sa fiu ironica (ironica eram cu fantomele :D )! O sa pun poze cu detalii.
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 20 Ian 2015, 10:15 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mi-am luat aceasta masuta pentru a nu mai instala masa cea mare de calcat cand descalc cusaturi.
E 30 ron si e inca in oferta.Eu sunt foarte incantata de ea.
Urmeaza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dream cather pt sotul meu care are cosmaruri cu scamele male de pe jos si un trim cather pentru mine .

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 20 Ian 2015, 10:17 pm

Sa le folositi sanatosi Magda!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de piciul Mier 21 Ian 2015, 6:18 am

Unde este la oferta Magda?
Sa le folositi sanatosi! Practice si utile!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de diada Mier 21 Ian 2015, 11:04 am

Pana intra Magda, iti raspund eu, sunt la oferta de luni in LIDL, posibil sa o gasesti si astazi. Imi pun si eu sotul sa se duca azi sa mi-o cumpere, daca o mai fi la mine in oras...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tomari Mier 21 Ian 2015, 4:31 pm

La anuntul Magdei am cumparat si eu masa de calcat; am observat ca dedesubt are plasa metalica pentru trecerea aburului; multumesc Magda pentru postarea anuntului pupi

PS Masina de surfilat o comanzi de la adresa respectiva ?
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 21 Ian 2015, 5:29 pm

Nu masina o cumpar cu doar acel cos de prins scame ,scame care sunt cosmarul sotului meu.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Joi 22 Ian 2015, 10:17 am

Magda,sa le folosesti cu spor(sa umpli cosul de scame)!

Ie-te ce ne-a luat tati alaltaieri!Nu ne mai ducem la prasit(asa ne recomanda cand ne vedea ca ne zbenguim prin casa)!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tomari Joi 22 Ian 2015, 2:09 pm

Micheline spor la pedalat! am si eu una si am folosit-o doar ca scaunul este incomod, concluzie la care a ajuns si sotul. La pedala, panglica de cauciuc care se regleaza nu se poate strange dupa picior scaiul fiind doar la capat, colac peste pupaza de cate ori pedalez la scurt timp incep durerile de spate; probabil ca avand probleme cu coloana nu e un exercitiu indicat scratch

Magda multumesc de precizari Merci  ;eu folosesc metoda indicata de Geany si Karina, adica o plasa mica  Smile pe care o pun sub masina si las in fata lejer sa cada scamele  hug
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Joi 22 Ian 2015, 2:33 pm

Sarut-mana,tomari!
La noi scaunul e comod,iar pedala o calcam...pe talpa,nu folosim deloc legaturile!
Scaunul poti sa il modifici,oare,sau sa il inlocuiesti si sa ii schimbi inaltimea astfel incat sa ajungi sa te simti bine?!
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de myky7robc Joi 22 Ian 2015, 9:53 pm

eu nu vad poza michelin Sad
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tomari Joi 22 Ian 2015, 10:25 pm

Micheline scaunul se regleaza dupa inaltimea fiecaruia stand in picioare astfel incat sezutul sa fie deasupra scaunului; astfel nu risti sa-ti invinetesti picioarele de tija de sustinere la pedalare. Se poate modifica si pozitia manerului.
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Karina33 Joi 22 Ian 2015, 10:55 pm

tomari a scris:

Magda multumesc de precizari Merci  ;eu folosesc metoda indicata de Geany si Karina, adica o plasa mica  Smile pe care o pun sub masina si las in fata lejer sa cada scamele  hug

Ntz, ntz! Nu-i solutie utilizata sau recomandata de mine! Eu nu suport sa ma incurce ceva cand lucrez, asa ca spatiul meu de lucru la masina cat mai aerat. M-as incurca in punga aia, de fapt am aruncat si cutiuta aia cu care a fost livrat Brotherul, n-am folosit-o niciodata.
Nici cand lucram in sufrageria mochetata nu am incercat sa fac asa ceva. Cat muncesc fac resturi, scame si ate fara sa ma cenzurez prea tare. Apoi fac curat. Altfel as reusi doar sa ma enervez nefacand nimic cum trebuie.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Joi 22 Ian 2015, 11:59 pm

tomari a scris:Micheline scaunul se regleaza dupa inaltimea fiecaruia stand in picioare astfel incat sezutul sa fie deasupra scaunului; astfel nu risti sa-ti invinetesti picioarele de tija de sustinere la pedalare. Se poate modifica si pozitia manerului.

La mine manerul nu se modifica,dar n-am nimic de reprosat,am asezat-o-de la inceput la inaltimea care ne-a convenit si mai si sintem toti cam pe acelas calapod si manerul e la fix!E luata de pe net, fara probe si e tare placuta..Sintem super incantate noi,fetele,de ea!!!
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de ela_v Vin 23 Ian 2015, 12:49 pm

Buna,fetelor,eu va recomand perie cu abur electrica,.  de la LIDL,pret 55lei,acum este in oferta(calca cu aburi orizontal si vertical,curata scame cu perie detasabila).Imi pare rau ca nu am poza.Cred ca e utila si in concediu pentru ca nu ocupa spatiu.
                                        Spor la cumparaturi!
ela_v
ela_v
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 72
Localizare : oltenita
Data de inscriere : 10/12/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 12 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB