Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

+54
Floren
Samarineanca
dorina narita
lacrisel
tantza_m
Danutzaaa
Day
Tache Marilena
elenaveronica
i.xell
duchess
irish05
dragan mirela
canadianca50
clodi
michelinebeaulieu
stejara
scoobbyy
sergiu valentin
barbin
tiana
katy51
Giorgiflor
Amaliamda
diada
Greteledelweiss
emmancita
danniela
gloriamix
MihaelaT
cory74
AlinaJ.Bijoux
letho
AcidoR
CCristinaC
iuliana72
piciul
SilviaDumitrescu
Dorulet
despina13cucli
victoriacus
CarmenClaudia
Gabica
MagdaMarin
Admina
marry_a19
Giorgi
bisisica bijuterii
Gianina4ever
arielas
valentinadof
Gabiuta
oanaraluca
Giobsy
58 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Mar 16 Apr 2013, 11:02 am

MagdaMarin, felicitări
Nu vopsi masa că dacă vede verişoara ce bună este, şi-o recuperează wink
las-o aşa şi fă-ţi treaba cu ea. cos
Îmi place ideea cu oglinzile.
Şi eu recuperez de peste tot diverse obiecte, le recondiţionez cât pot şi le folosesc.
Săptămâna trecută am vopsit o banchetă, cu lac coloarea Tek, când am terminat cu ea avea o frumoasă imagine de banchetă din furnir.
Din păcate soţul meu a lăsat-o afară, pe terasă, s-a pus ploaia şi jumătate din ea, s-a "înflorit". După 2 zile am pus mâna pe şlefuitor am frecat până apoape de lemn şi am revopsit-o.
Acum are un aer vintange.
Din păcate nu am poze, mi s-a sticat aparatul foto.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Joi 18 Apr 2013, 11:47 am

fetelor, multumesc! hug
sic a sa fie totul complet...ieri mi-am mai cumparat si o fusta rosie rade pe care am dosit-o repede...o sa o scot mai incolo la vedere wink
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Joi 18 Apr 2013, 12:00 pm

...cand o sa fie deja veche Bisisica rade , veche pentru sotul tau!!! Sa ne pui poza macar noua, ca nu te spunem!!

Magdo, stiu ca ai idei dar iti mai dau eu una sa tot ai treaba de facut. Fa o rama pentru oglizile tale asa cu forma pe care o au. Rama poate sa fie din crengi impletite si vopsite in alb, gri, sau facuta din carton, am vazut pe aici o metoda cum faceau fetele.
Si eu mi-am luat 2 fuste si o bluza. Una din fuste e in doua culori ca la provocare si nu stiu cu ce bluza sa o asortez. e neagra pe mijloc si cu alb in parti.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de CarmenClaudia Joi 18 Apr 2013, 2:58 pm

danniela a scris:
Si eu mi-am luat 2 fuste si o bluza. Una din fuste e in doua culori ca la provocare si nu stiu cu ce bluza sa o asortez. e neagra pe mijloc si cu alb in parti.
Merge cu bluza cam de orice culoare, dar sa fie uni. Poti combina maxim 3 culori. Deci ai negru + alb + orice vrei tu.
Sa o porti sanatoasa fusta!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Joi 18 Apr 2013, 4:13 pm

Multumesc Carmen, o sa incerc, nu prea am dar vad eu...iaca o metoda de a-mi cumpara nu??? rade rade
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tiana Joi 18 Apr 2013, 9:02 pm

Magda inventiva ca de obicei! masa e super,vopseste-o cu vopsea alba ecologica pe baza de apa de la bric de ex,nu e scumpa si se comporta foarte bn.Nu se ingalbeneste si e rezistenta ,se poate vopsi si mobilier de gradina.Si pentru ca ai pus multe oglinzi asa am devenit geloasa pe tine pentru colectia de ate...
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de victoriacus Joi 18 Apr 2013, 9:53 pm

Magda,felicitari pentru inventivitate kiss
Bisisica sunt superbe sandalele.Lasa ca sotulu ii va trece,iar tu ramai cu sandalele wink
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Vin 19 Apr 2013, 10:33 am

victoriacus a scris:
Bisisica sunt superbe sandalele.Lasa ca sotulu ii va trece,iar tu ramai cu sandalele wink

lol! si cu fusta
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Vin 19 Apr 2013, 10:58 am

MihaelaT, am mai scris un mesaj, dar văd că nu s-a salvat; spune-am că-mi place mult cum ai folosit oglinzile. Am şi eu o sugestie, tot pentru mărirea luminozităţii.
Dacă ai CD-uri vechi, stricate, le poţi ataşa ca o ramă; Chiar şi pe grinzi pot fi montate. Vor reflecta frumos lumina.

Am încercat să fac un desen:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL]
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 19 Apr 2013, 4:14 pm


Nu-s eu cea cu oglinzile rade ci Magda vrea să le folosească. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Dum 21 Apr 2013, 7:44 pm

Scuze Mihaela, scrisesem un mesaj care nu s-a postat, am revenit mai tarziu, si am incurcat personajele. Dar cine stie, nimic nu e intamplator...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 22 Apr 2013, 9:23 pm

Nicio problemă, Gabica.
Azi m-a cadorisit şerifu cu un set nou pentru decorat torturi, cel de la Lidl. wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mie nu-mi plac posh-urile cu pungă, poate că nici nu am nimerit eu unele bune. Am tot aşa seringă, dar s-a şubrezit puţin, recipientul e din inox, vârfurile la fel, dar capacele sunt din ceva material plastic, dar a cedat şi l-am izolat cu nişte bandă. Mai am unul cu recipient mai mare, tot aşa transparent, dar merge în trepte ca pistolul pentru silicon şi nu-mi place.
Cum prind ocazia, cum îl testez pe acesta. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de despina13cucli Mar 23 Apr 2013, 9:27 am

să decorezi torturi cu spor!
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de tiana Mar 23 Apr 2013, 10:12 am

sa le folosesti cu drag! mie mi se pare greu sa umplu siringa cu creama,mi-e mai usor cu pos.
avatar
tiana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 223
Localizare : constanta
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Admina Mar 23 Apr 2013, 10:17 am

Mihaela, sa-l folosesti cu spor. Chiar te rog sa scri daca apuci sa-l incerci, cat timp e valabila oferta.
Nu cred ca am apucat sa ma plang, dar ma lupt si eu cu poshurile de ceva timp. Am avut unul Wilton, dar l-am pierdut, acum cativa ani. Acum am unul ok, doar ca e prea ingust sus si e groaznic sa-l umplu cu frisca sau creme moi. Cred ca am sa caut unul siringa, cum ai tu.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Gabica Mar 23 Apr 2013, 10:19 am

Cu atâtea sărbători care se arată în calendar, sigur îl vei folosi...Deja îmi plouă în gură... La prăjituri mă pricep doar teoretic, dau nişte sfaturi....
Rar iese ceva bun din mâinile mele....
Să ai sărbători dulci şi frumos ornate! Smile
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 23 Apr 2013, 2:16 pm

Mulţumesc!
Nu ştiu dacă apuc să-l folosesc zilele astea că am multe de făcut pentru şcoală, dar nu cred să fie mare diferenţă între el şi ce mai am.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Primul nu-mi place, îl evit, cel din mijloc chiar dacă-i mai mic şi trebuie încărcat mai des e grozav şi celălalt e cel de la Lidl.
Eu doar ornez cu el/ele, crema o pun cu lingura, o intind cu cutitul...


_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Mar 23 Apr 2013, 2:21 pm

Sa il folosesti cu drag Mihaela, la ce faci tu bun si faci des sigur iti va fi de bun folos.
Eu folosesc posh dar al meu miroase, or is eu mai.... desi il spal des, chiar si de sta in sertar nefolosit, dar tot miroase!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Dorulet Mar 23 Apr 2013, 3:41 pm

Mihaela,sa-ti iasa totul ok!Eu folosesc rar seringa,uneori posul,dar mai des utilizez punga:nici nu trebuie spalata,nici miros nu ramane,o arunc si gata.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 18 Mai 2013, 10:44 pm

Cum la noi in oras inca sunt magazine de 38 cu produse la 3.8 ron mi-am luat si eu vre-o 17 bluze.
Doar 3 pentru mine,restul pentru colege. wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ieri a adus o colega cateva bluze de acolo pentru alte colege.Cum eu am probat una cea care le adusese a facut remarca ca sa nu cumva sa le murdaresc zid eu eram hotarata s-o cumpar daca nu o lua altcineva,dar dupa acea remarca am lasat-o si am asteptat s-o ia alta fata.
Eu oricum aveam drum in acea zona sa-i iau soacrei iesirea din spital asa ca am intrebat aproape toate colegele daca vor si am luat vre-o 20 in cos ai am inceput sa dau telefoane ca sa le descriu modelul gasit pe stoc.
Asa ca am plecat acasa cu 17 bucati.
Pentru colege si neamuri.Sunt ca niste ii.Foarte usoare la purtat.
Eu imi luasem 4 dar i-am mai dat una cumnatei ca vroia si pe negru.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 18 Mai 2013, 11:16 pm

Sa le porti sanatoasa! sunt foarte frumoase!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de piciul Dum 19 Mai 2013, 10:09 am

Foarte practice si la moda e stilul "ie"
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 19 Mai 2013, 10:26 am

Si mie imi plac!!! Sa le porti sanatoasa si sa nu le murdaresti!!! rade rade
Cand am vazut 17 am crezut ca-s toate pentru tine rade
Eu mi-am luat 2 rochite una albastra si una rosie ca cea din poza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 19 Mai 2013, 6:41 pm

S-o porti sanatoasa Dani si noi am facut acest model dar pentru Karen Millen UK.


_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de danniela Dum 19 Mai 2013, 6:46 pm

Si pe ale mele scrie made in UK rade rade , le-oi fi facut tu?????
Cand ajung acasa ma uit unde is facute, poate scrie pe eticheta de la spate!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi ! Va arat si voua ! -7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB