Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 11 Iul 2011, 4:34 pm

Capitole anterioare:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Lun 11 Iul 2011, 7:27 pm

Foarte frumosi, sa-i poarte cu placere!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de emmancita Lun 11 Iul 2011, 8:11 pm

Multumim frumos! hug
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Cristache Mar 12 Iul 2011, 12:48 pm

vreau si eu sa zic cuiva ce mi-am luat azi; va zic voua ca am colegii toti plecati in CO.
Azi mi-am luat bilet - hai la bai - la Saturn in august - si nu credeam ca mai prind.
si tot azi am primit o cana cu autografe Razvan si Dani de la un concurs Nescafe- cana despre care credeam ca nu va ajunge niciodata la mine.
Si ziua nu s-a terminat....
N-am castigat eu prea multe la viata mea si sunt asa de fericita!!!
Nu radeti de mine, eu ma bucur cand bifez cate o mica realizare- indiferent cat e de mica.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de emmancita Mar 12 Iul 2011, 7:00 pm

Felicitari!!!sa va distrati la mare!!
Sa vii dimineata la " cafea" cu cana-cadou si...sa ne spui ce mai castigi pana diseara. La loto ai jucat?? wink


Ultima editare efectuata de catre emmancita in Mier 13 Iul 2011, 10:08 am, editata de 1 ori
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Gabiuta Mar 12 Iul 2011, 7:29 pm

Cristache a scris:
Nu radeti de mine, eu ma bucur cand bifez cate o mica realizare- indiferent cat e de mica.

Superb!!Asa si trebuie! love
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de symos Mar 12 Iul 2011, 7:47 pm

frumoase incaltari, sa le poarte cu placere,....




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 13 Iul 2011, 9:22 am

Am mutat discutia la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] caci nu mai avea legatura cu numele topicului. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Lun 18 Iul 2011, 6:39 pm

Nu mi-am cumparat azi, dar va recomand din tot sufletul.
Le-a cumparat sotul meu acum vreo saptamana.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sterg cu ele toata bucataria, in baie nu am ajuns inca dar va spun ca sunt extraordinare.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geo Lun 18 Iul 2011, 6:46 pm

de unde le-a cumparat?
eu am mai folosit niste buretei de la sano. ii umezeam putin si apoi stergeam cu ei tot, si in bucatarie si in baie. fara detergenti, fara clatire.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Lun 18 Iul 2011, 7:38 pm

Le-a cumparat de la Penny. Ii place foarte mult sa faca cumparaturi si e mereu cu ochii pe noutati sau pe ceva ce ar putea sa ma ajute in usurarea muncii Smile.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geo Lun 18 Iul 2011, 8:19 pm

bravo lui! Smile
o sa caut si eu.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Mar 19 Iul 2011, 8:53 am

Sunt 40 de bucati? Nu par sa fie din microfibra, daca sunt asa multe. Le arunci dupa folosire?
Eu m-am invatat la microfibre, multumita ardelencelor si nemtoaicelor noastre. wink Se gasesc pe la Lidl, Penny, etc. Si DM, cred. Neaparat sa-mi iau mop, ca e mult mai usor sa stergi, nu lasa urme.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Mar 19 Iul 2011, 10:19 am

Sunt umede. Le arunc dupa. Dar imi plac foarte mult.
Mi-ai dat idee sa-i zic sotului sa se uite si de mop Smile.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ismi3ismi Mar 19 Iul 2011, 10:42 am

Mop din microfibre?Vreau si eu.De unde?
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Joi 04 Aug 2011, 2:59 pm

Nu mi-am cumparat astazi, dar imi plac si ma bucur de ea/ei... Smile

O geanta pe care am vazut-o in vacanta, pe care o saptamana am pandit-o, pana m-am decis sa o iau... Imi place de nu mai pot, e din piele, culoarea e piersica, bine proportionata cu buzunare exterioare si interioare. O ador!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar alergatorii, i-am luat ieri, hotarata sa ma puna la alergat, la cat au costat, ar trebui sa cam fuga singuri rade Sunt frumosi, dar si foarte comozi.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 04 Aug 2011, 3:17 pm

Geany, sa le porti sanatoasa, cu placere, geanta e super si alergatorii cred ca o sa te faca campioana, nu regreta ca ai dat mult pe ei, e important sa te simti bine in ei si sa merite banii kiss hug pupi
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 04 Aug 2011, 3:19 pm

Sa le porti sanatoasa si iubita.Daca alearga singuri sa-mi spui si mie poate gasesc si eu la noi la reduceri. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Joi 04 Aug 2011, 4:22 pm

Chirrox, nu-mi pare rau c-am dat mult pe ei, la fel cum nu-mi are rau c-am dat mult pe geanta rade Tocmai de aceea stau pe ganduri inainte sa iau, daca-mi pare rau renunt pana sa cumpar. Magda, erau 70€ si i-am luat la 35% reducere. Dar, parca nici s-alerge singuri nu vreau, daca nu pot tine pasul cu ei?! fuga Vreau doar conditie fizica, tare ma simt scartaind de comoditate ajutor

Sa asociem miscarea facuta la treaba prin casa sau curte e o greseala. Cand faci sport (alergi sau doar exercitiii fizice) iti lepezi orice alte planificari din minte pentru acea perioada de timp. Asta este ceea ce-mi doresc, un timp in care sa imi limpezesc gandurile si-mi incarc bateriile.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de corina corina Joi 04 Aug 2011, 4:45 pm

Sa te bucuri de lucrusoarele tale , Geany !Sunt frumoase ! Daca gasesti motivul ala care sa te faca sa nu mai scartai de comoditate ( ce mi-a placut asta ! ) , sa ni-l spui si noua . Poate alergam si noi .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Joi 04 Aug 2011, 10:37 pm

Corina, multumesc! Am sa va spun ce-oi realiza rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Vin 05 Aug 2011, 1:30 am

Geany, geanta e o scumpete, am mangaiat-o si eu. Imi place si culoarea si marimea si forma. Plus ca e versatila, o poti purta si la casual si la elegant, la ce vrei tu.
Eu m-am innoit cu ceva util (sar-mana Diada de sfat) si azi ieri am comandat-o, azi ieri a venit. Este Tefal, Secure 5, cu 5 sisteme de siguranta, sa nu-mi sara in cap (ma temeam de oale sub presine, cand eram mica). Am fiert-o odata de control, goala si apoi cu 5 porumbei cam batraiori. (a se citii porumbi, nu pasari wink). Imi place... abia astept sa o folosesc mult, sa mai scap de abur si timpul mare de fiert.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Admina in Vin 05 Aug 2011, 8:20 am, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 05 Aug 2011, 8:11 am

Admina, sa o folosesti sanatoasa hug , vei vedea ca oala minune (asa ii pun eu ) ca e super-buna si Diada ti-a dat un super-sfat. Oala mea nu e asa de performanata dar imi fac treaba cu ea, e un lucru necesar in bucataria oricarei femei/gospodine... wink
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 05 Aug 2011, 8:13 am

Deci ai reusit sa-ti iei.Bravo,s-o stapanesti sanatoasa. aplauze

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Vin 05 Aug 2011, 12:02 pm

Admina, super, sa-ti folosesti oala de cate ori ai ocazia, seamana cu oala mea, mama-mama ce gulas fac cu ea bine
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB