Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

+64
Cristache
alinachiri
corina corina
i.xell
alinutza_andrei08
duchess
irinadcg
dienutzababy
Day
Celya_f40
Serban Valentina
despina13cucli
CCristinaC
symos
emmancita
greieras
tiana
sergiu valentin
stoy
denis21
Motzu
culea mirela
ema
piciul
Octa75
Dorulet
MihaelaT
zylv
LORIMAR
geany
danniela
zahariaelouise
lennny
IOANA 80
elenaxx
Uca
claudiana
ikuta
camelia84
arielas
Giobsy
amoni
tadok
myky7robc
violetas
ismi3ismi
diada
Gianina4ever
firicel
AlinaJ.Bijoux
gabyd
georgeta.prnic
SilviaDumitrescu
smihaelaviorica
Angelica18
MagdaMarin
danielabordei
Admina
pufoi
Gabiuta
tinap
Chirrox13
carmenco
annamarya
68 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de annamarya Mar 13 Mar 2012, 10:44 pm

Capitole anterioare:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


*******************************************************







Multumesc frumos!! Pot sa merg ca m-am obisnuit, avand 1,55 m port frecvent tocuri.
Am si eu o nelamurire, clestii magdei marin sunt numai pentru ocheti sau se pot folosi si la capsele din 4 bucati (capsele intalnite frecvent la geci) ?


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mier 14 Mar 2012, 8:45 pm, editata de 3 ori (Motiv : Separat capitole)
annamarya
annamarya
helper
helper

Numarul mesajelor : 85
Varsta : 35
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 05/02/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de carmenco Mier 14 Mar 2012, 9:16 am

Auzi, tu chiar vrei sa strici pantofii? Nu vezi cat de frumosi sunt asa? Smile
Sa=i porti cu placere!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 14 Mar 2012, 6:04 pm

Am primit azi o sita Fackelmann, mi-a adus-o curierul, care arata asa
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Joi 15 Mar 2012, 7:58 pm

Chirrox,foarte faina aceasta sita,s-o folosesti cu spor!
Azi am fost in oras pt o treaba si mi-am cumparat si eu o crema de fata,care e foarte buna dar scumpa,azi era in sale,de la 171,99 sh(50$) la 59.99(16$)
asa ca am cumparat-o in graba.Imi place ca e facuta in laborator farmaceutic,e testata dermatologic,are protectie solara contra raze ultraviolete 33, si e cu minerale de la Marea Moarta.
Am ramas uimita ce borcanel mic pus intr-o cutie de 2 ori mai mare!!! si cu fund dublu!Ca sa pacaleasca prostii(ca mine).Dar ce sa fac?Era cea mai ieftina si cea care-mi place cel mai mult.M-am uitat (si dat pe mine binenteles)la parfumuri,m-am dat cu Miss Dior,foarte frumos miroase,am vazut pretul 84 sh(24$)nu-mi venea sa cred...cind ma uit mai bine...vad un 6 inaintea lui 84! adica 684sh!!!=185$!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de Gabiuta Joi 15 Mar 2012, 8:34 pm

Toate produsele astea cu minerale de la Marea Moarta sunt exceptionale.Noi avem prieteni acolo unde locuiesti tu si de cite ori vin in tara imi aduc cosmetice din astea. Crema de miini si de picioare de la "AHAVA" este foooooooooooarte buna.Incearca si ai sa vezi.
Sa nu iti para rau de banii dati pe crema ca chiar se merita.Sa iti fie de folos!
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Joi 15 Mar 2012, 8:49 pm

Multumesc Gabiuta,asa e,e o crema buna si la un pret foarte bun.Am folosit crema Ahava,sint creme bogate,sa zic asa,la Ein Gedi(statiune la Marea Moarta) au magazine pe plaja numai cu cosmetice Ahava si Dead Sea minerals,de la creme de fata,la sapunuri,creme de miini,de picioare,de baie ,de corp,saruri in pliculete,noroi pt.masca...etc..ce e acolo... si niste preturi foarte,foarte bune!!Cumpara femeile pe rupte.
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de pufoi Joi 15 Mar 2012, 9:36 pm

Tina mi-ai facut o ,,pofta '' de parfumuri si creme....
iar preturile sunt super bune. wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de Admina Joi 15 Mar 2012, 9:38 pm

Tina, cati ml avea parfumul? Eu am gasit online cu 92$ EDP, la 50ml. Altfel Miss Dior Cherie (cred ca e diferit) cu 118$, la 100ml. wink In Romania asta, au in general preturi foarte bune, ca in duty free.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de danielabordei Joi 15 Mar 2012, 9:41 pm

Tinap, nu mai fi dezamagita! Bine ca ti-ai luat crema pe care o doreai. Si la noi e acelasi lucru. O crema buna costa destul de mult si cand desfaci cutia te minunezi cat de mica e! dar oricum o crema buna se cunoaste: ai impresia, cand o vezi,ca o termini intr-o saptamana la cat de "multa" e, dar de fapt o ai o luna... doua. pupi
danielabordei
danielabordei
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 23/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Joi 15 Mar 2012, 10:15 pm

Admina parfumul era de 100ml,dar totusi exagerat de scump.Aqua de gio de barbat 90$.Acelasi in dutty free in USA,54$/100ML,Chanel Madmoisell 85$.
Daniela,asa este,pe mine cred ca ma tine 2=3 luni,mai am si una Nitrogena,dar asta e mai fina,imi place mai mult.Mai am si Gerovital adusa de mama,hai spuneti-mi si mie cele care folositi,e buna?
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 24 Mar 2012, 7:11 pm

Eu azi am fost cu sotul la "shhoping-ul" lunar al soacrei si al unchiului.
Printre altele am ajuns si la Serpo un complex en-gros care vinde si la bucata dar la pret mai mic.
Si mi-am luat un fard de pleoape,o chestie de intors genele cu rezerva inclusa wink, ciorapi cu lycra, ace cu bila , o perie de par din Carrefour ca la cea luata din obor s-au tocit capetele tepilor si zgaria,asa ca i-am tot tuns pana a ramas si peria cam fara tepi.

Dupa terminarea cumparaturilor din Carrefour sotul imi spune ca ma "anunta" ca imi bause vinul meu (aveam si eu putin vin pastrat pentru cand aveam pofta) de mi-a taiat toata buna dispozitia,bere red-s nu mai era ca aia mai vroiam asa ca sa ma calmez mi-am luat un compleu de la Illoti.
Vroiam un portjartier ca la aia salivesem eu azi dar m-am multumit si cu un set fff ieftin dar al carui sutien se inchide si in fata si in spate si imi ridica sanii tare misto. wink


Iar cum am cascat gura azi in oras in vitrina magazinului Illoti m- [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Sam 24 Mar 2012, 7:23 pm

Frumoase,frumoase si trebuinceoase la casa omului Magda! wink
Sa le porti cu placere si sa ai fun! wink
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de Angelica18 Sam 24 Mar 2012, 8:08 pm

Magda,bravo tie.Imi place ca stii ce vrei.Ce zici,le imbraci diseara la sters praful sau te-a suparat domnul si nu mai faci curat?
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Sam 24 Mar 2012, 8:28 pm

Hai sa va arat si eu ce-am cumparat la fata mea,o jachetica tricotata,scurta,pt ca a fost fff ieftin,6$.
Dar pt.ca era prea simpla,i-am crosetat ceva pe/la buzunare si la mineci.
Nu sint hotarita daca sa o las asa,mai vad eu miine,dati-va si voi cu parerea,ce-i lipseste,sau ce e prea mult.

Before:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

And after:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de smihaelaviorica Sam 24 Mar 2012, 8:40 pm

vai ce imi place transformarea love e perfecta . Felicitari, eu as lasa-o asa cum e acum .
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 24 Mar 2012, 8:58 pm

Ce frumoasa transformareeee!!!!Felicitari Tina!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Sam 24 Mar 2012, 9:02 pm

Multumesc fetelor,in poza pare cam impopotanata,dar in realitate e draguta,poate ii scot floricica de pe mineca,vad eu miine.
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de georgeta.prnic Sam 24 Mar 2012, 9:27 pm

idee Ce-mi place transformarea frumos Arata formidabil asa!Nimic schimbat,nici pus nici scos!Nu este deloc impopotanata! bucurie
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de gabyd Sam 24 Mar 2012, 9:33 pm

Tina, superrrrrrrrrrrrrrrrrrr transformarea.....ai inlocuit si nastureii????....sau ai aplicat ceva pe ei???
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 24 Mar 2012, 9:40 pm

Tina, l-ai facut pe gustul meu. Superb!!! Vreau si eu unul la fel!!! Flowers
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de firicel Sam 24 Mar 2012, 9:43 pm

Magda,sa porti sanatoasa si iubita(poate stergi praful acum ca ai carpa noua wink )tot ce ti-ai cumparat!
Tina,imi place mult jachetica transformata!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de tinap Sam 24 Mar 2012, 9:59 pm

Multumesc fete dragi.Da Gaby,am inlocuit si nasturii.
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de Gianina4ever Sam 24 Mar 2012, 11:04 pm

Si mie imi place transformataaa...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de diada Sam 24 Mar 2012, 11:10 pm

Magda, reusesti sa-ti intorci genele cu chestia aia de tortura? rade eu nu reusesc, o am de cativa ani buni si nu cred ca am folosit-o de 2 ori.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de pufoi Sam 24 Mar 2012, 11:44 pm

Tina super jachetica. ai scos-o din anonimat ! wink
Magda imi place ,,sutionul''.
sa le purtati cu placere fetelor!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-5 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB