Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

+47
valentinadof
ioana soare
aurishta
zylv
ancabanu
tiana
marabr
kabunta
rosita
LORIMAR
danniela
gabyd
danae
gmiki1
anasara
Uca
feliciagl
sergiu valentin
aurelia.c
gabriela1554
bibitu
mnarcisa
rozina
LYNDA
Panea Laura
Andata
geo
MagdaMarin
Gianina4ever
maddy13
piciul
aidil
SilviaDumitrescu
ismi3ismi
fulguta28
arielas
despina13cucli
clodi
carmenlenuta
Buburuza
zahariaelouise
diada
Admina
geany
lennny
afilimonb
Karina33
51 participanți

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de danae Mar 29 Mai 2012, 12:22 pm

Am terminat si eu, dar nu are cine sa ma pozeze, inca. Oricum, nici raza de soare, asa ca la lumina becului.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de despina13cucli Mar 29 Mai 2012, 2:57 pm

vin si eu cu una dintre rochite, pe cealaltă n-am pozat-o încă

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Masina005

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Masina006


Ultima editare efectuata de catre diada in Mar 29 Mai 2012, 4:06 pm, editata de 1 ori (Motiv : transformat link in poza)
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 29 Mai 2012, 3:04 pm

Harnicutelor,sa le purtati sanatoase! kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de ancabanu Mar 29 Mai 2012, 4:01 pm

Felicitari fetelor!!! Sunt foarte frumoase rochitele!!! Sa le purtati cu placere!!! kiss
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de diada Mar 29 Mai 2012, 4:16 pm

Despina, nu era mai usor s-o imbraci? rade

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de danae Mar 29 Mai 2012, 7:17 pm

Hop si eu cu pozele!

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Rochie%2520provocare

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Rochie%2520provocare%2520-%2520fata

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Rochie%2520provocare%25202

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Rochie%2520provocare%2520-spate

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Rochie%2520provocare%2520lateral

Se vede mult mai bine in realitate, dar asta e!
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de fulguta28 Mier 30 Mai 2012, 12:13 am

Danae, foarte frumoasa rochia! Din ce material este facuta?
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de diada Mier 30 Mai 2012, 7:40 am

Este frumoasa si pe tine!!! bravo, ma bucur ca ai reusit, s-o porti cu placere hug

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de danae Mier 30 Mai 2012, 8:44 am

Multumesc, Diada, Fulguta! pupi
Fulguta, este o matase. Mi-a placut mult imprimeul, dar se cam sifoneaza si oricum, a fost greu si de croit si de cusut. Fugea in toate partile, mi-o agata acul, se trageau fire la cusut. zid Partea neagra este saten. Modelul este de pe Leko, dar e super modificat. Partile din spate trebuiau sa stea incretite dar nu mi-au placut si pana la urma a trebuit sa ii fac pense. Si este prima data cand pun fermoar ascuns si fara piciorus special, mi-a iesit ok, se putea mai bine, dar asta e. Multumesc mult Karina pentru provocare. Daca nu era provocarea, nu mai mai apucam de ea. pupi


Ultima editare efectuata de catre danae in Mier 30 Mai 2012, 8:59 am, editata de 1 ori
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Mai 2012, 8:58 am

Diada, eram la serviciu cand am pozat rochia.
dar o să o îmbrac, promit wink
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de Panea Laura Mier 30 Mai 2012, 9:21 am

Danae frumoasa rochita, si cred ca e foarte placuta la purtat.
Mi-e mi-a luat ochii si covorul pe care ai pozat rochita, suuper covor cu fluturasi love , m-am indragostit de covorul tau.
Edit : acuma vad la decoratiuni interioare ca e lenjerie, suuper.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de danae Mier 30 Mai 2012, 9:29 am

Merci, Laura, dar nu e covor, e lenjeria mea. Am facut-o ieri, ma rog am completat-o. Am pus-o si la Decoratiuni pt casa. pupi Ai scris intre timp. hug
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de rosita Mier 30 Mai 2012, 12:53 pm

Mda, la mine e oficial: nu am cu ce sa particip la provocare, ca am mai ratat o rochie. Se pare ca am intrat in zodia rateurilor. Aseara am probat rochia pe care o faceam dintr-un jerse cam moale si cam greu. Sub propria greutate s-a lasat cam tare in zona rascroielii manecii, si am mai taiat de la linia umarului. De acolo am intrat pe un drum fara intoarcere.

Ce ma enerveaza este ca lucram un tipar pe care l-am mai facut, si care iesise bine, deci ar fi trebuit sa mearga treaba snur. Am avut un feeling vizavi de material, dar fiind pana la genunchi rochia, m-am gandit ca n-ar trebui sa atarne prea greu. Gresit, materialul ala se preta cel mult pentru o bluza!

E clar ca ar trebui sa fiu mai precauta vizavi de jerseuri, ca unul nu se comporta ca celalalt, dar se pare ca e un proces lung de invatare, si... frustrant zid

Imi pare rau ca n-am cu ce sa particip, si ca n-am putut profita de prelungirea de termen. Sincera sa fiu, nici nu prea ma mai inghesuie elanul sa ma apropii de masina de cusut, o vreme... Sporuri!
kiss
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de geo Mier 30 Mai 2012, 1:21 pm

Ce nasol! Acum am vazut si cealalta rochie abandonata. Am si eu vreo 2, inca nu sunt hotarata daca sa le resusciez sau sa scap de ele.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de arielas Mier 30 Mai 2012, 2:36 pm

Rosita imi pare rau de ceea ce ti se intampla...stiu cat de mult te straduiesti si mie una imi place ce-ti iesa...poate esti prea exigenta???? Sau chiar ai ratat??? Sad
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 30 Mai 2012, 2:40 pm

Am terminat si eu.
Pun poze si revin cu detalii mai tarziu ca fug la cumparaturi.




Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 IMGP0639


Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 IMGP0636
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de rosita Mier 30 Mai 2012, 3:16 pm

Geo si Ariela, multumesc pentru compasiune pupi
Probabil ca din cand in cand trebuie sa mi se mai intample si din astea! Din aceste doua rateuri, cu care am vrut sa particip la Provocare, voi face fuste. O sa am la fusteeee! rade

Narcisa, ce frumoasa e rochia ta, in culori calde si insorite, de vara love
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Mai 2012, 3:25 pm

rosita, imi pare rău pt rochiţele tale
la jerseuri eu surfilez cum scot boldurile, fără să le deformez
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de diada Mier 30 Mai 2012, 3:50 pm

Rosita, nu incepe la fuste ca poate provocarea urmatoare va fi fusta! rade fac haz de necaz ca stiu cum este sa nu-ti iasa zid

Narcisa imi place foarte mult rochia ta, s-o porti cu placere!

Karina, la finl o sa fac o galerie ca frumoase rochite au facut fetele si merita sa le vedem dintr-o suflare/postare.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de danae Mier 30 Mai 2012, 4:03 pm

Narcisa, foarte bine iti sta si e foarte frumoasa. Ma duce cu gandul la mare, soare... hug
Rosita, nu fi suparata, mai sunt si altele ca tine, stai linistita!
Si eu as vrea ca urmatoarea provocare sa fie de fuste. Smile
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de aidil Mier 30 Mai 2012, 7:58 pm

Fetelor, eu am material pt bermude, nu ma faceti sa cos fust, ca peste 4 saptmani plec la mare!
Rosita, nu fi suparata, eu am resuscitat astazi o rochita, cea pt provocarea sexi acasa, avea rascroiala manecii mult prea mare, acum are o rascroiala perfecta la maneca, dar sunt cu fetele afara pe jumatate, fii-mea a izbucnit in ras cand m-a vazut! rade
Da' tot nu ma las, ii pun un bandaj in fata si o part asa. Deci capul sus si tot inainte!
Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 P1140252
Si intradevar, s-au cusut rochii tare frumoase la provocarea asta.
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de clodi Joi 31 Mai 2012, 7:26 am

V-am admirat rochitele, sunt tare frumoase si imi place ca sunt multe participante pupi

Am reusit si eu aseara sa fac pozele, dar am adormit odata cu gainile la ora 8 rade Postez si eu acum rochita pentru provocare: matase bleumarin imprimata, volane la decolteu, fermoar ascuns pe o parte si captuseala dintr-un bumbac subtire satinat (vroiam sa-mi fac o fustita din el, dar se potrivea mult prea bine cu matasea). Imi place cum a iesit, este foarte vaporoasa si imi doream de mult timp o rochie lunga de vara.

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 DSC07429

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 DSC07430

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 DSC07431

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 DSC07432

Multumim Karina pentru provocare!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de aidil Joi 31 Mai 2012, 7:40 am

E frumoasa Clodi si pliurile din talie se aseaza bine, iar tu arati perfect. Incearca sa ii pui o curelusa in talie si sa o porti ca placere
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de gmiki1 Joi 31 Mai 2012, 7:42 am

vai clodi love e superba...felicitari
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de despina13cucli Joi 31 Mai 2012, 9:10 am

rochita facută pt provocare


URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/812/dsc04065j.jpg/]Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Dsc04065j.th[/URL]

o sa invat vreodata sa atasez pozele?



Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Dsc04065j.th
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA - Pagina 6 Empty Re: Provocarea 5 la croitorie: ROCHIE DE VARA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB