Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mar 14 Sept 2010, 9:53 am

cristina, eu am fost undeva pe calea grivitei, aproape de gara (am luat-o pur si simplu la picior) si am gasit spatiul gol
stiu ca aflasem de undeva de aici ca cei care au depozite prin mai multe orase (ploiesti, constanta cred) ar avea acest depozit din bucuresti
am sunat la ei sa-i intreb unde s-au mutat si mi-au spus ca nu mai au nimic in bucuresti Sad cred ca am povestit acum cate saptamani despre asta

asta trebuie sa fie, adica sa fi fost!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de cristina.moncea Mar 14 Sept 2010, 10:20 pm

inseamna ca ala este........imi pare rau eu aveam de gand sa merg maine la el
merci ca mi-ai spus
cristina.moncea
cristina.moncea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/08/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Depozite de textile in Timisoara/Arad

Mesaj Scris de laurrra Mier 01 Dec 2010, 10:44 pm

Va rog sa imi recomandati cateva magazine/depozite de textile din Timisoara.
Multumesc.
laurrra
laurrra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 10/10/2010

http://rochite.blog.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de M.Emilia Mier 01 Dec 2010, 10:55 pm

aceasta e adresa site-ului unui depozit din timisoara
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
M.Emilia
M.Emilia
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de laurrra Mier 01 Dec 2010, 11:56 pm

Merci mult, Emilia.
Depozitele Texline si Textil Point le cunosc si eu.
M-ar interesa si alte optiuni daca stie careva.
laurrra
laurrra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 10/10/2010

http://rochite.blog.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de aurelia.c Joi 02 Dec 2010, 12:36 pm

Dar prin Craiova, cunoaste careva mai multe magazine de textile ? (in afara de Casa Alba)
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de louise27 Sam 04 Dec 2010, 1:50 pm

Se vinde si la metru pe site-ul texline sau trebuie sa comanzi cantitati mai mari?
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Sam 04 Dec 2010, 6:33 pm

louise27 a scris:Se vinde si la metru pe site-ul texline sau trebuie sa comanzi cantitati mai mari?

scrie pe undeva ca nu iti impun o cantitate minima
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de louise27 Dum 05 Dec 2010, 7:36 pm

Asta am citit si eu ,dar a comandat cineva?Eu am trimis un e-mail la ei pt ai intreba de preturile la pielea naturala (am vrut sa-mi fac o gentuta),dar nu m-am gandit sa-i intreb si asta...
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de danae Lun 06 Dec 2010, 8:15 am

Am comandat eu si comanda minima este de 1 m.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de corinette Mar 07 Dec 2010, 2:00 pm

AndreeA__ a scris:Sunt noua pe acest site si as dori si eu mai multe detalii despre cele 2 depozite , respectiv o localizare mai exacta, si cateva preturi cu aproximatie pe kg daca se poate, ca sa imi pot face o imagine mai exacta a sumei pe care sa o aloc "expeditiei"
Multumesc mult


Salut, fetelor Smile
Si eu sunt in aceeasi situatie, credeti ca ma puteti indruma cu mai multe detalii despre depozitul de la Filaret si magazinul de la Obor & Europa?
Planuiesc chiar sambata acum o vizita la Dragonul Rosu si m-as cam intoarce cu sarsanalele pline Smile

va multumesc Merci
corinette
corinette
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de degetica Mar 07 Dec 2010, 3:06 pm

corinette, am fost de curand la depozitul de la filaret si nu prea aveau mare lucru, am inteles ca nu au mai primit marfa de un an si la cel din pantelimon ar fi aceeasi situatie (e aceeasi firma). Asa ca am plecat fara sa cumpar nimic.
In Europa nu am ajuns pana acum, dar daca mergi, poate ne scrii ce impresie ti-a facut.
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de alina noel Mier 08 Dec 2010, 1:33 pm

Buna ziua,am descoperit un depozit de materiale,stofe,plusuri,piele naturala si piele ecologica-imitatie din intamplare in Bucuresti.Este pe DELEA VECHE,nr.20A,sector 2 (ca reper Piata Munci metrou,se merge 1 statie de tramvai pe Calea Calarasi apoi faceti dreapta pe langa restaurantul La MAMA ,sunt cam 300 m.Firma se numeste ANATEX INTERNATIONAL.
alina noel
alina noel
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 08 Dec 2010, 1:36 pm

niste preturi?
e tot la kg?

cat de variata e oferta?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de alina noel Mier 08 Dec 2010, 2:56 pm

Este un depozit mare,au foarte multe materiale si multe nuante .Vand la metru nu la kg.Stofa este la 20 ron+tva,celelalte materiale la 15 ron+tva,iar pielea naturala la 20 euro+tva.
alina noel
alina noel
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 08 Dec 2010, 3:11 pm

nu e chiar ieftin!

adica daca e lana naturala e ok dar pt saten e nu!


avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de alina noel Mier 08 Dec 2010, 3:47 pm

Pentru mine este ok,pentru ca eu cumparam materiale de pe Lipscani iar acolo metrul de stofa este 40 ron cel putin.Cel mai bine mergeti sa vedeti.
alina noel
alina noel
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de kb Joi 09 Dec 2010, 1:11 pm

Buna fetelor,
stiti vreun depozit unde gasesc imitatie de piele/ piele ecologica.

Multumesc frumos
kb
kb
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Buc
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 09 Dec 2010, 1:32 pm

tocmai cel de mai sus, ai incercat?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de amnro Joi 09 Dec 2010, 2:13 pm

alina aveau si tricoturi/jerseuri in delea veche? daca da, cam cat e metrul?
cred ca tec de doua ori pe saptamana pe acolo si n-am indraznit niciodata sa intru zid
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de TeoCanada Joi 09 Dec 2010, 10:15 pm

Buna seara,

Pe mine m-ar interesa material de bumbac, gen "fagure", pentru prosoape de bucatarie....ati vazut pe undeva?
V-as fi recunoscatoare pentru orice informatie.....

Seara buna!
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de aurelia.c Joi 09 Dec 2010, 11:03 pm

fetelor care ati comandat de la texline ? in cate zile ati primit pachetelul ?

eu am comandat acum de pe merceria.ro si din neatentie n-am observat ca dureaza 7 zile... mi se pare cam mult avand in vedere ca atunnci cand imi comand de pe site-uri din anglia imi vin pachetelele in 5-6 zile... Nu mi se pare corect Sad
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de rozina Joi 09 Dec 2010, 11:36 pm

Aurelia , nu dureaza 7 zile.. dureaza chiar mai putin, este pus doar informativ 7 zile cu aproximatie . Depinde si de localitatea (satul)unde stai (distanta intre expeditor si destinatar), si de promptitudinea postei romane sau a curieratului

rozina
rozina
helper
helper

Numarul mesajelor : 41
Localizare : roman
Data de inscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Vin 10 Dec 2010, 12:01 am

Teo canada, imi pare ca au in Obor, fie la magazinul cu materiale, din centru (de langa accesorii: genti, manusi, etc.) sau la standurile din zona de decoratiuni interioare. E unul cu multe bumbacuri, pentru casa.
Apropo de livrare in 7 zile, trebuie tinut cont ca e perioada sarbatorilor, vin mai multe comenzi, la magazinele online e aglomerat, la posta/ curier, toata lumea vrea repede... e normal. Nu cred ca sunt multe firme care tin angajati de rezerva, sa fie, in perioadele aglomerate.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de aurelia.c Vin 10 Dec 2010, 10:03 am

rozina a scris:Aurelia , nu dureaza 7 zile.. dureaza chiar mai putin, este pus doar informativ 7 zile cu aproximatie . Depinde si de localitatea (satul)unde stai (distanta intre expeditor si destinatar), si de promptitudinea postei romane sau a curieratului


rozina, ba da... am pus comanda marti seara, iar cand i-am contactat mi-au zis ca o expediaza luni si ajunge marti.
Am ales livrarea prin curier, si stau intr-o localitate resedinta de judet.
Dupa cum vad, livrarea propriu-zisa dureaza o zi, dar dureaza f mult pana cand o expediaza ei...
In fine, acum nu ramane decat sa-mi controlez pofta de "croitoreala". Sau poate am timp in weekend sa dau o tura prin oras, sa-mi iau vreo bucatica de material.

---------------------------------------------------------------------------

Intrebasem si despre TEXLINE, care ati comandat, in cat timp v-au venit ?
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB