Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ashpvx Mier 30 Iun 2010, 12:56 pm

Nu stie nimeni daca la magazinele din bucuresti un metru de matase uni costa mai putin de 40 ron (pretul din Brasov)?
ashpvx
ashpvx
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : prahova
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 30 Iun 2010, 1:00 pm

iesi mai ieftin sigur la magazinul acela de la cosbuc
totul e sa gasesti uni!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de clodi Mier 30 Iun 2010, 2:03 pm

Am mai auzit de un magazin cu tesaturi la kg, insa am doar aceste indicatii...
in Bucuresti, la aproximativ 300 de metri de Piata Delfinului exista un depozit de tesaturi unde se vand doar la kg. Ca punct de reper, intre p-ta Delfinului si Antefrig, chiar la jumatatea drumului, pe partea dreapta, este o cladire comunista cu etaj, iar pe firma scrie ceva cu fermoare, tesaturi, nasturi.
A fost careva pe la acest depozit?
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Noemi Mier 30 Iun 2010, 2:07 pm

Am inteles ca acela din Pantelimon este acelasi cu cel de la Filaret, sunt 2 depozite ale aceleiasi firme.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de clodi Mier 30 Iun 2010, 2:24 pm

Este chiar pe soseaua Pantelimon?
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Muffin Joi 01 Iul 2010, 2:11 pm

Sunt si eu mai noua pe aici si v-as ruga foarte mult daca imi puteti spune si mie unde sunt localizate aceste depozite. Va multumesc mult! Smile
Muffin
Muffin
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : ro
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Noemi Joi 01 Iul 2010, 3:47 pm

Muffin, citeste de la pg 1 incepand, ca nu are rost sa ne repetam nu?
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de sarsuraki Mier 14 Iul 2010, 10:16 pm

Buna seara fetelor
Cumva depozitul de la Filaret este langa restaurantul Il Cantoccini?
Ralucis acel second hand e pe langa liceul Bolintineanu?
sarsuraki
sarsuraki
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ancone Vin 16 Iul 2010, 11:22 am

Da, sarsuraki, depozitul este imediat dupa restaurant. Are o poarta metalica la intrare gri deschis. Este la nr 4 pe strada respectiva.
ancone
ancone
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 128
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dan Vin 16 Iul 2010, 12:47 pm

buna, as vrea sa aflu de la voi unde gasesc stofa de lana de calitate foarte buna sau cat mai buna, eventual si pretul daca il cunoasteti (doresc pentru un palton). cele de la sam expo cum vi se par ?
va multumesc
dan
dan
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : google
Data de inscriere : 16/07/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Vin 16 Iul 2010, 8:14 pm

dan a scris:buna, as vrea sa aflu de la voi unde gasesc stofa de lana de calitate foarte buna sau cat mai buna, eventual si pretul daca il cunoasteti (doresc pentru un palton). cele de la sam expo cum vi se par ?
va multumesc

Cele de la Samexpo sigur nu sunt bune, nu prea au tesaturi naturale. Poti cere mostre de la Texline din Timisoara si vezi daca iti place ceva. Alternative ar mai fi Lana de aur pe Victoriei (s-ar putea sa fie in ceva renovare momentan) sau magazine adiacente Lipscani (Blanari parca), mai sunt 2 magazine pe Titulescu cu materiale mai speciale.
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de sarsuraki Vin 16 Iul 2010, 11:17 pm

Multam Ancone pupi
sarsuraki
sarsuraki
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de amnro Joi 22 Iul 2010, 4:15 pm

stiti ceva de Manex Textile de pe Nerva Traian? adica ce preturi au?
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 22 Iul 2010, 6:48 pm

De la timisoara am luat si eu,dar trebuie sa soliciti mostre,dupa cum spune si RALUCAS,preturile sunt foarte ok,insa materialele pe care le soliciti sunt trimise nu prin posta,ci prin curierat,deci te va costa ceva drumul,dar merita.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 23 Iul 2010, 8:18 am

Am gasit in Ploiesti inca un magazin de tesaturi la kg cu 35 lei/m
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Este pe linia de tramvai intre Bcr si Gherghita chiar langa o crama,care acum e inchisa.
Aveau si lenjerii cu 35 lei si pilote parca.Dar nu aveau materiale elestice de costume de baie zid .

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Vin 13 Aug 2010, 1:47 pm

35lei/m? nu cumva pe kg?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 13 Aug 2010, 5:35 pm

Scuze am gresit 35/kg.Nu a fost intentionat. Embarassed

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Joi 26 Aug 2010, 12:53 pm

S-a tot vorbit despre cele doua depozite din Bucuresti, de langa Autogara Filaret si din Pantelimon. Din intamplare am descoperit ca au si un site, uitati aici datele lor de contact oficiale.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de rosita Lun 30 Aug 2010, 2:33 pm

RalucaS, interesant ca si-au facut site, daca s-ar mai si aproviziona un pic ar fi super!. Am trecut acum 2 saptamani cred, la depozitul din Filaret, si era o jale acolo, erau exact aceleasi chestii pe care le-am vazut si la vizita anterioara de acum 2 luni. Nu stiu de ce nu mai aduc nimic nou, chiar ma gandeam ca poate vor sa inchida. Poate celalalt depozit e mai aprovizionat?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de cristina.moncea Lun 30 Aug 2010, 6:42 pm

de depozitul din calea Grivitei 119 stie cineva?am auzit ca ar avea ceva ok si pe acolo
cristina.moncea
cristina.moncea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/08/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de haute_couture Joi 09 Sept 2010, 12:29 pm

la filaret nu mai sint materiale ok
in pantelimon la sab nu prea au chef sa iti taie la metru chiar daca pretul este la kg..
.mai incearca sharbek pe lipscani sau in fata tribunalului mic
avatar
haute_couture
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ral Joi 09 Sept 2010, 4:32 pm

am fost acum doua saptamani la SAB, materiale , ieftine, diversificate cat de cat dar nu foarte stralucite calitativ.
am fost la Adapt in Cotroceni, au materiale superbe, calitative, scumpe si pe comanda.
ieri am fost la Sahara in fata tribunalului mare, calitate super, preturi ok, si diversitate.
Am auzit ca in Pantelimon exista un magazin numit Milano.
Stiti ceva de el?
ral
ral
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de haute_couture Joi 09 Sept 2010, 9:54 pm

sahara este de fapt sharbeck de pe lipscani...mai au un depozit si in doraly dar cam departe
sab mai are undepozit dar nu stiu unde.intreaba in pantelimon .mai este americana intre unirii si alba iulia dar cam scump
bafta
avatar
haute_couture
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Lun 13 Sept 2010, 2:40 pm

lipsesc un pic si iata Shocked

care depozit de pe calea grivitei, cristina?

si ce e aia SAB?

amnro, ai aflat de manex aia? par interesanti

am fost la filaret, jale mare de tot!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de cristina.moncea Lun 13 Sept 2010, 6:16 pm

dandana....nu am fost niciodata am auzit ca ar fi ok
am intrebat si eu poate stie cineva de el ..tot la kg vand si ei
eu mi-am luat de la unrii cateva fff ok langa Cosbuc
Mi am luat o matase de langa Cosbuc fffffffffff fina si nici nu a fost fff scumpa
am dat pe ea 21 ron pe 2 m (e ffff ok si pentru esarfe are un imprimeu pretabil pt asa ceva)_
si mi-am mai luat tot de la ei un jerse uni pentru niste pantaloni șalvari (au avut foarte mare succes printre prietenele mele)
imi pare rau ca nu am aparatu foto acasa sa va atasez poze
La filaret nu mai au mai nimic interesant cica vor aduce marfa dar cand nu se stie
in pantelimon nu am fost niciodata as vrea sa ajung dar nu stiu exact unde este.
cristina.moncea
cristina.moncea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/08/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 9 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB