Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Multumesc

Mesaj Scris de Donescu Monica Lun 12 Oct 2009, 4:01 am

Sunteti minunate .....multumesc
Donescu Monica
Donescu Monica
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/10/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty depozitul de la Piata Gara Filaret

Mesaj Scris de io nu Mier 04 Noi 2009, 12:37 pm

cum nu are firma sau marcaje poza intrare
avatar
io nu
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Mier 04 Noi 2009, 12:43 pm

io nu a scris:cum nu are firma sau marcaje poza intrare

Multumim, intr-adevar o imagine face cat 1000 de cuvinte Smile
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de clodi Mier 04 Noi 2009, 3:38 pm

RalucaS a scris:
io nu a scris:cum nu are firma sau marcaje poza intrare

Multumim, intr-adevar o imagine face cat 1000 de cuvinte Smile

Multumim de poza, acum imi amintesc ca am trecut pe langa el de cateva ori dar nu m-am prins ca acolo e depozit de materiale.. ce-i drept la vremea aceea nu cautam materiale.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty masini de cusut

Mesaj Scris de io nu Mier 04 Noi 2009, 4:21 pm

Cat despre masini de cusut, utilaje si accesorii, service si consultanta, va recomand oamenii de la Brother, pe strada Sabinelor, de-acolo mi-am achizitionat masinuta mea care stie sa faca multe (nu singura, asistata de mine). Mi-au oferit un training sanatos la achizitie si au fost foarte simpatici. Nu mai stiu cum se numeste firma, dar as putea sa ma interesez daca sunt doritori.

Cat despre poza, eu m-am gandit ca de asta as avea nevoie, repere vizuale, avand in vedere ca nu ma descurc prea bine cu hartile si nici indicatiile nu prea ma ajuta. Daca o sa ajung in ale locatii la fel de ascunse si la fel de utile, o sa revin cu imagini.

Spor la treaba.

Io nu
avatar
io nu
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de aisha Joi 05 Noi 2009, 10:14 am

In sfarsit, dupa lungi amanari am ajuns si eu sa-mi cumpar cateva materiale de la depozitul din Pantelimon. Dar am vazut ca cei de acolo nu masoara atunci cand iti taie metrajul. Totul merge la ochi. De bon nici nu mai vorbesc! E un concept care nu exista pe acolo. Smile Si voua vi s-a intamplat la fel?
Oricum, dintre cele 2 depozite, cel din Pantelimon mi s-a parut mai bine aprovizionat si mai mare. Dar din ambele lipsesc jerseurile si materialele elastice dragute. Sau cel putin eu nu am vazut mai nimic atragator...
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 05 Noi 2009, 10:23 am

ei, bon! nici eu nu am primit la ala de la filaret dar de masurat au masurat
nici socoteala nu stiu cum au facut-o, ma rog, una peste alta a fost ok
in pantelimon nu am fost

mi-am amintit, undeva pe usa la depozitul de la filaret scrie ca nu vand decat la persoane juridice, asa ca nici nu pot sa-ti dea bon, adica ei ne vand cam ilegal (vanzarea la pers fizice se face cu gestiune separata, contabilitate separata etc)
dar, vorba Adminei, nu ma intereseaza!


Ultima editare efectuata de catre dandana in Joi 05 Noi 2009, 11:02 am, editata de 1 ori
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Joi 05 Noi 2009, 10:42 am

La ambele depozite spui cati metri vrei si iti masoara ochiometric, in mare. Fie "cu bratul" sau pe o masa (la cel de la Filaret). Eu sunt multumita de ambele depozite, ies preturile mai bine decat in oras si daca ai timp sa cauti, gasesti lucruri frumoase. La cel din Pantelimon au jerseuri si materiale elastice pe culoarul secundar, cel cum intri, pe partea stanga (deci e unul mai lung pe dreapta din care se fac alte culoare mai mici, pe partea dreapta; jerseurile sunt pe cel longitudinal, de pe stanga; v-am lamurit bustean rade ).
Aisha, iti pot emite facturi, daca esti persoana juridica, si ai nevoie de factura; altfel, nu comentez, nu ma intereseaza. Prefer asa, ca nu vreau dovada; m-ar trimite sa dorm cu Patrocle, sotul meu, daca ar vedea si cat am cheltuit pe kg de materiale. rade Si au tricoturi frumoase, cam ca cele puse de Camy la bazar; tot pe culoarul din stanga, cum intri. Preturile mai mici parca la cel de la Filaret, si Laughingd-l Cornel Fugaru, parca face si reduceri, uneori.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 05 Noi 2009, 10:59 am

si mie imi place mult nenea de la filaret Smile
ieri as fi vrut sa ajung pe acolo, aveam si timp dar.... shot am avut un eveniment neplacut si nu am mai ajuns

stiu ca topicul este pt bucuresti dar totusi as vrea si eu pareri despre cei din timisoara, inteleg ca poti face comanda si preturile par ok

in afara de Raluca a mai luat cineva? pe mine ma mira ca Raluca spune ca nu a primit multe mostre de la ei dar totusi se lauda ca au tone

multumesc pt informatii
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de aisha Joi 05 Noi 2009, 11:12 am

Nu vroiam neaparat bon, insa ma gandeam sa nu ma fi pacalit, avand in vedere ca nici nu mi-au masurat materialele si nici cand mi le-au cantarit nu am vazut. Parca erau prea expeditivi! Smile Oricum, una peste alta, mi s-a parut Ok.
Admina, am vizitat tot culoarul ala din stanga, dar n-am vazut decat materiale din plastic 100%, din alea de purta mama prin anii '70 cand erau la mare moda firele "fara moarte".
L-am vazut si pe d-l cel vesel de la Filaret. Era dispus sa-mi acorde reducere, dar n-a avut la ce. rade Cusurgioaica mai sunt!
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 05 Noi 2009, 11:14 am

da' mie de ce nu mi-a dat reducereeeeeee? Sad

poate pt ca a stat peste program si mi-a cantat wink
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Joi 05 Noi 2009, 11:31 am

Da, si eu vreau detalii despre depozitele din Ploiesti si din Timisoara, daca ati fost.
Aisha, asa este, e socant sistemul si expunerea materialelor, cand mergi primele dati, dar eu am devenit imuna. rade Materiale de pe vrema raposatului.. pai chiar sunt destule; dar au si jerse-uri, lycra, tricot am luat grena, bleu tubular, maro deschis tot tubular dar mai ingust, grena cu dungi (cel de la rochia lui Camy), cu fata dubla un tricot finut (grena si caramiziu, am lucrat o rochie petrecuta, asta primavara); eu sunt multumita de ele, se intretin bine si nu sunt mai plasticoase decat cele din oras, de la merceria de la Titulescu, spre exemplu. Privitor la preturi, iti iei un post-it la tine si notezi: 2,7kg la X lei (pretul e afisat pe cantar), 1,3 la Y lei si le pun in pungi separate, le cantaresc separat, in fata ta. Daca nu au cantarit in fata ta, ii pui sa-ti mai arate odata, spui ca iei pentru altcineva si trebuie sa-ti notezi. wink Pasmanteriile toate, sunt mai scumpe, la fel sunt diferente la pret la materiale (bumbacurile sunt cele mai ieftine, apoi restul si cele mai scumpe sunt cele groase de decoratiuni interioare). Exista intotdeauna magazinasul de la Cosbuc, care are materiale mai deosebite. Din pacate am vazut materiale "fara moarte" si acolo, si la pret dublu sau triplu/kg...
Dandana, canta tot timpul, lol! imi ridica moralul, domnul in cauza, e totalmente neserios (intr-un sens bun). Acolo au intarituri si dubluri mai multe, parca. La materiale insa, nu m-am mai uitat, nu aveau multe. Stiu ca era o piele eco finuta, kaki, dar anul trecut, nu cred ca mai au (aveam pe negru, cumparata din Sam Expo).

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 05 Noi 2009, 11:38 am

unde au intariturile alea? stiu ca am vazut ceva dar era intr-o conditie atat de proasta ca nu m-as fi atins

daca te uiti pe siteul alora de la timisoara e un fel de raiul pe pamant dar zau daca inteleg cum se face

totusi parca mai era cineva care spunea ca a luat (in afara de Raluca)
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ralucis Joi 05 Noi 2009, 5:11 pm

eu vroiam sa iau de la timisoara si mi-au trimis niste mostre urate de tot la matase, le cerusem si stofa de lana si nu mi-au pus in plic. chestia e ca as avea un drum pe la timisoara pana la finele anului si musai ma duc pana la ei, mai ales ca am citit si chestia asta pe net si mi-a starnit si mai mult curiozitatea:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

in rest, matase naturala am mai luat de la cosbuc, tot 12 lei metrul, sunt ffff multumita de ea, e un vis, si ca imprimeu si ca senzatie pe piele. a, si am mai luat si ceva dantela alba de la cosbuc, nu e cum cautam, dar e cu un fel de bordura si pare ok pt un top de ocazie. nu stiu cat era dantela la metru exact, dar am dat pe 1,7 metri de matase, 1 metru dantela si 1 metru de saten elastic mat 54 de lei.
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 05 Noi 2009, 5:29 pm

ei bine am gasit!

maistra zicea ca a luat de la timisoara! ii scriu un pm

ralucis, cand le-ai cerut tu mostre?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Joi 05 Noi 2009, 5:56 pm

Buna.

Si eu am cerut mostre de matase de la timisoara, am cerut mai multe nuante de matase uni (am primit doar 5 culori , toate diferite de ce mentionasem in mail , iar cele care apareau pe site au in realitate alta culoare, am aflat eu pe pielea mea - de la aparatul foto nu prea bun si de la lumina).
Restul mostrelor erau de matase imprimata (zic ei), dar nu cred ca toate erau de matase pt ca erau f grosolane, iar culorile stridente (eu cerusem doar un model de pe site).

Acum imi pare rau ca nu am ajuns la depozitul de pe Cosbuc, dar mi-e ca ma ard la fel ca si cu mult laudatul depozit din timisoara.


Ultima editare efectuata de catre Usagy in Joi 05 Noi 2009, 5:59 pm, editata de 1 ori (Motiv : add)
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 05 Noi 2009, 5:59 pm

inteleg ca pana la urma ai cumparat ceva de la ei si nu se potrivea cu ce este pe site?

eu ma gandesc ca problema e ca ei nu-si bat capul cu 3-4 m cat vrem noi si pun acolo in plic ce le vine la mana

cred ca maine dau se eu telefon si le cer stofa de lana, bumbac de camasi si bumbac satinat de pat
si poate si niste polar si captuseala
va tin la curent!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Joi 05 Noi 2009, 6:12 pm

Nu am mai cumparat de la ei nimic, (am uitat sa spun ca matasea uni era f subtire, vedeai prin ea). Imi trebuiau anumite culori si ei nu mi-au trimis nici macar ceva asemanator ca nuanta.

Mai multa bafta iti doresc, eu cred ca trec pe la ei daca ajung vreodata in timisoara, desi, slabe sanse .
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ralucis Vin 06 Noi 2009, 8:47 pm

dandana a scris:

ralucis, cand le-ai cerut tu mostre?

cam prin august, au fost f prompti, mi-au ajuns mostrele cred ca a doua zi dupa cea ma trimis mailul la ei. uite ca azi i-am mai sunat sa ii intreb de paiete la metraj si de matase naturala uni mai plina si mi-au zis ca imi trimit niste moster, sa vad cand ajung si ce impresei imi mai fac.

si pt ca tot am adus vorba de ei: a mers cineva concret la depozitul asta din timisoara sa vada cum e? sau mai bine trag o fuga in sam expo/europa? sunt aceleasi materiale oare? cei de la timisoara inteleg ca le aduc preponderent din italia, ca si depozitul de la cosbuc, din bucuresti. iar in sam expo si europa banuiesc ca sunt din zona orient, nu? si ca preturi, cum e in sam expo?
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Monica Sam 07 Noi 2009, 3:13 pm

Eu am fost de mai multe ori pe la Texline in timisoara. Au fosta dati cand am primit si reduceri, sau am primit mai mult material. Ca preturi e bun, si au intradevar o multime de materiale, pe mai multe niveluri. Cat priveste ce s-a zis pe internet in articolul ala despre Texline, eu nu am gasit camera aia in care sunt materiale le 2 lei metrul sau 5 lei kg??? Unde o fi oare?
Si mai e un magazin in timisoara unde gasesti cupoane la preturi bune - Multitextil, dar acolo merita in numai cupoanele ca altfel au preturi mai mari ca Texline.
Monica
Monica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/10/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Lun 09 Noi 2009, 11:06 am

nu am ajuns sa scriu mail la texline (multa treaba la serviciu blehhh) si intre timp am luat bumbac de camasi dragut de la marco polo, fas si polar de la sharbek (sau cum ii cheama pe aia de pe lipscani)
totul e sa ma si apuc de treaba Smile

dar saptamana asta tot scriu!

multumim de informatii, monica! eu daca as fi in timisoara cred ca as fi tot timpul pe la ei Smile
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de babuscky Mar 10 Noi 2009, 11:27 pm

Ce preturi faine aveti la materiale!! Eu am luat azi 2 metri de material cu 23 de euro! Si precizez ca nu e nimic deosebit la el.Daca sunt fete pe forum din germania le rog sa-mi spuna cam ce preturi gasesc ele.Am luat eu teapa, sau chiar asa sunt preturile?
babuscky
babuscky
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : germania
Data de inscriere : 16/03/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dali87 Mier 11 Noi 2009, 10:10 am

buna, acum depinde si ce material ai cumparat
dali87
dali87
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de babuscky Joi 12 Noi 2009, 12:22 am

e un bumbac,e printre cele mai ieftine materiale din magazin..de aia ma mira asa...
babuscky
babuscky
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : germania
Data de inscriere : 16/03/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 12 Noi 2009, 9:51 am

bine, si salariul mediu are o oarecare importanta
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 2 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB