Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

+55
tinap
carcriv
danniela
stoy
ivanoiuadela9
georgeta.prnic
Karina33
Uca
kabunta
diana-s
violeta25
LYNDA
mykya
danae
trandafiras78
musetel
marina40
ismi3ismi
lord_lesy
pufoi
mnarcisa
Love
feliciagl
gaza
valentinadof
danabarbu2007
emi
coripin
Larisa
milena
danyelyta28badea
Andata
vyky2010
zahariaelouise
IrisT
annamaria26985
RamonaM
victoriacus
Chirrox13
miha02
katyP
ioana soare
Admina
Gianina4ever
Clio_Ela
Biene
diada
geo
bubu85
aurishta
ivanutamihaela
cris_27
Steluzza
natasaSV
MagdaMarin
59 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Dum 24 Apr 2011, 8:17 pm

fetelor va multumesc pt gandurile bune
e adevarat ca ne dorim mult un bebe ina nu am ajuns la farmacie, e in plan se mergem maine sa cumparam un test sa vedem poate poate
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de Steluzza Lun 25 Apr 2011, 3:49 pm

Sa dea Dumnezeu sa fie un bebe suntem alaturi de tine ura pupi
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Mar 26 Apr 2011, 8:44 am

am facut azi de dimineata testul
din pacate nu e bebe
mai incercam, poate poate luna viitoare
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 26 Apr 2011, 11:42 am

Cosmina,imi pare rau,ca nu ti s-a indeplinit dorinta...poate in viitor,poate mai ai ceva de corectat...cine stie...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Mar 26 Apr 2011, 11:47 am

multumesc gianina, din punct de vedere medical totul este ok, medicul zicea sa nu ne impacinetam ca va veni bebe la momentul potrivit, acum vom vedea,
doar ca dezamagirea e tot mai mare de la luna al luna Sad
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de diada Mar 26 Apr 2011, 12:26 pm

Hai mai ca esti tanara, nu dispera! eu primul copil l-am facut la 29 de ani si cate nu au facut si mai tarziu! Cu rabdare, bunatate, o lumanare aprinsa la biserica...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Mar 26 Apr 2011, 12:54 pm

diada inca nu disper, ca stiu sunt tanara, dar imi doresc mult si lucrul asta afce si mai greu de suportat asteptarea,
acum mai asteptam, mai copilarim un pic wink beat
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de aurishta Mar 26 Apr 2011, 1:03 pm

Cosmina, hai sa-ti spn o poveste nostima ca sa iti mai pun putin zahar pe dezamagire. Eu am avut o problema serioasa cu infertilitatea.Imi doream atat de mult un copil, cu disperare aproape, astfel incat eram geloasa si pe catele cand le vedeam cu pui rade Mergeam la tratamente si investigatii si medicul imi spunea mereu:"asteapta, esti tanara, vei avea copii,e doar o chestie de timp" Devenisera de nesuportat cuvintele astea! Ma uitam la femeile care stateau la rand la avort si ma gandeam:"Doamne, daca as fi si eu ca aceste femei care raman gravide pe negandite,daca as fi si eu doar o femeie normala, niciodata nu as veni sa-mi ucid pruncul, indiferent de consecinte!" Am continuat cu investigatiile si, deodata problema s-a rezolvat!Nu numai ca am ramas gravida,, dar se parea ca s-a spart conducta! rade Din cauza problemelor de sanatate nu aveam permisiunea medicala de a folosi alta metoda contraceptiva in afara celei locale. Asta a dus la acumularea averii pe care o am acum, cei doi baieti si cele trei fetite, fiecare dintre ei fiind "minunea mea" Partea nostima a povestii este ca, initial, cand m-am casatorit,eu si sotul meu am cazut de acord sa nu facem copii. Niciunul dintre noi nu si-a imaginat vreodata ca, peste 20 de ani, vom avea un adevarat trib in casa! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Mar 26 Apr 2011, 1:37 pm

Aurishta sa-ti traiasca comorile, sa fie sanatosi si sa-ti aduca numai bucurii.
Si noi suntem casatoriti de aproape 2 ani, la inceput ne-am hotarat sa nu facem repede copii, sa mai asteptam, ei dar cum socoteala de acasa nu tine cu cea din targ, acum ne dorim dar se lasa asteptat, probabil cu cat se lasa mai mult asteptat va fi cu mai multa bucurie primita vestea venirii lui.
acuma ce va fi va fi.
sincer suntem tineri, iar daca Doamne Doamne nu are si pt noi un bb, sunt multi copii pe lumea asta care au nevoie de cineva sa-i iubeasca si sa-i ingrijasca,
nasii nostri de cununie au incercat prin toate metodele sa faca un copil timp de 7 ani, pana la urma au renuntat la ideea de a avea un copil, si au adoptata o adevarata comoara, o fetita nou nascuta, care are acum 2 ani jumate. la un an dupa ce aua adus copila acasa nasa a ramas insarinat iar acuma are un dolofan de baietel de 4 luni.
pupici tuturor mamicilor si burticilor

bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de aurishta Mar 26 Apr 2011, 1:50 pm

Ce frumos!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de diada Mar 26 Apr 2011, 3:21 pm

eeeee, asta este alta poveste, trebuie sa crezi, sa fii bun, sa-ti platesti datoriile... in final sa intelegi chestiile astea.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de Admina Mar 26 Apr 2011, 4:18 pm

Diada, esti foarte profunda, draga mea. hug

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de diada Mar 26 Apr 2011, 4:42 pm

lol! astazi, maine nu garantez scratch

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de Steluzza Mier 27 Apr 2011, 7:32 pm

Curaj Cosmina si nu fiti dezamagiti va veni si la tine soarele ai sa vezi. kiss hug
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de ioana soare Sam 30 Apr 2011, 8:58 am

Cosmina bebe va veni atunci cand vei fi linistita. Incearca sa nu te mai stresezi si sa gandesti optimist. Cu cat vei fi mai relaxata cu atat vor fi mai mari sansele sa ramai insarcinata. Fratele si cumnata mea au doua fetite rezultate in urma FIV, dupa cativa ani buni de incercari. Apoi isi doreau ffff mult inca un copil. Au incercat din nou si nimic, iar FIV dar de data asta nereusita, pana cand s-au resemnat si au renuntat la idee. S-au relaxat si si-au vazut de treaba si de cele doua fete. Ei si acum, la sfarsitul lui mai trebuie sa nasca o fetita...Smile)) A venit atunci cand nu s-au mai stresat deloc, natural, fara nici un fel de tratament. Sunt convinsa ca acelasi lucru s-a intamplat si cu nasii vostri.
Asa ca fii optimista si incearca sa nu te mai gandesti la asta. Bebe va veni atunci cand te astepti mai putin:))
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Dum 01 Mai 2011, 10:41 pm

fetelor va multumesc ca sunteti alaturi de mine
incerc pe cat posibil sa nu ma gandesc si sa nu ma stresez, eu zic ca reusesc destul de bine, dar sunt momente cand mai cedez si trag o tura zdravana de tipete si dupaia un plans, iar apoi ma linistesc si sunt fresh si imi vad mai departe de treaba
sunt constienta ca totul va fi ok, doar ca asteptarea e mai lunga mie mi-ar place sa bat din palme si sa fiu deja insarcinata dar din pacte nu asa sta treaba
va multumesc inca o data pt gandurile bune
va pup kiss
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de katyP Vin 06 Mai 2011, 9:34 am

buna fetelor,cosmina nu te nelinisti minunea vine cand te ast mai putin,asa am patit noi nici nu ma gandeam la un bebe peste putin va veni pe lume un pui mic love , sarcina o duc bine multumesc lu Dzeu am 28 de sapt,2 eco facute si n-a vrut sa se arate deloc pana acum ce este,numai bine la burtici.pup
katyP
katyP
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 40
Localizare : galati
Data de inscriere : 28/05/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Vin 06 Mai 2011, 10:00 am

katyp multumesc
ma bucurt pt voi, sa ai o sarcina usoara kiss
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de miha02 Lun 09 Mai 2011, 12:12 pm

salutare
n-am mai intrat de mult,imi cer scuze
noi mai mai vem putin pe 24 am termenu,maine merg la doctor sa vedem ce zice
noi vom avea un baietel,speram sa raman tot asa rade
ma simnt bine dar foarte mari emoti ,mi-e frica sper sa fiu destul de puternica
va doresc si voua sarcina usoara si bb sanatos
miha02
miha02
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 38
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de bubu85 Lun 09 Mai 2011, 12:24 pm

miha sa ai o nastere usoara, va va creasca bebelul mare si sa fie sanatos
v-ati gandit la nume? cum se va numi baietelul?
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de cris_27 Lun 09 Mai 2011, 12:36 pm

Primul copilas miha02 ?
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de aurishta Lun 09 Mai 2011, 1:35 pm

Miha, iti tinem pumnii! wink kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de Chirrox13 Lun 09 Mai 2011, 1:41 pm

Miha, nastere usoara kiss Flowers
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de natasaSV Mar 10 Mai 2011, 7:20 am

Deja simt si eu emotiile bibe
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de miha02 Joi 12 Mai 2011, 11:44 am

multumesc tare mult\
e primul copilas
da ne-am gandit si la numa ...Dragos Mihai
am fost marti la doctor si santem bine inca mai sta ,a zis ca e inca lichid nu prea inteleg eu...
are 3,600 e dolofan
miha02
miha02
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 38
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6 - Pagina 2 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB