Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

+59
lennny
AlinaJ.Bijoux
firicel
MihaelaT
diada
Floren
Clio_Ela
dorina56
aba
denis21
ismi3ismi
violetas
SILVI
came_lia
serenita
norelif
MagdaMarin
Uca
Tache Marilena
marina40
olympia
margelutamea
arielas
SilviaDumitrescu
vilcris
Cazimi
Maci
letho
Day
lotus nufar
danniela
RamonaM
Karina33
Admina
mariaz_09
silvia adriana
aurishta
clodi
socela
dandana
greieras
ema
piciul
emi
Gabiuta
manuela29
fizicuta
cris69
florentina69
mihaelavama
Angelica18
Andata
dorina64
Gianina4ever
Giobsy
Adelaida
ionela stefan
cld
Buburuza
63 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Natural Woman....

Mesaj Scris de Buburuza Lun 31 Ian 2011, 12:46 pm

Hei, hei, heeei! Ce mai facem cu patruzecii? Hai, boxele la maxim si sa ne prefacem ca suntem indragostite. Sau sa nu ne prefacem!!! Chiar sa fim. Ce? N-ar fi fain?

Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de fizicuta Lun 31 Ian 2011, 3:31 pm


....merge la suflet interpretarea asta,nu?
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Buburuza Lun 31 Ian 2011, 3:52 pm

E fain... da' e cam moale. Plus ca al de-o canta e un copil. Ar putea sa-mi fie copil. Mmmm... nope! Nu ma inspira. Eu vreau ceva, asaaa, sa ma ia cu indragosteala... care nu-i tot aia cu a iubi.
Nu, n-am inebunit (de tot), nici nu vreau sa schimb macazu' sau sa ma complic acu' la batranete maturitate. Vreau doar sa fiu (si) indragostita. De acelasi personaj ca acu' douazeci si ahaaa de ani. Intelegeti?
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de fizicuta Lun 31 Ian 2011, 4:25 pm

Solistul are 27 de ani(cat fiul meu cel mare wink).deci nu vreau sa intru la corupere de minori....... dar piesa ......imi place tare mult! love
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Uca Lun 31 Ian 2011, 6:32 pm

Am vrut sa o pun l-a topicul cu muzica dar m-am razgindit, o dedic voua:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

kiss kiss kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Lun 31 Ian 2011, 6:46 pm

sa va spun un secret, eu sunt indragostita. boo si iubesc cum nu am iubit niciodata, cum nu credeam ca voi iubi vreodata.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Buburuza Lun 31 Ian 2011, 7:12 pm

Super, Cris! Super!!! Cred ca femeile indragostite stralucesc. Pur si simplu.

Acu' hai sa va zic ce m-a apucat cu indragosteala... Totdeauna mi-au placut barbatii inalti, grizonati la tample, nitel aroganti si cu voce baritonala. Nu frumosi; barbati bine. Ma gandeam mai deunazi: daca l-as intalni pe dumnealui acum (adica, daca nu am fi impreuna de douazeci si ahaaa de ani) si-as fi disponibila, m-as indragosti pe loc! Da' stiti cum? Lata...
Si-apoi mi-am pus intrebarea "De ce nu?". Adica, de ce nu m-as putea indragosti e un om cu care sunt impreuna de douazeci si ahaaa de ani? Nu ce cel de-atunci... de asta, de-acum. Inalt e, grizonat e, olecuta arogant e. Deci?
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Lun 31 Ian 2011, 7:30 pm

cred ca ar trebuii sa te apuci sa ii faci ochi dulci sa ii spui ce fund sexi are. sa il inviti la un pahar de vin...
...
...
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de SILVI Lun 31 Ian 2011, 8:30 pm

salut fetelor!, iaca si eu va scriu ,dece?,ei bine pentru ca am 39 impliniti,doua fete de 18 si 12ani iar pana acum nu am avut timp deloc penru mine.Nu am avut timp sa ma gandesc cum arat sau macar sa ma uit in jur.Eram un robotel care nu stia altceva decat sa creasca copii ,sa fie o gospodina perfecta,sa fie o sotie perfecta,sa plece capul la cea mai mica greseala sa nu supere pe nimeni ,sa faca eforturi enorme pentru ai multumi pe cei din jur ,,si ce credeti am reusit?ei bine nu ,ca de ce le dai din timpul tau de ce cer mai mult.Asa ca acu la 39 de ani am inceput schimbarea cum,?prima data m-am inscris la facultate ,mi-am educat fetele sa nu mai depinda de mine(iesim toate 3 la o cafea ,la o terasa etc)dar nu mai pun si iau eu masa , nu mai fac teme ,ajut la una doua probleme dar atat, ies cu prietenele la o cafea ,mi-am schimbat locul de munca ca nu am rezistat si i-am reprosat sefului tot ce ma durea ,bineinteles ca a urmat demisia dar nu regret. Acum regret ca nu am stiut sa apreciez frumusetea vietii in tinerete si nu am avut grija de mine deoarece asa cum am citit si la voi dragelor si la mine sau depus kg-le si imi este tare greu sa le dau jos , dar niciodata nu e prea tarziu asa ca chiar ma bucur de viata, iar ridurile si firele carunte nu le bag niciodata in seama ,viata e frumoasa si e pacat sa o umbresca niste riduri.Am sa va rog sa imi da-ti niste idei de tinute care sa acopere kg-le ca nu reusesc sa dau jos nimic asa ca daca ma ajutati o sa le acopar si v-a urma o scimbare de look. Nu imi permit sa dau sfaturi dar nu alergati dupa perfectiune ca de ce te sradui mai mult de ce ti se va cere mai mult si uite asa niciodata nu vei fi tu insati, nici pe cei din jur nu ai sa ii multumesti si nici efortul nu va fi apreciat .
SILVI
SILVI
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : bacau
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 31 Ian 2011, 8:49 pm

SILVI Bine ai venit in familia noastra si simt ca o sa avem multe de invatat de la tine. Imi place ce am citit si ma bucur pentru si alaturi de tine.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de violetas Lun 31 Ian 2011, 8:54 pm

Buburuza, mai lipsea sa zici si de un pic de burta(si era leit al meu) rade
Bine ai venit, Silvi, felicitari pt taria de caracter de care ai dat dovada.Am si eu puseuri d'astea, dar de multe ori ma las coplesita. Asta e.
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de came_lia Lun 31 Ian 2011, 10:09 pm

cris69 a scris:sa va spun un secret, eu sunt indragostita. boo si iubesc cum nu am iubit niciodata, cum nu credeam ca voi iubi vreodata.
secretul acesta il stiam, se vede dupa luminitile din ochii tai!!!

dezvolta ideea.. hug

doamnelor, acesta este un forum de lucru de mana- vad ca ati facut aci camin cultural- diverse muzici ba chiar si carciuma ( acolo dupa perdea unde beti!) love

Cine mai lucreaza, stimate doamne? Smile
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Lun 31 Ian 2011, 10:17 pm

Ma tot invartesc unde sa scriu, aici, la sueta, la cafenea, la balaceanca, dom'le ce de optiuni!... Sunt tot in reorganizari. Atelierul l-am rasturnat mop si l-am pus la loc da nu-s multumita, ca marea parte a lucrurilor tot in cutii si pungi sunt! ups
Am planuit sa-mi fac organizatoare si sa rearanjez rafturile. Printre picaturi m-am jucat cu maruntele, peticute si am mesterit pernute, unele colate, altele pictate si cu fie-mea in coasta si am mai facut flori-flori-flori pentru martisoare. Fecioru are 20 de domnisoare in clasa, plus profele lui si ale fetei ...
Spre sfarsitul lunii e ziua feciorului si mi-a comandat o perna-chitara, asa ca odiseea pernutelor continua si ma stradui sa ajung si-n faza de pozat. Aici is datoare demult si cu poza masinutei. Pe masinuta am testat-o un picut, asa mai cu frica, inca n-am studiat instructiunile ci am intrat direct, dar trebuie sa bag un ochi si pe cd-ul ala. Si cred ca saptamana asta dau o tura si-n capitala la plimbareala. Deh, copiii-n vacanta! wink
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de cris69 Mar 01 Feb 2011, 5:44 am

se vede dupa luminitele din ochii mei?ups!!!
nu credeam. stiu doar ca mi-i se spune ca de la un timp ochii mei exprima mai mult decat as putea spune prin vorbe.

silvi, bine ai venit, aici te vei simti foarte bine.
olympia, abia astept sa vad ce mesteresti. sa ne pui poze. ca eu sunt tare curioasa. spor la treaba si daca nu reusesti sa iti reorganizezi atelierul da sfoara in tara ca venim noi sa te ajutam.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Giobsy Mar 01 Feb 2011, 11:19 am

Traiasca luminitele din ochii tuturor femeilor! Si a barbatilor lor, desigur!
Da! Este mare lucru sa fii indragostit si nu depinde nicicum de varsta.
De al meu sunt inca indragostita (dupa 22 de ani de cand il stiu).
Imi lucesc ochii de zece ori pe zi si tot de zece ori pe zi imi vine sa-l strang de gat sau sa-i pun perna pe fata. Asta inseamna ca sunt vie, ca traiesc si ca inca mai simt diverse lucruri. Eu asa cred.
Cand e totul doar miere, de unde sa stim ca acela este gustul mierii?

...si totusi:



Ultima editare efectuata de catre Giobsy in Mar 01 Feb 2011, 11:41 am, editata de 1 ori

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Mar 01 Feb 2011, 11:40 am

Cris, adevaru-i ca pan la ajutor fizic face bine si doar o sueta cu un alt adult in afara de mama si de sot (dar el doar in we), mai limpezeste mintea, de fapt de-aia si plec vreo doua zile, sa ma limpezesc la cap.
Chiar ziceam ca un psiholog ar gasi oarece semnificatii in faptul ca dormitorul conjugal, atelierul de cusust/pictat si camera-depozit (cand zic depozit nu va ganditi la patine si schiuri, ca alea stau in pod, la cutii cu materiale, vopsele si rufele de calcat ) sunt unul si acelasi loc... Imi vine pofta de-o chestie, pana sap sa eliberez, am obosit si -mi trece cheful de lucru, le mut de ametesc, loc e, organizare inca nu-i. De fapt acum am facut "inventarul", am mai luat la mana una alta, ca si uitasem ce si pe unde am. Asa am ajuns sa fac pernute, tot scormonind prin resturi textile si am zis sa mai scap de ele cu folos, le reciclez in pernute, flori si om mai vedea in ce altceva ... Parca m-ar tenta si gentute ca-mi facu pofta Uca cu minunile ei, da' aici am inca asa un blocaj, ca n-am facut pan-acum.
Smile
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de ismi3ismi Mar 01 Feb 2011, 11:45 am

Buna,fetelor!Ma alatur si eu grupului vostru,am 43 ani. love
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de norelif Mier 02 Feb 2011, 6:06 pm

olympia a scris: Cris, adevaru-i ca pan la ajutor fizic face bine si doar o sueta cu un alt adult in afara de mama si de sot (dar el doar in we), mai limpezeste mintea, de fapt de-aia si plec vreo doua zile, sa ma limpezesc la cap.
Chiar ziceam ca un psiholog ar gasi oarece semnificatii in faptul ca dormitorul conjugal, atelierul de cusust/pictat si camera-depozit (cand zic depozit nu va ganditi la patine si schiuri, ca alea stau in pod, la cutii cu materiale, vopsele si rufele de calcat ) sunt unul si acelasi loc... Imi vine pofta de-o chestie, pana sap sa eliberez, am obosit si -mi trece cheful de lucru, le mut de ametesc, loc e, organizare inca nu-i. De fapt acum am facut "inventarul", am mai luat la mana una alta, ca si uitasem ce si pe unde am. Asa am ajuns sa fac pernute, tot scormonind prin resturi textile si am zis sa mai scap de ele cu folos, le reciclez in pernute, flori si om mai vedea in ce altceva ... Parca m-ar tenta si gentute ca-mi facu pofta Uca cu minunile ei, da' aici am inca asa un blocaj, ca n-am facut pan-acum.
Smile
Cum fixezi culorile dupa ce le pictezi?Folosesti o anumita vopsea?Ti-am admirat lucrarile,imi plac tare mult!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Buburuza Mier 02 Feb 2011, 6:12 pm

Giobsy a scris:
...si totusi:

Yeeees, baby!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Mier 02 Feb 2011, 7:53 pm

Norelif, cu fierul de calcat, fara aburi, intai pe dos si apoi pe fata. Am vopsele de la doua firme Talens si Idea stofa, parca... nu-s acasa si nu pot verifica exact ce scrie pe sticlute.
Sunt in Bucuresti, acu beau vin rosu, maine ma plimb... wink queen
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de norelif Mier 02 Feb 2011, 8:37 pm

olympia a scris:Norelif, cu fierul de calcat, fara aburi, intai pe dos si apoi pe fata. Am vopsele de la doua firme Talens si Idea stofa, parca... nu-s acasa si nu pot verifica exact ce scrie pe sticlute.
Sunt in Bucuresti, acu beau vin rosu, maine ma plimb... wink queen
Multumesc pentru raspuns!Bei vin rosu!!!Miam,miam!!Eu sunt inca la servici zid !!!Iar maine plimbare!!!Ce bine!!Sa ai o zi frumoasa asa cum a fost la mine,cu mult soare!!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de olympia Mier 02 Feb 2011, 8:48 pm

E un frig aici , ca-mi clantaneau dintii-n gura vorbind la telefon sa ma reupereze sotul. Da m-am incalzit acasa.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de vilcris Mier 02 Feb 2011, 11:31 pm

Pentru dumneavoastra, doamnelor indragostite! Sper ca mai tineti minte cine-i asta. rade



love Dean Martin
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Buburuza Joi 03 Feb 2011, 12:25 am

rade

Zilele astea am asa de mult de lucru (la job) ca nu stiu de capu' meu... Pana se-intoarce fecioru din vacanta trebuie sa recuperez la greu.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de piciul Joi 03 Feb 2011, 8:54 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ....aici sunt emisiuni care va vor umple sufletul de bucurie si munca va parea usoara!
"Munca pe care o indeplinim cu placere ne vindeca de truda ei"! tricot
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+  - Pagina 8 Empty Re: Viitorul incepe azi!? Clubul "senioarelor" 40+

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB