Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

+50
natasaSV
Bianka7
Cristale
Biene
miha02
feliciagl
SilviaDumitrescu
ppisic
amnro
danadea
Floren
firicel
CCristinaC
Giobsy
zsofia
RamonaM
magdaR
juliennej
rzoana
ivanoiuadela9
Karina33
Uca
Serban Valentina
ador.mita
Clio_Ela
ancone
victoriacus
Gianina4ever
mariaz_09
Admina
lotus nufar
aurishta
katyP
AlinaJ.Bijoux
andrea.z style
margelutamea
Steluzza
kitty_1973
mnarcisa
LYNDA
andarlidia
diada
costina89
bubu85
cris_27
MagdaMarin
olympia
danae
Aghata
ioana soare
54 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de kitty_1973 Mier 29 Dec 2010, 8:29 pm

felicitari Cris pentru flacau!
Sa fie sanatos si norocos in viata! kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de Steluzza Mier 29 Dec 2010, 11:21 pm

Felicitari Cris,si sa va traiasca. kiss
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de diada Joi 30 Dec 2010, 11:49 am

Bravo Cris, sa va traiasca!

Azi m-a sunat Costina89, a nascut ieri dimineata o fetita! este inca in spital, a nascut normal, poate maine ii da drumul. Felicitari Costina, sa va traiasca!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de LYNDA Joi 30 Dec 2010, 11:56 am

Costina superrr felicitari si mu;ta sanatate si voua si fetitei!
Sa va umple viata de fericire kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de Admina Joi 30 Dec 2010, 12:01 pm

Flowers Felicitari Cris, Felicitari Costina! Flowers Sa va traiasca copilasii si sa fie cuminti, papaciosi si ne-coliciosi. Sanatate multa!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de Steluzza Joi 30 Dec 2010, 9:40 pm

Felicitari Costina,sa va traiasca si numai bine. kiss Flowers
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de danae Dum 02 Ian 2011, 10:07 pm

Felicitari Cris, felicitari Costina! Sa va bucurati de bebelusii vostri, sa fie mancaciosi si sa aiba somnul linistit.

Noi suntem bine. Am cateva contractii in gol, asa ca doctorul mi-a zis sa iau no-spa si sa stau in pat. Doar ca de pe 30 seara am simtit ca mi s-a inflamat un ganglion in zona gatului, pe 31 crescuse mai mare, iar de ieri a inceput sa ma doara, cu esofag cu tot si sa difuzeze durerea in ureche, cu jumatate de cap si nu mai pot de durere. Acum ma simt ca si cum as fi racita, am frisoane si ma doare tot corpul. Maine ma duc la doctor sa vad ce pot lua pentru asta. Va pup.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de Steluzza Dum 02 Ian 2011, 11:23 pm

Danae ai grija de tine si incearca sa te faci bine. kiss
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 03 Ian 2011, 11:19 am

Danae ai grija de tine! Sa nu stai acasa daca ai8 temperatura!


Felicitari Cris, felicitari Costina! Sa aveti bebelusi sanatosi si cuminti! Flowers Flowers
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de cris_27 Lun 03 Ian 2011, 2:05 pm

Multumesc mult de urari fetelor,raspund mai greu caci bb al meu imi ocupa tot timpul iar cand doarme profit sa fac si eu cate ceva prin casa.Multu pupici si multa sanatate la viitoarele mamici.
Danae cu febra nu-i de stat acasa in sarcina caci poate fi periculos,asa ca fuga la medic si ai grija de tine si de bb. kiss
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 03 Ian 2011, 3:52 pm

Cris,sa-ti traiasca flacaul,sa fiti sanatosi si voiosi>Sa-i pui muzica tot timpul,sa se invete sociabil,sa nu se teama de nimic.Felicitari!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de cris_27 Lun 03 Ian 2011, 4:40 pm

Cred ca bietul de el e foarte sociabil deja,caci de la craciun incoace mi-a fost casa plina mai mereu.Stiu ca nu e bine la copil asa mic dar nici nu puteam da pe nimeni afara ,asta e.In concluzie s-a invatat cu lume multa si agitatie chiar daca nu as fi vrut eu chiar asa de repede. Smile
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de andrea.z style Lun 03 Ian 2011, 7:13 pm

Scuzati-mi lipsa de pana acum, dar am fost putin ocupata wink

Am nascut, pe data de 29 dec, o fetita superba de 2750g pe nume Renate.
Suntem acasa de 2 zile, si suntem amandoua bine.

Am reusit sa nasc natural, desi va trebui sa va povestesc intr-o zi aventurile mele din 29 dec. prietenie bucurie
avatar
andrea.z style
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 243
Localizare : arad
Data de inscriere : 12/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de aurishta Lun 03 Ian 2011, 8:17 pm

Bravo, Andrea, sa fiti fericiti cu totii. Te asteptam cu poze+povesti. love
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de bubu85 Lun 03 Ian 2011, 9:04 pm

doamne ce an bogat a fost anul 2010, cu atatia bebi superbi si sanatosi, nu putem spune ca nu a fost un an superb
mamicutelor felicitari sa va creasca puii mari si sanatosi, sa aveti parte numai de bucurii din partea lor
FELICITARI!!!!!! kiss
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de LYNDA Lun 03 Ian 2011, 9:24 pm

Felicitari mamico sa iti creasca puiutul mare si cuminte si mai ales fara colici!

kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 03 Ian 2011, 10:12 pm

Felicitari Andreea pt. fetita. Sa fie sanatoasa si cuminte!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de Steluzza Lun 03 Ian 2011, 11:23 pm

Felicitari Andreea si te asteptam cu poze. kiss
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de danae Mar 04 Ian 2011, 12:54 pm

Felicitari Andreea! Sa fiti sanatoase amandoua si te asteptam sa ne spui cum a fost.

Multumesc de urari fetelor. Acum ma simt bine. Facusem o otita si o tiroidita se pare. Eu am gusa si o hipertiroidie "in fasa". Se pare ca am deranjat tiroida cu ceva, pe langa faptul ca in sarcina stiam ca imi vor mai creste nodulii si facusem un gat imens. Aseara in schimb, ma simteam de parca atunci racisem. Imi curgea nasul, imi frigeau ochii si aveam frisoane, dar nu temperatura. Tare ciudat. Mi-am facut ceaiuri, cartof ras cu spirt la gat si picaturi in ureche iar azi sunt ca noua. Pentru tiroida ar trebui sa iau Prednison dar are contraindicatii in sarcina si alaptare. Vedem dupa ce nasc. Deocamdata mi-am facut analizele pentru tiroida si astept rezultatele. Va pup!
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 04 Ian 2011, 12:57 pm

Felicitari Andreea! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Danae ma bucur ca esti mai bine. Ai grija de tine si sa auzim numai de bine. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 04 Ian 2011, 1:26 pm

Danae,sa stii ca si mie mi-a fost depistata o hipo sau hiper(nici macar nu stiu Embarassed)tiroidie in timpul celei de a doua sarcini si aveam valoarea analizelor mare rau,dar dupa 6 saptamani de Eutyrox s-a normalizat, dar am indicatia sa iau tratamentul toata viata.
O pastiluta zilnic cu 1/2 ora inainte de masa.Si doar ca a vazut medicul meu de familie ca am un pic de gusa.
Si analiza de glanda nu mai stiu care TSH sau ATPO ti-o poate da si ginecologul cu trimitere gratuita.
Eu am fost la endocrinolog ,ea mi-a dat sa fac un ecograf al glandei si 2 analize de sange TSH si ATPO.
Cum atunci imi dadea si ginecoloaga analize de facut am intrebat-o daca poate trece pe trimitere si analizele de glanda si una da a putut sa mi-o treaca.
Si m-a scutit de 35-40 lei.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de danae Mar 04 Ian 2011, 2:09 pm

Mie mi s-a depistat, de fapt mi-am dat seama singura ca mi se umfla gatul, in 2009. Am facut eco si analize multe pentru tiroida la Parhon si mi s-a spus ca este gusa, TSH era in limite, dar foarte aproape de valoarea minima, iar pe lobul tiroidian aveam 2 noduli si 4 chisturi. Unul dintre nodului avea peste 1 cm in diametru si trebuia punctionat. Am facut si asta la Parhon si a reiesit ca nu e productiv, ca e tare si ca e foarte vechi. Nu mi-au dat medicamente pentru ca nu era nevoie. M-au avertizat ca in sarcina imi vor creste nodulii, dar ca si fara sarcina e posibil sa imi creasca si sa trebuiasca sa ma opereze. Iar daca mai vreau un copil, sa ma grabesc pentru ca daca ma opereaza si imi fac dozare de iod, un an dupa ce termin cu dozarea de iod nu pot ramane insarcinata. Acum mi-a iesit VSH-ul foarte mare - 102- si mi se spune ca in sarcina este marit dar poate fi si o tiroidie.
Ideea e ca nu mai am asa mult pana nasc si o sa vad dupa.

Magda, dar mie mi-au spus de la centrul de recoltare ca THS si T3-T4 nu sunt platite de casa si trebuie sa le platesc. Si pe astea 3 am dat 80 de lei ieri. Ih.
zid
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de ioana soare Mier 05 Ian 2011, 3:36 pm

Cris, Andrea felicitari, sa va traiasca minunile de bebe , sa fie sanatosi si sa va aduca multe multe bucurii! kiss

Aurishta eu abia azi am intrat pe net si am vazut ca spuneai de poze cu boticul lui bebe mic:)), sper sa fie in regula aici

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A fost tare activ in vacanta, mai ales pe drum, in masina, s-a foit in continuu. Si dupa zbenguiala de pe drum, dupa ce am ajuns acasa, s-a cumintit brusc, de m-a si ingrijorat un pic. Ieri toata ziua a fost un puturosel somnoros, si imi tot faceam ganduri, dar astazi vad ca a revenit la normal, e tare jucaus:)))

ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de LYNDA Mier 05 Ian 2011, 3:39 pm

Ioana vai ce dulce e ! sa va traiasca si sa va bucurati de el!
Mai ai putin! Cum te simti? Esti pregatita?

Pupici la burtici kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de ioana soare Mier 05 Ian 2011, 3:57 pm

Lynda multumim! pupi hug

Pregatita sufleteste sunt, abia astept sa-l tin in brate si sa-mi stranga degetul in manuta lui mica. nor Camera inca nu e gata, mai avem de luat patul, salteaua, perdelele, galeria, cadita si parca mai erau cateva. Sper sa avem timp sa rezolvam totul pana vine piticul. De simtit ma simt excelent, deloc greoaie, pot sa ma aplec si sa ma incalt singura:))), sa merg repede sau sa ma fac ca alerg:))) Ce e ciudat e ca uneori obosesc mai tare atunci cand mananc doua mere decat atunci cand urc 4 etaje pe jos, nu-mi dau seama de ce.

ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5 - Pagina 4 Empty Re: Sunt graviduta!!! sfaturi legate de sarcina-5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB