Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

+24
dktimi
Steluzza
louise27
clodi
ionela stefan
yo%
ralucis
noel
mady85
Noemi
chemio
SilviaDumitrescu
angells
geany
MihaelaT
duchess
irish05
arime
lorinaoo1
Camy
comun
diada
cris69
Admina
28 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Sam 06 Dec 2008, 10:11 am

Ideea e "furata" de pe forumul Crafters din State si in limba engleza se numeste "sewalong". Puteti vedea despre ce vorbesc, AICI
In mare: cineva propune o tema de lucru(garderoba de primavara, rochie pt bal, palton, reconstructie din blugi vechi, etc.) si se inscriu si alte utilizatoare, in "cursa". Stabilim un termen limita si incepem sa ne sfatuim, incepem sa strangem material, tipare, sa croim si scriem progresul lucrului, pe parcurs. De ce asa, si nu in metoda clasica, fiecare pe barba lui rade? Pentru ca impreuna e motivant, e mai usor, are cine sa te sustina sa te ajute macar cu o incurajare. Deci?
Propun sa ne mobilizam, croitorese de pretutindeni, sa ne coasem tinuta de Revelion, impreuna. Sau si pe cea de Craciun... Sa nu credeti ca merg la cine stie ce serata, petrecere exclusiva. Nu am planuri chiar deloc, deci fie vom sta acasa, fie vom merge la prieteni. Dar, totusi, ceva mai-ceva, trebuie sa purtam. Un pantalon elegant si o bluza sexy, un deux-pieces, o rochie de seara, o fusta si o camasa, etc. Orice vi se pare potrivit pentru a sarabtorii noul an. Eu una, sunt in cursa, cine mai vine?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de cris69 Sam 06 Dec 2008, 11:08 pm

desi nu ma prea pricep prea mult la cusut , intru si eu in joc, poate asa fac si eu ceva frumos pentru mine.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Mier 10 Dec 2008, 10:43 am

Atat? Numai Cris? Diada, o fusta, macar... Camy, tu sa nu-mi zici ca nu te intzolesti frumos si de acest revelion, ca nu te cred. Si fetele incepatoare, ce motiv mai bun aveti sa invatati?
Eu nu m-am gandit inca, dar neaparat sa-mi incropesc ceva, in vreo 2 zile libere. Pana atunci, trebuie sa fie timp. Inclin spre rochie, totusi...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de diada Mier 10 Dec 2008, 11:38 am

o fusta o sa-mi fac si eu (m-ai prins hug ), si as mai vrea o pereche de pantaloni, sa vad cum negociez cu bebe si cu tacsu!


Ultima editare efectuata de catre diada in Mier 10 Dec 2008, 1:37 pm, editata de 1 ori
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de comun Mier 10 Dec 2008, 12:12 pm

si eu ma gandeam sa-mi cos ceva frumos, pentru sarbatori, dar imi lipsea mobilizarea. Asa ca intru si eu in cursa asta de revelion Smile Intre timp, am invatat sa cos la masina wink
avatar
comun
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Romania
Data de inscriere : 09/12/2008

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Camy Joi 11 Dec 2008, 6:27 pm

da admina ca de obicei ,cum sa nu imi fac ceva nou ,mai ales de sarbatori,ptr craciun mi-am facut o rochita rosie ,o sa va arat cat mai repede cu putinta ,cum fac rost de incarcator,sa o pot poza,tinand cont ca ,craciunul il fac la tara in familie e numai buna rochita ,dar de revelion as vrea ceva mai de ocazie sa zic ,cu toateca nu vom pleca nicaieri ,tot in familie cred,dar totusi e revelion ,si vreau un material mai de ocazie,sper ca saptamana viitoare sa pot incepe,caci apoi familia se va reuni ,s inu mai stau de croitorie.va pupic dulce kiss kiss kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de lorinaoo1 Dum 14 Dec 2008, 9:37 am

Daaa, buna idee, intru si eu in cursa, dar nu prea stiu bine cu ce sau pt ce, ca doar stau acasa cu Lorinush a mea si cu tati si probabil cu bunica. As avea totusi niste lycra care nu merge neam sa o cos la masina mea, o bluzita as face. In rest, sunt in urma cu proiectele la tricotat si crosetat. Cum nu tine timpul asta cu noi, of tricot
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Joi 18 Dec 2008, 11:38 am

Ce ziceti de asta? Rochie E un tipar pentru genul asta si in Burda 12.
Sau de AICI si multe sunt si in revistele Burda.
Sau alte rochii pentru inspiratie: AICI si ALTELE
Hai sa mai postam rochii, tinute elegante ca poate ne inspiram una pe alta :gerila: Si eu stau acasa dar tot imi fac o rochie, ceva. Deocamdata vreau una pentru Craciun, am primit un tricot rosu (:inlove: Camy) si caut modele.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de cris69 Joi 18 Dec 2008, 11:40 am

Admina a scris:Ce ziceti de asta? Rochie E un tipar pentru genul asta si in Burda 12.
Sau de AICI si multe sunt si in revistele Burda.
Sau alte rochii pentru inspiratie: AICI si ALTELE
Hai sa mai postam rochii, tinute elegante ca poate ne inspiram una pe alta :gerila: Si eu stau acasa dar tot imi fac o rochie, ceva. Deocamdata vreau una pentru Craciun, am primit un tricot rosu (:inlove: Camy) si caut modele.
prima rochie este superba. imi place tare mult.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de cris69 Joi 18 Dec 2008, 11:47 am

cea de a 10 a rochie- de fapt pantaloni si o bluza pe albastru - e mortala, asa ceva mi-as face si eu. cu pot copia poza, as vrea sa fie mai mare ca sa se vada bine modelul.
ce parere ai de rochia asta? partea de sus , unde sunt aplicate florile am cucut peste tot margelute de sticla nege. rochia este de-a gata de la o casuta de moda din oras miss alicia si a costat 230lei iar margelutele le-am aplicat eu pentru ca florile ersu lipite cu silicon si imi era frica sa nu raman fara cate una. datorita florilor prost lipite am obtinut o reducere de 50%
"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion DSCN0938
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de diada Joi 18 Dec 2008, 11:48 am

eu mi-am terminat fusta, nu e cine stie ce, cred ca ies din cursa pentru ca mai mult nu pot sa fac peace

stiu ca abandonez prea usor, dar oricum revelionul il fac ca intotdeauna in pijama asa ca .... scratch astept cu mare interes creatiile voastre ura
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Joi 18 Dec 2008, 12:13 pm

Cris e superba rochia si cu 50% reducere Shocked si grena e culoarea mea favorita. Ai muncit ceva la margele... Uite poza(presupun ca asta e):

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion 12-18-10

E superb costumul...
Diada, nu zi asa. Chiar daca stai acasa, de ce in pijama? Macar in ceva nou sa te prinda inceputul anului. Chiar daca este ceva de zi pe care-l vei purta pe strada, apoi. Nou sa fie; deci sa vedem fusta hug

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de cris69 Joi 18 Dec 2008, 12:21 pm

da , asta e . e minunat, am ceva matase de sarii si imi fac si eu unul. mersi si te pup.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de arime Joi 18 Dec 2008, 12:31 pm

Cat de norocoase sunteti ca va puteti face singure rochite, ce mi-ar placea sa stiu sa folosesc masina de cusut din dotare, de anul ce vine trebuie sa invat operatiunea asta. Admina are dreptate, indiferent ce porti in seara dintre ani, important este sa fie nou, iar atitudinea este tare importanta diada... si ce daca sunteti doar voi trei, sunteti exact cat trebuie, profitati de aceste momente frumoase in familie, trebuie sa te bucuri sa-i transmiti lu' Petru armonia si bucuria din aceste zile frumoase impreuna wink

Spor la rochite fetelor kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Joi 18 Dec 2008, 4:04 pm

Arime, neaparat sa inveti la masina, e pacat sa nu o folosesti. Iti da atata satisfactie sa termini ceva lucrat de tine. Si tricotezi frumos, sigur ai coase frumos :gerila:
Am gasit model pentru rochia de Craciun, din tricot rosu: ROCHIE

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Mier 24 Dec 2008, 10:16 am

Vin la raport cu tinuta de Craciun. Nu mi-a ajuns materialul de rochie Sad cel putin nu de cea petrecuta la care am scos tiparul. Dar am croit o bluza din tricot rosu cu putina vedere la spate. Sper sa o cos azi intre cozonaci si mancaruri.
Voi? Ati mai inaintat cu tinuta de Revelion? Ceva progrese? Eu am ginit un model, este o rochie scurta si mica, cu spatele gol Embarassed Nu de alta dar nu am decat o mica bucata de material(cupon) si nu-mi ajunge de mai mult... Sa vedem daca il fac pe asta sau poate o croiesc pe cea petrecuta, din alt material elastic.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de irish05 Mier 24 Dec 2008, 3:55 pm

frumoasa rochia, cris69 kiss . de efect
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Vin 26 Dec 2008, 5:49 pm

Rochii de seara, pentru inspiratie: Aici
Eu as vrea ceva rosu/grena dar nu mai am material... Sad

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Camy Vin 26 Dec 2008, 9:56 pm

buna fetelor.eu mi-am facut cateva rochite ,pe care li le-am aratat deja ,de craciun m-am imbracat cu cea rosie ,dar de revelion ,cu toate ca il facem in familie ,parca as vrea ceva mai elegant ca material ,de obicei foloseam satenul elastic ,sau tafta ,dar acum ca sunt in criza de timp ,as cumpara jerse cu sclipici ca sa dea mai de ocazie ,si mi-as face o rochie scurta dar nu styu cum sus ,poate ma ajuta cineva cu vreo parere ,pana luni ,hai marti ,ca vine revelionul .va pupic fetelor .
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de cris69 Vin 26 Dec 2008, 11:49 pm

Admina a scris:Rochii de seara, pentru inspiratie: Aici
Eu as vrea ceva rosu/grena dar nu mai am material... Sad
imi place a cincea si a saptea rochie , de pe prima pagina. super.
eu de craciun m-am imbracat in culoarea ciocolatei.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Admina Lun 29 Dec 2008, 11:25 pm

Am terminat compleul pt Craciun rade chiar la timp pt Revelion... Nu stiu daca o sa ma imbrac asa, dar macar e gata. Nu cred ca mai am timp de altceva, deoarece trebuie sa cocaresc ceva si sa fac o fata de masa, sa lungesc niste pantaloni ai copilei.

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Img_8211

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Img_8212

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Camy Mar 30 Dec 2008, 12:04 am

e superb costumasul .e facut dupa tipar ?sa te imbraci cu el de revelion ca iti vine super bn te pupic
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de diada Mar 30 Dec 2008, 10:48 am

superb! taie cheers

L.E. pun si aici fusta pe care o s-o port de revelion

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Tn_20965cb10dce7a62f290691015c8fe1a "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Tn_ae1a45a5394ac5b1c64e9ec946a84f31 "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Tn_f9f93e3a8ec69dd2f419e90866a4f629
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de duchess Mar 30 Dec 2008, 3:08 pm

foarte frumos compleul ,Admina , :mos:
eu nu ma imbrac fistichiu de Revelion ,ca noi nu facem petreceri ......
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 30 Dec 2008, 3:48 pm

mey ce costum frumos ti-ai facut.
Diada, frumoasa-i si fusta ta.
eu am renuntat la a mea pana dupa anul nou.nu-mi place cum imi sta cu ea de sub piept, m-am apucat s-o modific, ceva nu-mi place dar sper sa-i dau de cap dupa revelion.
asa ca voi imbraca doar ce am mai purta, oricum nu mergem decat pe la ai mei.
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

"Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion Empty Re: "Sa coasem impreuna" tinuta de Revelion

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB