Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

+55
Motzu
Steluzza
kmn
emmancita
nicole24
dyna
ILINCUTA
bisisica bijuterii
annamaria26985
elenaveronica
m.oli
mihastef
scoobbyy
CristineluG
xgabitza
Cristache
bibitu
Adelle23
i.xell
r0na
aurishta
anomyss
geanina_scumpica
olguta cusma
Larisa09
maddy29
movsika
onuca28
Ionela.Radu
tanasaviorica
crumaoli
ancabanu
yol90
alinutza_andrei08
musetel
gabriela1554
elutzamicutza
barbin
Elspethalexia
geo
lora77
aidil
Mickey
Admina
stoy
oanaraluca
Gabry_ela
MagdaMarin
luminitza79
danniela
valentinadof
CarmenClaudia
wanna1687
Karina33
diada
59 participanți

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Important Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de diada Vin 07 Dec 2012, 9:34 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Se apropie cu pasi repezi sarbatorile de iarna si fiecare dintre noi are nevoie de o tinuta noua, feminina, de revelion. Trebuie sa realizati o piesa vestimentara deosebita. De data aceasta am ales ca tema la concurs, TINUTA DE REVELION. Alegerea in ceea ce priveste materialul, croiala, lungimea si stilul este numai a voastra, a participantelor. Noi nu impunem decat produsul finit si anume sa fie festiv, purtabil de revelion.

Tema acestui concurs este realizarea unei tinute de revelion, din materiale potrivite ocaziei cum ar fi: matase, dantela, voal, licra, catifea, brocard, stofa, etc.
Atentie, trebuie sa fie o tinuta de revelion pentru doamne (varsta minima 18 ani), se pot folosi tipare. Nu impunem un stil sau o croiala anume, pentru a va da libertatea sa va exprimati artistic.

Impunem urmatoarele conditii:
* sa fie un articol elegant, de seara;
* materialele folosite sa fie adecvate pentru tinute de ocazie: matase, dantela, voal, licra, catifea, brocard, stofa, etc;
* Cine castiga acest concurs nu mai are dreptul sa participe la urmatoarele 3 concursuri.

Pot participa membrii cu minim 50 de mesaje, deci inscrierea pe forum, special pentru participare, este exclusa!
Pot participa si membri noi inscrisi (pana la data de 7.12.2012), atata timp cat posteaza pana la sfarsitul concursului cele 50 de mesaje necesare, dar nu doar de dragul de a posta (aceste mesaje vor fi sterse de catre moderatori); puteti comenta la creatiile de pe forum, puteti sa aratati ce ati lucrat, sa intrebati sau sa raspundeti privitor la nelamuriri de pe forum, sa "barfiti" la sectiunea sociala.
Durata concursului va fi: incepand de azi, vineri 7 decembrie 2012, ultima zi de inscriere va fi luni 31 decembrie (pana la ora 24, ora Romaniei). Votarea se va desfasura in urmatoarele zile.

Pozele se vor trimite pe adresa de email a forumului forum.lucrudemana@gmail.com si una dintre administratoare va posta in cel mai scurt timp, mesajul vostru pe forum, fara a mentiona numele concurentei. In acest fel, dorim sa dam sanse egale tuturor. Se va trimite o postare obisnuita, in care sa specificati ca participati la concurs cu acea creatie, se va preciza sursa explicatiilor de croire, apoi este necesar sa vorbiti in cateva fraze despre ce v-a inspirat sa o lucrati si sa postati maxim 7 poze, la dimensiunea corecta.

Am sa va rog sa trimiteti poze la dimensiunea 640*480 pixeli; se accepta maxim 7 poze, in diverse ipostaze (in lumina naturala, cu blitz). NU se accepta poze tip colaj . O poza sa prezinte materialul intreg cu partile tinutei desenate pe material; o poza sa fie din timpul executiei, cu articolul partial asamblat; o poza trebuie sa prezinte dosul produsului; o alta poza (minim), trebuie sa arate un detaliu important de pe produs, un element dificil sau bine lucrat; in celelalte poze va rog sa pozati creatia in intregime, purtata de beneficiara, surprinsa din mai multe unghiuri. Pentru imortalizarea tinutei va rog sa purtati si accesorii asortate sau cat mai potrivite, deoarece vrem prezentata o tinuta, un stil nu doar produsul atarnat pe umeras. Daca aveti manechin special se poate fotografia si pe el, atata timp cat prezentati o posibila tinuta completa si intr-un cadru frumos aranjat.


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Premiile sunt oferite de Bro Rom Sibiu, http://decusut.ro/
Sunt puse la dispozitia castigatorilor acestui concurs 3 premii, constand in



Premiul I - Croiul de aur:

Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION Croiul-de-aur-3d0aa2a8-42a2-45e8-ad02-8ba965514076

Premiul II - set de lineare de design si de croitorie:

Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION Set-lineare-croitorie-si-design-f0f49564-1c82-45e6-bbc9-eada0b4a17f2

Premiul III - set ata de cusut de 18 culori:

Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION Set-18-culori-ata-de-cusut-aerofil-sew-all-120-200m-8041-c7ca3d19-1886-4256-83b8-287f0506a1e6

Premiile vor fi trimise de catre firma care sponsorizeaza acest concurs, doar la adrese de pe teritoriul Romaniei.

NU VOM PRIMI IN CONCURS, MEMBRELE CARE NU AU POSTAT PE FORUM, CREATII LA CROITORIE! Trebuie sa demonstrati ca stiti sa lucrati, prin ceea ce ati cusut.
Aveti timp de gandire, de inspiratie si de creatie. Hotarati-va daca doriti sa participati, daca aveti deja in plan o tinuta de revelion.

Va recomandam sa cititi toate postarile acestui subiect, in situatia in care doriti sa participati; pot aparea detalii suplimentare in mesajele postate de organizatori: Admina sau Diada! Pentru informatii, detalii, inscrieri va asteptam sa postati in continuare. Bafta tuturor!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Karina33 Vin 07 Dec 2012, 9:43 pm

ura ura ura ura ura ura
Yupiii avem concurs nou!
Hai fetele sa vedem ceva frumos!

Io nu mai zic nimic, habar n-am daca am timp sa fac bradul, Revelionul il facem la munte...merge sa-mi fac o pijama de flanel cu stelute aurii? rade
Mai vedem, ne mai gandim, cine stie ce idei mai apar!

Spor tuturor! kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de wanna1687 Vin 07 Dec 2012, 10:28 pm

Eu chiar am inceput sa-mi croiesc o rochie dar nu stiu daca o termin pentru revelionul asta sau pentru revelionul urmator Smile) poate poate love
avatar
wanna1687
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 46
Localizare : -
Data de inscriere : 09/07/2012

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de CarmenClaudia Vin 07 Dec 2012, 10:36 pm

Abia astept sa vad creatiile celor mai experimentate. Succes tuturor! Eu am inceput sa imi lucrez ceva cu aplicatie de dantela ,dar nu stiu daca termin pana la revelion.Bafta multa fetelor!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de valentinadof Sam 08 Dec 2012, 8:38 am

Fantastic!Concurs! Admina si Diada Flowers

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de danniela Sam 08 Dec 2012, 8:41 am

Alt concurs??? Sunteti fantastice!!! Haideti fetelor sa va vedem din nou talentul. Sunt sigura ca ce o sa se afiseze pe aici o sa fie de podium!!!!
Karina, fa-ti o pijama sexi din dantela, cu sclipici si stelute aurii. Sunt sigura ca ti-ar iesi super!!!
Succes!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de luminitza79 Sam 08 Dec 2012, 9:11 am

concurs dupa concurs ,ce frumos!
o intrebare am ,trebuie sa fie musai ptr mine rochia?
ptr ca vorba Karinei o pijama ar fi numai buna pentru locul unde fac eu revelionul
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 08 Dec 2012, 9:20 am

Wow alt concurs. taie taie ce bine-mi pare.
Poate reusesc si eu sa particip de data asta.


_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de diada Sam 08 Dec 2012, 9:50 am

Nu trebuie sa fie neaparat rochie, nu trebuie sa fie neaparat pentru voi! pot fi pantaloni cu bluza, fusta cu bluza, sacou etc, o tinuta de ocazie sa fie purtata in seara de revelion. Tocmai de aceia concursul se incheie chiar in ziua de 31 decembrie la ora 24, sa ni le aratati si imbracate (sper sa reusiti).

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 08 Dec 2012, 9:52 am

Te si vad de revelion cu laptopul in brate si paharul de sampanie langa. wink
Succes participantelor.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Karina33 Sam 08 Dec 2012, 9:57 am

MagdaMarin a scris:Te si vad de revelion cu laptopul in brate si paharul de sampanie langa. wink
Succes participantelor.

Sampanie?!? Poate laptele copiilor rade
Sa fim serioase, oricat ar sta acasa Diada are si ea dreptul la Revelion, asa ca poate lasa editarea si postarea tinutelor pentru 1-2 ianuarie.

Succes! Eu am ramas cu gandul la pijamaua aia nor
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Gabry_ela Sam 08 Dec 2012, 10:12 am

HeHe, cred ca prinde mai mult ideea unui concurs cu tema "pijamale de ocazie".
Totusi sa nu descurajam doritoarele de tinute festive. Eu le urez mult succes. croit
avatar
Gabry_ela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 57
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de oanaraluca Sam 08 Dec 2012, 10:23 am

Ce frumos! Ce de concursuri! Felicitari organizatorilor si succes participantelor!
oanaraluca
oanaraluca
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : constanta
Data de inscriere : 03/01/2012

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de stoy Sam 08 Dec 2012, 11:01 am

Sunteti fenomenale!!! Felicitari!!!!! Fetelor va doresc succes.
Daca era concurs cu pijamaua cea mai frumoasa tinuta de Revelion participam si eu!!!!! rade
kiss
Abia astept sa vad creatii!!!!
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Admina Sam 08 Dec 2012, 2:09 pm

Merci Diada (pentru a cata oara?) pentru minunatul concurs si administrarea lui. Flowers
Hai sa nu dramatizam, ca sunt sigura ca nu va prinde cumpana dintre ani in tinuta de scandal, haine de casa si pijama. Ar fi pacat. Ceva nou, oricum cica e bine sa purtam, deci de ce nu ceva pentru concurs? wink Un deux pieces/ compleu de stofa, o rochie de tricot sau jerse (pe care coaseti niste paiete, strasuri, panglici de satin, etc.) pot fi la fel de elegante. Nu e musai sa investiti sute de lei in materiale pretioase, asa cum nu e musai sa fie ceva complicat, greu de realizat. Uneori o idee buna si putina imaginatie, fac minuni. croit

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Mickey Sam 08 Dec 2012, 2:54 pm

Eu nu am terminat nici capa,a ramas la stadiul de croita dar neasamblata,dar sa mai fac ceva pt revelion.Se pare ca din nou ma multumesc cu admiratul si votatul Sad
Mickey
Mickey
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 47
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 23/11/2010

http://autismcatalina.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de aidil Sam 08 Dec 2012, 6:55 pm

E, o rochie noua nu strica nimanui. Iar o pijama de ocazie nu e niciodata in plus. Nu stiu daca reusesc sa o includ in program, dar ma straduiesc.
Felicitari adminelor!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de lora77 Sam 08 Dec 2012, 7:37 pm

succes si spor la lucru ! m-as baga si eu dar desi sunt inscrisa mai demult pe forum nu am postat niciodata si nu stiu daca reusesc sa postez cele 50 de wink

cele 50 de mesaje * . s-a postat de 2 ori cred ca mause-ul meu e de vina.
lora77
lora77
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 47
Localizare : bacau
Data de inscriere : 05/03/2010

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de geo Sam 08 Dec 2012, 8:24 pm

Wow, inca un concurs!!! Vreti sa ne tineti pe toate in priza Laughing . Felicitari si multumim! Abia astept galeria de revelion Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Elspethalexia Sam 08 Dec 2012, 9:23 pm

Mi-ar plăcea foarte foarte mult "Croiul de aur" și aș vrea să particip la concurs. Dar nu vreau să mă apuc să fac rochia, să postez comentarii până ating nr. solicitat (50) și apoi să fiu acuzată de alte fete că m-am înscris pe forum și am postat comentarii doar pentru concurs pentru că nu e deloc așa.
Îmi place foarte mult tema concursului. Și premiile evident wink

Deci, credeți că pot să particip sau mai bine nu?
Elspethalexia
Elspethalexia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de barbin Sam 08 Dec 2012, 10:12 pm

Elspethalexia, mai bine participi.
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de elutzamicutza Sam 08 Dec 2012, 10:56 pm

Gataaaaa pe asta nu il mai ratez!!! Nu de alta dar am deja 2 comenzi pentru rochii pentru revelion, trebuie doar sa ma hotarasc pe care sa o pun la concurs! :D Diada, promit ca de data asta nu te mai las sa astepti! Smile
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de gabriela1554 Dum 09 Dec 2012, 12:51 am

parca ma impingeti de la spate sa imi fac si eu o rochie pentru revelion, chiar am nevoie. tot zic de ceva timp ca ma apuc de ea si inca nu am reusit :D daca voi reusi sa o fac poate ma inscriu si eu in concurs. pana atunci succes la alesul modelului, apoi la votari celor ce sunt deja hotarate sa concureze hug
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de musetel Dum 09 Dec 2012, 6:13 am


Felicitari organizatoarelor Smile... anu' asta ati intrecut masura Flowers Flowers

Si de pe acuma felicitari celor care vor participa si stima mea sincera: pai eu sunt deja in urma cu pregatirile de sarbatori si nici macar nu le petrec acasa, deci nu e nevoie sa gatesc rade

Asadar, gospodinelor, sa curga pozele!
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Dum 09 Dec 2012, 10:25 am

Frumos concurs,abia astept sa vad ce o sa apara
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Important Re: Concurs CROITORIE - TINUTA DE REVELION

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB