Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

+44
valentinadof
SilviaDumitrescu
AlinaJ.Bijoux
Celya_f40
annemariep
RalucaS
olympia
bela gio
Gabiuta
T_mihaela
jade84
DianaDumitrescu
Serban Valentina
Ana Maria
aurishta
danae
lennny
danadea
Giobsy
norelif
europolis
firicel
dandana
Aditza
EuIrinuca
Uca
ladybird
kristadesign
giovi
roxana096
atelierul de margele
Camy
diada
dienutzababy
7furnici
Adela Ispas
lucianemil
Admina
elena.habasescu
adelina24
Ela
Nicoleta Irimescu
ioana soare
Arabela Stefania
48 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de ladybird Lun 14 Mar 2011, 8:44 pm

Multumesc Ucabesty
ladybird
ladybird
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 621
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 08/03/2010

http://maryshandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de Aditza Mar 15 Mar 2011, 12:36 am

Wow mirat2 Sunt criminali primii cercei love Frumos modelul, dar degradeul love love love
Aditza
Aditza
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 485
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/07/2009

http://povesticuzorzoane.blogspot.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de dandana Joi 17 Mar 2011, 12:04 pm

pentru fetele din bucuresti,
unde ati gasit galus, dragelor? eu mor daca nu incerc sa vopsesc precum ladybird
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de dienutzababy Joi 17 Mar 2011, 3:13 pm

superb degradeul, iar culorile atat de vii ... Flowers
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 36
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de diada Vin 18 Mar 2011, 6:13 pm

Hai sa va arat ce am reusit si eu sa vopsesc, cum am spus nu m-alasat inima sa nu fac si eu minunatii, sunt la inceput, au iesit suoper, sunt foarte incantata de rezultat, bineinteles, tot cadou (se pare ca nu ma invat minte zid )

Aici am prins materialul cu ata din loc in loc de unde rezulta dungile. Materialul este canafas, este cam batos dar cum l-am gasit bun la pret si este si bumbac, macar de il folosesc la captuseala gentilor:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cand am vazut eu ca nu ies culori maimulte cum aveti voi aici, am incercat altceva, de data aceasta pe tifon (ca luasem 2 materiale). Aici am dat cu galben din loc in loc pe material si am facut nod, dadeam cu galben, faceam nod:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dupa care am bagat in baia de vopsea, verde, ce sa zic, nu am aruncat apa de la prima, doar am mai adaugat vopsea (cam multa) si putina sare si putin otet (din ochi) si am pus la fiert.

iata ce a iesit:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nici nu zici ca e tifon vopsit! merge excelent de esarfe, am luat 2,30m de material din fiecare. Acum sa vedem ce material alege prietena mea, ca maine e ziua ei. Dar eu am o presimtire ca alege tifonul.

Oricum, va multumesc, fara voi nu faceam asta prietenie

p.s. si nu am folosit cine stie ce oala, aveam una "de aruncat" cred ca de vreo 7-8 kg, nici macar smailtuita, e un material ciudat...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de firicel Vin 18 Mar 2011, 6:22 pm

Diada,super ti-au iesit materialele!Mi-am adus aminnte ca in tinerete vopseam asa si eu tifon,panza albita,panza topita alba,lana 100%(de la o matusa care avea oi).Imi plac foarte mult!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de europolis Vin 18 Mar 2011, 6:22 pm

Super tare au iesit, si eu aleg tifonul kiss
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de Uca Vin 18 Mar 2011, 6:30 pm

Superbe, si mie imi place mult cum a iesit tifonul!
Parca ma apuca si pe mine cheful! ura
Felicitari Diada! flower flower flower

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de diada Vin 18 Mar 2011, 7:27 pm

Multumesc fetelor, am uitat sa spun ca esarfele sunt spalate final la masina de spalat, la program rapid de 15 min, 30 grade, 800 turatii. A se citi ca am luat masina noua love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de firicel Vin 18 Mar 2011, 7:31 pm

Sa o stapanesti sanatoasa Diada!Si cu vopsitul materialeleor,daca te-a prins sa vezi ce vei mai experimenta si ce mult o sa-ti placa ce iese! Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de norelif Vin 18 Mar 2011, 8:04 pm

Esarfa este spectaculoasa!!Imi place si materialul!!Felicitari, Diada!
___________________________________________________
l.e.

ladybird a scris:Cineva a cerut sa va arat ce am lucrat din firul degrade. Iata:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chiar ma intreb cum va iesi lucrat!Sunt minunati!!


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Vin 18 Mar 2011, 9:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de Admina Vin 18 Mar 2011, 9:13 pm

Diada, ti-au iesti minunat materialele. Intr-adevar, nici nu zici ca e tifon vopsit, arata superb. love
Norelif, daca inca nu ai citit Regulamentul forumului, de atata timp, te rog sa o faci. Incalci punctul 6.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de Giobsy Vin 18 Mar 2011, 9:24 pm

Diada, imi place mult de tot cum ai vopsit materialele. Cred ca o sa incerc si eu curand.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Vin 18 Mar 2011, 9:34 pm

roxana096 a scris:Super tare ideea cu microundele si metoda de vopsire.
Admina eu folosesc Astral de targoviste, vin ambalate in plicuri de plastic, dupa ce le-am incercat pe toate cate am gasit m-am oprit la astea pentru ca nu iese culoarea din ele la spalat ( exceptand Turcoaz-ul unde ramai albastra pe maini 2 zile)

Roxana Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 vreau mai multe detalii despre vopseaua folosita de tine! Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 Merci hug pupi
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de ladybird Sam 19 Mar 2011, 9:01 am

Sunt atat de suparata Sad .Te-am felicitat si eu inca de ieri si vad acum vad ca nu mi-a aparut mesajul. Bineinteles ca si eu aleg tifonul. Arata super frumos.
ladybird
ladybird
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 621
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 08/03/2010

http://maryshandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de danadea Dum 20 Mar 2011, 11:02 pm

Diada, m-ai dat gata; super arata! Fetelor, ma innebuniti: imi vine sa ma apuc de toate, dar nu am timp... Va pupi
Flowers
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de lennny Lun 21 Mar 2011, 8:33 am

Nicoleta Irimescu a scris:
roxana096 a scris: .
Admina eu folosesc Astral de targoviste, vin ambalate in plicuri de plastic, dupa ce le-am incercat pe toate cate am gasit m-am oprit la astea pentru ca nu iese culoarea din ele la spalat ( exceptand Turcoaz-ul unde ramai albastra pe maini 2 zile)

Roxana Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 vreau mai multe detalii despre vopseaua folosita de tine! Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 4246 Merci hug pupi
e buna si pentru vopsit blugi ?am o pereche care sau decolorat de la prima spalare si nu-mi mai vine sa ma imbrac cu ei,ma gandesc sa-i vopsesc dar mi-e frica sa nu-i stric mai rau... o zi buna sa aveti!!!
lennny
lennny
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 576
Varsta : 55
Localizare : bacau
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de danae Lun 21 Mar 2011, 9:51 am

Wow, Diada, au iesit super! Si eu tot tifonul l-as alege. Gata, trebuie sa incerc si eu.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de diada Lun 21 Mar 2011, 11:59 am

Multumesc fetele, chiar sa incercati, nu este greu. Si ea tot tifonul a ales!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de diada Mar 05 Apr 2011, 2:09 pm

Si inca 4 esarfe din tifon vopsit:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

trebuia sa fie albastru cu galben in noduri, dar mie mi-au iesit cam verzi, ultima a avut in noduri rosu. Esarfele sunt de 45 cm/2m. Tivite inainte dar maisigur ar fi tivite dupa, pentru ca ata nu mi s-a vopsit, clar...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de 7furnici Mar 05 Apr 2011, 2:15 pm

Eu m-am indragostit de esarfele voastre! Sint superbe...
Dupa ce am cautat si eu niste culori pe la mine prin oras am inteles ca nu am nicio sansa sa gasesc.
O sa incerc sa caut pe net, sa comand online ( oare n-ar merge si cu plante sa vopsim? ).
diada, imi place mult cea cu verde albastrui si galben!
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de danadea Mar 05 Apr 2011, 2:40 pm

Diada, super ti-au iesit.
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de ladybird Mar 05 Apr 2011, 2:58 pm

Foarte foarte frumoase. trebuie sa incerc si eu neaparat tifonul.
ladybird
ladybird
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 621
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 08/03/2010

http://maryshandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de dienutzababy Sam 30 Apr 2011, 2:11 pm

Va zisesem la un moment dat ca eu imi vopsesc blugii cu Galus, dar nu reusisem sa pun si poze. Mi-am vopsit o pereche de blugi acum 2 saptamani, imi sunt tare dragi, si voiam sa ii fac cumva sa arate mai bine. Ii patasem cu Domestos pe picior. Trebuia sa pun si niste Galus direct pe pata, dar am uitat. Pata nu a disparut complet, dar se vede mult mai putin (am inconjurat locul) iar blugii au o culoare frumoasa, sunt ca noi. Prima poza sunt cu blugii dupa vopsire (imi pare rau ca nu au iesit in poza cum trebuie, dar cred ca si asa se vad diferentele), iar a doua inainte. Mai am si unii negri, dar nu reusesc sa gasesc Galus negru. O sa mai caut.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 36
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de aurishta Sam 30 Apr 2011, 2:43 pm

Ti-au iesit tare fain!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice - Pagina 3 Empty Re: Vopsitul cu materiale naturale sau sintetice

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB