Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

+56
zylv
Lucia Ro
ileana cosanzeana
Onna
Karina33
emi
doyna2004
AKD
Marry
stoy
monica11
europolis
ELENA76
Uca
ribana
marina40
SilviaDumitrescu
Camy
DANIELA.I
amnro
miatodor
hope
Clio_Ela
cory74
miclescumirela
ralucahanc
lushca
pepy24
skygirl
cretu_veronica22
pisi
MAYA
danabekk
florica frincu
scamutza
ciucamona
leonutza69
ancuta_ancuta
geany
PAULA CONSTANTIN
mnarcisa
Nicoleta Irimescu
amia
Alina.C
MihaelaT
Admina
veniciuc nicoleta
adelina24
ioana soare
totolina
MagdaMarin
danae
mihamiha
valentinadof
milena
diada
60 participanți

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de miclescumirela Mier 21 Apr 2010, 11:02 am

Sunt poze si de mai aproapte daca dai click pe una din ele intri in albumul de la fotobucket si sunt acolo muulte Smile daca tot a stat am pozat-o in fel si chip
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Mier 21 Apr 2010, 11:14 am

Ma bucur ca va place ceea ce am lucrat.Broderiiile sunt facute de mine la masina.Pe rochita am aplicat floricele facute din pamblicuta ingusta.Pozele le-am pus la marimea ceruta de regulament.Intr-adevar cu clik pe ele se vad la marime normala. kiss
Spor la lucru celor care sunt acum la finalizarea compleurilor. cos cos
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mier 21 Apr 2010, 11:49 am

cory am senzatia ca ne-am ales acelasi model de compleu! Smile imi cam suna cunoscut ce spui tu acolo de el! Smile

multumesc inca o data fetelor pt felicitari! am o minune de fetita! love
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de miclescumirela Mier 21 Apr 2010, 12:41 pm

Sa iti traiasca minunea si sa se faca maaaare si sa fie fericita mereu kiss kiss kiss e un ingeras dulce dulce acolo la avatar kiss
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cory74 Mier 21 Apr 2010, 12:47 pm

Felicitari, Veronica, foarte frumos compleul, o micutza domnisoara.. Smile Succes pupi
Mirela, sa-l poarte sanatoasa !
Ancuta, poate sa fie coincidenta; aparent, caci eu am folosit model propriu, n-am scos tipar de undeva...
ca sa te linistesc o sa pun si 2 poze ca sa vezi despre ce e vorba..!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Img00508k
asta e camasa...
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Img00510
vesta...careia trebuie sa-i mai aduc niste modificari..ca nu sunt multumita, iar pantalonul nu l-am pozat cu telefonul... cum termin o sa vin cu setul de poze impus de concurs..
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 21 Apr 2010, 1:00 pm

Mirela, sa-ti traiasca! E o scumpa asa rozosina! love Veronica, inca o data felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mier 21 Apr 2010, 1:19 pm

mirela multumesc!Doamne ajuta la toata lumea!

cory nu e la fel! Merci dar e f frumos ce ai facut tu!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cory74 Mier 21 Apr 2010, 1:46 pm

da tu ce faci? sa nu-mi spui ca faci o camasuta asa mica, mica scratch ?
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de hope Mier 21 Apr 2010, 2:19 pm

veronica,inca o data felicitari,si bafta!
mirela si ancuta,sa va traiasca printesele!tare dragalase sint. pupi

tuturor participantelor le doresc multa bafta,si spor la treaba celor care inca nu au terminat.va tin pumnii si de galerie ura
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Marry Mier 21 Apr 2010, 3:06 pm

ANCUTA_ANCUTA,FELICITARI PTR "GIUVAERUL" CE-L PORTI IN BRATE .SA CREASCA MARE, SA FIE SANATOASA SI SA-TI ADUCA NUMAI BUCURII. pupi
FETELOR CARE A-TI POSTAT FELICITARI.SUCCES ura

Te rog sa nu mai scrii cu majuscule. Multumesc.


Ultima editare efectuata de catre geany in Mier 21 Apr 2010, 4:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : atentionare)
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de danae Mier 21 Apr 2010, 3:29 pm

Felicitari fetelor hug Toate sunt frumoase si foarte muncite. Eu stau foarte prost la capitorlul timp. Am inceput ceva, caci oricum am un botez sambata, dar nu stiu cand voi termina. Bafta concurentelor in continuare.

Ancuta, felicitari pentru micuta si sigur ii va veni bine costumasul. kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de totolina Mier 21 Apr 2010, 4:10 pm

vin si eu cu ce am lucrat.
m-am apucat cam tarziu de costumas. cat a fost fata in vacanta nu am putut lucra nimic. asa ca de saptamana trecuta l-am inceput. a fost gata de ieri, dar imi trebuia si pozele cu Lavinia imbracata in el. eu nu am trecut prin nici o peripetie, ca sa pot face macar povestea mai frumoasa. wink
din contra, masina mi-a mers mai bine ca niciodata si chiar am descoperit ca imi coase elastic, o cusatura dreapta. Smile
am avut totusi probleme cu acul, cred ca s-a tocit locul unde sta prins si ca sa coase bine trebuie sa il cobor putin. asa ca pana am gasit varianta corecta tot am rupt vreo doua ace.
e un costumas pe care l-am facut cu drag, am plecat de la ideea de a face o tunica si colantei, pe care aveam de gand sa le fac, chiar daca nu era acest concurs, doar ca am cautat sa fie acelasi fel de material ca si modelul dupa care am lucrat, dintr-o revista ottobre, acolo era un model cu rosu si roz, eu am gasit poplin albastru cu floricele si stelute.
pt colanti am gasit bumbac cu elasten roz. si ca sa fie trei piese, am facut si o bluzita/maleta.
am crezut ca o sa fie greu sa o fotografiez pe Lavi imbracata in el, ea nu prea vrea sa probeze nimic din ce ii fac. asa ca am abordat-o altfel. i-am zis ca vreau sa o fotografiez in toate rochiile pe care le are, sa faca o sedinta foto pt mami si a acceptat, bineinteles ca prima data i-am dat costumasul nou si apoi am fotografiat-o si cu alte 2 rochii, dupa care s-a plictisit si a zis ca mai bine coloram rade
va las sa savurati pozele, ca eu am savurat momentul, ieri. love

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9088 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9098 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9386 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9406 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9475 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9476 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9480 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9486 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9430 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Th_DSCF9434
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de miclescumirela Mier 21 Apr 2010, 4:31 pm

Ce printesica cochetaaaa, kiss kiss 💋si foarte frumoc costum
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Mier 21 Apr 2010, 4:52 pm

Va rog frumos sa va mobilizati, momentan avem 5 concurente, ati vazut ce a zis Admina macar 15 sa se adune ca nu mai organizam concursuri! haideti ca avem copii in jurul nostru.
Imi pare asa de rau ca nu prea mai pot lucra la masina ca tare ii faceam si eu ceva, in afara concursului, desigur! Sau mai stii cum ma apuca? lol!

Felicitari tuturor concurentelor si multa, multa bafta, oricum copilasii sunt foarte fericiti in noile hainute!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de amnro Mier 21 Apr 2010, 6:34 pm

pai sigur, e usor sa zici baie2
am facut si eu o pereche de pantaloni, am vrut din-aia cu turu jos cum avea m.c. hammer
daca-i las asa trebuie sa ma credeti pe cuvant ca e un proiect original, nu un accident nefericit beat lol!


Ultima editare efectuata de catre amnro in Mier 21 Apr 2010, 11:40 pm, editata de 2 ori
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mier 21 Apr 2010, 6:38 pm

hope, mary multumesc!

cory fac o bluzita, o camasuta asa micuta, un pantalonas si o rochitica fara maneci! asta daca ma va lasa printesa! pana acum merg greu de tot, cred ca voi lucra noaptea, vad ca ziua nu ma apuc bine de ceva ca se si terezeste si vrea tzitzi! love

sper sa pot termina in timp util!

totolina
super manechinul si costumasul! hug
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de lushca Mier 21 Apr 2010, 10:12 pm

Acesta este compleul cu care vreau sa particip la acest concurs!!

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 2vd655c

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 2n739na

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 2lo64nk

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 6prxuu
Aici am brodat o asa-zisa floare!

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Jfcgar
Acesta este cel mai greu lucru pe care am incercat si am reusit sa il fac la o fusta!Este o funda din doua culori. zid

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Ivy7wk
Cel mai greu am realizat steiul si butonierele de la camasa! cos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 2yttfev

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 14smwcm

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Dzhypv
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cory74 Mier 21 Apr 2010, 10:33 pm

Ancuta, ai grija, e bine sa te menajezi totusi, pentru un laptic bun Smile incet-incet!
Iushca, felicitari pentru rapiditate (esti deja la al 2-lea), costumul e chiar interesant!!!sa-l poarte sanatoasa, fetita ta !
Totolina, Lavinutza ta e superba, costumasul tau e pe gustul meu wink !

Spor la treaba tuturor!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Joi 22 Apr 2010, 6:03 am

Lushca, io acum nu am inteles, participi cu al doilea? scratch
Cum am zis, salvez deja datele si sa nu avem vorbe "la proces" rade

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de lushca Joi 22 Apr 2010, 9:23 am

vreau sa va desvalui un lucru ,primul compleu a fost o idee a unei d-ne profes.de gimnastica acolo unde am fetita si nu am vrut sa am pe constiinta ca mi-a dat cineva modelul ,ptr. acel concurs nu ne trebuia decit fusta si bluza iar eu am completat cu vesta .Acum ca sa fiu impacata cu mine insumi am facut din capul meu ,imi cer scuze daca v-am bulversat dar e mai bine,. ca nu stii cine se uita pe sait si zice "m-ia furat ideea".Deci particip doar cu acesta Multum.ptr.intelegere
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de stoy Joi 22 Apr 2010, 9:29 am

Lushca, esti tare, super tare imi place de numa, ce sa mai zic, m-ai lasat fara cuvinte.Bravo, bravo , bravo.
Felicitari si celorlalte pentru toate care au postat. aplauze aplauze aplauze
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 49
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de pisi Joi 22 Apr 2010, 10:02 am

Buna fetele am reusit sa termin si eu compleul.Initial trebuia sa-l fac pt. nepotica mea de 2 ani dar m-am lasat ca era prea mare chinul cu ea,are energie prea multa :)Asa ca l-am facut fetitei unei colege de-a mea.Sper sa va placa si sa stiti ca eu sunt mandra de el.As fi pus mai multe poze cu detalii mai multe dar ajung si 10.
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1528
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1530
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1535
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1536x
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1538
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1542o
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 51714250
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 24746930CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1549
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Hpim1550e
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Joi 22 Apr 2010, 10:07 am

felicitari Pisi este foarte frumos si interesant compleul facut de tine , iar domnisorica mica arata superb cu ele ura
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de stoy Joi 22 Apr 2010, 10:22 am

Felicitari Pisi, f. frumos compleul, dar fetita m-a dat gata, sa-ti traiasca e scumpa si frumoasaaaaaaa foc.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 49
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Joi 22 Apr 2010, 10:42 am

lushca a scris:vreau sa va desvalui un lucru ,primul compleu a fost o idee a unei d-ne profes.de gimnastica acolo unde am fetita si nu am vrut sa am pe constiinta ca mi-a dat cineva modelul ,ptr. acel concurs nu ne trebuia decit fusta si bluza iar eu am completat cu vesta .Acum ca sa fiu impacata cu mine insumi am facut din capul meu ,imi cer scuze daca v-am bulversat dar e mai bine,. ca nu stii cine se uita pe sait si zice "m-ia furat ideea".Deci particip doar cu acesta Multum.ptr.intelegere

Am inteles, ok, ramane acesta!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB