Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

+56
zylv
Lucia Ro
ileana cosanzeana
Onna
Karina33
emi
doyna2004
AKD
Marry
stoy
monica11
europolis
ELENA76
Uca
ribana
marina40
SilviaDumitrescu
Camy
DANIELA.I
amnro
miatodor
hope
Clio_Ela
cory74
miclescumirela
ralucahanc
lushca
pepy24
skygirl
cretu_veronica22
pisi
MAYA
danabekk
florica frincu
scamutza
ciucamona
leonutza69
ancuta_ancuta
geany
PAULA CONSTANTIN
mnarcisa
Nicoleta Irimescu
amia
Alina.C
MihaelaT
Admina
veniciuc nicoleta
adelina24
ioana soare
totolina
MagdaMarin
danae
mihamiha
valentinadof
milena
diada
60 participanți

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 29 Mar 2010, 10:49 pm

Da, e drept ce spui tu, dar eu ma gadeam sa puna la croitorie ce a lucrat la masina si sa faca si pt concurs compleul.
Admina sau Diada o pot lamuri.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Admina Mar 30 Mar 2010, 8:33 am

La orice concurs trebuie sa aduceti "dovezi" ca ati lucrat cu manutele proprii, respectivul produs. Daca Nicoleta poate sa coasa frumos de mana, articole vestimentare pentru copii, cu diverse grade de dificultate, nu vad unde este problema. Eventual, le poti croi si insaila si apoi coase la masina mamei, intr-un weekend, sau poti sa mergi la vreo vecina care are masina, eventual. Mai ales ca stii sa cosi la masina, nu trebuie sa inveti. Smile Eu cred ca ies mai bibilite, cusute de mana, dar e mai migalos si toate stam prost cu timpul, din pacate.
Acum nu trebuie sa demonstrati ca sunteti incepatoare, sau aveti alt grad de pricepere. Dar pentru participantele care nu au postat nimic la croitorie (nici o creatie concreta, indiferent de model, grad de dificultate), este necesar sa posteze, pana la finalizarea concursului, 1-2-3 lucruri cusute.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mar 30 Mar 2010, 8:48 am

Am inteles Admina . I-ti multumesc de raspuns . Dupa sarbatori o sa vad ce si cum si poate reusesc wink hug
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Mar 30 Mar 2010, 9:50 am

inca va multumesc pentru acest site minunat si pentru concursurile voastre. croitoria este marea mea pasiune kiss. imi doresc foarte mult sa particip dar inainte trebuie sa indeplinesc toate conditiile, insa am o intrebare : la subiectul despre croitorie pot atasa creatiile mele doar purtate? am lucruri facute de mine dar nu am poze cu croiala lor sau ceva de genu.
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Mar 30 Mar 2010, 1:18 pm

PAULA CONSTANTIN a scris:........ insa am o intrebare : la subiectul despre croitorie pot atasa creatiile mele doar purtate? am lucruri facute de mine dar nu am poze cu croiala lor sau ceva de genu.

poti sa le atasezi oricum, nici nu nu le avem neaparat purtate, sunt destule si pe pat, umeras.... etc.

P.S. Cititi regulamentul de 2, 3 ori, eu zic ca este destul de clar facut, cateodata veniti cu niste intrebari... zid

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Mar 30 Mar 2010, 2:27 pm

imi cer scuze diada Merci , dar nu m-am exprimat corect " am lucruri facute de mine dar nu am poze cu croiala lor sau ceva de genu" ma refeream la partea asta din regulamentul "NU VOM PRIMI IN CONCURS, MEMBRELE CARE NU AU POSTAT PE FORUM, CREATII LA CROITORIE! Trebuie sa demonstrati ca stiti sa lucrati la masina, prin ceea ce ati cusut. "
eu nu am postat nimic care sa se vada ca stiu croitorie
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de geany Mar 30 Mar 2010, 2:29 pm

deci poti posta... Daca vei rasfoi putin subiectele, iti vei face imediat o idee despre cum acestea sunt postate. Te asteptam!!!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mar 30 Mar 2010, 4:14 pm

buna, buna!
fetelor am lipsit ceva vreme dar intre timp am o mandrete de fetita! love iar aici e din nou un concurs! si chiar pt inima mea! acum, sa gasesc si timp pt asa ceva ca scumpa me nu ma lasa nici sa respir! insa vad ca e suficient timp pana pe 25! poate reusesc sa gasesc si eu ceva de facut repede si de efect! wink material am dar e pt body, deci nu merge aici, le aman pana dupa 25 cand o sa aiba Amalia mea si un compleu de primavara!
multumim organizatorilor si sponsorilor pt acest nou concurs!
acum ca am un pic de timp pana se trezeste sa caut modele posibile de lucrat!
va pupam amandoua si tinem pumnii la toate mamicile sau viitoarele mamici pricepute! love
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de leonutza69 Mar 30 Mar 2010, 7:59 pm

o idee f.buna, multumim! La treaba fetelor!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 30 Mar 2010, 8:33 pm

Felicitari Ancuta si asteptam sa vedem ce reusesti sa faci. e greu cu o piticanie, dar e si frumos, ai sa vezi wink
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de milena Mier 31 Mar 2010, 5:41 pm

am cumparat materialul ieri ,imi place, m-am gandit si la model , ma apuc de treaba dupa paste . taie
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 01 Apr 2010, 7:42 am

Din pacate nu il termin pana de paste pt ca e de bibilit la el aproape am terminat prima piesa si azi nu se coase,maine nu si oricum nu puteam ca plec la cumparaturi si stau cam 1/2 zi,iar sambata fac mancare.
"Mi-am agatat cos si taie "in cui si ramane ca miercuri dupa paste sa mai continuu la acest proiect.
O sa fie cam greu ca am sotul acasa 2 saptamani in concediu si nu am loc de el prin casa cu masinile si materialele imprastiate in bucatarie(am casa mica)si nu pot coase in pod unde am loc ca trebuie sa o tin si pe cea mica bebic langa mine in carut si cu un ochi stau si pe cel mare care e prin curte.
Nu disper si abia astept sa-l termin si sa alerg:fuga:dupa baiat prin curte sa-l probeze ca nu vrea sa stea la probe.
O sa vedeti la final ce va iesi si imi voi dovedi mie insumi ca 7 ani de servici in croitorie nu au trecut fara a lasa urme in capacitatea mea de a invata,chiar daca am lucrat doar la croit am stat cu ochii pe fiecare faza in parte si am exersat acasa.
Acum nu trebuie decat sa-mi aduc aminte fiacare faza si sa aplic ce am vazut.
Va pupi si va urez multa bafta caci eu aici incerc sa fiu cu "ciocu' mic si joc de maini si de glezne" ca am pedala la masinuta.
Si daca am sotul acasa nu pot sta mereu pe net ca daca ma vede de 3 ori in aceeasi zi spune ca"stau toata ziua".
Asta e,e al meu si ma adaptez la situatie.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Joi 01 Apr 2010, 8:25 am

offf magda ce fel sunt barbatii astia..al meu ma cearta ca nu stau deloc:))zice ca o sa nasc ori pe drumuri,ori pedaland la masina:))dar nici el nu face treburile gospodaresti in locul meu... alien
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 01 Apr 2010, 9:38 am

La mine era o problema daca nasteam la volan ca nu avea cine sa aduca masina acasa,iar la masina de cusut,soacra mea zicea ca o sa nasc in pod in timp ce cos.Dar cum aici suntem cu acest subiect off topic poate continuam in alta parte.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ciucamona Joi 01 Apr 2010, 2:38 pm

multumim atat adminilor cat si sponsorului eu inca nu am copii as putea participa kiss ups
ciucamona
ciucamona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 34
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de scamutza Joi 01 Apr 2010, 3:19 pm

upii..un nou concurs..ma primiti si pe mine?..mult spor si Sarbatori Fericite tuturor..pupici
avatar
scamutza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/03/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de florica frincu Joi 01 Apr 2010, 3:57 pm

Concursul este o idee minunata.poate ma inscriu si eu nu stiu, ma mai gandesc; copilul meu are 16 ani asa ca intra la alta categorie de imbracaminte (cred). Oricum Sarbatori fericite
florica frincu
florica frincu
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de danabekk Joi 01 Apr 2010, 5:15 pm

Buna ziua,

Marinmagda ma intreb de ce ai spus ca azi nu se coase,maine nu si oricum nu puteam ca plec la cumparaturi - esti sigura? Am de cusut si timpul limitat, ma bazam tare pe dupa-amiaza de azi. Am cautat calendarul ortodox pe internet, si nu pare sa fie sarbatoare azi si maine...
http://calendarortodox2010.crez.ro/aprilie/

Multumesc mult si spor la treaba!! Paste Fericit tuturor!
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 01 Apr 2010, 8:05 pm

Azi e joia mare iar maine vinerea seaca si asa stiu si eu de la soacra mea ca in zilele astea nu se lucreaza.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Admina Joi 01 Apr 2010, 8:16 pm

Sunt Denii acum la biserica, cititi AICI. In Joia mare si Vinerea mare se tin aceste slujbe, seara dupa ora 17. Mai ales acum, nu se spala sau lucreaza. E dezlegare la vopsit oua, facut cozonaci, etc. wink
Dana, stiu cum e. Ma mananca palmele sa fac ceva, sa cos. Mai ales ca nu am mai lucrat de mult timp si acum sunt singura. Dar mai bine, nu. Gasim noi timp, dupa sarbatori.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de danabekk Joi 01 Apr 2010, 8:31 pm

Vai de capul meu, habar nu am avut!! Eu atata stiu, sa ma uit pe calendar la zilele scrise cu rosu... si ma mananca si pe mine palmele, dar, pana la urma toata, nu-i musai.... Multumesc, Admina!!

paste tuturor!!

Dana
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MAYA Vin 02 Apr 2010, 8:36 am

Buna fetelor.Imi era dor de voi.Nu am intrat chiar de mult pe forum si acum vad ca ati pus-o de alt concurs.Au dreptate fetele sa o laude pe admina:concurs dupa concurs.
MAYA
MAYA
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de pisi Sam 03 Apr 2010, 9:06 am

Felicitari pt. noul concurs si la asta ma bucur ca pot participa si eu cu ceva pt. nepotica mea de 2 anisori jumate :D
Totusi as vrea sa stiu pana la ce varsta se incadereaza cipiii la aceast concurs pt ca e o dif.sa fac ceva pt unul de 2,3,5 si altul de 15,20,30 ani:)
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Sam 03 Apr 2010, 9:46 am

Limita de varsta am hotarat sa fie 14 ani, varsta la care se face buletinul.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 04 Apr 2010, 9:28 pm

sper ca nu exista si vreo limita minima de varsta!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 11 Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB