Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

+20
lushca
diada
vlavi
AlinaJ.Bijoux
ralucahanc
Noemi
julix_2007
alessia
snoopy
crixuta
ramomic
andreea_2008
dana_mi16
livia1981
avr_dana
Roxy
ana_bela
juliennej
deiutza23
arime
24 participanți

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 07 Apr 2010, 2:45 pm

te cred ca ai fi vrut sa fi acasa cu familia,e normal,dar multe nu depind de noi si tre sa facem cum e mai bine pt puiutii nostri si pt linistea noastra sufleteasca.
si nu o sa mai mananc haotic,o sa aleg cea mai sanatoasa cale de a slabi in functie de mancarea ce o am la indemana,sper sa slabesc si asa,cam in 3 luni ar trebui sa se poata si apoi cand e mai cald afara eu sa fiu slabuta si doar sa ma mentin.
fetelor pe mine ma bate serios gandul sa dau examen pt intrarea in avocatura,se vada in sept,as avea suficient timp sa invat,mai ales ca tre sa vad si de copii si casa,ma ia durerea de cap de pe acum cand ma gandesc cat este de invatat,dar tre sa fac ceva pt copiii nostri si pt viitorul lor,ei merita orice efort,macar peste 10 ani pot sa-i ajut altfel decat dc voi munci cu spatele intr-o fabrica(nu vreau sa jignesc pe nimeni,munca nu e o rusine,am muncit si eu destul la viata mea,cu spatele si 3 schimburi,dar dc tot am sansa sa fac ceva mai bun,macar sa incerc).
am emotii de pe acum,dc ma hot si ma apuc de invatat va tin la curent.
ANA pe tine nu te tenteaza,mai ales ca tu esti acasa cu copiii si-ti vin niste banuti acum,eu nu voi realiza nici un venit multe luni de zile,dar sper sa meritye efortul.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de alessia Mier 07 Apr 2010, 7:30 pm

Buna fetelor kiss .

ANA,imi pare tare rau ca a trebuit sa stai in spital de Paste. Multa sanatate lui Iannis si sa nu se mai intample niciodata.

Noi n-am facut nimic special,decat ca in seara de Inviere am fost la biserica si am luat Lumina. In rest mancare multa,relaxare si iesiri.

Cantarul imi arata acum 54kg.Inca-s plina cu de toate si mai am bunatati pt inca o zi -doua,apoi 100% dieta.

Sper ca si voi v-ati simtit bine si v-ati relaxat.

De luni sau chiar mai repede ,sper sa ne intalnim cat mai multe la dieta. Eu cred ca intru la SB1 de luni.

Va pup pe toate;plec la servici cu mare chef... Laughing
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de juliennej Mier 07 Apr 2010, 8:04 pm

salutare fetelor

ana-sanatate din nou,lui iannis.
deiuta-bafta cu examenul.e muuuult de invatat si greu.stiu de la frate-meu.el a dat la cj.bafta multa si de te apuci ,apuca te din vreme.
alessia-spor la dieta.
aici e cald,ca vara..sint apropae 30 de grade.pacat ca o sa tina doar azi si miine vremea asta faina.
va pup si o seara faina!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de avr_dana Mier 07 Apr 2010, 9:15 pm

buna fetelor si HRISTOS A INVIAT !!

Ana multa sanatate pt puiuti, bine ca sunteti oki acum wink Cred ca asta e tratamentul universal amp+genta Neutral Felicitari ca ai slabit cand toata lumea se ingrasa Smile

Deiutza ar fi bine sa incerci. VAi.........am o prietena care a dat si a intrat in barou din prima. Acu cateva luni si-a dat si ex final de dupa stagiatura si e avocat in toata regula. O si admir dar si invidiez. ...cand vad ce program relax are si cata banet castiga.....................dar are o minte brici castiga cam 85-90% din cazuri ............................iar eu stau si ma chinui sa muncesc de nu mai pot pt 2 lei..ca deh e criza, cand stiu ca pot mai mult.
Cica is supervizor dar muncesc cot la cot cu muncitoarele necalificate care is asa de incantate ca au un servici Twisted Evil Deci te inteleg :P

Alessia cred ca in curand o sa intram toate la dieta. Si eu am papat din toate , dar nu-mi pare rau....imi era pofta de toate bunatatile de paste. Scazi tu, nu-i bai hug

Cris din nou acasa? Nu a fost mofturos la deplasare ? Cate kg are?
Juli o mica vacanta ;) Fain ca nu te-ai ingrasat . Si eu am fost libera pana ieri -marti. De azi la munci Sad

Vivadi bine ai venit printre noi si muulta bafta Smile daca gasesti dieta care iti preiste slabesti frumos si fara chin...dar tre s-o cauti :D

VA pup si ne mai auzim
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Mier 07 Apr 2010, 11:00 pm

Mii de pupici pentru gandurile bune. E deja muuuult mai bine. Avem tratament si sper sa nu mai trecem prin asa ceva.
Deiutza, dupa ce intri in Barou iti trebuie un avocat maestru care sa te ia stagiara si astia costa muuuuuult.
Vreau si eu sa dau examen. O sa mai cer cateva sfaturi, dar cam asta ar fi scopul meu. Eu am mai stat pe post de consilier juridic pentru experienta. Am si cateva procese. Chiar luni o sa am termen. Mie imi place ce fac si sper sa ajung candva avocat.
Nu stiu exact, dar cred ca examenul se da la nivel national. Nu se mai da la fiecare barou. E ca la magistratura.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 08 Apr 2010, 9:22 am

neata,azi merg la tara sa-mi iau cartile de la faculta dupa care tre sa ma apuc sa invat si ce nu am cer imprumut de la cineva.
da,se da un singur ex pe tara ANA si eu as fi dat pana acum,dar niciodata nu am crezut ca o sa am bani pt dat la maestru,nici nu am avut curaj sa visez la asta,acum cred ca se poate,e mult,dar nu trebuie dati toti odata si sper sa fie bine.inca nu am vb cu nimeni dar am o matusa care a fost 40 de ani judecatoare si ma gandesc ca imi gaseste ea pe cineva care sa ma ia,pt bani of course,dar dc nu ai cunostinte nu te ia nimeni nici asa.de tine e fain ca ai experienta,eu nu am,dar nu-i bai,nimeni nu s-a nascut invatat,invat eu pe parcurs.se da ex intre 15-19 sep si inca nu se stie dar e posibil sa renunte la grila,ceea ce va fi cam naspa,pt ca la sinteza pot sa corecteze subiectiv ,la grila nu aveau cum sa interpreteze,era mai bine asa,dar inca mai sper sa fie tot grila,ca m-am uitat pe grilele din feb si e mult mai ok asa decat sinteza.
v-am ametit,dar acum la inceput va dati seama ca sunt entuziasmata.

de mancat am mancat frumos ieri toata ziua,cam 1600 cal si seara am mancat carfofi prajiti cu ou si usturoi,s-a ales praf de"dieta" mea din a 2-a zi deja rade ,asta si pt ca ma innebuneste sotul sa nu mai slabesc ca lui ii place de mine asa.
oricum de slabit tot nu ma las,3 kg care sunt mai nasoale tot le dau jos luna asta,apoi de la 60 in jos incet si sigur.planuri peste planuri rade .
va poop ,am plecat sa imbrac copiii sa mergem la tara,paaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 08 Apr 2010, 9:29 am

neata fetelor kiss
ana imi pare rau ca a fost bolnavior iannis, sper ca acum si-a revenit complet
deiutza felicitari pt decizia de a da ex, bafta multa la invatat
cris ti=a prins bine plimbarea la ai tai?
alessia de luni si eu la SBI ca tare-mi e ca am si eu vreo 54...nu m-am urcat pe cantar dar simt pe haine ca-s umflata zid zid zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Joi 08 Apr 2010, 10:45 am

Neata fetelor
Acasa a fost fain de paste insa cel mic e f marait, intai am crezut ca sunt colicii, acuma cred ca e altceva, merg acusica la doctorita.
Eu fetelor am mancat prostioare, credeam ca am pus ceva pe mine, insa mi-am revenit, tot putin sub 68 sunt, nu stiu cum de nu mai scad nici and am grija ce pap....
Acuma ne agitam ca vrem sa facem si botezul, si tre sa vedem de nasi, sala, offff, mi se pare ca -s cam multe cand eu tre sa ma concentrez pe bb, da trebuie facuta si asta.
Dana, cand l-am cantarit ultima oara, Andrei avea cam 4850, e in standarde Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 08 Apr 2010, 10:52 am

bafta la doctor cris kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Joi 08 Apr 2010, 10:59 am

andreea_2008 a scris:bafta la doctor cris kiss
Merci Handrica Smile pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Joi 08 Apr 2010, 11:08 am

Salutare fetele
Deiutza, la Timisoara iti cere maestrul 20.000 euro zid zid zid
Eu sper sa scap cu mai putin. As vrea sa gasesc pe cineva de la care sa si invat, ca sa de capul meu e foarte greu. Asa, numai sa dau bani si ma ia fictiv, am la cine si ala s-ar multumi si cu 1000 de euro, dau eu vreau sa si invat mai mult. Ce stiu eu acum e apa de ploaie.
Andreea, oricate kg ai avea sti doar ca ce se pune repede se si duce repede. pupi
Cris, sper sa nu fie nimic in neregula cu Andrei. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 08 Apr 2010, 11:20 am

stiu ana, de-aia nici nu ma stresez prea tare rade oricum am 3luni la dispozitie sa scap de kg in plus (pana la nunta unei prietene ff dragi la care vreau sa arat ff bine :D)
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Joi 08 Apr 2010, 11:27 am

andreea_2008 a scris:stiu ana, de-aia nici nu ma stresez prea tare rade oricum am 3luni la dispozitie sa scap de kg in plus (pana la nunta unei prietene ff dragi la care vreau sa arat ff bine :D)
O sa arati foarte bine.
Ai grija ca o sa eclipsezi mireasa. rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 08 Apr 2010, 11:29 am

rade rade rade nope, mireasa e intotdeauna cea mai frumoasa indiferent de silueta ei
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Joi 08 Apr 2010, 2:13 pm

Andrei e bine love
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Joi 08 Apr 2010, 6:17 pm

crixuta a scris:Andrei e bine love
Ma bucur ca e bine. Oricum pana pe la 3 luni nu prea se imbolnavesc. Probabil ca are nevoie de mama. wink
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 08 Apr 2010, 8:14 pm

Helo fete dragi si Hristos a Inviat!

Ce mai ziceti voi, eu nu v-am mai citit de mult.
Crsi ce face mititelul tau, sa il pupi din partea mea!
Andreea cum merge cu masterul?
Eu as avea sa va povestesc o groqaza planuri peste planuri unele reallizate altele nu, dar deocamdata tac, sper sa finalizam planurile si sa le si realizam si apoi am sa va povestesc!

Va pup pe toate!!!!!!!!!
O imbratisare la toate!!!!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Vin 09 Apr 2010, 9:41 am

Neata fetelor Smile
Merci Dana, l-am pupat si din partea ta, toata ziua il pupam, e terminat saracul love .
Sper sa iti iasa toate planurile, bafta, astepam sa ne povestesti.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 09 Apr 2010, 10:07 am

neata pupi
cris ma bucur ca andrei e bine
dana bafta multa, sa va iasa toaaate planurile
l.e.: gata...de luni la SBI strict ca nu se mai poate asa...m-am uitat pe niste poze de anul trecut din aprilie-mai iar acum arat oribil fata de cum eram at am niste sunculite de nici nu-mi vine sa ma mai uit in oglinda
ce naiba, nu mai sunt in stare de nimic? la treaba cu mine...dieta + sport macar putin acolo. vine vara si mie-mi ies suncile peste haine, trebuie sa fac ceva ca eu haine marime mai mare am jurat ca nu-mi iau vara asta

mi-am sters de la ticker tot ce-am slabit anul asta pt ca n-are rost sa ma amagesc, nu stiu cate kg am acum dar CLAR nu mai sunt la 51-52. am pierdut 3luni DEGEABA!!!
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 10 Apr 2010, 9:44 am

buna ziua fetelor si we frumos va doresc kiss kiss kiss .
CRIS ma bucur ca e bine ANDREI,au si ei zile mai bune si mai rele ca orice om,pupam sa nu mai fie marait pupi .
ANA ma bucur si ca Iannis e bine,sa nu mai aveti emotii de genul asta.
nici eu nu vreau sa ma ia fictiv,vreau sa merg efectiv in fiecare zi si sa invat.la Deva e intre 6000 si 10000 de euro,depinde de maestru,dar nu se dau toti odata se dau pe rand in cei 2 ani,asa ca e mai ok,sper sa fie bine.luni merg sa vb cu o fata care in oct isi da definitivatul,sa mai imi spuna una alta si incet incet ma apuc si de invatat,sa nu ma las pe ultima suta,ca dupa cum au stabilit ex nu in 2 zile ca pana acum ci in 5 zile mai mult ca sigur ca e sinteza si atunci chir tre sa sti tot,sa te exprimi,sa formulezi corect,sa sti termenii etc,e sigur mult mai greu.eu tot mai sper sa se renunte la asta si sa se dea tot grila love .
ANDRICA te inteleg,eu de mult prea multe ori am pierdut luni de zile degeaba,acum am de ex 63,8 kg,muuuuuuuuuult de tot,nici nu mai stiu de cand nu am mai avut atat de mult,sunt si super super umflata,arat ca un balon,pe luni ar trebui sa vina si M,nu stiu cum sa mai fac si eu sa ma tin de ceva,vad la DR OZ multi oameni cu ambitie care mananca sanatos si slabesc,eu parca nu mai sunt in stare de nimic zid zid .si culmea ca de aproape fiecare data dupa ce mananc prostii imi dau seama ca nici macar nu mi-au placut,chiar deloc,dar tot le mananc,zici ca-s dusa cu capu zid zid .nu mai zic nimic,nu mai fac planuri peste planuri,incerc sa mananc cat mai putin si de dieta,nu stiu dc voi reusi,va tin la curent,dar imi vine sa ma bat eu pe mine.
azi sunt in zona,fac mancare si una alta prin casa,mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Sam 10 Apr 2010, 10:26 am

Deiutza, eu nu prea am avut vreme sa caut. Daca tu sti cand s-a stabilit examenul si alte amanunte, zi-mi si mie. Trimite mail pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Merci. Pupici.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 10 Apr 2010, 10:50 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

atat stiu,15-19 sep.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de ana_bela Sam 10 Apr 2010, 10:57 am

kiss
S-ar putea sa fie tot grila pentru ca si acum au fost mai multe zile de examene.
Cei care au definitivatul in alte profesii juridice dau separat examen, desi acum vad ca in septembrie e exclusiv pentru avocati stagiari. Nush. Vom vedea.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 10 Apr 2010, 11:05 am

in feb s-au dat 2 zile:1 zi cu intrebari din civil,procedura civila si legea avocatului,a 2-a zi penal,procedura penala si legea av.uite aici grilele cu raspunsurile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

eu de azi tin SB1,sunt hotarata,sa vad cat ma tine Embarassed Laughing .

LE ORA 15:am mancat super mult pana acum-cafea cu lapte,salata din ceapa,castravete,rosii cu oua fierte,1 pulpa mare intreaga de pui fiarta,cam 70 g seminte fl soarelui si cam 200 g arahide.mai am pt azi o pulpa superioara de pui fiarta si sper ca atat.
ma doare si capul,inseamna ca dieta functioneaza Smile
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de crixuta Sam 10 Apr 2010, 10:49 pm

Si pe mina m-a durut azi capul, se pune la socoteala ? Laughing
Eu in weekend mananc si bunatati, de fapt si in cursul saptamanii am cam papat cate o inghetata pe zi, nu prea pot sa tin mare lucru ca nu prea pot papa mare lucru, din legume ardeiul gras a devenit cel mai bun prieten, de fapt capia, ca in rest...jale...
N-am crezut ca o sa fie chiar asa restrictiva perioada asta, f greu sa ai un meniu de bun simt.
Eu ma gandeam ca cel mai greu sa imi fie sa ma mobilizez, dar n-a fost asa. Cel mai greu e sa pot gasi ceva comestibil si pt mine si pt bebe. Ca sa nu mai zic ca nu apuc sa fac mancare.
Fetelor Smile love . Puiul meu deja incepe sa gangureasca putin, vorbim cu el si ne priveste atent, se agita, vrea sa reactioneze, uneori mai schiteaza un zambet inapoi, studiaza tot prin casa cand il plimb, am inceput sa ii cant cantecele rade. E asa greu ca niciodata n-am avut memorie ca lumea de invatat cantece sau poezii-poate doar cand eram mica.
Cred ca in vreo 2 saptamani facem show cu cel mic la cat de activ e. Rad cu sotul ca e "precoc" Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8 - Pagina 16 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 8

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB