Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Amenajari interioare - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Amenajari interioare

+88
iulia sevcenco
ileana cosanzeana
piciul
aurahd
valentinadof
carmenco
dienutzababy
Cristina_Ionela
Floren
adriuta
stoy
elenaxx
sunflowers
cocav
Chirrox13
arielas
myky7robc
StMihaela
bubu85
ghita
firicel
dorina64
geany
cld
danniela
violetas
amoni
claudiana
ikuta
symos
danabarbu2007
denis21
Uca
victoriacus
LYNDA
aurishta
nicopop
corina corina
canadianca50
teisoara
7furnici
Steluzza
elena.habasescu
MagdaMarin
Camy
AlinaJ.Bijoux
CCristinaC
zylv
Nicoleta Irimescu
mnarcisa
mimmi
danabekk
came_lia
betymi72
danyelyta28badea
aba
Ioana Stanciu
catallinag
petronela2008
emi
claudia_mami
ciucamona
luminita_khader
Karina33
kitty_1973
ioana soare
alexaaa08
milena
An-Ca2811
SilviaDumitrescu
clodi
amnro
livia_iri
danae
Day
costi_iacob
ema
aniri
elaine
Kristina
MihaelaT
diada
cris69
arime
duchess
Eliana
tomari
Admina
92 participanți

Pagina 10 din 15 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Urmatorul

In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de stoy Mier 14 Sept 2011, 5:33 pm

Tare de tot Silvia, mai tare e ca dai la toata lumea... chestia ta. rade rade lol!
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 49
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 14 Sept 2011, 5:34 pm

scratch si tu stii chestia?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 14 Sept 2011, 5:35 pm

Eu cred ca cam stie toata lumea de chestia ta rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 14 Sept 2011, 5:37 pm

Embarassed si eu care credeam ca o parte din fete totusi ma cred femeie serioasa wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de corina corina Joi 15 Sept 2011, 2:09 pm

Eu asa te cred !Eu nu stiu nimic !Of , fetele astea ...Numai chestii vad peste tot . rade
Scaunul e dragut , desi mie nu-mi plac picioarele , dar partea unde se sta e interesanta . De fapt tot ce e cu blue jeans arata bine .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de elenaxx Joi 15 Sept 2011, 3:59 pm

Si vedem chestii de chestii corina, nu gluma. rade

Gata, ma apuc sa fac masa si scaunul, silvia, ca sa nu raman fara chestie, ca cine stie , o ia altcineva inaintea mea, si nu-i frumos si nici sanatos. rade
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Sam 17 Sept 2011, 9:59 pm

As vrea sa imi montez parchet laminat in apartament, adica sa il scot pe asta din lemn si sa pun laminat, ca mi se pare mai frumos si usor de intretinut. Asa este?
Mi-ar fi de folos cateva pareri:care ar fi mai bun ca si grosime, pret, aspect, ceva idei de montaj, cu sau fara adeziv, daca exista mai putin alunecos, etc.
Astept cu interes.
pupi
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de ikuta Sam 17 Sept 2011, 11:31 pm

Myky, de ce vrei tu sa scoti parchetul vechi?Monteaza parchet laminat peste cel vechi.Foarte multa lume asa procedeaza
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de ghita Sam 17 Sept 2011, 11:36 pm

Myky, parintii mei au pus laminat peste cel vechi. Care nu arata rau, dar se mai uscase si in unele locuri scartaia.
Acum le pare rau. Mai bine cumparau parchet si completau apoi il lacuiau.
Eu am de 7 mm si sunt multumita. Nu este cu adeziv, este cu dublu clic, este usor de pus. Daca ai mester bun intr-o zi nici nu ai ce face.
Culoare si alte chestiuni cred ca te vei hotari tu cand te vei duce si vei vedea ce modele exista. Si bineinteles trebuie sa se potriveasca si cu mobila. Asta este parerea mea. Sper sa te fi ajutat cu ceva. Sa ai spor.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Sam 17 Sept 2011, 11:47 pm

ikuta, ghita si al meu din lemn scartaie si nu mai este drept, ca acum ceva ani, l-am raschetat, dar are denivelari.
Asta e motivul si ma gandesc ca asta laminat e mai usor de intretinut si arata mai bine.
Daca il pun peste nu stiu cum sa il montez pe asta laminat sa fie drept, ca ne-am gandit si noi, dar in acelasi timp se ridica si nivelul pardoselii un pic mai sus de prag.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de adriuta Dum 18 Sept 2011, 8:38 pm

Buna fetelor, sunt noua pe aici dar imi place tare site-ul. Pentru decorari va dau un site unde eu ma pierd cu orele...cand am timp. ( dubluwdubluwdubluw.hgtv.com)



este in engleza si veti gasi lucruri superbe, idei minunate.

Vi-am admirat casutele, perdelele, fainata interioarele si blogurile. Sunteti minunate.

Si aici se poarta, vorba aia dulapurile zidite unde pui usa si gata, se numesc closets. Ce imi plac mie sunt walk in closeturile, dulapurine tip camera cu usa normala unde poti intra, te invarti si te poti imbraca chiar. Aceste stiluri te ajuta sa pastrezi camera curata, economisesti la mobila si e mai usor pt. organizare.

Am vazut ca vorbeati despre schimbarea parchetului de lemn cu laminat...off chestia asta cu laminatul e cu dute-vino. O sa va zic parerea mea personala si pur personala: cred ca valoare lemnului nu poate fi inlocuita cu a plasticutelor astea din aschii si celuloza presate cu tot felul de lipiciuri:) Waw...cum am indraznit...hmmm uite asa...din experineta mea intr-o tara unde real wood(lemnul adevarat) are valoare. Daca ar fi sa aleg...chiar daca m-ar costa mai mult, as plati un mester sa-l scoata si sa-l puna inapoi profesional. Un parchet bine pus nu scartaie daca e uscat, apoi raschetat bine si lacuit de calitate nu poate inlocui valoarea si frumusetea laminatelor. Mama mea si-a pus in Romania laminat si mi-e dor de culoarea calda a lemnului si naturaletea parchetului. Ea a pus flotant(parca asa se zice:) deci nu l-a distrus. Asta la apartament, pentru ca ka casa are in 3 camere pus de mester bun...si in 100 de ani va arata specatcular. Nu scartaie si mie imi place enorm de mult. Personal nu cred ca tot ce e nou e valoros. Da sunt tot felul de modele, culori, imita tot felul de lemne...de 6 mm de 8 mm...stratificat ...etc, se spala si se intretine usor , e la moda si e poate mai practic dar toturi valoarea e in lemnul adevarat. In real estate (imobiliare) lemnul adevarat are valoare...credeti-ma ca va vb din cunostinta de cauza:). Si noi avem aici la o casa laminat si e intr-adevar mai practic dar mie personal lemnul adevarat imi inmoaie sufletul...e altceva.
Spor la decorat.
Adri
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de ghita Dum 18 Sept 2011, 9:04 pm

Myky nu ar fi mai bine sa-l acoateti, sa turnati sapa ai apoi sa-l montati la loc si eventual sa mai completati. Cred ca tot la banii aia ajungeti si aveti si parchet cum trebuie. Spor!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de elenaxx Lun 19 Sept 2011, 8:38 am

Myky, noi am pus in casa Kaindl one, de 10mm in dormitoare, si in living de 12mm. Am cautat si noi mult dupa parchet, dar a meritat. Am evitat parchetul chinezesc, desi multi comercianti ne spuneau ca este dupa tehnologie germana. Iti poti da seama de asta, intorcand placa si o sa vezi ca la cel nemtesc sau austriac scrie pe spatele placii data,ora, nr de inregistrare si tara, spre deosebire de cel chinezesc care este mai lucios pe spate. Iar cel chinezesc se zgarie foarte usor, daca incerci cu cheia pe o placa expusa. Noi am turnat si sapa , autonivelanta, iar folia a fost nu din aia la sul, ci la pachet, de 5mm, un verde inchis. De asemenea, trebuie sa gasesti un meserias super bun, care sa-l aseze asa cum trebuie. Nu trebuie lipit, si trebuie lasat la extremitati mai mult spatiu pentru ca el lucreaza in timp, si daca nu are spatiile libere, se va umfla. Parchetul l-am luat din Bricostore, a fost cam multisor, dar poate mai apar oferte. Spor la parchetat. hug
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de Floren Lun 19 Sept 2011, 10:44 am

Parchet de lemn ,desigur!!! Si noi am pus parchet de stejar si casa are un aer de caldura, de intimitate si relaxare . Ne-a costat mult...foarte mult, insa de fiecare data cand cineva vine la noi si il admira, ne creste inima. Cred ca daca vrei o casa cu aer elegant, rafinat,pui lemn, iar daca vrei o casa cu aer tineresc, o casa cu copii mici, pui laminat, care este mai ieftin, mai usor de intretinut .Pentru lemn exista detergenti speciali (eu am de la Savo-sper sa nu se considere reclama).
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Lun 19 Sept 2011, 10:55 am

Pai, acum sunt complet zapacita, ca nu stiu ce sa fac si cu cheltuieli minime, cam de 1000 lei pe camera.
Pentru p laminat:
Daca torn sapa autonivelanta, nivelul pardoselii coboara cu cca 6,5 cm, adica mai jos de pragul usii si nu e bine. In acest caz cu ce sa umplu diferenta de cm?
Pentru parchetul din lemn masiv pe care il am acum:
Sub el sunt leaturi si scanduri, care au fost atinse de cari, care au atacat si cateva placi de parchet- ca si asta e un motiv pt care vreau sa il schimb.
Iar ca sa scutesc o cheltuiala cu manopera, parchetul laminat, il vom monta noi (eu si sotul).
Daca l-as lasa pe asta de lemn sub cel laminat, cum sa indrept denivelarea
(concavitatea) care e in mijlocul camerei cam de 5-6 mm , care se duce pierdut catre margini, ca asa ne-ar fi mai usor si mai putin costisitor de montat, chiar daca in acest caz se ridica cu 8 mm peste nivelul pragului?

myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de Cristina_Ionela Lun 19 Sept 2011, 10:59 am

myky in primul rand subscriu fetelor care te sfatuiesc sa nu renunti la parchet ....daca in nici un caz nu ai alta solutie decat sa renunti la cel din lemn opteaza pentru un parchet care nu se zgarie usor (depinde si de cat doresti sa investesti in el)iti recomand un laminat HDF pt trafic intens....asta are partea interioara plastifiata si e mult mai rezistent. Pe piata stiu ca exista de 6, 7, 8 ,9 mm. Astea intra in laminatul simplu. Preturile cresc o data cu numarul mm. De la 11,12,14,15 mm se numeste stratificat. Gasesti dublu stratificat sau triplu stratificat. Partea de fag, stejar, mahon, pin sau ce alegi tu este de numai 4-5 mm..primii de deasupra..in rest sunt straturi de rasini si diferite amestecuri. Pretul este mai mare dar asta are si o durata de viata mai mare dar ce e si mai important il poti si slefui si lacui in timp. Ceea ce nu se face cu laminatul. Ai grija cine ti-l monteaza sa o faca corect..sa fie perpendicular cu fereastra..sa fololoseasca folia potrivita pt fiecare tip de parchet..plintele si pragurile corecte... apoi cred ca nu mai trebuie sa iti spun ca trebuie neaparat sa il scoti pe cel vechi,sa nu faci prostia sa pui peste el deoarece parchetul laminat nu respira si cel de dedesupt se va mucegai iar in timp va produce neplaceri (in special mirosul de mucegai) apoi daca vrei calitate, neaparat opteaza pentru burete termoizolant albastru sau portocaliu (pe noi intradevar ne-a costat dublu dar a meritat investitia) Eu de exemplu cand amenajez merg pe ideea ca fac odata un efort dar am pace.

Cristina_Ionela
Cristina_Ionela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 41
Localizare : Apuseni
Data de inscriere : 04/05/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Lun 19 Sept 2011, 11:41 am

multumesc mult de tot pt sfaturi,
kiss
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de danyelyta28badea Lun 19 Sept 2011, 3:48 pm

ma bag si eu cu o parere
pastreaza parchetul natural chiar daca acum nu ti se pare ca ar merita mai tariu vei realiza ca ai luat o decizie corecta
daca spui ca deja ai carii in el cel mai bine ar fi sa inlocuiesti partile distruse
nu iti recomand sa pui parchet laminat peste fiindca peste 2 sau 3 ani o sa se sufoce si atunci sa vezi paienjeni si miros de mucegai de v-a trebui sa arunci si parchetul cel nou si pe cel vechi
o idee ca sa te ridici cu sapa ar fii sa pui dedesupt polistiren extrudat din cel tare gros de 5cm dupa care poti turna sapa de nivelare
o cunostiinta de-a mea a pus sub gresie polistiren extrudat si deasupra a aplicat adezivul pentru gresie si gresia
a incercat doar pe un hol asa de experiment si se cunoaste diferenta de temperatura mai ales iarna
ii parea rau ca nu a pus si sub gresia din bucatarie
o are pusa de 5-6 ani si nu sa=a intamplat nimic
mi-am spus si eu parerea
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Lun 19 Sept 2011, 6:38 pm

Ar fi o idee cu polistirenul, dar eu stau la etjul I si pardoseala mea e calda de la vecini, asa ca imi convine sa nu o izolez .
Sa vad daca gasesc un parchetar bun si cat ia pe manopera.
Oricum sa stiti ca am citit cu atentie toate sfaturile voastre si va multumesc mult pt timpul acordat. Merci pupi
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de claudiana Dum 25 Sept 2011, 5:52 pm

Mi-am dorit tare mult o schimbare in dormitor si dupa ceva asteptari (pt aprobarea bugetului rade ) si o saptamana de munca iata si rezultatul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu sunt foarte multumita de ce a iesit dama !
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 43
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Dum 25 Sept 2011, 7:58 pm

imi place, claudiana ce ti-a iesit, este elegant, dar neaparat cu fetita asa cum pozeaza, un pic rusinoasa in prima poza.
sa traiti si sa va bucurati de ce ati facut. aplauze aplauze batetoba
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de claudiana Mier 28 Sept 2011, 1:19 pm

Daaa myky..fara fetita nu se putea cea mica este mare amatoare de pozat! Si ii place si ei dormitorul lui mami, chiar ne-a propus sa facem schimb de camere rade
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 43
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Mier 28 Sept 2011, 6:47 pm

Interesanta propunere ti-a facut, desi sunt sigura ca si a ei este f frumoasa.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de adriuta Sam 01 Oct 2011, 8:39 pm

Claudia super frumos, sa va bucurati de tot si muuulte clipe fericite in noul decor wink

Fetelor am gasit un site absolut BESTIAL. Ia uitati-va ce de frumuseti:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

In stanga aveti camerele, le puteti sorta pe ce stil vreit: contemporan, traditional...etc. Pentru traduceri pm oricand. Puteti folosi google translate daca va intereseaza:).
Sa-mi ziceti daca v-a placut ceva. La mine lista e muuult prea lunga.
kiss
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de myky7robc Sam 01 Oct 2011, 11:44 pm

adriuta, mai las pe maine ca acum mi se inchid ochii de somn, desi imi vine greu sa aman.
Nu stiu cum l-ai gasit, dar e superb totul, stil, eleganta, bun gust, dar si banii...
Merci pupi
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Amenajari interioare - Pagina 10 Empty Re: Amenajari interioare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 15 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB